CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sabcacech
22. únor 2013

@petrufa86 😲 to bude ještě sranda 😀 díky tobě vím, co mě bude čekat a budu na to připravená 😀

sabcacech
22. únor 2013

@muddledgirl To víš, že nééé. Byla to naše 2 zamklinka, jedna 2008, přirozené těhu, dvojky, nenaskočili jim srdíčka 😒 nyní, když jsme šli do IVF, tak jsem furt čekala zádrhel, vše šlo ok, jen mi musel zvýšit dávky injekcí. 7 vajuch, 6 oplodněno, 5-ti denní kultivace, blasta vložena, zbytek je u sněhu 😀 , testík pozitivní rostl jak blázen. 1600 HCG, pak hrozil, že budou dvojky, srdíčko, vše ok a najednou v poradně šok a revize ☹
A nejhorší na tom všem bylo, že jsem si ji nechala dělat v Sanusu v HK ( nechtěla jsem ležet noc v nemocnici) a tam nás bylo 8 ženských a já s jednou paní jsme šli kvůli zamklince a zbytek na interrupci, že se jim to nehodí, myslela jsem, že budu vraždit. 😠 😠
A chtěla jsem se na to vyprdnout, ale můj muž řekl, že jdem do dalšího, že nové mimi mi pomůže být veselá, že se mnou podstoupí i vyšetření a taky, že vše vydržel 🙂

muddledgirl
22. únor 2013

@sabcacech To je dobře.Tak toho máš holka hodně za sebou...Je ale dobře,že věříš,že to klapne.Já jsem si ničím tak hrozným neprošla,jen 20 měsíců se snažím a teď bude 3.transfer.A samozřejmě nevím, co bych dělala,kdyby mě miminka odešly,ale myslím,že bych taky dál bojovala.Osm let jsem hlídala v čechách děti a pak rok v GB...a chci to mimi...i kdyby mělo dorazit za x let....Tyhle věci prostě taky nepochopím...Jsou velké vyjímky,které otěhotní i přes prášky,ale pokud nemám doma dvě děti, tak bych byla vždy ochotna se vzdát kariéry....Ale každá jsme jiná, to je fakt....To je moc pěkné,že máš tak supr manžu....Můj přítel mi taky moc pomáhá.V listopadu po 1.ET jsem se dozvěděla,že nic...za dva dny tatínek v nemocnici a za 5 dní zemřel....Bylo to těžký....Ale každý má své problémy...A ničí nejsou těžší nebo lehčí.Jen mě mrzí, že když by se prcek povedl, tak už ho z mých rodičů nikdo neuvidí...Ale asi to tak má holt být....

petrufa86
23. únor 2013

@sabcacech já to měla podobně při 1 KETU - vloženy 2 blastocysty, který se uchytili, pozitivní test, čárky jak blázen hcg 1698 a než sem stihla dojít k Vodičkovi na potvrzení tak sem skončila v hradeckým sanusu s krvácením a byl konec 😝 😝 😝 😝 Kdyby se to tenkrát povedlo tak mám doma 4 měsíční dvojky 😒

antana123
23. únor 2013

Ahojky🙂
@martina_81
@petrufa86 jak je tehulky?
U me už lepší už nekrvacim tak je kyretaz mimo a to jsem rada

martina_81
23. únor 2013

@antana123 ahooj, tak aspoň něco trochu pozitivního, viď? 😒 Za těhulku se nějak nepovažuju, přijde mi to předčasný. A to čekání na UTZ se mi zdá najednou nějak dlouhý. ☹

antana123
23. únor 2013

@martina_81 jj
hele za týden jdeš né??? a těhulka jsi to je jasná věc 🙂

martina_81
23. únor 2013

@antana123 jj, příští pátek. No zatím to nějak neprožívám. Když se mě mamina ptala, že jak jsme teda dopadli na krvi a já, že je to pozitivní, tak na mě hned spustila, že to moc radostně neříkám. Tak jsem se jí snažila vysvětlit, že si vážně myslím, že pozitivní krev ještě není žádný vítězství. 😖 Tak teda naznala, že mám pravdu.

antana123
23. únor 2013

@martina_81 hele na špatný scénáře nemyslí moc ti držím palce 🙂

martina_81
23. únor 2013

@antana123 díky. Tak na špatný scénáře vyloženě nemyslím, ale snad víš, jak to asi myslím, že? člověk bude mít pořád obavy, jestli bude všechno ok, to je asi normální. ale že bych na to nějak myslela,nebo se tím stresovala, to ne. 😉

antana123
24. únor 2013

@martina_81 tak to máš super přístup já se stresovala celou dobu a stalo se přesně to čeho jsem se nejvíc bála ☹

petrufa86
24. únor 2013

@antana123 tak to je fajn že nemusíš na kyretáž, já jsem se toho naštěstí taky vyhla.
@martina_81 jojo, taky mi to přišlo nekonečný, potvrzení od Vodičky o gestačních váčku, za 2 týdny potvrzení srdíčka a to už mě předal k mý gyndr a tam sem šla až za 3 týdny a teď c hodím do poradny 1x za měsíc.

