CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
29. led 2014

@petrufa86 no..to věřim s těma cuckama...to já když měla vyvolávačku vždy třeba po 40-60 dnech,tak to byl taky děs....

martina_81
29. led 2014

@muddledgirl já jsem takovej blázen na tohle, ještě to vyzkouším a když to nepůjde, zůstanu taky u tamponů. 😉 Třeba mi přijde docela mazec ta mořská houba, jestli jsi to někde viděla. 😀

muddledgirl
29. led 2014

@martina_81 mořská houba?Neviděla....Povídej..

petrufa86
29. led 2014

@martina_81 právě ms dorazila sama od sebe. Je to lepší než pak do sebe třeba x krát za sebou nechat píchat injekce na vyvolání. @muddledgirl Mě taky vždycky první den bylo zle, strašně mě bolelo břicho. Teď tak nebolí, ale cítím ho, tak sem si hned ráno preventivně loupla paralen. A jako vždy první den chodím kadit, dneska sem byla už 5x 😝 😝 😝

já třeba tampony max používám když se jdu koupat, jinak ne, dřív sem je používala, ale poslední dobou mě nedělají dobře a i třeba po půlhodině to ze mě začalo tíct, takže sem měla tampon a musela sem mít i vložku

petrufa86
29. led 2014

@martina_81 tak mořskou houbu jsem neviděla ani o ni neslyšela to je zase copak???

muddledgirl
29. led 2014

@petrufa86 já brufen vždy...ale moc nepomáhaly...někdy...1.den bez prášku jsem holt nikdy nefungovala....5x....ježiš...no,já bych to potřebovala... 😀 Dnes si dám zas okurky s acidem a půjde to samo.. 😉 😉 😉 Já jsem na tampony zvyklá odjakživa...jen poprvé jsem měla vložku a v nemocnici,když jsem špinila... 😒 já to nesnáším..nehledě na to,že mám jen tanga.... 😀

muddledgirl
29. led 2014

@petrufa86
@martina_81 používaly jste někdy ušní kapky? Je tam psáno,že v těhu konzultovat....jejda...mě bolej ty prsa čím dál víc... 😀

martina_81
29. led 2014

@muddledgirl @petrufa86 na internetu je o tom hodně, zvlášť na "ekologických" stránkách. vypadá to asi takhle http://www.branakdetem.cz/tampony-z-morske-houb... používá se v podstatě jak klasický tampón, jen se pokaždé "vymáchá" ve vodě a opět zavádí, jestli se nějak vyvařuje nebo co, to jsem nějak nezkoumala, pže do toho stejně nepůjdu (aspoň zatím to nemám v plánu). 😀

martina_81
29. led 2014

@muddledgirl já si při ms taky vždycky užila a baštila brufen jak lentilky. ☹ taky vložky nesnáším, hodně krvácím, takže jsem ráda za tampóny - a vložku musím mít jako pojistku. 😒 Tanga jsem na sobě neměla ani nepamatuju, a to jich mám plnej šuplík. 😀
ušní sprej jako na čištění uší?

muddledgirl
29. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 mrknu na to...ale vymáchat a použít zní docela drsně... 😀 😀 😀 Tak mě většinou tampon stačil...ale někdy byl taky průšvih........No,já zas tanga tak od 15-i a nic jinýho....přemýšlím teď jestli bych si zvykla trošku na jiné.. ne klasik,to bych nedala...se svou tloušťkou....ale takový ty mezi... 😀 😀 😀
No,mám ušní svíčky..ale sama se bojím to zapálit,aby mi nespadla atd...no,tak jsem chtěla ušní sprej,ale měli jen kapky....evidentně mám maz zaražený v uších,tak to chci vyčistit... 😀

