CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
3. pro 2010

@lenda01 Holky jestli máte recept lehký na vánočku,a nebo štolu,ale bez hrozinek,můj by to nedal do huby ani za milion. 😀 teda do papulky. 😀

tygr21
3. pro 2010

Lenda,Dasty.......já že jsem pekařka .Tetě dělám taky vánočku a líbí se jí,jak to pletu.Pletu ze 6 a 8 klonků.Kdysi jsem jí pletla i u babičky a zavolala sousedku,aby se šla podívat.A ona říkala"aby sis nezamotala ruce".Nechci se chlubit,jenom jsem se zeptala.

lenda01
3. pro 2010

@paja1 ja jsem dnes prvni den po, transfer byl vcera, ale snazim se na to nemyslet 🙂
jinak co se tyce vanocky a stoly tak me se libila takhle stola co pekli kluci v akci loni http://www.ceskatelevize.cz/porady/10084897100-... musi se ale nechat 2-4 tydny ulezet... jeste jsem ji nezkousela, ale myslim, ze ji ted o vikendu zkusim a bude akorat na vanoce hotova a vanocku muzes upict jakoukoliv co najdes recept na netu a proste tam nedas ty rozinky.. to ten muj je zase rozinkovej, cim vic, tim lip 🙂

paja1
3. pro 2010

@lenda01 No to je zvláčtní.V tekutém stavu mu nevadí, čerstvé taky né,ale sušené děs a hrůza.Skusíme to taky přes víkend,když to stihnem.Díky.Kluky v akci má můj rád,sem tam se na ně dívá. 🙂 A No to já taky nemyslet,ale pořád to nejde.Máš mražáčky ,že?Já taky od pondělka.Tak se držte. 😉 😅 😵

lenda01
3. pro 2010

@paja1 jj mam poprve mrazacky 🙂 predtim pokazde byl transfer hnedle po stimulaci...tak uvidime jak zabojujou 🙂 tak to jsi o ctyri dny prede mnou, to uz budes moct po vikendu testovat, ne? Co sem tak koukala, tak nektery holky uz osmy nebo devaty den testujou 🙂
no vidis, kdyz ma kluky v akci rad, tak mu tohle bude rozhodopadne chutnat 🙂 taky jsem uz okoukla co je na to potreba a zitra ji upecu a na vanoce bude luxusne ulezena 🙂

madlina
3. pro 2010

@lenda,tak odpočívat,ale zase to moc nepřeháněj. 😉

dasty79
autor
4. pro 2010

Ahoj holky.

@lenda01 - to se divím,že jsi byla hned 2.den po KETíku na procházce.To já bych tak ty 2dny vydržela
a pak taky šla.Minule jsem ležela asi 10dní a k prdu.Ale ty 2 bych určo byl v klídku.
Jo jo nemysly na to a ono to vyjde.Teď ůžeš péct cukroví od rána do večera....

@paja1 -tys byla na KETíku kdy?Taky držím palečky,ať se pěkně zavrtají 🙂
a kolik ti zaváděli?

Kdepak máme holky tabulku,nějak nemám přehled.....

@madlina - jak ty se cítíš????Už máš nějaké nevolnosti???

@tygr21 - ty pečeš z 6 a z 8 ?hm...tak to bych se do toho asi zamotala i já 😀

rvasata
4. pro 2010

Krásné ráno holky,nějak nestíhám a hlavně měla jsem dostat MS což jo,ale jen špinění a hnědé a 3 dny a zase teďka nic.Co to zase je.Už mě to teda pěkně štve.Od doby co chodíme do centra jsem rozházená jako prase 😠

dasty79
autor
4. pro 2010

@rvasata - ahoooooj, nejseš třeba těhulka?????
Tak už pečeš?
Já po IVF měla teda taky rozhozenej cyklus

Co vaříte holky k obídku?
U nás dnes bude frankfurtská polévka a rybí filé a kašička 😝

dasty79
autor
4. pro 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně ,zvýšená dávka nezabrala,v prosinci budou injekce

