CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sabcacech
2. led 2014

@muddledgirl přesně tak 😉 jj, už ji chci muckat

muddledgirl
2. led 2014

@sabcacech to Ti věřím....já jsem chvilku a už bych taky klidně muckala,natož pak Ty.Copak máte za kočárek?Sbírám tipy... 😉

sabcacech
2. led 2014

@muddledgirl jen si počkej, však ono to uteče ani nebudeš vědět jak, počkej jak to poletí od pohybů, jj máme

muddledgirl
2. led 2014

@sabcacech to jo,asi to uteče,zatím se to trošku vleče a občas utíká,ale člověk si to musí užít...dokud není frmolll 😀 Hezký...

sabcacech
2. led 2014

@muddledgirl jj, hele 12 nervozních týdnů máš úspěšně za sebou a nyní to bude ok, posílám mé foto 38tt. jen horší kvalita 😅 rychle jsem hodila bleskem na chatě 😉

martina_81
2. led 2014

@kristinandbaby tak to záleží na tom, co máte za problém, určitě Ti poradí, co bude nejlepší. Vůbec se toho neboj, dr je opravdu v pohodě. 😉 Sice je teda škoda, že s Tebou nejde napoprvé i manžel. 😒
@muddledgirl já chci mít taky císaře při vědomí, ale pokud možno, tak chci spinál. 😉 a jsem zvědavá, jestli u toho bude moct být i Jirka, vím, že porodnice v Ústí to nepřipouští, ale u Svitav mají na netu napsáno, že otce pouští i k plánovanému císaři, tak se pak chci dr zeptat. 😉
@sabcacech no krásnej pupík. 😉 Já zatím odpočítávám týdny, ale taky mám pocit, že to šíleně utíká a za chvilku bude březen. 😉

kristinandbaby
2. led 2014

@martina_81 Taky mě s tím štve....no já mám endometriozu na pobřišnici a manžel 5% morfologicky zdravých spermií, takže hitparáda 😀

sabcacech
2. led 2014

@martina_81 já už snad minuty a na to jak malá hrozila, že půjde dřív, tak nyní se jí nechce ani náhodou 😀

muddledgirl
2. led 2014

@sabcacech jejda,to je velkej pupík....ten je velkej... 😉 .jo jo,12tt za mnou..zaplaťpánbu,tak ještě ten screening....

muddledgirl
2. led 2014

@kristinandbaby ahojky, no my měli problém se spermiogramem celkově...takže IUI jsme měli 1,ale doktor řekl,že to neklapne...u vás nevím....to oni ti řeknou,uvidíš...a není se čeho bát,opravdu ne...to já se těšila,že se něco konečně začalo dít... 😉

martina_81
2. led 2014

@kristinandbaby tak v tom případě vás ivf asi nemine. 😖
@sabcacech to je stejně zajímavý, že? 🙂 My jdeme na kontrolu zítra, tak jsem taky zvědavá, ale věřím, že je všechno ok, je mi fajn. I když už mě ten pupík začíná docela tlačit a v noci toho moc nenaspím. 😒

Chlap mě vyhazuje od pc, tak se tady zatím mějte, pro dnešek se loučím. 😉

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 prosim Tě spinál je co kočko? No,to by bylo dobrý,kdyby mohl být.. 😉

sabcacech
2. led 2014

@muddledgirl 😕 ještě ho nemáš?? ale já myslím byla 12+6-13tt když jsem byla, neboj, bude to ok.jj, naše holčička nezapře tátu, stavitelka po něm 😀 😀

kristinandbaby
2. led 2014

@muddledgirl Mě zase Peršín (můj gyndr) říkal, že by ten nás spermio neviděl tragicky a že jsou v Sanusu přísný 😒Tak uvidíme, dělají v Sanusu i IUI s ICSI??
@martina_81 Právě 😠 ale tak stejně zkusíme IUI asi...

muddledgirl
2. led 2014

@sabcacech na screening jdu 7.1, to budu 12+6,krev už mám...no to víš, sem posera,věřim prckoj,ale i je ten nějakej strach.... 😒 Jak se bude jmenovat?

muddledgirl
2. led 2014

@kristinandbaby Přísný, no nevim...já jen vim,že kámoš měl asi 8% morfologicky dobrých a že jim 5-6 IUI nevyšlo..ona teda byla v pořádku...a IVF na poprvý...ICSI se přeci dělá jen u IVF,ne? 😲 IUI je IUI... 😀 😉 Moje gyndařka přítele odeslala u nás ve městě na spermio...prý o.k.na přirozený.....jenže tam nevyšetřují podrobnosti..když to viděli v Sanusu...tak se děsili....děj na CAR spíš.. 😉

martina_81
2. led 2014

@kristinandbaby uvidíš, co Ti řeknou. Třeba to na IUI bude stačit. 😉
@muddledgirl spinál je podobný jak epidurál, kdyžtak koukni na místní wikipedii, rozdíl tam je popsaný. 😉

kristinandbaby
2. led 2014

@muddledgirl Já jem právě nevěděla, jestli se ICSI nedělá i u IUI 🙂 no uvidíme, on můj gynekolog patří pod Sanus 🙂

martina_81
2. led 2014

@muddledgirl https://www.modrykonik.cz/epidural/ a pod tím je v souvisejících článcích ta spinální anestezie.