martina_81
29. led 2014

@muddledgirl proto už jsem to nějak dál nezkoumala, takže nevím, jak se to pak opravdu v reálu používá. 😉 já zas, jak se mi rozjížděl spodek, tak jsem tanga přestala nosit... 😒 mám ráda takový ty laserový, co vypadá, že snad ani kalhotky nemáš (třeba ten leopard, co jsem tady dávala) a teď, co jsem si objednala na zkoušku jedny bambusový, tak jsem z nich tak nadšená, že si chci časem pořídit další, samozřejmě postupně, jedny stojí 170 Kč. 😖 mám tyhle, ale mají tam víc střihů, i tanga http://www.zopik.cz/Kalhotky-bezesve/Kalhotky-b...
jinak my si koupili ušní sprej Aurecon, ale vyzkoušeli jsem ho každej asi jednou, nelíbí se mi ten "pocit", když si to stříkám do uší. 😖

muddledgirl
29. led 2014

@martina_81 sprej právě neměli....jen jsem chtěla vědět...jestli v těhu by jste používání riskly nebo ne....
Uvidím,za chvíli mi budou moje tanga asi malý... 😀 😀 😀

muddledgirl
29. led 2014

@martina_81 tyhlety jsou moc pěkný..... 😉

martina_81
29. led 2014

@muddledgirl mě teda ani nenapadlo v tom příbaláku zkoumat, jestli to v těhu můžu. 😒 asi bych to riskla, myslím, že to nějak škodlivý není. No já pěkný kalhotky, co jsem nosila dřív, už hooodně dlouho neoblíknu. 😒 jen takový ty bavlněný, co moc parády neudělají a nebo ty laserový. a tyhle bambusový jsou teda super, byla tady zrovna kámoška, když mi ten balíček minulý týden dorazil a ta z nich byla hotová, pořád je hladila a že jakej je to super matroš. 😀 Já je druhej den zkoušela a je fakt, že se mi taky nechtěly sundávat, jak byly na těle příjemný, ani jsem o nich nevěděla... tak jsem zatoužila po dalších... 😀 a poštovný mají od 300 zadarmo, takže objednám dvoje kalhotky a mám vystaráno. 😉

muddledgirl
29. led 2014

@martina_81 tak já četla,jak se to má používat..jsem zvykla číst letáky...pro jistotu...člověk nikdy neví...třeba až z letáku jsem se dozvěděla....že musím léky na štítnou vzít a až půl hodiny na to jíst a že s tím nemám jíst jiný léky...Já taky myslim,že to ničemu nevadí...ty kapky...
No vidíš to...tak já prádlo flákám...kalhotky mám od tamanů a když jsou ošklivý,tak je vyhodim za těch 30 kč.... 😀

martina_81
29. led 2014

@muddledgirl tak já leták taky četla, abych koukla, jak se to vůbec používá, ale jestli tam bylo něco o těhu, to fakt netuším. 😀 jj, na štítku se berou půl hoďky před jídlem, to nám pokaždé v lékarně opakují. 😉
tak já mám prádla hromadu a tím, že se snažím poslední roky kupovat kvalitnější, tak už jsem dlouho žádný nevyhodila, což je pak taky docela blbý, když to nový už nemám kam dávat. 😀

muddledgirl
30. led 2014

@martina_81 vidíš,to mě to nikdo neřekl,ani doktorka ani v lékárně...masakr...pak se spolehni na někoho 😀 😀 😀 tak volali z HK....tripply dobrý,ale vzhledem k horším výsledkům z prvotrimestriálu,chce genetička stejně pohovor....to asi mám vytasit 16 nebo 18000 na Harmony test...ch jo...

tak to mě nehrozí,že bych neměla kam dávat prádlo.. 😀

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl no super zprávy. 😉 Co je ten Harmony test? 😲
@petrufa86 jinak holky, včerejší kontrola u diabetoložky ok, žádný náznak těhu cukrovky, ale raději mě kvůli tatíkovi stejně do porodu pohlídají, pro jistotu, ale stylem, že za 14 dní se mám změřit, pak zavolat hodnoty, za další týden zase měření a pak se u ní zase ukázat. Na gyndě taky vše v pořádku, malej je hlavičkou dolů, odpovídá 33.týdnu, taky nejeví žádné známky těhu cukrovky, váhový odhad jsme se nedozvěděli, čípek pořád zavřený a 10. února nástup na mateřskou. 😉 a další kontrola za 4 týdny, už poslední, a pak se budem chystat k porodu. 😉

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 to je jako prenascan....u obou testů, harmony i prenascanu...se pouze nabere krev...u harmony testu se posílá do Ameriky... prý je přesnější...a stojí cca 16 000.No jen nechápu,co tedy budeme rozebírat na pohovoru... 😒 No, přinejhorším vysolim penízky no na ten test...a zase přítel nemůže,tak snad mě Bělobrádková nevystresuje...

