CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
5. říj 2013

@martina_81 jinak kočárek moc hezký, máme stejný podvozek, oni jsou všechny asi na stejný brdo. nejvíc se mě líbí ten smetanový elipsy nebo béžový kruhy. Jaký vyhrál u vás?

martina_81
5. říj 2013

@petrufa86 a ten teploměr máš jaký a jak jsi spokojená? Sam simplex je co? 😲 Čtverečky na pupík jsou takový ty buničinový? Pecka to určitě bude, proto chci využít toho, že to vezmem na moji a Jirkovu kartu. a můj hodnej tatínek mi v práci zjistil, že i když jsem na neschopence a v březnu mám rodit, tak na ten příští rok bych to mohla ještě v lednu vybrat. Tak právě vymýšlím, co se mi a prckovi bude hodit. 😉
Jinak kočárek vyhrál černý s kytkama, ty ostatní kombinace mě až tak nezaujaly. 🙂

petrufa86
5. říj 2013

@martina_81 http://www.bambinek.cz/teplomery-c39/lekarsky-t... - mám tenhle a jsem s ním spokojená, teplotu v zadku změří do 2ti sekund. navíc vyhrál v dtestu jako nejlepší teploměr digi pro děti. sem se upsala. Má to být sap simplex a espumisan jsou kapky na prdíky. Navíc v některých lékárnách prodávají i dětskou kosmetiku. Tak můžeš koupit i tu. Já jsem spokojená s Hippem. Jojo, ty čtverečky jsou takový ty buničinový a koupila sem celou roli na který je těch čtverečků asi milion 😀 😀 Já osobně bych si teda černý kočár na mimčo nekoupila. V létě ta černá přitahuje sluníčko a mimča se v tom pečou a navíc mě to připadá jak když dítě vezeš v rakvi. Tím tě samozřejmě od toho neodrazuji, každý má jiný vkus a každýmu se líbí něco jinýho, takže ti svůj názor nevnucuju 😉

muddledgirl
6. říj 2013

@martina_81 Ahojky, no vidíš, já vůbec nevěděla, že jinak se bere až takhle krátce před transferem.... 😉

muddledgirl
6. říj 2013

@sabcacech Ahojky, doufám, že se daří dobře...všem.... 😀 JJ, já vím...snad už se to povede brzy....ten 3.človíček chybí....občas...... 😒 Trpělivost přináší růže....říkával mi můj taťka, protože jsem netrpělivá.... 😀

muddledgirl
6. říj 2013

@petrufa86 Ahojky, no jo, koukám, že máš co dělat....ale hlavně, že je prckoj už líp.. 😵 Ty jo, to koukám, že jsou pro takový prťata už i čípky, to jsem netušila....tady se toho člověk dozví..... 😀 Mějte se moc hezky... 😉

petrufa86
6. říj 2013

@muddledgirl to já taky ne, jarda to zkusil i v lékárně a dovezl je. Že existují čípky ve formě panadolu, paralenu na horečku atd vím, ale že na tohle to sem taky čučela. A nebyly ani drahý, 5 jich stálo 60 Kč. A asi zafungovaly, malá se už 5x pos.... Ještě prý dělají i kapičky, ale to mu lékárnice nedoporučovala protože sou hodně návykový.

sabcacech
6. říj 2013

@muddledgirl Ahoooj, jj daří. neboj to mi taky táta říkal, ale nikdy jsem trpělivosti nepobrala a naučila jsem se jí až při ivf 😀 nic jiného mi ani nezbylo.