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 Aha...no,tak jo... 😀

petrufa86
2. led 2014

@muddledgirl mě jahoda jo, pak sem zkoušela ještě zelený jablko a to mě přišlo takový chemický 😉 Jinka co se týče kočárku se 3 kolečkama tak já osobně bych do něho nešla, strašně blbě se sním jezdí a už sem slyšela od dost lidí že když chceš najet na chodník tak že se převrací. Rosteme jak blázni, odpovídáme skoro ročnímu mimču 😀 😀 😀 23týho ji bylo 5 měsíců. Hodím fotky z vánoc, jen je stáhnu 😉
@martina_81 dík, jen ségra říkala že v první minutě v autě chtěla brečet, protože si spíš přála klučinu, když už jednu holčičku mají. Hele, Terezka má dva bratránky, dvojčata, kterým bude v květnu 18, takže to je o ničem. Ona nezajímá je, oni jí. Když to tak vezmu, tak až jí bude 18 jim už bude 36, takže to bude takový bezvztahový. Jen budou navzájem o sobě vědět. Od ségry to bude lepší. Aničce budou 3 a s tou malou budou od sebe o 10 měsíců, takže to bude lepší. Budou spolu věkově blízko a budou si spolu moc hrát a....

sabcacech
2. led 2014

@martina_81 jj, já už nespím skoro měsíc, usínám 21:30, v 1 se budím do 4 čumákuji a hraji hry a cca 6-7 vstávám. neboj, vše je ok a Mišánek ti zamává 😀 pááá
@kristinandbaby ICSI se dělá jen při IVF to je napíchnutí spermie přímo do vajucha a nejsou tak zlí, nám při imuno vyšlo horší spermio i morfologie a Vodička mi řekl, že muž nikam nemusí( doporučila mu urologii), že mají starší tabulky a dle Sanusu to bylo ok, my měli vždy oplodnění přiložením.
@muddledgirl taky jsem byla posera, po tom všem na to máme právo, ale neboj. Sofie

muddledgirl
2. led 2014

@kristinandbaby IUI zkusit můžete,když si budete trvat na tom,tak vám podle mně neřeknou ne...ale myslím,že vědí co dělají....však uvidíš...ono se sperma prý taky dost mění..Já vím,že přítel v říjnu měl nějaké hodnoty a pak dýl je měl dvakrát lepší....ale stejně nebyly nic extra... 😉

petrufa86
2. led 2014

@sabcacech kočárek vypadá moc hezky a pupendo máš teda pořádný. Já jsem tuhle našla ve foťáku břicho 4 dny před porodem a docela se mě zastesklo.
@martina_81 u císaře nikdy otec dítěte být nesmí, ale může být vedle v místnosti kam mrně přinesou ihned po vytažení kde ho budou vážit, měřit a ....

sabcacech
2. led 2014

@petrufa86 děkuji, my jsme ulítli na retro, měla jsem mobil doma, tak jsem vyblejskla v rychlosti tátovým 😅 jj vím, že se mi pak bude taky stýskat...no koukám jak to letí, Terezka 5 měsíců, to je fičák 😀

muddledgirl
2. led 2014

@petrufa86 Já už mám snad vyzkoušený všechny z Lidlu...a pak taky korunní, poděbradky a matonky... 😀 A dnes zkusím ten černý čaj....v lékárně říkali,že můžu tak uvidíme... 😉 No,tak teda budem vybírat dál..doufám,že nám nějaký padne do oka,určo chci černo bílý... 😉 Terinku pak ukaž, jo jo.. 😉

muddledgirl
2. led 2014

@martina_81 pá pá ,tak zítra 😒

petrufa86
2. led 2014

@muddledgirl mě se třeba černý nelíbí, přijde mě to jak když dítě vezeš v rakvi. 😖

muddledgirl
2. led 2014

@kristinandbaby No,sabcacech Ti to hezky vysvětlila..... 😉

petrufa86
2. led 2014

@sabcacech je hezký, to máte 3kombinaci?? Ty jdeš vlastně rodit do Chrudimi, co??