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 to je super s tím cukrem....jsi prostě pečlivka.... 😉 Co Jiří?

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl Bělobrádková je super. Já si myslím, že prostě jen chtějí zjistit, jestli jsou v rodině nějaký dispozice, co by třeba mohly ovlivnit Tebe a prcka, jinak Ti snad nic dělat nebudou.
No pečlivka moc nejsem, řekla bych, že se začíná projevovat nedostatek cukru a já poslední dny nevím, co bych sežrala. 😠 a odpoledne ke kafi si vždycky něco dám, přece ty naše zásoby nevyhodím. 😀 Minule jsem si koupila v Kaufu takový ty linecký rohlíčky, zaujaly mě, že byly s višňovou marmeládou a přelitý jogurtovou polevou, no Jirka na mě koukal, jestli to myslím vážně a já, že si dám vždycky jeden ke kafi, tak prý mě chce vidět, jak se udržím. No já doma zkoumala obal (že jsem debil nekoukla už v krámě!) a když jsem viděla to šílený číslo u sacharidů, tak ten 1 kousek už je víc než dost. 😒 A jindy bych sežrala půlku balení a bylo by mi to jedno, tak uvidíme, jak se udržím. 😉 a dneska chci udělat jablkový šátečky z lístkovýho těsta, ať mi to z mrazáku zmizne. 🙂
Jiří je v poho, snaží se, teda aspoň tak vypadá, tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží. Já jsem v poho víc než dost, už mu nic nepředhazuju, až mě samotnou překvapuje, jak rychle jsem to "rozdejchala". Jasně, že ne úplně, ale pořád mi to přijde tak neskutečný, že si říkám, jestli se to vůbec všechno stalo.... 😒 A hlavně jsem ráda, že to tak zvládám kvůli malýmu, protože těch pár dní mých nervů mu asi chudáčkovi stačilo.

A představ si, že včera se mnou flirtoval řidič autobusu, co vypadal jak Ruda z Ostravy. 😀 😀 Tak jsem si říkala, že je to dobrý, že ještě na tom nejsem tak špatně. 😀
Vyběhla jsem ve Svitavách z vlaku a protože měl zpoždění, první autobus mi ujel a druhý měl asi za minutu odjíždět... zahlídla jsem 2 autobusy, tak se hrnu k tomu prvnímu, ptám se, jestli jede na autobusák, řidič příjemnej jak prdel zavrčel, že ne, tak se řítím k tomu druhýmu, co už měl zavřený dveře a uvnitř řidič něco řešil s nějakým mladíkem. Pak teda otevřel, já se zase ptám, jestli jede na autobusák a on hned, že jasně, tak jsem nalezla, on tiskl lístek a já se ptám, že kolik po mně bude chtít. a on, že asi 250 korun. já na to, že to je nějak moc, ne? a že teda kolik? A on, že ten zbytek pak můžem jít večer někam utratit. Říkám, že to můžem, ale že nevím, co by se mnou chtěl dělat. 😀 A on na mě tak spiklenecky mrkl a že prý on už by věděl. 😀 Tak jsem si dala ruku na břicho, on koukl, došlo mu to a "hele, no toho jsem si vůbec nevšiml". 😉 Tak jsme se zasmáli, řekla jsem, že snad někdy příště a pobavili jsme i další 2 pasažéry. 😀 No ale týpek úžasnej, fakt mi zvedl náladu. 😉

