CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
20. lis 2010

@toma,jak nemáš čím přispívat.Rozebírá se tu vaření,co podnikáme,drahé polovičky atd. 😉 .Určitě by se u tebe něco našlo. 🙂

evik31
21. lis 2010

krásné ráno holky,
@dasty79 né byly tam dva a jeden se nerozdrtil,ale chci to zkusit ukecat na ten leden
@lenda01 uklid byl pomalu na flašku to se nedá popsat,taky jsme si večer daly a ted mě bolí hlava 😝
@toma75 já taky nemám zatím čím přispívat,něco se vždy najde

lenda01
21. lis 2010

ahojky holky 🙂
@dasty79 hele ja ten jecmen nekde ochutnavala kdyz mi o tom nekdo basnil jak je to uzasny..ale ta predstava s jakym to piju odporem a jeste na lacnej zaludek.. tak zvracim jen pri ty myslence 😀
@evik31 to jste udelali dobre, ze jste si dali lahvinku... za to ten bolehlav stoji 🙂

co dnes varite holky? u nas dneska asi rajska..vubec uz nemam fantazii co furt varit 🙂

rvasata
21. lis 2010

Krásnou neděli holky.Já jsem nastydlá jako prase.Blee...A říkám si,že tento rok by to stejně nevyšlo.KDybychom šli pro poslední mrazáčky tak to je teďk aa zase jsem nemocná jeko minulý měsíc,takže to je znamení jsem usoudila.Takže příští rok to vyjde.Holky cítím to.Jinak k obědu budou palačinky 😀

lenda01
21. lis 2010

@rvasata taky jsem nejaka nastydla..ale to je tim hnusnym pocasim ☹ jj delas dobre, nabrat pekne sily na pristi rok... ja furt taky premyslim, jestli do toho jit nebo ne, ale asi dam ted ten KET a kdyz to nedopadne, dame pauzu a pak se uvidi 🙂

madlina
21. lis 2010

Krásnou neděli dámy,
tady se marodí? Tak teplej čajík a honem zalízt do postele.
U nás jsou k obědu zapečený řízky.Zbyli nám od včera takže dneska mám od vaření klid.Ale asi se pustím do úklidu.
Adél jde zítra po 14dnech marodění do školky,Jsem zvědavá jak dlouho tam vydrží než na ní někdo něco prskne.Sousedka říkala že tam minulej týden chrchlalo jedno dítě přes druhý.

dasty79
autor
21. lis 2010

Pěkný den všem 🙂
Koukám, že většina z nás se do toho pustí začátkem příštího roku 🙂 Věřím, že 2011 bude úspěšnější.Tento rok stojí za prd....

@lenda01 - ty do toho běž 🙂 Uvidíš, že to klapne 🙂 a když ne, tak si pak dáš pauzu.Ale věř tomu 🙂 🙂 🙂

Koukám, že je vás dost nastydlejch 😒 Můj manža tady taky kašle a má rýmičku - tak mu vařím čajíčky - to víte, chlap - když marodí, tak to stojí za to 😀 To tady pořád skučí 😀

My dnes máme ražniči 😝

dasty79
autor
21. lis 2010

@evik31 - dobře děláš, že jsi to teď odsunula na leden -teď chudáku nemáte moc pěkné období ☹
Snad nám příští rok přinese všem víc štěstíčka 🙂

rvasata
21. lis 2010

Holky podívejte,tak ještě svetr dodělat a mám klid 😀

madlina
21. lis 2010

@rvas,neke,to ty sama? Tak to smekám.Fakt šikulka.Asi k tobě půjdu do učení.

madlina
21. lis 2010

Jsem našla na netu krásnej háčkovanej klips na nudlík.Teď ještě sehnat někoho kdo by mi ho udělal.Zkusím tetu,jestli bude mít před vánocema čas.Má dvě vnoučata tak nevím nevím.

dasty79
autor
21. lis 2010

@rvasata - to je nádhera 🙂 Sárinka je princeznička modelka 🙂
Děláš i na zakázku???(až budeme mít dětičky, tak by se tady určitě dost z nás stalo tvou zákaznicí)

rvasata
21. lis 2010

@madlina no jasan,jsem na to magor,už má i 1svetr.To bylo asi moje vrcholné dííílko.No jem pojd na učení.Dáme kávu,vínko a to půde samo 😀 😀

rvasata
21. lis 2010

@madlina jo klips,joo hele ukaž mi taky.Si to uložím a udělám.JEstli teta nebude mít čas udělám 😀

rvasata
21. lis 2010

@dasty79 😀 😀 až takhle jo.Dělám pro kamarádky..jak já říkám.Si je značkuju. 😀

madlina
21. lis 2010

Tak to nemám slov.A Sárinka hotová modelka.

madlina
21. lis 2010

Nemohla bych být taky tvoje kamarádka? 😀 😀 😀 😀

madlina
21. lis 2010

Jsem to zkoušela ale nějak nemůžu přijít jak na to. ☹

http://www.fler.cz/zbozi/retizek-na-dudlik-sada...

madlina
21. lis 2010

Tady je odkaz na celý stránky tý paní.

http://www.fler.cz/zbozi?sa_cats=5&sa_uid=16987...

dasty79
autor
21. lis 2010

@rvasata - Sárinka je opravdu modelka 🙂 Když budeme mít holčičky,tak by sis nás nemohla taky označkovat??? 😀

@madlina - jo sada pro dvojčátka,jo?Správně 😎

rvasata
21. lis 2010

@madlina 😀 😀 😀 😀 no to by se ti líbilo.Jasná věc.Stačí říct 😉

madlina
21. lis 2010

@dasty,ty ty ty. Jsou tam i pro jedno 🙂

rvasata
21. lis 2010

@madlina Zajííímavééé.Huž jsem si to uložila 😀 Dvojčááááááátka

rvasata
21. lis 2010

@dasty79 no jasně.Já si Vás označkuju všechny.Ještě,že nejsem pes 😀 😀 😀

madlina
21. lis 2010

@rvas,v kombinaci třeba dvou neutrálních barev by to bylo fajn.Dala bych to i s dudlíkem některý babičce s dopisem,jako oznámení že budou mít další vnouče.Hezky v balíčku pod stromečkšm.
Pokud mi to v úterý po krvy potvrděj.Ale podle dnešního testu to vypadá,že nejspíš jo.

madlina
21. lis 2010

@rvas,když mi písneš jaký bavlnky jsou na to nejlepší,dodám i bavlnky. 😉

rvasata
21. lis 2010

@madlina No jasně,že potvrdí.S tím se počítá,Já jsem jen napnutá jako kšandy kolik teda jich tam bude. 😀 Ale dobrý nápad.Jen jestli má babička v pořádku srdce,aby to s ní nešvihlo 😀 😀

rvasata
21. lis 2010

@madlina To záleží na tobě.Já bych osobně to dělala z Camilly,nebo Limone..to jsou 100procentní bavlny

madlina
21. lis 2010

😀 😀 😀 .Všechny tři babičky mají srdce v poho.A dva dědečkové taky. 😉 .

madlina
21. lis 2010

Hele tak tomu já vůbec nerozumím.Mé veškeré výtvory byli jen jedn pletenej svetr kterej jsem si dělala na učňáku,něco jako svetřík s čepičkou pro panenky a ponožky.Ty mají snad všichni z rodiny. A tím mé výtvory končí.
Ale ty názvy co jsi psala si raději napíšu na papírek abych to nezapoměla. 🙂