CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
1. únor 2014

@muddledgirl no já bych našla ještě hromadu knížek určitě u našich, ale to až bude prcek. 😉 jen ty Jirkovy budu muset trochu poslepovat, nechápu, jak to mohli nechat v takovým stavu, roztrhaný vazby, vypadaný listy, no děs. 😖

muddledgirl
1. únor 2014

@martina_81 No,já je měla,kde žije stále ségra...takže je mám všechny... 😉

martina_81
1. únor 2014

@muddledgirl a já musím jít, ten můj jezevec zrovna vylezl, tak ho sem musím pustit. 😉

muddledgirl
1. únor 2014

@martina_81 vrrrrr 😠 😠 😠

martina_81
1. únor 2014

@muddledgirl ale neboj, už mi shání noťas. 😉

muddledgirl
1. únor 2014

@martina_81 No,tak mu vyřiď,že má kliku... 😀 😀 😀

martina_81
1. únor 2014

@muddledgirl už začal vařit, tak jsem zvědavá, co z toho vyleze. 😀 a já mezitím zvládla vytvořit 2 mýdla, na zkoušku, tak doufám, že to pak vyklepnu z těch formiček. 😉

muddledgirl
1. únor 2014

@martina_81 no vidíš,to jseš šikulka...Vařit,jo?Ty jo...já dnes měla šišky s mákem,ty kupovaný a teď papriku...dala bych si zase bramborák...nevím proč...

martina_81
1. únor 2014

@muddledgirl s tím bramborákem to mám taky tak, dřív jsem ho dělala tak 2x do roka, za posledních pár měsíců jsme ho měli snad 3x a dala bych si ho zas. 😀 Jj, něco si vymyslel, tak vaří. Hele, já těm chlapům fakt závidím - jen čekat, co se mi donese až pod nos. 😉 chápu, že jim to vyhovuje, taky bych si rychle zvykla. 😀

muddledgirl
1. únor 2014

@martina_81 😀 😀 😀 doma máme vybílíno..tak budu musete do lidlu...jsou tu jen brambory, cibule, mrkev....rýže...ani vejce už není... 😀 😀 😀 No,tak já vařím párkrát do týdne,podle chutí... 😀 😀 😀

petrufa86
2. únor 2014

@martina_81 já jsem terezce dávala riflový lacláče už tak ve 3 měsících, ale byly ji větší, takže ji určitě netlačily a manžestráky taky, ale v pase byl ten gumový pás, byly z lidlu takže to ji taky netlačilo 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@petrufa86
@martina_81 Dobré ráno...kdepak jsou ty naše cácorky dvě...dlouho jsem od nich nic ncečetla /sabcacech....a spol./ Budete dnes něco dobrého vařit...Já asi zase špenát a asi zkusím špalíčky.... 😀 a vajíčko k tomu...maso k tomu nedělám a cítit ho raději nechci... 😀 😀 😀

petrufa86
3. únor 2014

@muddledgirl já mám v plánu dělat mini kuřecí roládky a kaši. Uvidíme jestli to z těch spodních prsou půjde udělat. JInak jak jsi psala o kosmetice pro prcky tak doporučuji Hipp. S tím jsem fakt spokojená. Teď když už je Teri větší tak až dodělám Hipp co mám nakoupený chci zkuist babylove z DM. Jinak se moc nedoporučuje Johnsons. Strašně moc dětiček po tom má vyrážku.

muddledgirl
3. únor 2014

@petrufa86 hmm..to zní dobře....kdysi dávno jsem to dělala...ale byla to šílená piplačka....Něco od Hipp mám...ale ne všechno...tělový mlíčko a ještě něco...Jejda...tam mám asi dvě věci z Johnsons...ale dyžtak nemám problém to používat.../olej,šampon,sprcháč... 😀 /

petrufa86
3. únor 2014

@muddledgirl dobrá je z celýho kuřete, ale já jsem se jaksi ještě nenaučila ho vykošťovat, takže buď rozklepu prso a dělám mini roládky nebo prsa překládám mírně přes sebe a dělám větší roládku, tak uvidím co z toho půjde. Uvidíš, třeba vám bude vyhovovat, ale četla sem recenze na dětskou kosmetiku a článěk a 8 maminek z 20 na johnson nadávaly a to si myslím že je docela dost.

