CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
7. bře 2014

@muddledgirl to jo, realita je stopro jiná a jako učit se někde hekat tak na to se můžu vyprdnout. Mě to ukázala PA na sále a bylo to.
@muddledgirl ale prosimtě a co to jako znamená málo DNA??
@martina_81 ale takhle se to dělá 😉 Tak ho na to připrav. 😉 sprcháč i olejíček, ale použila sem jen sprcháč protože olejíček měli od Weledy a to mě nevadilo, já hlavně nechtěla aby Teri patlali Johnsons když se po tom každý druhý mimčo osype. Vůbec sem kojení neštudovala, asi 2,5 hodiny po porodu mě sestra z novorozeneckýho Teri poprvé přinesla a řekla mě kupu informací a pak se mě ptala jak chci naučit kojit, jestli v sedě nebo v leže. Doporučila mě v leže pže v sedě by mě mohli bolet stehy (tebe budou určo taky bolet ale na břiše) takže mě ukázala jak si mám lehnout, jak si mám vzít malou atd. A kdyby byl problém takže mám přijít. A jak sem měla málo mlíka, teda spíš mleziva tak malá v noci strašně brečela tak ji sestra dala trochu umělýho mlíka a byl klid 😉 A pak mě ukázala jak mám malou přebalit, jak ji mám zabalit do rychlozavinovačky a jak položit do postýlky. Co se týče koupání tak v den narození a ufiknutí zbytku pupečníku se mimi nekoupe, takže se tam koupe tak 2-3x, záleží jak dlouho tam jsi. Poprvé mě to sestra ukázala a podruhý sem si už malou koupala sama 😉

martina_81
7. bře 2014

@petrufa86 tak to mu rozhodně říkat nebudu, ať má pořádnej zážitek. 😀 😀 No já jsem teda zvědavá. Hlavně na to, jak dlouho tam ztvrdneme... v papírech mají napsaný, že po císaři pouští 5.-7.den, přičemž den porodu je nultý, takže to vychází v pondělí nástup a další pondělí domů, když bude všechno ok, už teď mám z toho neskutečnou radost. 😒

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 ne nedělám...vždycky to sem píšu,že stále čekám..je to děs..nápor na nervy...ale vybrečela jsem se usnula a jdu nakoupit něco k jídlu....snídala jsem o půl sedmý,tak mám hlad jako vlk...Já našla na našich stránkách nemocnice,že s tím miminkem to je dobré...a já myslím,že se aspoň ošahají,obzvlášť,když je císař..já to teda chci,kdyby byl..a přítel...ten na to nic...tak uvdiíme...

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 chtěl jsem napsat,že s tím miminkem na hrudi to umožňují..tak to je dobré 😀 😀 😀

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 já myslim,že to nemusí být tak dlouho...teď už se neplatí..takže když budete o.k..myslím,že tak dlouho tam nebudete.. 😉

muddledgirl
7. bře 2014

@petrufa86 každá mamimka má v krvi DNA svého miminka...je nutné mít aspoň víc než 4% v krvi..aby byl výsledek správný u Harmony testu...ale když je někdo silnější...po IVF,tak to může být problém..jako je u mně..problém se samozřejmě nelepší,protože váha roste...i když teď se snažím necpat a jíst méně sladkého....skáče to....no a tak se dohodli se ZLínem Śilhan,že mi naberou ten Maternit21 v úterý...teď je totiýž doktor pryč...no akorát,že to už budu 21+5 ...což je docela masakr...ale věřím,že Sam je o.k...když na ultrazvucích vše o.k....mám prostě smůlu..

martina_81
7. bře 2014

@muddledgirl to snad není pravda, ty nervy Ti teda vůbec nezávidím. ☹ ale taky věřím, že je prcek v pořádku, když jsou UTZ ok. Nic jinýho Ti nezbývá, než věřit. 😒
No já si říkám, že kdyby jim tam každá rodička strávila týden, tak nic moc, když tam mají 5 pokojů po dvou lůžkách, no uvidíme, raději počítám s horší variantou. Tak Jirka si to zaplatit chce, ale nevím, jak by reagoval, kdyby se ho sestra zeptala, jestli ho chce přiložit na hruď. 😀

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 no..je to dlouhý...hrozně dlouhý...řeším to už od prvotrimestriálu...ale co nadělám nic....jsem se vybrečela a udělala piškoty se zakysanou smetanou a broskvemi...mňamka...a večer se pokusim o kulajdu...snad dopadne dobře.. 😀

