CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
2. lis 2010

@evik31 to jo taky mi prijde, ze ty hafani maj obcas daleko lepsi peci nez jakou mame my... 😀 tak to bude v poradku 37°C je u pejsanu normalni teplota, takze kdyz uz mu teplota klesla, tak uz se zanet lepsi... 🙂

evik31
2. lis 2010

@lenda01 no já doufám 😉 a co ty už chmury dobrý
koukám holky už někde odpočívaj no jo no my pracující máme dopoledne smůlu 😒

lenda01
2. lis 2010

@evik31 no ja se snazim chmury drzet na uzde, ale nezvladam to.. ikdyz dnes je to zatim fajn 🙂 a jinak holky se nekam zdejchly 🙂 asi uz maj doma holciny ze skolky a tak maji o zabavu postarano 🙂

gabi83
2. lis 2010

Hojda,kočky,můžu k vám? Já taky chodím do Sanusu, ale zatím to budem zkoušet normálně. 16.9. jsem byla na revizi z důvodu zamlklého těhu a z histologie mi zjistili Molu hydatidosu, je to na .... . Ted chodím na krev a doufám, že to bude ok. Občas děsný depky, občas si připadám, že už jsem to překonala, lítám v tom.

lenda01
2. lis 2010

@gabi83 ahojky Gabi, vitej mezi nami 🙂 koukam, ze toho mas taky dosti za sebou ☹ chjo ... zivot si s nama docela hraje, co? Neboj vysledky krve budou OK a hnedle budete moci zapracovat na dalsim 🙂

gabi83
2. lis 2010

@lenda01 Jééééé, díky za uvítání! Je to někdy mazec, ale my se nedáme!!! Byl to děsne šok... a potom teprve. Když jsem své gynekoložce řekla výsledky histologie, řekla, že TOHLE v ordinaci nechce a ať si najdu jiného gynekologa, mazec. Tak mi známá dohodla MUDr. Štěpána v Sanusu.

lenda01
2. lis 2010

@gabi83 to si delas srandu? to ti fakt rekla? To je nechutny ☹ jako by to pro cloveka uz tak nebylo tezky a doktorka misto aby podrzela, tak se zachova takhle nechutne ☹ a chodis ke Stepanovi mladsimu nebo starsimu? Ja chodim k starsimu a jsem s nim absolutne spokojena.. sice toho moc nenamluvi, ale je prijemnej a fajn 🙂

gabi83
2. lis 2010

@lenda01 No, já chtěla ke staršímu ale chodím k mladšímu 🙂 Je fajn a určo to společně dotáhnek ke zdárnému konci 🙂 Jsi z HK ? Já ano

lenda01
2. lis 2010

@gabi83 ne ne ja bydlim kousek do Trutnova, takze to mam trosku z ruky, ale jsem tam spokojena a to je hlavni 🙂 a zdarnej konec bude urco, to si pis.. v ten tady doufame vsechny a vzajemne si drzime pesticky a podporujeme se.. Mne teda holky tady fakt pomahaji .. 🙂

gabi83
2. lis 2010

@lenda01 Tak se v držení pěstí všem přidávám. Takhle to s někým sdílet moc pomáhá. Přítel je super a fajn, ale už ho asi deptí, že to tak hrotím, tak ho nechci trápit. Tady můžu dát emocím volnej průběh 🙂)) díííík

lenda01
2. lis 2010

@gabi83 tak to mas pravdu 🙂 tady se muzes vypovidat az az 🙂

madlina
2. lis 2010

@gabi,vítám tě.Klidně tu můžeš povídat o čemkoli. 🙂 S to dr,na gyndě si děláš prču,ne? Ke komu jsi chodila prosím tě?

rvasata
2. lis 2010

@gabi83 Vítej.Teda chovávní dr.neskutečné.By jí měli vzít okamžitě licenci

rvasata
2. lis 2010

@gabi83 Asi blbý dotaz,ale co to přesně je??

evik31
2. lis 2010

@gabi83 ahoj a vítej,to s tou doktorkou mě taky dostalo,to já mám jinak svoji gyndařku super
mě tohle říct tak jí řeknu,že jdu a sama,protože ona teda nemá absolutně slušné chování a neměla by vykonávat praxi a jestli je zakomplexovaná tak at si léčí mindráky jinde 😠

evik31
2. lis 2010

@rvasata bud v klidu já taky nemám šajnu co to je nejsi jediná,ale asi něco blbýho 😉

rvasata
2. lis 2010

@evik31 No asi to bude něco špatného a zajímalo by mě to a ta dr.No to je fakt katastrofa.Oni někteří dr.fakt nevědí jak se mají chovat a pak chudíci ženský.Bože jí bch zakázala činosto okamžitě

evik31
2. lis 2010

@rvasata no já bych jí snad i propleskla 😠

rvasata
2. lis 2010

@evik31 no fakt někdy chování druhých je nechápající

rvasata
2. lis 2010

Holky není divný,že pořád špiním a MS nikde????To jem minule a předtím neměla

lenda01
2. lis 2010

@rvasata to mi prijde divny ze jen spinis... ☹ po tom utrousi byla MS vzdycky poradna...

rvasata
2. lis 2010

@lenda01 no je pravda,že zase atak velou Ms jem po utrouši neměla.ani tak,ale tohle...špiním teda víc,ale MS nevím.

lintea
2. lis 2010

@gabi83 vítám 🙂

lenda01
2. lis 2010

@rvasata to ja po tom minulym ET dostala MS fakt silenou a to hned nasledujici den po vysazeni utrouse... vsak jeste uvidis... a nebo zkusit nacurat na test, ale kdyz to v krvi nebylo...

lintea
2. lis 2010

@rvasata když jsem měla poprvé biochemický, tak jsem to i povysazení utroše měla strašně málo, normální ms byla až další měsíc 😒

rvasata
2. lis 2010

@lintea mě sestra řekla jen negativní,byla tam ta stará protivná 😠

rvasata
2. lis 2010

@lenda01 No když byla krev negativný.Uvidím do pátku jinak volám a objednám se

lenda01
2. lis 2010

@rvasata no ta starsi sestra je fakt na muj vkus dost namistrovana ☹ to kazi dojem tech ostatnich fajn lidi...

lintea
2. lis 2010

@rvasata ta je fakt hrozná, když mi říkala výsledky krve po druhým ivf, tak jsem z toho byla zdrblá a chtěla se zrovna objednat k dr. a ona mě odpálkovala,ať se objednám dýl, že stejně teď musím tři měsíce čekat 😠 to byla fakt poslední kapka a objednala jsem se pak už jinam 😀

rvasata
2. lis 2010

@lenda01 no právě a i krev nabírala tentorkát ona a je tak hnusná.Mám divní pocit.