CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
5. lis 2010

To nevadí,já jsem to pochopila.
Lenda01.......kdy jdeš do sanusu?

lenda01
5. lis 2010

@tygr21 @madlina juuuu sestersky hadky, konecne tu bude co cist 😀 delam si legraci, jen vas skadlim 🙂 kazdopadne drzim pesticky obema 🙂
@tygr21 ja jedu v utery na osmou na krev a pak za dve hodky na to pro vysledky.. to budou nervy 🙂

tygr21
5. lis 2010

Lenda01......výsledky dopadnou na1*.Držím palečky.

evaav
5. lis 2010

@tygr21 -vítám tě,mě čeká v ponděli laparka a pak taky uvidím asi domácí snažení pokud bude k něčemu,no alespon pro požitek no 😉 do 3 IVF se mi zatím nechce bojím se a nemám moc sil a letos by k němu stejně už nedošlo
@lenda01 -to zvládneš ono teda uvidíš vlastně i zítra,počkej všem nám tu vyrazíš dech,zítra dálnice a v úterý vysoké HCg 😉

lenda01
5. lis 2010

@evaav @tygr21 vy jste tu na me vsechny tak hodny 🙂 dekuju moc 🙂 jak ja se vam odvdecim.. asi stejnou minci 🙂 v pondeli si umackam palecky.. evaav laparka a madlina si jde pro bojovnicky 😀 holky ona se ta karta otoci a bude to super.. budem tehule 🙂

tygr21
5. lis 2010

Evaa....děkuju.Koukám že půjdeš taky na 3odsání.My tam půjdem až v lednu.

evaav
5. lis 2010

@tygr21 -no už jestli teda bude nutné tak na 4 odsání jedno bylo stopnuté nebo jako se nám nevyvíjeli vejce jak měli nebo embria,tak se jeden pokus jako stopnul stále dougám,že další IVf nebude utné a když tak s lepšima výsledkama vlatně s těma nejlepšíma 😔
@lenda01 -musí se to tu prolomit,jen u Vás to musí být ještě dřiv než u mě

lenda01
5. lis 2010

@evaav prolomime to vsechny 🙂 ty dobrou laparkou a pak prijemny domaci snazenicko 🙂 u madliny se udrzi bojovnicci a takhle pekne to tu prolomime 🙂

tygr21
5. lis 2010

Evaa.....mě čeká 3odsání.Vajíček jsem měla předtím akorát,pár přežily a dávala jsem si po dvou.Ale půjdem až v lednu.Je to hrozný.Někdo otěhotní omylem a někdo se snaží a ono prd.

evaav
5. lis 2010

@tygr21 -no jo to nespravedlivé.Ted naproti v paneláku čekala jedna holka mimino už má odrodíno,ale dítě nikde nevidím,tak doufám,že ho nenechala v porodnici ona se dost přáteli v baráku s romama,tak nevím když by měla tmavé dítě,že by jí to tak vadilo možná,že se něco stalo,ale když jsem ji viděla naposledy v pokročilém stádiu břicho jak balon ták zapalovala cigáro bych ji jednu nejraději vrazila ,ale na balkoně nevidím a ani jsem neviděla,že by chystala výbavičku ani se mi nehce domyslet kde to dítě skončilo,ale možná že si ho pokud je v pořádku vezme někdo kdo mu dá víc lásky.Ale ti romové tam jsou docela slušní všichni se o děti pěkně strají
Já bych taky ráda otěhotněla aniž bych o tom věděla,kdo z nás ne

lintea
5. lis 2010

@tygr21 taky vítám 🙂
@evaav teď koukám, že už to máš za pár s tou laparkou, nastupuješ už v neděli?
já před hodinou dorazila z města, ještě musím za chvíli pro manžela, jsem utahaná jak kdybych celej den dřela 😝

rvasata
5. lis 2010

zdar válečnice 😀

lenda01
5. lis 2010

@lintea musim odpocivat mamino.. preci jen tam mas v brisku dva ulicniky a ty te trosku vysavaji 🙂 setri se 🙂

