CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
12. črc 2013

@sabcacech díky moc. No já taky čekám na zázrak a že snad nakonec po vší té smůle to dopadne líp. I embryoložka z toho byla docela špatná, jak jsme dopadli v březnu. 😒 A při ketu se nad nima zas rozplývala, jak jsou úžasný. A Marcelka mi zas obdivovala namalovaný nehty na nohách, no sranda. 😀 😀 Jen na krev jsem tentokrát odmítla jet, pže v Pardubkách budou mít dovolenou a musela bych do Hradce (stačilo mi vloni, děkuji, nechci), tak jsem řekla, že si to případně domluvím se svým gynekologem, ale do Hradce teda fakt nee. Dokonce ani Marcelka se mi nedivila. Že by ten Hradec byl vážně tak divnej???
@margarita1 díky, ale už vím, že // ještě nejsou vítězství. ale i tak to trochu nakopne a člověk víc doufá.....Jestli ještě nejsi objednaná do toho Hradce, doporučuji raději Pardubice. 😉 Ty se chystáš na inseminaci, pokud jsem to správně pochopila? 🙂
@muddledgirl díky moc. 🙂 Proč až na říjen? A ty 3 transféry byly úplně bez úspěchu? 😒

margarita1
12. črc 2013

@martina_81 ještě nevím, máme jít na první sezení,ale nejdřív se musím objednata asi nemám zatím odvahu. Jinak přejeme // a ať se vše krásně vyvíjí 🙂

martina_81
12. črc 2013

@margarita1 jj, to znám, já než jsem se odhodlala a objednala nás s přítelem na první konzultaci, tak to taky trvalo. 😉 Každopádně se toho neboj a už kvůli přístupu bych doporučovala ty Pardubice, je to tam osobnější a nebudeš si připadat jak kus masa. 😉

margarita1
12. črc 2013

@martina_81 tak díky za info,ale v Hk to máme kousíček, tak přejít můžeme vždycky a já tam byla na tom potratu a byla jsem maximálně spokojená s přístupem, byly moc hodní, tak uvidíme, jak to pujde. Jak již jsem psala, mám i dost nadváhu, tak se bojím,aby mě nevyrazily kvůli tomu.

kessinkaa
12. črc 2013

@martina_81 držím moooc palečky 😉

martina_81
12. črc 2013

@margarita1 tak jestli máš dobré zkušenosti, tak to Ti to vymlouvat nebudu. 😉
@kessinkaa díky. Já už na to "držení palečků" moc nedám a rodině jsem to dokonce zakázala s tím, že to stejně nepomáhá. 😉 Tak uvidíme, jak dopadnem tentokrát.

kessinkaa
12. črc 2013

@martina_81 já to vůbec neřekla,už jsem neměla nervy,jak chce každý vedět,jestli už jsou //

martina_81
12. črc 2013

@kessinkaa já jsem jen řekla, že ket máme v červenci a po minulých transférech už to nikdo moc nehrotí. Napoprvé to bylo totiž tak, že už druhý den po transféru se mě každej ptal, jak jsme dopadli. 😀 😀 a jelikož teď už každej ví, že je potřeba 14 dní čekat (svoje pocity a tušení nikomu neříkám 😉 ),tak nikdo neotravuje a trpělivě čekají na výsledky. 😀 A taky už se při // moc neraduju, žádný vítězství to pro mě není..... 😒

petrufa86
12. črc 2013

@martina_81 jsem celá, od pondělka ležím v nemocnici, ale stále 2 v 1. U doktorky na kontrole mě byl naměřen vysoký tlak 170/100 a ještě k tomu sem byla celá oteklá, takže hnedka odeslání do nemocnice. Tlak už klesnul, opuchlá nejsem, jen sem měla bílkovinu v moči a zvýšenou kyselinu močovou a míám hraniční monitory. Takže se čeká co se bude dál dít, v úterý to vypadalo už nadějně že mě to vyvolají a najednou tlak ok. Takže se čeká do středy kdy mám termín a pak to začnou vyvolávat, protože v pondělí sem měla váhový odhad mimina 3,60-3,70 kg a to do středy ještě naroste. Včera sem říkala že bych byla na jednu stranu ráda že nejsou výsledky ok a začali to vyvolávat, snad bych i dobrovolně a ráda šla na císaře. Takže teď tady jen ležím a chodím 3x denně na monitor a měří mě tlak.
Tak to ale rychle uteklo co, tak držím palce ať tenhle transfer je úspěšný a poslední.
@sabcacech krásná fotečka

martina_81
12. črc 2013

@petrufa86 ahoooj, no já na Tebe pořád myslím, že jak na tom asi jsi. Moc Ti přeju, ať to máš co nejdřív (a co nejvíc v poho) za sebou. 😉 Jj, uteklo to všechno, pořád nemůžu uvěřit tomu, že už budeš rodit a budeš mít u sebe Huga nebo Pepinu. 😀 😀

petrufa86
12. črc 2013

@martina_81 jojo, už aby to bylo, všichni známý co měli termín už mají porozíno, jen my ne, říkám že tady budu v nemocnici jak exemplář. 😒 😒

martina_81
12. črc 2013

@petrufa86 určitě jich tam je takových víc, ne? 😀 No každopádně, do termínu to máš ještě daleko, i když je fakt, že bys mi udělala radost, kdyby to bylo na můj svátek. 😉 😉 Ale představa, že se tam tak dlouho trápíš, je teda šílená. 😖 No mě už začíná být zle, tak snad je to dobrý znamení....