antana123
24. únor 2013

@petrufa86 a za jak dlouho po SP si otěhotněla znova????to bylo přirozeně že????používala si nějaký vitamíny nebo něco????

petrufa86
24. únor 2013

@antana123 v březnu SP dvojčátek, v srpnu poslední KET neúspěšný a 15.11. na testu // Celý ty 3 roky sem brala kyselinu listovou, úpllně obyč, žádnou drahou. Když sem si vzpomněla tak sem na začátku cysklu pila kontryhelový čaj a grepový džus a Jarda bral selen a zinek.

antana123
24. únor 2013

@petrufa86 ja přemýšlím nad gynexem může to i Martin

martina_81
24. únor 2013

@petrufa86 no každej mi říká, že už je to příští pátek. A mně přijde, že ty dny vůbec neutíkají, ještě, když je pak Jirka v práci, tak se mi to vleče. Jestli je to tou zimou, nevím, protože v létě mi to utíkalo jak blázen, když jsem byla doma. 😒
@antana123 já ten gynex taky brala, tak třeba jsem to trochu podpořila. 😉 Je sice drahej, ale co by člověk nezkusil,že?

antana123
24. únor 2013

@martina_81 jj 😉

martina_81
24. únor 2013

@antana123 a to chceš dávat i chlapovi? 😉 Mně teď zůstala asi půlka lahvičky, tak jsem říkala Jirkovi, jestli si to nechce doužívat, tak se na mě koukal,jak na debila. 😀 😀 Tak to dám kámošce.

antana123
24. únor 2013

@martina_81 jj četla sem že to může i chlap 🙂

martina_81
24. únor 2013

@antana123 to já vím, proto jsem to Jiřímu nabízela. 😀 Tak snad se na to ten Tvůj bude tvářit líp. 😉

antana123
24. únor 2013

@martina_81 jo on už mi říkal že klidně on i pil čaje mu je to fuk 😉

martina_81
24. únor 2013

@antana123 jé, tak to je super, že má k tomu pozitivní přístup. 😉

sabcacech
24. únor 2013

@muddledgirl Tak to jsi si prožila také peklo, ach jooo, nic nemůže být v pohodě. Mám někdy pocit, že nějaké štěstíčko se musí vykoupit něčím zlým 😠 😠
Drž se, však se dočkáme a brzko tu budeme hlásit pozitivní testíky. 😉

sabcacech
24. únor 2013

@petrufa86 Tak to je taky mazec ☹ Ale nyní budeš mít bobka a ten ti to vynahradí 🙂 🙂

sabcacech
24. únor 2013

@martina_81 taky se mi zdálo, že se dny mezi krví a UTZ táhnou jak smrad 🙂 a to jsem měla rozdíl "10" dní

petrufa86
25. únor 2013

@antana123 já přemýšlela nad kořenem maca a než sem stihla objednat bylo vymalováno 😀 😀 😀
JInak já jsem KO, Jarda od soboty jak mrtvola, já od včerejška jak polomrtvola. Nejhorší na tom je že si skoro nic nemůžu vzít, ale skáknu dneska do lékárny a uvidím co můžu a co ne.

martina_81
25. únor 2013

@sabcacech nj, blíží se to, pomalu, ale jistě. 😉 Ještě jsem si nezvykla, že pořád na něco čekám. 😒
@petrufa86 co je? nějaká viróza? Na mě teď leze sexuální absťák. 😖 Normálně už pár dní se mi pořád zdá o nějakých chlapech, jak si to s něma rozdávám. Dneska v noci jsem zatáhla krásnýho kluka (můj bývalý milenec, ale v tom snu byl ještě hezčí 😉 ) do stanu a tam ho přímo znásilnila. No prostě úplně na palici. ☹ A aby toho nebylo málo, zdálo se mi, že jsem vlezla do výtahu s malým dítětem v naručí, do toho tam přistoupily 3 ženský, až sebou výtah trochu cukl a jen co se rozjel, tak se utrhl........... A já jen myslela na to, jak zachráním to dítě. Takže teď se ještě budu bát jezdit výtahem. ☹ ☹

sabcacech
25. únor 2013

@martina_81 😀 😀 zvláštní sny 😀 😀 Jojo, a budeš čekat dál a na to se asi ani zvyknout nedá 😝
To mě se začali honit myšlenky, aby se "magnumové" probudili a já nemusela stimulovat ☹

muddledgirl
25. únor 2013

@sabcacech To je nepochopitelné...Znám třeba jeden případ,kdy antik.vůbec nezabírala...ale to jsou podle mně brutální vyjímky....Njn, taky si říkám aby nanuci byli v pořádku,ale budou!!!!Kdy jdeš kočko?Budu držet palce, i na nohách...checht...

muddledgirl
25. únor 2013

@petrufa86 O tom zinku a selenu jsem hodně četla....ale jaké dávky, můžu se zeptat?