CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lintea
2. lis 2010

@lenda01 citím se nějak přejetě 😝 nic mi pořádně není, ale jsem nějaká zmožená 😀 a co ty, už máš lepší náladu, neboj, určitě tam budou dvě čárky, někomu se to už přece musí povést 😉 . Mě už je pak kolikrát blbý sem chodit.

evaav
2. lis 2010

@lintea -proč blbý,vždyt ty jsi taky něco skusila proto,aby to dopadlo takže sem patříš a aspon nám dodáváš jistotu,že i na potřetí Ivf se to může povést 😉

lenda01
2. lis 2010

holciny moje zlaty ja mam opravdu ale opravdu obrovsky strach, ze ja to neprolomim a ty // tam nebudou... ja vcera vecer bulela jak zelva, nejak to na me dolehlo... jsem totalne v haji a chci uz sobotu a nebo nedeli az budu testit abych aspon vedela na cem jsem ...

madlina
2. lis 2010

Dobrý ranko,

@rvas,malá je kouzelná.Není tak trochu čertík i když vypadá jako andílek? 😉

@evi, k tomu řízení.Prostě to chce sednout a jezdit.Já jezdila čerstvě po řidičáku s Petrem abych to nacvičila.A jak dopadla moje první samostatná jízda? U kámošky na parkovišti jsem při parkování nacouvala do cizího auta. 😕.Naštěstí nic vážnýho a pán to vzal v klidu.Ale od ježdění mě to neodradilo.Máme taky dlouhý auto a když to zvládnu já,tak už každej.

madlina
2. lis 2010

@linteo,ty nás chceš opustit? Taj to ať tě ani nenapadne. 😀 😀 😀 .Nás se jen tak nezbavíš 😀 😀 😀 .

rvasata
2. lis 2010

@evaav Tak tohle mi zase tak neva,ikdyž.No já vímm,že vášnivá řidiška nebudu.Prostě já a auto nejsme spřízněné duše

rvasata
2. lis 2010

@lenda01 Kliiiidek,vůbec se ničeho neboj.Ty to prolomíš a ryhle zažen takové myšlenky,pryč s nima.Držím vše co mám 🙂

rvasata
2. lis 2010

@lintea právě že sem chodit musíš,abychom viděli,že to jde a si naše tak kam by jsi jako odcházela 😠

rvasata
2. lis 2010

@madlina díky.Hele co chodí do školky tak je to čert hadr.no spíš se předvádí 😀 .Andílek to je,když spí

lenda01
2. lis 2010

@rvasata zahnat takovy myslenky.. to se lehko rekne ale hur dela, ale pokusim se 🙂
@lintea presne tak..ty nam nikam neutikej... si nas vzor, snazime se te napodobit, jen se nam zatim nedari 🙂

rvasata
2. lis 2010

@lenda01 Však mi víme,jak se to hůř dělá,ale už jen pokus o to je super.Však ty to prolomíš

madlina
2. lis 2010

@rvas ,ty nejsi přímo z Hradce,viď?

lintea
2. lis 2010

dobře dobře, jako bych nic nenapsala 😉

madlina
2. lis 2010

Tak se mi to líbí 😉 .Holky dneska je tak krásně.Asi půjdem s Adél po školce do města pro kouzelnickou hůlku.Jdeme se známejma zítra na akci pro děti.Adél js´de v masce čarodějky a nemá hůlku.Snad nějakou seženeme.Už jsme měli dvě a obě nepřežili.Taky co bych chtěla od tyčka z plastu za 15kaček 🙂 .

rvasata
2. lis 2010

@madlina nene bydlíme kousíček za Hradcem.Jestli víš směr Nechanice,Nový Bydžov.Bydlíme na Novým Přímě

rvasata
2. lis 2010

@madlina Hele já jsem viděla včera krááásnou kouzelničkou hůlku v Pompu a byla tam i korunku a tak.Jsem na to koukala,jestli to nevzít té mojí 🙂

rvasata
2. lis 2010

@lintea no proto 😠 😀

madlina
2. lis 2010

@rvas,moc díky za typ.Asi mi nezbyde nic jinýho.Taky jsem včera na jeden takovej set koukala.
Ptala jsem se kdy bydlíš protož je v sobotu lampionovej průvod městem.Pořádá ti Sion a mají to moc hezky udělaný.Byli jsme už 2x a pokaždý byla Adél nadšená.Najdeš to i na stránkách Sionu.Tak mě napadlo jestli byste třeba nešli.

rvasata
2. lis 2010

@madlina No v kolikpak to je?????To bychom mohli. 😎 Já bych chtěla jeden den k mojí máme zajet tak bychom to nějak skombinovali. 😀

rvasata
2. lis 2010

Jo holky co to prosím je HCG 20 😕

madlina
2. lis 2010

@rvas,je to od 17:00hod a yvchází se z Malýho náměstí.