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,17.10 - KET-negativní

dasty79: Arleta - 2x IUI negativní,1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.
Září 2010 - změna CAR - Sanus PCE - dr. Novotná.Říjen 2010 imunologie,IUI - negativní.Čekáme na výsledky z imunologie.Stěry na chlamydie pozitivní - ATB pro oba- měsíc zákaz snažení

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) 2 vajicka a jen 1 oplodneno, zaveden 1 bojovnicek - negativní, 2.IVF + ICSI dlouhy protokol 14 vajicek z toho 12 oplodneno. 26.10.2010 ET - zavedeny 2 bojovnicci - test 9.11.2010 - negativní. 7 bojovnicku mame v mrazaku.

majka43: Sanus Jihlava, 1. IVF Repromeda, vlastní vajíčka. Při OPU nalezen polyp v děloze, hysteroskopie, KET-negativní. 2 IVF Obilní, KET s darovanými oocyty-negativní. 3 IVF to samé.
Pak Sanus JIhlava. IVF na svoje vajíčka, jenom jeden folikul bez vajíčka. Pak dvakrát KET s darovanými embryi- negativní.

tygr21: Sanus HK (Dr.Štěpán starší) 3 x inseminace - negativní. 1.IVF 14 vajíček celkem z toho 8dobrých. ET dne 5.12.09 (dr.Dejmek) zavedena 2 embrya - pozitivní, ale 25.12.09 krvácení a konec. 2+3 ET negativní.
2.IVF 8 vajíček z toho 6dobrých. ET dne 11.2.10(dr.štěpán ml.) zavedena 2 embrya - negativní, poté KET - negativní, další KET nebyl proveden, embrya nebyla životuschopna. Teď mě čeká 3 IVF, nemáme už žádné mraźáčky.

dasty79
autor
4. pro 2010

@paja1 - přidej se do tabulky,ať jsme v obraze 😵

rvasata
4. pro 2010

@dasty79 Holka bylo by to super,ale těžko,těžko,by to byl zázrak.Mám neprůchodný oba dva vejcovody,manžel spermie hrůza takže,ale to jsem v životě neměla

dasty79
autor
4. pro 2010

@rvasata - i zázraky se dějí 🙂 Tak uvidíš, co se z toho vyklube 🙂 Bylo by to krásný!
Já nevím jak to je - když jsou oba vejcovody neprůchodný,tak se nedá otěhu přirozeně???
Příroda je mocná 🙂

rvasata
4. pro 2010

@dasty79 přesně tak nedá ty mršky se nemají jak dostat a naše mršky se nedostanou nikam 😀 😀 😀 😀 .No krásný by to bylo to je fakt,alle nejsem naivní.Možná bych trošilinku doufala,když bychom měli spermio super,ale takhle je to blbost. ☹

dasty79
autor
4. pro 2010

@rvasata - ty mršky se tam protáhnou 😀 Jim stačí malá škvírka a jsou tam 😀
Věř tomu a na nějaký špatný spermio nemysli, prostě se tam našla nějaká mrška pěkně mrštná a oplodnila vajíčko.
Tak zkus testík... 🙂

rvasata
4. pro 2010

@dasty79 Tvoje velkou naději bych chtěla mít.Hele nebudu nic zkoušet,ani doma žádný nemám.Byla byl totiž hrozně zklamaná,iidyž vím,že to je blbost.Počkám a uvidím

dasty79
autor
4. pro 2010

@rvasata - no tak počkej do po a pak si kdyžtak utíkej pro testík.
Musíš věřit, že se občas i zázraky dějíííííííí 😎

rvasata
4. pro 2010

@dasty79 Ale jo to jo,to mi říkal i dr. v centru,ale víš jak.No uvidíme.Ale nebudu přemýšlet a kazit si Vánoce a hlavně si myslím,že mě to ty hormony pěkně rozházeli takže budu trvat po novém roce na testech.Minulý měsíc to bylo s MS katastrofa jsem myslela,že skončila tak byl sex a ..nebudu to ani psát.Hnus

