CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rea73
26. bře 2011

Ahoj také zdravím
ale asi už všichni pěkně spíte.My jsme celý týden stěhovali apod.byla jsem se podívat i v nové práci a v Hk nemáme ještě net ale příští týden už bude musí.

@sissi6 Také se stěhujete?To je co no výbuch...Ty máš dlouhý protokol stimulaci na Ivf?Chtějí se jen ujistit že je vše v pořádku.Zítra se pokusím dočíst v pondělí jedem oficco do Hk z Prahy.jdu spinkat bude spánek o hodku kratší.

dasty79
autor
27. bře 2011

🙂 Krásné ráno všem 🙂

Koukám,že tady to je samé stěhování 😎 @sissi6 a @rea73 - tak se pěkně zabydlete v novém a ať se vám tam líbí.

@sissi6 - tak jdete už do IVF?To je teda fofr.Jo to vypadá na dlouhej protokol.Mrknou na tebe utz a kdyby byla cysta,tak ti to o měsíc odložej,vidělo by se po ms.Buď by cysta odešla s ms a nebo by ti jí rozehnali buď práškama,či injekcema,či potom uspáním......Asi - já nikdy cystu neměla,ale co jsem kde četla.Ale majka měla,tak ti třeba odpoví....
Ale pokud jsi nikdy neměla cystu,tak proč by jsi jí zrovna teď měla mít?Nebo vlastně tys byla u Hakla s cystou???Teď jsem nějaká zmatená....

@rea73 - ty už máš v HK práci?Tak to je paráda.To buď ráda,že jsi jí tak rychle sehnala.Na to,že jsi tam ještě nebydlela a už v pondělí nastupuješ - to buď ráda.Ale moc se tam nezabydluj 😎

dasty79
autor
27. bře 2011

A kde jsou ostatní????????????

Já tady dnes taky nebudu - teď musím vařit a po obídku jedem gratulovat mému taťkovi - má narozky.

lenpet
27. bře 2011

@dasty79 já jsem tady.tak tatkovi všechno nej.Včera jsme se byli podívat na postele,ale žádná se nám nelíbila.
Odpoledne jdeme ke kámošoj na grilovačku,tak se těším.
A co kuchtíte k obědu?

rea73
27. bře 2011

Ahoj.
@dasty79 nastupuju v pátek prvního zrovna to vyšlo tak blbě.To víš strach byl abych sehnala nebo aby mě třeba nechtěli vzít dřív něž od prvního dubna.Měla jsem tam 2 měsíce žádanku než se něco uvolní.Tak jsem scháněla ještě jinde a našla ale nakonec mi volali tady odtud kde jsem měla žádanku.Protože s prací je to nic moc jinak.Tak to musí být gratulace k narozkám .

dasty79
autor
27. bře 2011

@lenpet - jo taťkovi to vyřídím 😀 Jaké scháníte postele?My máme dřevěný:www.jelinek.eu
Tak ať se vám grilovačka vydačí a pořádně se nacpěte 😝 Ale ať nezmrznete.

Já vařím brambory a čínu - takový rychlý placky 😝

@rea73 - to máš náhodou dobrý,nastoupíš v pátek a hned budeš mít víkend 😀 Přes víkend to vše vstřebáš a odpočineš si.Tak ať se ti v práci líbííííí.Jo taky dík - gatulaci též vyřídím 😀

Holky pěknou neděli 😎 zatím ahojky

rea73
27. bře 2011

@lenpet grilovačka...Už se také těším až budem na zahradě dělat grilovačku ted v paneláku to nešlo.A dneska vypadá,že bude pěkně i když je tam zatím zima dost.A my jdeme na oběd k našim protože tady v Praze už nemám nádobíčko jen pár posl.věcí a postele to odvezem zítra .

sissi6
27. bře 2011

Hezké dopoledne, jsem si dneska trošku pospala mám toho za ten týden dost. U nás svítí sluníčko, tak asi odpoledne vyrazím na delší procházku se psem, tenhle týden jsme jí chudinku zanedbávali, tak abych jí to trochu vynahradila.

@rea73 jj stěhujeme, včera jsme dostěhovali a je to fakt masakr. Protokol mám dlouhý.

lenpet
27. bře 2011

@dasty79 scháníme se stolečkama a aby to měli rošt a matrace.To je jedno jaký,ale musí to mít tohle.
@rea73 my se teple oblíkneme.
My budeme mít brambory s klobásou.

sissi6
27. bře 2011

@dasty79 jj jdeme do ivf, už ho máme schválený od ledna, protokol máme dlouhý. Cystu jsem nikdy neměla, sestřička me zarazila s tím, že mám přijít nalačno. U Hakla jsem byla s myomem. Na kontrolu mám přijít 3-7 DC to mě budou dělat UTZ když ještě budu krvácet ☹ ? Nebo to dělají UTZ přes břicho? Narozky pěkně oslavte 🙂

sissi6
27. bře 2011

@dasty79 koukám, že píšeš, že máte postele od jelínka, kdysi jsem na jeho stránky koukala, má krásný postele, taky budeme brzo nějakou vybírat, ale zatím jsme si vzali starou.

lenpet
27. bře 2011

@dasty79 a za kolik se tak pohybujou ty postele od Jelínka?My právě chceme z Hradce.

dasty79
autor
27. bře 2011

@lenpet - tak jukni na stránky www.jelinek.eu - ty maj dokonalý postele 🙂 a jsou tam i ceny.
Já to mám okopírované od Jelínka a dělané mojí drahou polovičkou