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 kočičko,ale my genetiku máme,takže info má,že nic nikdo o nemocech nevíme....kromě cmt,co měl taťka a bratránek cystickou fibrozu a to ona ví..jinak genetika nám vyšla o.k...No,uvidím no... 🙂 Dám pak vědět...Jsem ráda,že Bělobrádkovou chválíte s Péťou.. 😉

Jo, ty linecký jsem viděla...ale zrovna jsem měla chuť na čokoládový..já zásoby doma mí nemůžu...to by bylo ještě horší.. 😉 Ale teď jím spíš jablečné pyré nebo si dám sladký oběd....než sušenky a čokoládu...protože to pak spráskám najednou,to je jasný...:Samovi to hrozně chutná... 😀 😀 😀 MŃam,pošly nějaký šátečky.. 😉

No,tak to je dobře,že jste to nějak ustáli... 😉

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 to víš,že nejseš... 😉 na tom tak špatně,trdline 😀 😀 😀 Hmm...tak to jo to byl dobrej týpek..někdy to je potřeba....se takhle uvolnit 😀 😀 😀

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl tak to netuším, co s Tebou chce dělat. 😉 Tak to já se snažím udržet, ale předevčírem jsem si k televizi taky vzala pár kostiček čokolády. jen mi přijde, že už není tak dobrá, jak dřív, tak nevím, jestli je to mnou a nebo čokoládou. 😒 U nás dnes vaří Jiří. Jestli teda z té postele dneska vyleze, je fakt hroznej poslední dobu. 😒

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 no,já bych řekla,že mi vše chutná jinak než dřív před těhu 😉 Přítel chudák celou noc skládal hudbu a šel spát na dvě a půl hodiny, masakr...ale běžně je taky schopnej spát dlouho... 😉

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl já mám teď hodně oblíbenou krupicovou kaši. 😀 Ale už jsem tady párkrát četla, že si ji holky v těhu dělaly i 3x za den, takže divná nejsem. 😉 a pořád toužím po těch bramborových plackách s mákem, jenže Jirka je nemá rád, tak řeším, jestli si je mám dělat jen pro sebe. 😒 ale asi jo, chuť je šílená. 😀
a odpoledne se chystám žehlit plíny a hadříky, tak tady trénuju dle videa na netu novosklad, ať si to můžu zrovna podle toho poskládat. 😉

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 no,já se bojím těch mléčných věcí,ale buchtu s pudinkem jsem taky zvládla bez blinkání... 😀 Skládáš věci podle netu? 😅 Ty placky někdy musim zkusit...včera jsem koupila šišky s mákem,tak si je někdy dám... 😉

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl no chci z těch klasických čtvercových plínek skládat na prcka novosklad, tak to trénuju podle videa, ale není to tak složitý, jak to vypadá. No a jak ty plíny vyžehlím, tak už to zrovna tak poskládám, ať to mám pak nachystaný. 😉 To sis koupila už hotový šišky s mákem? to jsem snad nikdy nejedla. 😀

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 nevím co je novosklad??? 😲 Jo,koupila hotový...se mě s tím nechtělo dnes patlat...bůhví kdy přijdu z oslavy... 😀 A začínám zas šprtat anglinu...budu mít doučko od Australanky,,,tak se na to šíleně těším...s prckem už se toho tolik asi nenaučím... 😉

margarita1
31. led 2014

Ahojda ženy,
tak jak se máte? Omlouvám se,ale nebudu dočítat, to bych u toho seděla do zítra 😀 😀 😀
Jinakl jsem dostala ms, tak jsem objednaná na ultrazvuk, ale ovu pak vychází na víkend, tak uvidíme

@muddledgirl teď nechápu ty testy, vždyť to teď dopadlo ok ne? Jinak nechápu, když chtějí další genetické testy, proč by jsi je měla platit? To je hrozný, místo,aby člověk šetřil na mimčo, tak bude všude cálovat.

@martina_81 A co vy, koukala jsem na fotečky, no super postavička a bříško ti sluší 😉 a co u vás doma, něco nového? Jinak rohlíčky jsem koupila taky byly mňam 🙂