dasty79
autor
4. pro 2010

@rvasata - nech to osudu - stejně s tím nic neuděláš.A příští týden se dozvíš pravdu.
Ale moc bych ti to přála 😉
Já po Et měla taky rozhozenej cyklus.Třeba taky 3dny ms a úplně čisto a taky byl sexík
a pak se zase třeba na 2 dny spustila mrcha...
Ty hormony - to je věc, dokážou nám tělo pěkně rozhodit.
Ale někdy to bez hormonů taky nejde.....
Tak držím pěsti,ať se stane zázrak u "rvasátků" 😀

rvasata
4. pro 2010

@dasty79 jestli by byl zázrak u nás tak už u všech.Bych mohla být tím padáme "panna Marie" 😀 😀 😀 No fakt hormony jsou teda pěkněý svinstvo a to jsem to měla tak pěkný srovnaný a teďka toto.,Hrůůza.no musí to už přinést nějaký ovoce nám tady všem.

dasty79
autor
4. pro 2010

@rvasata - ty panno Marie 😀 tos mě teda pobavila 😀
Snad rok 2011 nám už přinese víc štěstíčka,než tento rok....
a zadaří se tady všem 😉
a ty nás koukej rvas informovat - jak se věci mají,jestli pořád špiníš,....
Držím vše co mám 😵

dasty79
autor
4. pro 2010

Kde máme ostatní?
To ještě všechny chrníte????
Nebo už zase pečete???

rvasata
4. pro 2010

@dasty79 no to ti řeknu rovnou nešpiním,ale to hnědý mě fakt překvapilo.Nu uvidíme.No máš něco proti tomu,že bych nebyla Panna Marie,jooo.No asi chrápu.Já mám teda upečno a nazdobíno.Ještě teda banánky,ale na ty si musím půjčit stroj a pak už jen před Vánocema dozdobit krémem 😀

lenda01
4. pro 2010

ahojky holky 🙂
@dasty79 no ja byla jen u nasich je to asi pet nebo deset minut chuze a u nich zase jen klidecek, ale proste jsem si rekla, ze na to nebudu myslet a budu normalne fungovat... a stejne me to vecer zase prepadlo a bulela jsem.. chjo je to trapeni s tema eskymackama 🙂
@rvasata ja po tom minulym nezdarenym transferu dostala takovou ms, ze jsem si musela brat brufen jak me bolelo bricho a mela jsem zimnici a bylo mi blbe.. fakt sileny... ☹ tohle budes mit asi vazne jeste rozhozeny z tech hormonu ☹

rvasata
4. pro 2010

@lenda01 zase špiním,se na to fakt už vyseru.Tohle to.Na Tebe moooooc myslím 😉

evaav
4. pro 2010

Ahoj Všem
@rvasata -já také čekám jestli mi po laparce dorazí mrcha,ale dokror mi říkal,že 35 až40 den si mám jít na vyvolávačku tak jsem zvědavá jak budu fungovat.Můžu se zeptat když ty máš neprůchodné vejcovody tak ti je při operaci nechali? Mě levý teda vzali,ale ptali se mě na to teda jestli můžou,že to prý dělají když to tam je k níčemu než,aby to tam dělalo do budoucna paseku.
@lenda01 -drž se moc držím palce

rvasata
4. pro 2010

@evaav jo nechali mi je oba dva taky jsem se ptala proč mi teda nevzali a prý jsou sice neprůchodný,ale nijak jinak zničený tak fakt nevím...Tu logiku,když už jsem byla uspaná proč to nevzali nechápu.ale po novém roce se chci znova zeptat a na další testy a tak,nic nemáme.Kdo tě operoval???

evaav
4. pro 2010

@rvasata -mladej Štěpán on teda říkal,že ten vejcovod byl hrozně od toho velkého zánětu nafouklí 😒

rvasata
4. pro 2010

@evaav já je mám prý jinak dobrý a ještě teda říkal,že mám neprůchodné už od dělohy..tak nevímjestli můžou být neprůchodný i od jinud

majka43
4. pro 2010

Ahoj holky, tak jsem včera neměla vůbec náladu psát. Makonec mám jen dvě embryjka jedno osmi a jedno šestibuněčný. Víc jich nezbylo. Říkali ale že jsou pěkný. No nevím. Myslím, že je to v kelu.