@sissi6 - neboj cysta nebude 🙂 Tak to nevím jak to je -ale určitě ti nebudou dělat utz břes břicho.
Možná přes ms - nevím 😒 My chytli inspiraci na jedné výstavě -tam se mě ty všechny masivní věci od Jelínka
líbili a moje drahá polovička je truhlář - tak je udělal 🙂

Tak a už jdu dodělat obídek a pak frčíme,tak si všechny užijte sluníčkovou neděli. 😎

lenpet
27. bře 2011

@dasty79 já jsem se koukala,pěkný,ale ceny jsem tam nenašla.Je tam provedení a ceny,tak jsem na to klikla,a ceny tam nebyli.

lenpet
27. bře 2011

Mě se líbí ta Pavla je to asi druhý nebo třetí řádek

rea73
27. bře 2011

@sissi6 já jsem šla 5dc a UZ dělal vaginálně ale řekla jsem dr.že už nekrvácím ale jít tam 3dc tak to musí přes břicho.A kam chodíš do caru?My jdeme zač.května do Pardubic na 1 konzultaci protože bych chtěla začít od června stimulku určitě budu mít taky dl.protokol.Holky nevíte bude muset manžel znova na spermiogram?Když jdeme do novýho caru?Dík.

dasty79
autor
27. bře 2011

naše postýlky:

dasty79
autor
27. bře 2011

@lenpet - jo ceny tam jsou taky.Maj krásný věci 🙂

@rea73 - my když v září přecházeli do Sanusu do Pardubic,tak manža musel jít znovu na spermiogram
A ke komu ses objednala???

dasty79
autor
27. bře 2011

@lenpet - je tam ke stažení - ceníky a tam si vybereš - ložnice,.... a už se ti objeví ceny....

rea73
27. bře 2011

@dasty79 to je krásný a jak to ladí to se mi líbí. 🙂 K paní doktorce Novotné.Jdeme raději dřív kdyby chtěla ještě nějaké vyšetření třeba ten spermiogram nebo nevím za jak dlouho jsou výsledky.

rea73
27. bře 2011

@dasty79 v Praze ho dělali jen před 1ivf a pak z imunologie měl napsáno 29% a norma je od 30% ale nevím čeho přesně.

samanta001
27. bře 2011

@dasty79 teda parádní postel, opravdu jsem z ní unešená, moc šikovný manžel! Můj je taky truhlář, ale neživí se tím, ale slíbil, že udělá přebalovací pultík tak jsem zvědavá jak to dopadne 🙂 jo a pěkné povlečení, takové máme taky jen né krep 🙂

Manžel na fotbale na oběd nepřijde tak jsem teď dojedla špagety, počkám až se dopeče bábovka a půjdu ven tak se mějte krásně a užívejte neděle.

sissi6
27. bře 2011

@dasty79 při mým štěstí tam cysta určitě bude ☹. No budu doufat, že mi utz při ms dělat nebude, nebo se zkusím přeobjednat až dostanu ms, mám přijít 3-7 DC, tak když se objednám na 6 nebo 7 den tak to bych už ms nemusela mít. Jsem se takhle chtěla objednat až podle ms, ale sestřička co mi píchala injekci mi řekla ať se jdu dopředu k druhý sestřičce objednat a ta mě objednala přesně za 14 dní po injekci.

sissi6
27. bře 2011

@dasty79 krásná postel 🙂 tahle se mi líbí nejvíc 🙂 , kdysi jsem jí viděla v časopise, tak jsem koukala na jejich stránky a mám je uložený v pc. To se máš, že manžel je truhlář 🙂 .

sissi6
27. bře 2011

@lenpet když klikneš na zobrazit detail a potom na provedení a ceník tak tam ceny jsou 😉

sissi6
27. bře 2011

@rea73 chodíme do Sanusu v HK. Jestli bude muset jít manžel znova na spermiogram to netuším. V červnu Tě čeká první IVF? Jak dlouho se snažíte o mimi?

lenpet
27. bře 2011

Tak se přítel jel projet na motorce,a potom razíme na grilovačku,tak se tu mějte

rea73
27. bře 2011

@sissi6 o druhé dítko už deset let po pěti letech v r.2007 nás dr.konečně poslala do caru.Talže do caru od r.2007 to byli 2 iui,2008 1ivf,2009 2ivf a 2010 2Kety. 2ivf bylo uspěšné ale netrvalo to dlouho..Takže ted 3ivf takže počítám s dl.protokolem když to bylo minule částečně uspěšné.Ty jdeš na 1ivf?

dasty79
autor
27. bře 2011

Tak jdu na vás juknout,než mě vyhodí manža - bude dělat rozpočty někomu.....

@samanta001 - díky za pochvalu postelí.Jo to povlečení je super,je takový jarní 😎
Jo mě taky bude dělat přebalovák 🙂

@rea73 - taky dík za pochvalu postelí 🙂 Dr.Novotná je super volba - pořádně si vás proklepne
a bude se snažit najít problém.A vše vysvětlí - fakt je skvělá!!!Spermiogram si oni dělaj svůj,
protože ona chce mít udělanej ve svý laboratoři - každá laboratoř to počítá jinak.....
To už se taky pěknou dobu snažilkujete....Ale dr. Novotná vám pomůže.

dasty79
autor
27. bře 2011

@sissi6 -taky dík za pochvalu postelí.Krásně se v nich spinká 🙂