CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
3. lis 2013

@martina_81 No jo, to neva, tak se povedou příště....jo, jo nudíme se,tak píšem...

muddledgirl
3. lis 2013

@pipinka Ten den při odběru partnerovi vezmou sperma a Ty půjdeš na odběr.Je to kraťoučké a v celkové narkoze.Pak ležíš dvě hodinky a potom jdeš domů.Musíš mít doprovod...My jsme teda vždycky jezdili vlakem,ale předminule se jim to moc nelíbilo,protože jsem měla vyšší tlak,ale bylo mě dobře... 😉. Potom si další dny voláš, kolik se jich oplodnilo a kolik jich dobrých zůstalo....a za pár dní je transfer.. 😉

martina_81
3. lis 2013

@muddledgirl Neboj, já se z toho nějak nestresuju, ve středu jedem k našim, tak je vezmu s sebou a děcka to sežerou. 😀
Vy jste jezdili na OPU vlakem, jo??? Pamatuju si, že v těch jejich papírech bylo, že bys neměla jet vlakem nebo autobusem, netuším proč. 😖

muddledgirl
3. lis 2013

@martina_81 Poprvé už si to nepamatuju...když nejde sehnat auto, tak neni jiná možnost....teď jsem se ptala v ambulanci a říkali, že to problém není..I doktorka řekla, že můžu po OPU vlakem......po transferu mi to zakázali, to se naštětí vždycky sehnalo auto.My auto nemáme... Papíry co se týkají doby po transferu, tak tam je necestovat dlouho...to jo.....

margarita1
4. lis 2013

@petrufa86 také přeji vše nej nej nej k narozeninám 🙂

@muddledgirl tak jak to vypadá? Tuším tuším, že to bude dobré a ty už se do práce nevrátíš 😉

@martina_81 a jak pokračujete vy? Koukám, že se daří dobře, tak to je hlavní 😉

Jinak my jdeme na tu insem. , v pátek jdu na ultrazvuk a insem. bude někdy v příštím týdnu, tak uvidíme. Už aby to bylo, to čekání je hrozný 😒

muddledgirl
4. lis 2013

@margarita1 ráda bych....tt sílí,jasná čárka,ale žádná dálnice teda,tak nevim..... ☹

muddledgirl
4. lis 2013

@margarita1 To už uteče, máš to za chvilku... 😉

margarita1
4. lis 2013

@muddledgirl tak to gratuluji 🙂, to tam je, hele mě to na uplně silnou zesílilo cca skoro týden, takže buď v klidu, kdy jsi testila? No řekla bych, že to bude dobrý 🙂))

muddledgirl
4. lis 2013

@margarita1 no,právě, že nevim,jestli si nedělám plané naděje...duchů už jsem v životě nachytala....6.den skoro neviditelný duch, od 9.dne čárka,ale zesiluje to jo..a už je i trošku růžová...../gs mamatest/ .Nemáš zkušenost s clearblue compact? 😉

muddledgirl
4. lis 2013

@margarita1 Já jsem kdysi testila predictor early a už nikdy, jasná slabší a těhu jsem nebyla... 😠

majka43
4. lis 2013

@muddledgirl S mamatestem jí nebudeš mít silnou ani za týden. Byly to nejlepší testy, ale teď to jsou šmejdy, jestli chceš můžu ti sem hodit fotku, jaký je to šmejd.

muddledgirl
4. lis 2013

@majka43 No, právě já vím, že se to říká...tak jo, tak mi hoď fotku prosím...děkuji...a jak se daří těhulce?

majka43
4. lis 2013

@muddledgirl Až na nevolnost, dobrý.
Vrchní mamatest a spodní Pregnant, Dělaný v jeden den, ze stejný moče.

muddledgirl
4. lis 2013

@majka43 No, ty nevolnosti....snad už Ti bude brzy lépe,,,,,no tak to je ale masakr.......děkuju za foto... 😉

majka43
4. lis 2013

@muddledgirl Nemáš zač, zítra kup jiný a uvidíš, jak čárka vyskočí.

muddledgirl
4. lis 2013

@majka43 Tak jo,zítra koupím jiný....On někdo právě i někde psal, že do těch mamatestů dávaj 25...Já zkusila dnes clearblue compact,ale ten detekuje až od 50 a je tam slabá z odpoledne....ale spíš bych řekla, že to je tak vždy...a nejen u těhotných.... 😀 😀 😀

muddledgirl
4. lis 2013

Tak a čučím na ostříháno na barrandově....

majka43
4. lis 2013

@muddledgirl Když oni nemají silnou ani testovací a ta by měla být.

muddledgirl
4. lis 2013

@majka43 No,to máš taky pravdu.... 😉

margarita1
5. lis 2013

@muddledgirl hele, já si kupuju jen jediný a nespolehlivější dr max v kaufu v lékárně a 😉 ten nikdy neukázal falešně

muddledgirl
5. lis 2013

@margarita1 Mně jo,byl to ten novější lady max 2 v 1 ,ale byli to jen dušíci po transferu minule.....Teď už to duch není...tak uvidíme....děkuju 😀

muddledgirl
5. lis 2013

@margarita1 Ty jdeš kočko v pátek na insem.?

sabcacech
5. lis 2013

@muddledgirl 😀 😀 fajne, že se // ukazují, mamma test vem a vyhod, kup lady max v Kaufu a nebo rovnou clear blue, nikdy nezklamaly

muddledgirl
5. lis 2013

@sabcacech 😉 Tak jo....Akorát do Kaufu se mi nechce je to daleko....a který clearblue?

muddledgirl
5. lis 2013

@sabcacech Hehe, ale i u nás v zapadákově máme pár lékáren.... 😀

margarita1
5. lis 2013

@muddledgirl ty testy z kaufu z lékarny mám vyzkoušené jako nejlepší, tak ať ti tam někdo sfrnkne.
Jinak já jdu v pátek na ultrazvuk a na inseminaci pujdu buď v pondělí a nebo v pátek, uvidíme.

muddledgirl
5. lis 2013

@margarita1 😉 Není kdo.....přítel jde do práce a Kauf je 5 km...a busem se mi nechce...to neva.....Oni ho prodávají jen v DR.Maxovi, že?

majka43
5. lis 2013

@muddledgirl Nebo si kup ten Pregnant, v krabičce jsou dva a jsou levnější než mamatest.

muddledgirl
5. lis 2013

Tak holky, jasné //, vím, že nikdy není vyhráno, ale jsem šťastná, nemůžu tomu věřit....dr. max test 😀

sabcacech
5. lis 2013

@muddledgirl potichu potichoucku gratuluji,jj neni,ale prezit tech 12 tt nervoznich a bude lip,neboj.vis co mame kazda za sebou..hooolka nase,tak to jsi mi udelala radost.tak jiny test uz nepotrebujes.