CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

jane_s
9. pro 2013

@petrufa86 A byla si přímo v Pardubkách nebo jak to prosím je? Já zvažuju, že bych se domluvila s doktorkou, aby mi to udělali tady u nás v nemocnici, můj ošetřujícíc gyndař víš?

antana123
9. pro 2013

@petrufa86 jj 😀 narodí se 16.12 svátek 19.12 jenže nám se jinný jméno nelíbilo 😀

muddledgirl
9. pro 2013

@martina_81 není problém...já čumím na voyo na výměnu manželek...zatím to mám na týden přes paypal,zadarmo...

petrufa86
9. pro 2013

@jane_s ne, byla jsem v Hradci v Sanusu, v Pardubicích laparku nedělají, tam dělají jen zákroky spojené s IVFkem. Je to na tobě jak si to zařídíš. Já jsem moc do pardubický nemocnice jít nechtěla, takže sem byla i ráda za to že mě to dr nabídl v Sanusu. Jinak bych šla nejspíš do Chrudimi.

muddledgirl
9. pro 2013

@petrufa86
@martina_81
@antana123 Kočky, vy jste zkušené těhulky, dnes jsem se dozvěděla, že se zhruba v tom desátém týdnu chodí na moč a na krev.A co se prosím zjišťuje? Nevim,jestli si o to mám říct tady v nemocnici nebo nechat na Sanus .Vadí když to bude později? Protože nejdřív mě pustí v pátek a to budu už 9+5 a do Sanusu se dostanu nejdříve v pondělí...Děkuji moc za případné rady..

martina_81
9. pro 2013

@muddledgirl mně teda brali krev až při tom screeningu ve 12.týdnu a moč jsem dávala až o měsíc později v poradně. 😲 a to mi pak brali zase krev, na nějaký genetický testy.

muddledgirl
9. pro 2013

@martina_81 tak super,děkuju...já jsem se bála,abych něco nepromeškala,ony teda nejezdí do Sanusu..děkuju moc kočííí

martina_81
9. pro 2013

@muddledgirl není zač, určitě nic nepromeškáš. 😉 Nj, s Tebou se ještě v Sanusu nerozloučili a nepředali Tě k Tvýmu gyn., že?

antana123
9. pro 2013

@muddledgirl mě brali v 10tt na HIV,žloutenku ,krevní skupinu a krevní obraz ale bez moči a pak za pár dní mi brali krev před NT

muddledgirl
9. pro 2013

@antana123 aha,ale Ty jsi počala přirozeně,viď? Krevní obraz mi dělali rovnou s hcg po 15-i dnech od ET...A na ty nemoce dělají v Sanusu jednou za dva roky....Nevím co je NT..děkuju... 😉 A jak se cítíš?

muddledgirl
9. pro 2013

@martina_81 No, mně poslední návštěva Sanusu vychází na 30.12....Já jsem plašan...to víš,aby mi náhodou něco neuteklo... 😀 A pak teprv mě předají mé gynekoložce...

antana123
9. pro 2013

@muddledgirl jj přirozeně nt jw ten první screening(utz+krev) na vývojové vady
jo cítím se už dobře měla sem poslilčky půl dne ted mi je fajnově

martina_81
9. pro 2013

@muddledgirl tak neplaš, oni by Ti určitě řekli, kdybys měla něco propásnout. 😉 si Tě tam stejně nechávají nějak dlouho v tom Sanusu, mě předali hned v tom 7.tt, když byla srdeční akce. 😉

muddledgirl
9. pro 2013

@antana123 aha....oni můžou být poslíčci a pak zase ne?To se zas dovídám věci.. 😲 😀

muddledgirl
9. pro 2013

@martina_81 No,já jsem ale ve studii, víš, proto jsem tam tak dlouho..