martina_81
7. říj 2013

@petrufa86 na ten teploměr jsem koukala, tak uvidíme, co budou mít v lékárně. 😖 Mně teda černej kočár nepřijde nějak morbidní, pokud teda není celej černej. 😀 Vždycky jsem chtěla kočárek tak do oranžova nebo do zelena, ale ty jejich kombinace jsou děsný. Ty světlý béžový a hnědý mi připadají takový nijaký a vyblitý a ten zbytek je zas děsně křiklavej. Tak to je potom těžký. 😖 No uvidíme. Kámoška mi taky poslala spoustu tipů, co využila, když se malá narodila, tak ty peníze asi nebude problém utratit. 😀 😀

petrufa86
7. říj 2013

@martina_81 mě nabízeli za 1000 kč ten čelní teploměr, jak používají v nemocnici. Nejsem padlá na hlavu když jsem to použila za skoro 3 měsíce 3x a ještě neukazuje vůbec přesně. mě se zase líbil světle zelenej se světle šedivou a nakonec mám světle zelenej s khaki. 😉

martina_81
7. říj 2013

@petrufa86 kámoška měla právě taky ten čelní, 2x ho reklamovala a nakonec stejně koupila ten obyč. digitální do zadečku. 😀 A taky si právě myslela, jak bude super a nadávala, jak je nepřesnej. A kupovala sis lahvičky, kdyby náhodou nedopadlo kojení?

petrufa86
7. říj 2013

@martina_81 lahvičku sem si koupila 1 a pak sme kupu dostali když se malá narodila. A využila sem ji poprvé až v sobotu když sem malý dávala tu švestkovou štávičku

antana123
7. říj 2013

Ahoj holky 🙂
jak se máte????
já válčím s cukrovkou ☹ už jsem i na inzulínu zatím 2x denně pícham ☹
zatím mám +4kg dost se s jídlem omezuju už mi to sladké chybí ☹

martina_81
7. říj 2013

@petrufa86 já právě vůbec nepočítám s tím, že bych něco dostala - není od koho. 😖 Naši nám spíš nacpou peníze, ať si koupíme, co je potřeba, kámoška možná nějakej hadřík nebo hračku a pak možná kolegyně z práce, jinak nikdo. a jakou sis koupila? Řešila jsi nějak značku nebo typ?
@antana123 ahooj, tak to Ti teda nezávidím. ☹ Já budu mít +4 kg tak do týdne, nechápu, jak vy to děláte. 😉 Jinak momentálně jsem marod, většinou ležím a snažím se léčit, pitný režim tak 4 litry čaje denně a stříkám Bioparox - bolí mě v krku. 😖 Doufám, že prcek ty otřesy při kýchání zvládá a moc netrpí. ☹ V pátek jdem na kontrolu, tak uvidím.
Koukám, jak se Ti to krátí, co? 🙂

petrufa86
7. říj 2013

@martina_81 to my když sme malou zapíjeli /teda já né, že/ 😀 😀 tak sme dostali takových darů že když sem to uklízela tak sem tím měla zarovnanou celou postel v ložnici 😉 co sem tak četla tak nejlepší jsou značky MAM, nejlepší na nich je to že se dají vyayřit v mikrovlnce během minutky. Ale co sme dostali tak jsou i jiných značek.
@antana123 tak to ti nezávidím, mě stačilo si píchat jednu injekci denně. já jsem sladký nikdy nemusela a teď ho s proimutím žeru jak blázen. V pátek tady byla jardova teta z prahy, přivezla mě krabičku s čokoládkama. Je jich tam 6 druhů a já už sem sežarala s hořkou čokoládkou, oříškama a nugátem 😒

antana123
8. říj 2013

@martina_81 no je to očistec 😒 hele s těma kilama bud v klidu ty seš štíhlá a já tlustá tak proto asi tolik nepřibírám i s tou dia dietou je to dost omezující ☹taky si nachlazená já taky ale už mi začíná být líp i malej je na hromadě má ATB ☹ jj ještě minimálně 10týdnů 😉 dneska jdu na KO sem zvědavá kolik to naše miminko má 😀
@petrufa86 hele já u kojení taky mlsala jak divá jen si dej 😉
tady je fotka mého pupku 😀

sabcacech
8. říj 2013

@antana123 Ahoj, pěkný domeček..no cukrovka mě mrzí, já jdu na testy zítra a pak hned poradna, tak jsem zvědavá na svou váhu, zatím na poslední kontrole +3 kg.

