CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
18. říj 2010

Mě pobolívá chvílema břiho,jinak nic.

spimy
18. říj 2010

@rvasata To je super, že jeden je takovej šikulka šestibuněčná a hlavně, že z toho máš dobrý pocit. Tak pěkně odpočívat!

dasty79
autor
18. říj 2010

ahoj všem 🙂

@rvasata - tak to je super, že máš dva takový pěkný bojovníčky 🙂 Pěkně odpočívej, ať se můžou pěkně zavrtat!
A jsem ráda, že jsi se Šárkou spokojená 🙂 Fakt je super 🙂

My dnes byli na imunologii - vzali nám spoustu krve a budem měsíc čekat na výsledky.A v Sanusu jsme si byli pro ATB,tak snad nám hned zaberou 😉

@madlina - kdy budeš testit?

@spimy - jak jsi dopadla u dr.?

spimy
18. říj 2010

Holky, vrtá mi hlavou jedna věc... Přítel má ve spermatu po centrifuze 43 KUSů spermií. Myslíte, že na umělé to stačí a nebo že by musel i tak TESE/MESE podstoupit? Není mi úplně jasné, zda spojují konkrétní spermii s vajíčkem a nebo zda jich je potřeba větší množství... 73% z nich je totiž prý dobrých, takže to je nějakých 30 kousků, což by mi osobně stačilo, tolik vajec asi neudělám 😀

spimy
18. říj 2010

@dasty79 Kdepak jste byli na imunologii? Já dnes mám za sebou jen odběr na cytologii a dostala jsem papíry na krev, kde mi udělají štítnou žlázu (3.-6. den cyklu a teď jsem 10 DC ☹ ) a pak případně, když to dobře dopadne, půjdu na neprůchodnost vaječníků do Sanusu. Zarazilo mě, že se na to uspává 😔 Takže listopad bude ve znamení vyšetření...

vlara
18. říj 2010

Já chodím do Sanusu do Pardubic k Dr. Provazníkovi. Už jsem vyzkoušela i Dr. štěpána v Hradci, ale připadlo mi to na stejno, a do Pardubek to mám blíž...
Stimuluju na 2.IVF a doufám, že to neskončí hyperstimulákem, tak do sebe tlačím tekutiny, aby se to vyplavilo.
Na 1.IVF jsem byla před třemi roky, tak doufám, že věda od té doby pokročila a zadaří se. U nás je problém u obou, já pravidelně neovuluju a manžel má horší spermiogram. No čert ví, co s náma...

lenda01
18. říj 2010

ahojky holky 🙂 tak ja dnes kontrola v sanusu a jeden folik ma 15mm, takze zitra opet kontrola aby se videlo jak povyroste a mozna o vikendu odsani... jupiiiii 🙂
@rvasata tak to je super, ze mas dva takovy bojovicky, tak pekne lezet a relaxovat 🙂
@vlara ahojky.. to jsme na tom asi uplne stejne, taky prave stimuluju pred druhym IVF a mame taky stejny problemy.. manzel horsi spermio a ja problemy s ovulaci... ☹

dasty79
autor
19. říj 2010

Ahoj holky 🙂

@spimy - na IVF+ICSI by to mělo stačit určitě.Vpíchnou 1 spermii do jednoho vajíčka - takže když budeš mít 30 vajíček, tak ti stačí 30 spermijek 😀 aspoň si to teda myslím, že to tak je....Já taky jedu skoro od začátku, jako ty - protože jsme změnili CAR a tam si dr. dělá všechny vyšetření znovu.Takže mám za sebou hormonální profil 3.DC -ten mám ok,pak jsem byla na cytologii - taky ok,na utz -tam byl krásný folík, tak mám za sebou IUI a přitom utz mě udělala dr. i stěry na chlamydie, ureuplasmu, apod. potvory a máme chlamydie a vyfásli jsme včera atb - a čekám na ms a pak je slupnem oba a pak zas kontrolní stěry.No a mezitím nám dala doporučení do HK do Fakultky a včera jsme tam byli na cytologii - nabrali nám spoustu krve oboum a čekáme měsíc na výsledky.Na to musí být doporučení a posílaj tam po delší době snažení a hlavně aspoň po 1 neúspěšném IVF.

