CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lintea
21. lis 2010

Hezký večer,
pozdě, ale přece 🙂 byli jsme na večeři u rodičů, tak tu teď funím 😝
@rvasata koukala jsem na to tvoje háčkování, moc hezký, já jsem na tyhle věci úplně levá.Na hranolkách s tatarkou teď taky ujíždím, mminulej tejden jsem je měla 2 krát 😀

lintea
22. lis 2010

Ahoj,
kde jste všechny 😕
já byla ráno na gyndě pak ve městě a opět mě to zmohlo, tak jsem si musela jít schrupnout, spím snad čím dál
víc 😀

madlina
22. lis 2010

Ahojda berušky,
@rvas,nedalo mi to ,a vzala jsem do ruky háček a vlnu.Docílila jsem toho,abyse mi můj výtvor ztočil do spirály ale nevím jak se děla dlouhej sloupek. ☹ Musím to někde najít .Jsem háček nedržela v ruce snad sto let.

madlina
22. lis 2010

@lintea,jen odpočívej.nechci tě strašit ale co nenaspíč teď,pak už nedoženeš. 🙂

madlina
22. lis 2010

Chtěla jsem napsat nenaspíš.Omlouvám se.

lintea
22. lis 2010

@madlina asi zimní spánek 😀
Teda tady se háčkuje o stošet, ještě mě nakazíte a budu to chtít taky zkoušet, ale protože nejsem zrovna moc šikovná, budu se u toho akorát vztekat 😠 😀 😀

rvasata
22. lis 2010

@madlina No vidíš jaká jsi šikulka.Dlouhý sloupek uděláš,že nahodíš na háček přízí a píchneš do oka na háčku budeš mít (3 oka) zase nahodíš protázneš dvěma,zbydou 2 zase nahodíš a protáhneš a máš to 😀 😀

rvasata
22. lis 2010

@lintea jen spinkej,spinkej,udělej si pěknou zimní zásobu spánku.Každý nemůžu umět všechno,já zase neumím aranžovat a když vidím jak to má někdo nádherný se tak vztekám a ty slova 🙂 😀

lintea
22. lis 2010

@rvasata no tak to neumím taky 😀 a vždycky jen tiše závidím, já jsem byla v práci tak akorát dobrá na dohledávání dat a pak mám ještě hudební sluch, pár let jsem hrála na klavír 😀 😀 😀 a to je asi všechno

rvasata
22. lis 2010

@lintea 🙂 No vidíš.Hele každý nemůžu umět všechno a i kdyby to by to vypadalo. 😎

madlina
22. lis 2010

@rvas,díky.trochu si to začínám připomínat.Hned to půjdu zkusit.Aranžovat taky neumím.Každej rok dělám adventní talíř.Jsem si to tak pojmenovala a máme to místo věnce.Lípnu na modrobílej kulatej talířek 4 svíčky,no a pak už jen zdobím a zdobím a zdobím.Letos to bude už asi čtvrtej rok.Měla jsem kdysi krásnej adventní věnec.Při stěhování se někam poděl a už jsme ho nenašli ☹ ☹ ☹ .Nikde jsem takovej už nesehnala a když byli na podobným principu,už to nebylo ono.Tam byl prostě jedinečnej.Aspoň pro mě.Ale slibuju až vytvoříme s Adél talíř,budem se chlubit.Loni se mnou zdobila a těší se,že letos bude taky.

madlina
22. lis 2010

Holka ono to snad i půjde.Zkusím něco vytvořit a uvidíme.

rvasata
22. lis 2010

@madlina No tak se chlub jak ti to jde.Jsem zvědavá,jinak já a tvoření.To je taková hrůza.To na tvoření dekorací je spíš teda můj manžel.Toho to baví a vypadá to super.Já to mám jak z první třídy a to možná to mají děti daleko lepší 😀

madlina
22. lis 2010

@rvas,musela jsem pokus odložit.S Adél tho moc neuháčkuju.Leda že bych ji do toho zaháčkovala 😀 😀 😀 .Třeba by byla chvíli v klidu.Momentálně bourá koupelnu. 🙂

madlina
22. lis 2010

Tuhle výbavu přinesli odpolko z půjčovny.A zima může začít. 😉

rvasata
22. lis 2010
rvasata
22. lis 2010

Tak holky všechny takové mé lepší výrobky 😀

rvasata
22. lis 2010
madlina
22. lis 2010

@rvas,tak na to nemám co říct.Hned kupuju vzory na háčkování a jdu do toho.jestli mi zítra potvrděj těhu,budu mít času hab děj.

rvasata
22. lis 2010

Táááák víc už radši neee,si řeknete,že jsem cvok 😀

madlina
22. lis 2010

@rvas,tyjo a dost.Tady normálně slintám u monitoru .Až jsem z toho zapoměla zavřít pusu. 🙂

rvasata
22. lis 2010

@madlina 😀 😀 😀 😀 Pokračování příště 😀 😀 😀 ,ale jinak jsem normální.Já prostě ten háček zbožňuju.KDyž miluješ,není co řešit,co:Madli pozoor na klávesnci,ať si do ní neposlintáš.To by jsi toho pak moc nenapsala 😀 😀 😀

madlina
22. lis 2010

No to by mi Petr dal. 😎 Naslintat do klávesnice.
Musím pilovat,abych měla ty sloupky jeden jako druhý.Jako ty.

rvasata
22. lis 2010

@madlina joo to víš,léta praxe a odříkání 😀 😀 😀 já jsem ale vtipná.Neboj,to chce fakt jen trénovat a trénovat a trénovat.Já jsem měla a mám tu výhodu,že mě Sárinka nechala

madlina
22. lis 2010

Tak to mě Adél moc dlouho nenechá.Furt se ji musíme věnovat a vymýšlet aktivity.

madlina
22. lis 2010

Tu práci ti věřím ale to odříkání? I ty jedna 😀 😀 😀

rvasata
22. lis 2010

@madlina no tak to já ne.Si hraje opravdu sama.Joo holka když mě to fakt chytne tak jedu a jedu a nějaký manžel a manželské povinnosti mě můůžou ... 😀 😀 😀 😀

madlina
22. lis 2010

@rvas,tak to já bych si nějakou tu manželskou povinost nechala líbit.To víč,po 14dnech půstu 😎 .

rvasata
22. lis 2010

@madlina Tak já abych se teda přiznala,tak mě to ani moc nechybí.Samozřejmě někdy už je to potřeba,ale...nějak mě to už nebere 😀 😀 😀 😀 .

madlina
22. lis 2010

@rvas,prej "už nebere".Co budeš říkat v důchodu. 😀 😀 😀