evik31
5. lis 2010

@lintea krásnaá fotka miminka 😀
@tygr21 ahoj a vítej 😉
@lenda01 tak jakpak se chystáš na zítřejší testění 😉
@rvasata z toho si nic nedělěj,u nás v prácikdyž to tak řeknu taková jedna sociální 40 je zase těhotná a to už po 4,nezávidím ale je to nespravedlivé ☹
jinak zdravím a jdu si vás dočíst

evik31
5. lis 2010

@lintea oprava hezká fotka miminek

lenda01
5. lis 2010

@evik31 ahojky 🙂 nervozita se stupnuje 🙂

evik31
5. lis 2010

@lenda01 to bude dobrý,ale já to asi budu vědět poslední páč jdu na pár hodin do práce ☹

lenda01
5. lis 2010

@evik31 treba to zase tak radostny nebude a tak o nic neprijdes... mam fakt bobky ☹

evik31
5. lis 2010

@lenda01 zahod bobky a těš se na pěkný chvilky 😀

lenda01
5. lis 2010

@evik31 tak jo mas recht 🙂 co pejsan? uz skotaci?

evik31
5. lis 2010

@lenda01 no už chtěl venku dovádět s čičinama 😀 na další kontrolu jedem v pondělí dostal ještě na výkend injekce,ale ty může píchnout jedna zdravotní sestra co tu bydlí tak je to v poho,dneska už baští konzervu,ale jenom po lžících ,aby to stačil strávit tak jí vždy zblajzne a pak chudák kouká,ale od zítra bude moc i granulky namočené ve vývaru sice po malých dávkách,ale zase mu je můžem dávat častěji tak to bude dobrý doufám,dnes když jsme pro něj přijely tak tam skotačil s jinýma pejskama co tam marodí,tak už je takovej otrkanej 😀

lenda01
5. lis 2010

@evik31 tak to jsou samy super zpravicky... prece jen jsou to clenove rodiny a clovek o ne ma strach ... akorat ty ceny u toho doktora jsou trosku husty, vid? Za sebe by to clovek nedal a do nich to vrazis a ani o tom nepremyslis... ale hlavne ze je mu uz fajn 🙂

evik31
5. lis 2010

@lenda01 no když spočítam vše i to co se platilo u toho 1veterináře a naftu do auta tak na těch 10 000,- už jsme a to není ještě konečná to budou ještě stehy a to jejich dietní krmivo se bude muset přikoupit musí to papkat 14 dní minimálně,však jsme se na něj doma všichni složily a oželelyx jsme vánoční dárky a místo nich máme jeho 😀

lenda01
5. lis 2010

@evik31 tak to je peknej ranec.. ale clovek je rad, ze mu pomohli, vid? nejhorsi je, ze ten trouba si z toho ponauceni nevezme a klido tu slupku od salamu spapa znovu ☹

lenda01
6. lis 2010

dobre ranko holky... 🙂
tak dalnice tam je, bohuzel jednoprouda... test vysel negativni ☹ chjo ja to vedela ☹

lintea
6. lis 2010

Dobré ráno,
@lenda01 tak to mě moc mrzí, já jsem opravdu čekala, že se přidáš ☹

lenda01
6. lis 2010

@lintea to ja taky ☹

toma75
6. lis 2010

@lenda01 bohužel zivot je nespravedlivy,někdo si necha ditě ještě v porodnici(jak psala evaav),a někdo jako jsme my ani otěhotnět nemuzeme!Vim jak ti je,ja takove testy s jednoproudou dalnici měla 5x.Naposledy v unoru,nemohla jsem se vzpamatovat z toho,myslela ze pujdu k psychologovi,ale dovolena to zpravila,mam prima manžela.Tak už jsem na tom lip.Ale stejně mam pocit,že mně těhotne pronasleduji,kam koliv jdu všude potkavam sami těhotne.
Ale musime věřit,že i my se dočkame!!!!!!!! 🙂

dasty79
autor
6. lis 2010

Ahoj holky.

Co tady nového?přes týden jsem tady nebyla - nějak nestíhám...

Jak dopadla @rvasata a @lenda01

dasty79
autor
6. lis 2010

@rvasata - to mě je moc líto, že to nevyšlo.Ani Šárka to nezachránila.ach jo ☹
Tak po ms jdete do KETíku????

@lenda01 - jen / čárka???Ach jo, to mě taky mrzí.Holky jak to je možný 😒 😒 😒