antana123
8. říj 2013

@sabcacech super váhá 🙂

petrufa86
8. říj 2013

@antana123 hezkej bejvák a co tam takhle hodit i hlavu?? 😉

antana123
8. říj 2013

@petrufa86 jé tu né 😀 😀 😀 a děkuju 🙂
tady je fotečka z dnešního UTZ vše ok já + 3,8kg mimčo pořád zadečkem dolů

petrufa86
8. říj 2013

@antana123 jak jako né???? takže to vypadá na císaře?? V 30 týdnu už by se měl pomalu bobek točit, ne?? Mě dr při velkým utz ve 30 týdnu říkala že už je malá hezky otočená hlavičkou dolů.

antana123
8. říj 2013

@petrufa86 no ta moje hlava je nic moc 😀 jj císař je ve hře bude záležet na poloze a váze mimča no měl ale zatím nic uvidíme za 3 týdnu jdu na velkej utz to už by se mělo otočit

muddledgirl
8. říj 2013

@petrufa86 Ahojky,jsem ráda,že lékařská věda se posouvá velice rychle jako ostatní věci....Mějte se moc hezky....a snaž se odpočívat,kdykoli to je možné... 😎 i když asi málokdy, pa pa 😀

muddledgirl
8. říj 2013

@sabcacech JJ, také to tak vidím.....Co mě posunulo špatně ještě před prvním IVF bylo, že jsem se po telefonu ptala sestřenky, jestli to zvládnu píchat si puregon diab.perem apod. a ona mi odpověděla /v tel./ , že to zvládnou všichni a ať se nestresuju a mám trpělivost, že jí to od začátku snažení do porodu trvalo sedm let.....To mě teda nepovzbudilo.....Což jsem vůbec nepochopila, že nerozumí tomu, že potřebuji povzbudit...njn....Ale po prvním neúspěchu jsem řekla, že budu bojovat....a budu...jak víme všechny tady, je to někdy těžký......Chlapi asi soucítí,ale neumí to moc vyjádřit, nebo aspoň většina.Prosím Tě, před 2.IVF berou krev asi také oboum, že?Může to být v pruběhu stimulace...?Nebo před ní?Je to děs, ale před rokem se seběhlo tolik věci, že jsem je nebyla schopna vnímat všechny.Děkuju a mějte se s mimi v bříškem conejlíp.... 😀

muddledgirl
8. říj 2013

@antana123 krásné, poprvé jsem takovou fotku viděla asi před půl rokem na phone a divila se, co je dnes možné 😎

antana123
9. říj 2013

@muddledgirl děkuju 🙂
@muddledgirl bojuj určo to vybojujete 🙂

margarita1
9. říj 2013

@petrufa86 @martina_81 @muddledgirl @sabcacech @antana123 ¨Ahojda devčátka, tak jak se máte? Co je tu nového? Omlouvám se,ale nemám čas moc dočítat, máme toho nějak hodně . Byla jsem na ultrazvuku, tak jdu v pátek na inseminaci, byla jsem včera na ultrazvuku a mám si dneska píchnout oregnyl, to bude hrozný 😀 . Doktor mi řekl,ať raději ještě so + ne se snažíme doma,ale z 95% bude v pátek. Prý zřejmě z plodností problém není, jelikož se to jen minimu párů podaří na poprvé. Spíš byl problém v čípku, jak jsem chodila na biopsie. Tak uvidíme, co bude, jak bude .


antana123
9. říj 2013

@margarita1 tak držím palce 🙂

margarita1
9. říj 2013

@antana123 nádherná fotečka a moc moc sluší, tak ať je vše ok a máš krásné mimčo u sebe 🙂
Chtěla jsem se zeptat, mám taky zvýšenej cukr, takže těhu cukrovka mě nemine, kolik máš třeba hodnoty, že ti dali inzulín? To muselo asi dost vyskočit

@muddledgirl a jak to vypadá s tebou? myslím na tebe a ať už to uteče a jdete na další pokus 😉

antana123
9. říj 2013

@margarita1 okolo 10-12 😖 a děkuju 🙂