muddledgirl
3. únor 2014

@petrufa86 já ho vykošťuju...ale kdyby to viděl odborník,tak by dozajista čuměl... 😀 Už je to koupený,tak uvidíme... 😉 Já schválně kupovala různý značky,abych měla porovnání..jak mimi reaguje... 😉 To budete mít mňamku.. 😉 Já včera dělala pohár z té obyč zmrzky, broskví a šlehačky,mňam,mňam...a den předtím byly palačinky... 😀 😀 😀

petrufa86
3. únor 2014

@muddledgirl já jsem koukala na ty stehenní řízky a z toho půjde roláda krásně, je to takový malý šál, takže je rozklepu a jdu na to. Palačinky bych si taky dala, s tvarohem, mňam,mňam. 😉 😉 a pohár taky. My v sobotu byly na oslavě, švára a neteř měli narozky tak sme se taky solidně přežrali 😀 😀

muddledgirl
3. únor 2014

@petrufa86 no já byla v pátek,vedoucí měla narozky..to mě bylo večer hrozně špatně.......my palačinky děláme s nutelou/ale tou levnější variantou z Lidlu...teď tam měli moc dobrou/ a šlehajdou...dala jsem dvě a byla jsem narvaná... 😀 😀 😀 Hele,já Ti sem hrozně rozmazlená.....já stehenní nekupuju....ale určo bych to snědla,kdyby ch si to sama udělala...ale jinak je to pro mně všude nedopečený.... 😀 😀

petrufa86
3. únor 2014

@muddledgirl jardovi to s nutelou moc nechutná, tak dávám tvaroh.Já taky stehenní nekupuju, kupuju prsa, ale v LIdlu zrovna v sobotu nic jinýho neměli a nechtělo se mě někam jinam letět kvůli jedný věci.

muddledgirl
3. únor 2014

@petrufa86 no tak to je jasný...s tvarohem je to taky super...přidáváš do něj něco?

petrufa86
3. únor 2014

@muddledgirl cukr,vanilkový cukr, trochu mléka a žloutek 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@petrufa86 ahaa...vidíš to....děkuju....dneska asi zase něco upeču... 😉

holubice.petra
3. únor 2014

Ahoj holky tak se zase hrdě hlásím do Sanusek a vydávám se do dalšího boje 😉 příští týden jdu na kontrolní uz a dle sliznice by pak proběhl KET...už bylo na čase probudit ty naše zmrzlíky 😀

muddledgirl
3. únor 2014

@holubice.petra ahojky....kolik jich ještě máš a dáš jedno nebo dvě?No,když máš jedno děcko,tak asi jedno,viď? 😉

holubice.petra
3. únor 2014

@muddledgirl ahoj mám jich ještě šest a dám určitě dvě...mě by ani dvojčata nevadila 😉 i když jak píšeš mám už jedno byl by to asi zápřah ale i tak to risknu 😎 stejně bychom chtěli tři děti.. v září jsem nečekaně otěhotněla přirozeně a byla to dvojčata..bohužel jedno se v 6tt vstřebalo a druhé se v 9tt přestalo vyvýjet tak jsem musela na revizi.....čekat zase na zázrak už nechci tak proto jdu do KETu 🙂

muddledgirl
3. únor 2014

@holubice.petra občas přemýšlím...jestli budu chtít druhý,tak tam mám zamraženo všechno po dvou...ale nevím....je to docela dost tři děti....uvidíme...ještě není na světě ani první.... 🙂 JJ,to mě mrzí...četla jsem...taky bych nečekala a šla do KETU,když už to platíme,tak ať se to využije... 😉

holubice.petra
3. únor 2014

@muddledgirl neni cas ztracet cas..chtela bych navazat rodicak...ty mas zkusenost s ketem? Ani nevim jak to chodi a kolik vubec stoji?

muddledgirl
3. únor 2014

@holubice.petra tos napsala hezky...jo jo..měla jsem 2 kety....platí se tranfer,což bylo asi 3500...zkusim se mrknout do papírů nevím přesně...ale v laborce Ti to řeknou přesně.......kolem ms se objednáš,/ to už jsi,podle toho co jsi psala/, zkontroluji sliznici....2x mě nenarostla...neovulovala jsem,tak jsem brala od 2.dne estrofem....a kolem 12. dne cyklu myslím se píchá pregnyl a do 36 hodiny KET.Ale přesně už taky nevím...KET jsem měla naposled před rokem....

muddledgirl
3. únor 2014

@holubice.petra tak doklad už nemám...ale sestry Ti to řeknou... 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@holubice.petra snažím se ceník najít na netu.... 😉 Zatím se nedaří ☹