dasty79
autor
19. říj 2010

@vlara - já jezdím k Novotný do Pardubek a jsem moc spokojená 🙂 Jo tak to hodně pij! Já pila cca 6 litrů za den a vyplatilo se to!!!Měla jsem 25 vajuch a kdybych nepila, tak to u mě taky vypadalo na OHSS.Určitě ti Provazník pomůže.Jak se dlouho snažíte?Taky už asi pěkně dlouho,viď?My 3,5 roku.

dasty79
autor
19. říj 2010

@lenda01 - tak to je supeeeer, tak ti přeju ať pěkně povyroste a můžeš jít do toho 🙂
Tak nás zase koukej informovat,ať můžem držet palečky.

dasty79
autor
19. říj 2010

@spimy - neprůchodnost se dělá při laparce?a nebo při hysteroskopii?Ale holky to tady budou vědět.Tady už maj laparky hodně za sebou.A evaav se na ní taky chystá.

lintea
19. říj 2010

Ahoj 🙂
@spimy pokud by dělali jen neprůchodnost, tak to se myslím dělá na rentgenu, vstříknou nějakou kapalinu a pak vidí jak putuje, ale na to, co vím, neuspávají.Jinak to pak dělaj všechno při laparce, průchodnost i hystreroskopii.
já jdu dneska na první kontrolu ke svýmu gynekologovi, to zase bude čekání aspoň na dvě hodiny.

rvasata
19. říj 2010

Krásný den holky,tak pořád polehávám.Budu mít hrozmě pitomý dotaz.Ale mám při Utrogestanu pocit,abych ho třeba blbě nezavedla nebo nějak neublížila.to jsem debil,co?Ale říkají hodně hluboko,no joooo 😀 ale mě přijde že to jde přes nějakýmali otvor a pak se zase zavře.Ale asi blbě se nedá zavést ne?Nebo moc zavést??? 😕

spimy
19. říj 2010

@dasty79 Ježiš, já netuším! ☹ Holky, začínám se v tom plácat a to jsem si myslela, že už jsem odborník přes umělé. A houbeles 😀

lintea
19. říj 2010

@rvasata já myslím,že se natom nedá nic zkazit, mě to taky pokaždý nevyjde stejně 🙂

rvasata
19. říj 2010

@lintea no snad ne,no víš jak abych to třeba nestrčila mooc hluboko.Mě přijde jako že se tam něco zavře.No já jsem fakt debiiil

dasty79
autor
19. říj 2010

@rvasata - určitě se nemůže blbě zavést.On se rozpustí tam kde je potřeba.To mě se ze začátku stalo,že mě celej vyplul ven, jak jsem se bála to tam někde zavést.A když jsem měla párkrát čípky na mykozu, tak mě to ze začátku musel zavádět manža 😀 Já si ho tam vždycky zastrčila jen tak na půl a koukal na mě 😀 Takže debil jsme já 😀 Ale te´d utroš když mám, tak ho zavádím hoooodně hluboko.Proto já nesnesu tampony - neumím je zavést - čučí mě ven a bolí mě pak břicho.já se totiž bojím, že mě tam někde zapadne 😀 A nesmějte se 😀

@lintea - tak ať dobře pochodíš u dr. a ať tam moc dlouho nečekáš.To už možná dostaneš průkazku,ne?

@spimy - od toho jsme tu,aby jsme si radily navzájem
🙂 Ale na ten horm.profil musíš určo 3.DC -takže počkat na ms a když to vyjde na víkend -tak jít budď před víkendem a nebo po víkendu -když to bude 2dc a nebo 4dc - tak to neva.

madlina
19. říj 2010

Hojda hojda,
jste to tady včera pškně rozjeli 😀 😀 😀 .

@spimy,na umělko by to mělo stačit.Potřebují tolik spermií kolik je vajíček.