petrufa86
12. črc 2013

@martina_81 ne straším tady jen já a holčina v 8tt co krvácí a je po IVF, ale tu brzo pustí pže už je v cajku. Kéž by si to už Pepina rozmyslela, prý se nejvíc rodí v úterý, takže kéž by to 16týho klaplo. Určo je, neboj, tentokrát to klapne 😉

martina_81
12. črc 2013

@petrufa86 Takže Pepina, jo?? 😀 😀 😀 Nebo fakt nevíš, co to bude?

petrufa86
13. črc 2013

@martina_81 nevíme, pohlaví neznámé, uvidíme co na nás vykoukne 🙂

martina_81
13. črc 2013

@petrufa86 tak to jsem teda taky zvědavá. 😉 😉

petrufa86
13. črc 2013

@martina_81 my taky, dneska sem myslela že už se bude něco dít, protože poslední 2 monitory nic moc a ono prd. Tak snad doktoři vědí co dělají. 😉

sabcacech
14. črc 2013

@petrufa86 myslím na tebe 🙂 Ať to máš v klidu za sebou a jste v pořádku.
Holka, já ti to i závidím 😉 já jsem baba nedočkavá na náš poklad 😀
@martina_81 Jak se máme, maminko???

petrufa86
14. črc 2013

@sabcacech hele, já jsem asi slonice, já budu s břichounem chodit ještě rok, mimino se tam prostě zabarikádovalo a ven asi prostě jen tak nepůjde 😒 😒 😒 😒 😒 ☹ Co mě závidíš?? To ležení týden v nemocnici a nicnedění se???? Jasně já vím, závidíš ten blížící se porod který je zatím v nedohlednu 😉

martina_81
14. črc 2013

@sabcacech ? Ty jsi jasnovidka a předpovídáš mi úspěch? 😀 😀 Je mi fajn, zbytek bych zatím nějak nerozebírala, víš, jak to se mnou je. 😒
@petrufa86 tak se mu u Tebe líbí, no. 😀 😀 Dej mu čas, však on prcek vyleze. 😉

petrufa86
14. črc 2013

@martina_81 jemu se u mě líbí, ale mě už se to nelíbí, fakt nepotřebuju rodit 4 kg dítě. Kámoška si ze mě dělala srandu že naše dítě půjde z porodnice rovnou do školky 😒

sabcacech
14. črc 2013

@petrufa86 přesně ten porod...ale z důvodu, že náš prcínek je ještě maličký a vy už budete na světě 😉
@martina_81 Jasan, jsi 2v1 jsi akorát to ještě nevíš 🙂 🙂 ano chápu

margarita1
14. črc 2013

@petrufa86 tak přejeme, ať je vše ok a máš konečně mrňouska u sebe 😉

@martina_81 Uvidíme, jak to bude, vůbec se mi tam nechce. Mé zboné přání je, a´t mi něco dají a snažíme se doma, a kéž by to tak bylo a vyšlo to. Já mám PCO,ale po clostylu jsem už otěhotněla.

@sabcacech však se dočkáš, uteče to jako voda a až bude mrňousek na světě, tak si ještě občas budeš říkat, jak byl hodněj v bříšku 😀

martina_81
14. črc 2013

@petrufa86 to dáš, neboj. 😉
@sabcacech kéž by. 😉
@margarita1 to případný snažení doma vám všem, co můžete, upřímně závidím. My, co nemáme vejcovody, bohužel jinou možnost, než ivf nemáme. 😖 Co je to PCO? Už jsem to tady někde zahlídla, ale vůbec netuším.

petrufa86
15. črc 2013

@martina_81 , ahoj, jmenuji se slonice a mimčo budu nosit ještě dalších 9 měsíců. Po dnešní velké vizitě mě pouštějí domů. Sice se začínám otevírat, čípek je prosáklý a ... ale prý je blbost mě tady držet když monitory i tlak mám ok a oteklá taky nejsem, prý můžu čekat doma. Mě z toho jebne a Jardu ještě víc, ten je z toho chudák nervozní víc než já. Takže doufám, že sem večer pojedu znova že rodím. Takže to vypadá že fakt budeme mít 5 kg obra.
@margarita1
@sabcacech

muddledgirl
15. črc 2013

@martina_81 ahojky, od rijna do brezna jsem byla na inseminaci a trech transferech, do toho smrt tatínka a vyklízení bytu a spoustu starosti s tim spojenych...pul roku doma, tak jsem se těšila do práce....a abych měla možnost mít plnou nemocenskou,tak jsem od dubna zase v práci..... 😀 No na testech slabá druhá dvakrát,ale na krvi nic... 😀

muddledgirl
15. črc 2013

@petrufa86 myslím na Tebe,ať vše dopadne rychle a dobře.... 😀 To jsem zvědava,jestli to bude Pepina nebo Pepan 🙂

muddledgirl
15. črc 2013

Ahojky, máte prosím někdo zkušenosti s těh.testem Predictor early?Děkuji 😉

muddledgirl
15. črc 2013

@martina_81 Pracuji na směny a dvanáctky, takže bych chtěla být doma pokud otěhotním....a myslím pokud bych byla doma déle než rok,jestli by mi nemocenskou nesebrali...atp...no ale hlavně jsem se chtěla přestat stresovat čekáním na dvě čárky....Nevím,jestli jsem to napsala srozumitelně... 😀

margarita1
16. črc 2013

@martina_81 No, já uplně sama přesně nevím, jsou to takové cystičky kolem vaječníků , nebo jsou zvětšené a prostě ta ovulace buď není a nebo je špatná. Je to hodně o hormonech .
@petrufa86 Tak držíme mpalce, ať je to co nejdřív 😉