martina_81
9. pro 2013

@muddledgirl ? cože jsi? 😀

muddledgirl
9. pro 2013

@martina_81 mám jiný lék než utrogestan...a jsou určité dny, kdy tam jezdím... 😉

martina_81
9. pro 2013

@muddledgirl ahááá, máš něco speciálního, jo? 😀 Tak to potom jo. jak dopadl ten oběd? Já teď koukám zas do skupiny vánočního pečení a ty holky mě zničej, zas tam mají jakýsi "prudce jedlý" cukroví a já bych to teď chtěla vyzkoušet. 😖

muddledgirl
9. pro 2013

@martina_81 jo jo, je to v podstatě to samé jako utroš..jen větší dávky a pouze dvakrát denně....a nejde to polykat....oběd hnus...zkusila jsem vepřový plátek /ne řízek/ a bylo to bllllleee...tak jsem snědla aspoň brambory.ale kdybys to viděla..nebyly moc úžasný.....a k večeři jsem snědla kaši..filé v bešamelu mě neohromilo a moc aromatický na můj nosík.. 😀 😀 😀 A už mám v sobě čokošku...no jo...normál..SE ZVÁŽIM NEŽ ODEJDU,SCHVÁLNĚ CO JSEM PŘIBRALA..TO BUDE MASAKr. Tak zkoušej, zkoušej.... 😉

martina_81
9. pro 2013

@muddledgirl já teda v nemocnici vždycky zhubla. 😀 A co jsem byla ve Svitavách, tak tam ta strava teda stála fakt za to, vždycky jsme jen koukly a bylo hotovo, protože to byl většinou pěknej hnus. Ale jak jsem byla teď v březnu v Ústí, tak tam teda vařili dobře, to jsem až koukala. 😉 A teď taky ještě přemýšlím, co bych si dala. 😀

antana123
9. pro 2013

@muddledgirl jj poslíčci k porodu nejsou ty jen dělohu trénují😊

muddledgirl
9. pro 2013

@martina_81 no, těžko říct,jaký mám názor na tu stravu...často to vepřový,který fakt nemusím...polívky nejsou takový,který já jím...vývar hovězí..mi teď smrdí bohužel...no a česnečku, kuřecí vývar, čočkovou mi nedají. 😒 Docela se to dá....Je to asi i tím,jak jsem tady dlouho,tak už mi vše leze ušima... 😉 No,já právě hodně to sladký teď,jediný po čem mi není zle,tak myslim, že něco naberu...ale to nevadí....jen mě to zajímá...na zítra tu mám poslední 4 bonbonky a 3 lízátka pro těhulky...ale ty stejně extra nepomáhají...No,vím, že bych colu pít neměla...ale teď mě přítel 2.koupil,protože když si loknu,tak ta nejhorší nevolnost přejde....

muddledgirl
9. pro 2013

@antana123 ahááá.....tak to jo..to já myslela, že už je před porodem,když jsou poslíčci..

muddledgirl
9. pro 2013

VIDĚLY JSTE DOKUMENT OD TŘEŠTÍKOVÉ ČTYŘI V TOM? /MYSLÍM, ŽE TO BYLO OD NÍ/.MOC SE MI TO LÍBILO... 😉

martina_81
9. pro 2013

@muddledgirl na tu nevolnost je naopak cola nebo kofola dobrá, klidně si trochu dej. 😉 Ty lízátka mi taky nějak nepomáhaly, cucala jsem je jen pro ten pocit. 😖
To byl ten dokument, jak sledovali 4 těhotné přes těhotenství až k porodu? To jsem neviděla, ale kámoška to děsně žrala. 😀

muddledgirl
9. pro 2013

@martina_81 mně to pomáhá aspoň na chvíli ta cola...prostě přes den jak vstanu z postele,tak mi je zle a už se dávim..no...nevim,jestli to mimisovi nevadí ta cola....Taky ty lízátka cucám jen pro pocit...
Jo,jo to je ono...já to taky žrala...asi si to ještě jednou pustím... 😀

martina_81
9. pro 2013

@muddledgirl pokud to nebudeš pít na litry, tak mu to určitě neublíží. Já to normálně nepiju, ale na začátku (bylo léto, že?) jsem si taky občas dala, když jsme se cestou z města stavili někde na zahrádce, měla jsem na ni děsnou chuť. 😉 a když občas čtu, že některé holky se absolutně neomezují, lejou do sebe kafe a colu po litrech, tak si říkám, že těch mých pár skleniček, co jsem dohromady vypila, je úplně zanedbatelný. 🙂

muddledgirl
10. pro 2013

@martina_81 dobr ránko..nesnáším čekání na vizitu....no já vypila jeden dvoulitr od začátku těhu,teď tu mám druhý...a pak vysadim na nějakou dobu colu....kafe nepiju...ale mně nedělá dobře ani melta teď...asi to mlíko tam.... ☹

sabcacech
10. pro 2013

@muddledgirl na porod

muddledgirl
10. pro 2013

@sabcacech no tak jsem to pochopila správně...ale přeci máte čas..... 😉