CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
28. bře 2011

@lenpet ahoj snad nic já taky nedočítala

lenpet
28. bře 2011

@evik31 tak to jsem ráda,že vtom nejsem sama.
koukala jsem,že tu máme novou holčinu.A neměl tedkon někdo něco?

evik31
28. bře 2011

@lenpet holka já vůbec nevím jsem v poslední době mimo mísu ☹

lenpet
28. bře 2011

@evik31 to já taky.Koukám,že tu nikdo není,aby nám to řekl.
A kdepak máme Rvasu,halooooooooooo

evik31
28. bře 2011

@lenpet no není :-nebyla tady docela dlouho asi nemá na nás čas

rvasata
28. bře 2011

Krásný večer holky,jak se máte?Já vůbec,ale vůbec nestíhám 😝

evik31
28. bře 2011

@rvasata jakpak to je možné děvče 😲

evik31
28. bře 2011

taktady už se chrupká koukám 🙂

rvasata
29. bře 2011

@evik31 Ale holka zlatá co Ti budu povídat 😀

rvasata
29. bře 2011

Krásné ráno holky,jak se máte?

lenpet
29. bře 2011

Ahoj koukám že když je tu konečně Rvasa,že toho nakecáte,ale asi né,když je krásně

mitik
29. bře 2011

Zdravím a všem díky za podporu.Málokdo tomu asi rozumí (co prožívám) jako Vy tady...Dnes jsem musela k doktorce a poprosila jsem ji,aby mi ukončila neschopenku.Další den doma bych už asi nevydržela...

lenpet
29. bře 2011

@mitik a múžu se zeptat,co ti bylo?Dočítat se my nechce,dík

mitik
29. bře 2011

@lenpet no v neděli jsem začala krvácet (čím dál silněji).Jeli jsme do nemocnice a musela jsem na revizi - pochopitelně potrat...

lenpet
29. bře 2011

@mitik to mě mrzí ☹ a v kolikátým tt?Ale nevzdáváš to,že né

lenpet
29. bře 2011

To je hrozný,už abych měla dítě a starala se o něho a nemít čas na pc.Jdem koukat na telku a pak spát,dobrou

mitik
29. bře 2011

@lenpet no zhruba v šestém.Moc to nebylo,já vím,ale stačí to.Na psychiku je to šlupka pořádná.Už jsem vůči tomu taková apatická.Nevím,jestli mě to neodradí.Na to teď asi odpovědět nedovedu...

rea73
29. bře 2011

Zdravím při večeru 😉
Dnes zapojili net i v Hk takže hurá. 🙂 Nedočítala jsem až zítra ale jenom
@mitik také mě to mrzí a vím co prožíváš já měla revizi v 8tt sice před rokem a půl ale stejně si někdy říkám proč.Také mě neposlali domů hned na revizi a to jsem na ni ještě přes 2 hodiny čekala na chodbě a pak na pokoji jsem se nemohla ani pořádně vybrečet no pocit hroznej ale asi to tak mělo prostě být.Ted tě to odradí nevím jestli jsi byla po ivf ale za 2-3 měsíce bude líp i když na to se nezapomene.Musíme věřit že se to příště povede až do konce. 😉

madlina
29. bře 2011

@mitik,je to nepříjemná zkušenost ale oklepeš se a půjdeš dál.Má to bohužel taky za sebou a bolelo to o to víc,že jsem otěhotněla po čtyřech letech snažení a po IVF.Pobulela jsem si (píšu to hodně zjednodušeně,ale v tom období to semnou manžel neměl vůbec jednoduchý a musel to zvládnout za nás za oba),po třech měsících do toho šla znovu.Teď mám doma čtyřletou slečnu a v srpnu čekáme druhou.

lenda01
29. bře 2011

@madlina juuuu takze to bude holcicka 🙂 ooobr gratulka 🙂

dasty79
autor
30. bře 2011

Ahoj holky 🙂

Co tady nového?????????

Opravdu to po potratech nevzdávejte - koukněte co nás je jen v této diskusi - madlina,rea,mitik,lenda,holubice.petra a já - možná víc než polovina - to přece nejde hned vzdát.Musíte bojovat dál.Věřím,že te´d ze začátku,to bolí,ale bude líp 🙂 Moje švagrová měla celkem 3potraty (1dokonce v 7měsíci!!! a nevzdala to!!!!) a dnes má 2 krásný zdravý holky.

dasty79
autor
30. bře 2011

@sissi6 - to právě musíš umět myslet pozitivně 🙂 No vidíš,taky jsi špinila po návštěvě Hakla - opravdu na tom něco bude 🙂 A tak jste se pořádně snažilkovali???Třeba to tentokrát vyjde 🙂

dasty79
autor
30. bře 2011

@madlina - velká gratulace k holčičce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dasty79
autor
30. bře 2011

@rea73 - jak se ti líbí v nové práci???

dasty79
autor
30. bře 2011

@holubice.petra - jo díky,já se mám fajn.Hlavně když je venku sluníčko,tak si to užívám 🙂
Taky se mě nechtělo ze Sanusu 😒 ,ale musíme nechat místo jiným 🙂
A nevolnosti už tě netrápí?Ještě máte 6 mrazáčků?To je krásný počet 🙂

dasty79
autor
30. bře 2011

@lenda01 - tak jak jsi dopadla v Sanusu???

mariana75
30. bře 2011

Ahojík holky zdravím vás všechny po dlouhé době....
@mitik Holka taky mám za sebou jeden zamlklý potrat v 6tt po IUI. Ležela jsem v nemocnici skoro týden a ten čas tam strávený přemýšlením proč se to stalo no hrůza...Neboj čas je nejlepší lék. Hodně lidí mi říkali, že něco špatné je taky pro něco dobré...Takže doufám, že to dobré se mi stane snad letos.

Jinak mám za sebou návštěvu p.Hakla , byl to takový podivín. A v pátek ráno jedu do Pardubic na hormonální profil. Abych to neměla jen tak jednoduché pekelně mě bolí zuby a beru Ibalgin už přes týden tak se rozmýšlím jestli KET mám odložit na další měsíc..Ach jo

evik31
30. bře 2011

zdravím ženy co nového tu jest 😉
@madlina koukám ,že píšeš,že to bude holčička ta at se má Anežka krásně i stebou 😀

lenda01
30. bře 2011

@dasty79 ahojky ... tak jsem zpet ze Sanusu a jsem z toho zas cela rozhozena... nebyl tam primar protoze je nemocnej a zastupoval ho Silhan a mne ten chlap proste nesedi ☹ takze na to ze jsem to nedostala po deviti tydnech od revize i kdyz mi byl pichnut Agolutin rekl, ze to jeste muzu dostat, ze devet tydnu je brzo a at vydrzim.. to je vse co mi rekl.. jsem to v aute obulela a ted jako nevim co mam delat ☹

evik31
30. bře 2011

@lenda01 ach jo holka to mě mrzí ☹ já to ted zrovna mám tak já ti jí tam tu potvoru pošlu rekomandem at už nečekáš 😉 jinak mě ten Šilhán taky nesedí a to jsem u něj byla jen jednou 😒