rvasata
2. lis 2010

@madlina Tak já to sdělím tomu svýmu.doufám,že nebudu mít nic v plánu.to by se Sárince líbilo

evaav
2. lis 2010

@rvasata -nevím ,jak myslíš co to je já myslím že biochemické těhu.
my dnes byli v e cvičení a vyráběli jsme tam tokové strašidýlka,jako jsme oblepili zavařovačku oranžovým krepákem u otvotu trošku zelené a je to jako helouvinské strašidlo jen se pak do toho dá svíčka 🙂
Dnes tady máme na sidlišti takový strašidlácký pochod s lampiony,ale my nepůjdeme jdu vysvednout pro Verču zimní boty co máme doufám schované v obuvi a pak se svíčkou na hrobeček tak to nestihnem.
@lenda01 -to mě mrzí,že tě to tak trápí ty zlé myšlenky,ale chtělo by to alespon trošku positivněji myslet i když vím,že je to těžké, já sama nevím až k tomu dojde jak na tom psychicky budu,když bych do toho šla ted tak bych byla také na prášky.
@madlina -to jsi šikovná řidička,třeba se taky dopracuji alespon do průměrného řidiče 😒

lenda01
2. lis 2010

@evaav jj trapim se tim docela casto a vzdycky me to zniceho nic prepadne a pak se mnou neni rec ☹ chudak manzel, nema to ted se mnou lehky, kdyz tu jen sedim a cucim do blba ☹
a kdyz se tak hloupe ptam...biochemicke tehu je co? ja se v tehle terminologiich moc nevyznam ...

evaav
2. lis 2010

@lenda01 -tak to také nedokážu vysvětlit,jen vím že když je HCG kolem 100 tak to je dobré i když já při Vernce měla jen 71Hcg tak tenkrát mi řekli je to nizký,ale pozitivní tak pak jsem myslím za týden nebo po čtyrech dnech jela znova na krev jestli to stoupá a aby to nebylo mimoděložní,ale pak se mi to pěkně svedlo naštěstí 😉 kdyžtak si to přečti na netu určitě tam o tom něco bude,ale zase aby tě to nějak neděsilo

madlina
2. lis 2010

@evaav,jestli to v mým případě není taky trochu o lenosti.Využívám auto když jedu s Adél k dr.a je venku hnusně a na nákupy.Představa že vláčím busem tašky s nákupema ještě po celým městě naháním Adél,to je děsný.Ale hlavně mě baví řídit.Neboj taky budeš a ještě tě to bude bavit. 😉

lenda01
2. lis 2010

@evaav ne ne neboj, me uz snad nic nerozhodi 🙂 a dekuju za vysvetleni... ja o tom prave neco malo cetla, ale moc moudra jsem z toho nebyla... 🙂

evik31
2. lis 2010

ahoj děvčata teda vy jste se nějak rozklábosily 😀
já mám chvilku až ted,přišla jsem dom a musela jsem hnedka vařit a uklízet,když ted manža chodí taky ve 14:00 domů,jenže stejně jel s tím naším pesanem zas k doktoroj má dostat další injekci,ale mamka volala,že pořád zvrací tak už my u toho do telefonu zase bulela ,má strach z nejhoršího tak tu čekám až se manža vrátí domů,nebo zavolá a zatím pořád nic ☹
@lenda01 ty hlavněkoukej ty chmury zahnat holkatoto si ani nepřipouštěj 😉
@madlina
@rvasata užijte si průvod děvčata teda jestli půjdete
@evaav kondiční jízdy budou v poho za chvilku to budeš mýt vyježdění,to se mě kecá co ,když sama papíry nemám 😀

lenda01
2. lis 2010

@evik31 dekuju, snazim se chmury zahanet..ale nekdy je to tezky ☹
tak hlavne at vam to s hafankem dobre dopadne, od tchyne pejsan minulej tejden taky zvracel celou noc az nakonec zvracel i krev, tak s nim taky byli u veterinare a dostal antibiotika...ale ted uz nastesti dobry, takze vam to taky urco dobre dopadne, neboj 🙂

evik31
2. lis 2010

@lenda01 no manža ted volal,že dostal další 3 injekce,ale teplota už mu od včera klesla na 37 tak to snad bude v poho,prej to vypadá na zánět žaludku,taky má antibiotyka,ale dr. mu je píchá zejtra musej zase na kontrolu tak snad mu bude líp,ale pro jistotu jsem si sehnala číslo na veterinární kliniku v Trutnově je prej moc dobrá dělaj tam veškerý zákroky dokonce i psí plastiky ,když maj třeba špatnej nosánek a vadí jim to při dýchání a hlavně tam maj pohotovost,no pomalu lepší jak nemocnice pro nás 😀