CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lintea
27. zář 2010

@evik31 já dneska topím asi poprvé, něco na mě leze a jsem pořád zmrzlá.My si sice přitopíme kdy chceme, ale máme topení na el. tak jsem zvědavá na to vyúčtování 😖

lintea
27. zář 2010

@evik31 já mám břicho nafouklý a pořád nechce splasknout, už teď to mám akorát 😝 😝 😝

evik31
27. zář 2010

@lintea tak to jo to si přitop at je mimču hezky teplo zima tobě zima jemu 😉
my máme vytápěníteplou vodou z jedný fabryky ,nevím zda ti něco říká Krpa,ale asi jo 😎 ,ale těm se nějak taky topit nechce topily ,když byl hic a ted na nás prděj a bud bez obav je to taky drahý jak svina

evik31
27. zář 2010

@lintea no mimčo asi uklízí bejvák,aby se tam vešlo a třeba tam budou dvě né,nebo ty jsi měla jen jednoho embrouška

rvasata
27. zář 2010

@evik31 Je takt o mi je líto?Bratránek?Tak to byl ale nějaký mladý,ne?Neboj však zase bude líp.Smůla skončí miminkem.

lintea
27. zář 2010

@evik31 jo Krpu znám, táta tam dělal asi 25let 😉 Jinak to teda vypadá přinejměnším na generální úklid, mám dvě tak jsem zvědavá jestli už na UTZ bude něco vidět.

rvasata
27. zář 2010

@dasty79 Ahojda,jojo dělala jsem je a ještě pár jich zbylo a jsou luxusní.totální žrádýlko 😀 😀

rvasata
27. zář 2010

Jinak holky krááásný podvečer 😀

evik31
27. zář 2010

@lintea koukám kdo je z Hostinnýho dělal ,nebo dělá v Krpě,i když ted to tam není moc valné prý 😒
no musej si prdolky připravit postýlky to víš dvojlůžák zabere víc místa než jednolůžák 😀

evik31
27. zář 2010

@rvasata bylo mu už kolem 50,ale stejně to není moc,už to byla ta dřívější generace oproti manžoj
a vůbec kde jsi se flákala celý den venku hnus a ty ani nenakukneš 😠

lintea
27. zář 2010

@evik31 njn, už tam pár let nedělá, tisknul a to už zrušili.
Jdu se nadlábnout, tchán griluje nějaký maso, teda na domácím grilu.Sice to není jako z ohínku, ale bez práce 😀

evik31
27. zář 2010

@lintea hele nedělej chutě jo,se tady na to taky můžu vyprdnout teda každej jen baští 🙄

rvasata
27. zář 2010

@evik31 Ale i tak to není žádný věk.To je strašný.No byla jsem rpo malou ve školce a hráli jsme si 😉

rvasata
27. zář 2010

@lintea já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

evik31
27. zář 2010

@rvasata vid dělá chutě potvůrka jedna 😎

rvasata
27. zář 2010

@evik31 To jooo.já bych tak ještě chtěla grilovat venku ☹ no tak to asi až za rok.Tak jsem si alespoň namazala rohlík.Taky dobrý,ne? 😀

evik31
27. zář 2010

@rvasata no my už asi taky grylovat letos nebudem jestli bude venku takhle tal potěš chleba 😝
jinak manža jel do Liberce pro neteř jeli tam na nějakou exkurzi a učitelka obvolává rodiče kdo má auto aby si pro ně přijel a pobral co nejvíc dětí domů,hrozí tam povodně tak je autobusem dovezly do nějaký školy na kraj

skol
27. zář 2010

ahoj holky hlásím se po delší době a jdu vás dočíst..jste se nějak rozkecaly...teda🙂

rvasata
27. zář 2010

@evik31 jejda,tak hlavně aby dojeli v pořádku.Ten déšť je strašný.Chudáci lidi se ještě ani nevzpamatovali z jednoho.

skol
27. zář 2010

tak jsem dočetla..

evaav a madlina vítejte, ještě jsme se tu nepotkaly

s tím vařením jsem na tom stejně,moje nejoblíbenější stránka je recepty.cz, bohužel cokoliv uvařim tak hned zapomenu postup,furt musím mít návod na očích🙂 juknu na ty další stránky o kterých tu píšete..já jsem na vaření hrozný trdlo

evaav..držím pěsti at to dopadne, do vánoc tu musíme být všechny těhule

lintea...gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

holky já chvi být už taky těhule

tak a ještě se doplním do tabulky

evik31
27. zář 2010

@skol ahoj no kde jsi se toulala 😉

skol
27. zář 2010

🙂 Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg a 3 IUI ted v říjnu a to už klapneeeeeeeeeeeee 😉, jinak v v 02/10 MA a už třetí měsíc se dopuju clostilem

🙂 Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

🙂 rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

🙂 dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

🙂 lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.

🙂 evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

evik31
27. zář 2010

@rvasata no čekám pořád na telefon,říkal,že až bude u Liberce tak cinkne už to je asi hodka a pul co vyjel ,ale nemám šajnu jak je to daleko,zpátky bude asi brát 4děti,jsou tam policajti tak když mu to dovolí tak šoupne nějaký vyšší i do předu,volala před chvilkou kámoška jestli jí veme malou taky dom chodí holky spolu do třídy posralo se jim auto tak jsem psala ,aby jí vzal tak snad jo

skol
27. zář 2010

@evik31 ahoooj, no já jsem ted nějak rozlítaná a večer usínám skoro u večerníčku

skol
27. zář 2010

evik31: cesta do Liberce v tomhle počasí trvá tak určo 2 hodiny, tak hlavně at jsou v pořádku..to je hrozný to počasí

evik31
27. zář 2010

@skol manže volal,že už je tam čeká koho mu učitelka ještě dá do auta volá jejim rodičům,aby věděli ,že už jsou na cestě domů tak asi čeká komu se dovolá,aby třeba nebyly taky na cestě

evik31
28. zář 2010

Ahoj kdepak všici jste,venku hnus a tady zase nikdooooooooooo 🙄

skol
28. zář 2010

@evik31 dobré dopoledne...jsem tu, jdu hledat na netu něco co můžu uvařit k obědu🙂

evik31
28. zář 2010

@skol nám zbylo naštěstí od včera 😉

skol
28. zář 2010

ahoj Eviku 🙂 , občas mě štve že máme oba s přítelem ty rodiny tak daleko....se ani nemůžu takhle čas od času samozvaně vetřít na nějakej oběd ☹