@rvas,klííííííd.Utroš si fakt nemůžeš zavést jinam nebo moc hluboko.Já mám Crinon.Ten je v aplikátoru a zavádím si ho skoro celej.teda až po ten konec kerým se to vymačkává ven.Má to kolem 6,5cm.

rvasata
19. říj 2010

@dasty79 😀 😀 😀 😀 promiň.Seš jako já.Takže prostě hooodně hluboko.No já se bojím,když to zavedeu fatk hluboko tak jako nqjaká přepážka tam je,abych tím třeba nevyhnala embryjka.No hele já jsem šílená

rvasata
19. říj 2010

@madlina 😀 😀 díííly no fakt jsem dostala tentorkát strach.Víš jak abych třeba neuškodila bojovníčkům.Mě přijde,že tam je nějaká klapka a aby tou třeba nevypadli 😀 😀 bože já jsem debil.No takže prsotě se nemusím bát a šup s nima za "klapku"

madlina
19. říj 2010

neboj,na mimísky určitě nedostaneš.A hlavně si ho asi zavádíš prstem,ne? Takže dál než na dýlku prstu se stejně nedostaneš.
Hele taky už jedno dítě mám a stejně nevím jaký příznaky by mohli znamenat že se to povedlo nebo že ne.

madlina
19. říj 2010

Náhodou žádnou zítra nepotkám v Sanusu,co?

paonne
19. říj 2010

@madlina Ahojky, zítra se tam nepotkáme🙂, ale v následujícím dnech ano, jsem teprve na startovní čáře a čekají mě v Jihlavě první vyšetření, tak si pročítám jak to chodí.

lenda01
19. říj 2010

ahojky holky 🙂
tak dnesni kontrola za mnou a mam dva foliky, jeden 15,8 a druhy 16,2... zitra vecer v devet picham Pregnyl a v patek jedu na odsati... juuuu ja se tesim a mam i strach aby tam nejaky vajicka byly a aby se povedlo je oplodnit ... 🙂 sliznici mam asi 8,2 a na me je to myslim pekny, ale co myslite vy? Je to sliznice preipravena na zavedeni? ☹ ja uz se fakt tesim a nechci kvuli tomu zase mesic nebo jeste dyl cekat ☹
@rvasata neboj se nic a zavadej ho co nejhloubeji... utros dela pekny prostredi pro bojovnicka, takze cim bliz k nemu bude, tim lip ne? 🙂

madlina
19. říj 2010

@lendi tak to gratuluju,a budu držut palečky ať je úrodička co největší.

rvasata
19. říj 2010

@madlina no já jsem u malý neměla žádné příznaky,absutlně nic.Dokonc ejsme s s dr.hádala,že to je blbost. 😀 😀 😀

rvasata
19. říj 2010

@lenda01 Tak díky.Jsem kldnější.no já jsem hnekda takový janek poblázněný

rvasata
19. říj 2010

Holky je pravda,že teďka asi to je opravdu tím,že pořád ležím a ležím.Skoro nic z utrouše nevyteče,jako minule a předtím,ale stejně takové to mokro je nepříjemné

rvasata
19. říj 2010

@lenda01 jo a gratuluju nebou budou to siláci.No já nevím,ale mě dr. říkal,že potřebujou sliznice tuším nad 7,5??,Abch nekecala,ale ono ještě maličkato vyroste takže super

evaav
19. říj 2010

@rvasata -neboj miminka z tebe nevypadnou a ten utrouš se rospustí tam kde má vždyt někdo ho jen třeba poliká.
Se mnou když byla paní na transféru tak se na to doktora ptala a on říkal,že nevypadnou oni když se nechytnou tak se vyplavuji v krevním oběhu nebo tak nějak, ona u nás ve vnitř je nějaké jiná gravitace či co 😉
Já při malé také nic necitila,žádné příznaky.
@spimy -já mám taky před laparkou a vždy když se dívali na průchodnost tak jsem byla v narkoze.Jinak 1.11 jdu na krev a 5.11 k doktorovi a mezi tím na EKG.