Jo,to se platí,jo?To jsou mrchy....my máme 12 pokojů po dvou,jen ten jeden je nadstandart....to je tam hodně málo lůžek...to si myslim,že Tě tam tak dlouho držet nebudou a kdeže rodíš? Oni se chlapi těch prcků asi bojej ... 😀 😀 😀

milbaby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martina_81
7. bře 2014

@muddledgirl za přítomnost otce nebo jiné blízké osoby u porodu chtějí 500 Kč a někde to bývá i víc. No právě, že Jirka se určitě bude toho malinkýho stvoření bát, aby mu nějak neublížil, tak si myslím, že nebude chtít, ale třeba překvapí. 😉 Budu rodit ve Svitavách. No nadstandarty tam mají dva, ale za prvé si myslím, že jsou neustále obsazený a za druhé to snad nebude potřeba, když normální pokoj je po dvou a má sprchu se záchodem. Třeba v Ústí nad Orlicí je záchod se sprchou společný pro 2 pokoje, tj. pro 4 ženský, přičemž nikdy nevíš, jestli tam zrovna není někdo z toho druhýho pokoje, což je dost blbý. 😖
tak snad se ten test konečně podaří a budeš mít klid. Vždyť Ty si to tehotenství nemůžeš ani užívat. 😒

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 ale to jo to vím..jen mi přišlo,že myslíš že se platí za to přiložení miminka... 😀 😀 😀 Jo jo..my máme taky wc spojený pro čtyři lidi....vždycky je u nás jakoby velký pokoj a v tom dva pokoje a na chodbě je záchod....No popravdě si to moc neužívám kvůli tomu věčnému čekání....ale když jsou utz v pohodě,tak to taky musí být v pohodě..jen jsem zvědavá,jestli po 3.odběru budou nějaký výsledky ha ha ha.... 😀

sabcacech
7. bře 2014

@martina_81 sešli se mi 2.
@muddledgirl je, chrní i když táta má puštěnou motorovku.
@petrufa86 takovou čepí nám dali po porodu 😀

muddledgirl
7. bře 2014

@sabcacech to už má prdelka skoro dva měsíce,to letí....je moc krásná 😉 užívej maminko miminka než vyroste 😉

sabcacech
7. bře 2014

@muddledgirl jj, letí tooo, užívám a ty budeš taky 😀

martina_81
7. bře 2014

@sabcacech tak kdybys ho prodávala, tak koupím. 😉
@muddledgirl tak snad už konečně něco zjistí a přestanou tě stresovat. 😉

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 hmm...no doufejme... 😀 jsem to zajedla sladkým.. 😀

sabcacech
7. bře 2014

@martina_81 je to od firmy babysense, původní cena 2700, nechám ti ho za 500,když chceš koupit. 😀

martina_81
7. bře 2014

@sabcacech jako fakt jen za 500??? jsi blázen, ale jestli to myslíš vážně, tak beru. 😀 😀
@muddledgirl taky jsem zrovna dožrala banánky v čokoládě. A na víkend budu dělat žemlovku, no to je hnus. 😀

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 ..Já dělala piškoty s broskvemi a zakysanou smetanou... 😉

martina_81
7. bře 2014

@muddledgirl hmm, taky mňamka. 😀 Já si ještě musím dát, pže v pondělí mi toho moc nedají, a pak těžko říct, kdy se normálně najím. 😀

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 to jo,to si dej..holka za pár dní už budeš mít miminko v ruce,krása..http://www.iprima.cz/novinky/video-ceska-klasik... risknu to...dnes..jdu namočit houby..jsem na to zvědavá teda..

martina_81
7. bře 2014

@muddledgirl no to jsem teda zvědavá, kulajdu jsem nikdy nedělala a nejedla. 😀

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 akorát teda já nesnáším vejce co nejsou natvrdo....takže vejce napůl syrové ...to néé 😀 😀 😀

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 nee?No,já mrtě let už taky ne...nejedla..babička dělala úžasnou...ale kdovíjak.. 😀

martina_81
7. bře 2014

@muddledgirl tak vajíčko naměkko mi neva, ale syrový teda jo. 😀 Tak jsem zrovna dobalila tašku, ať to mám z krku a budu odpočívat.

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 😀 to jo...to odpočívej..... 😉

martina_81
7. bře 2014

@muddledgirl ještě jsem musela stvořit tu žemlovku... jsem myslela, že u toho umřu, jak mi tvrdlo břicho. 😖 ale hned potom jsem si lehla, tak je to už zase v poho. No jsou to radosti. a teď koukám na Reflex na Markíze a byla tam reportáž o tom, jak ženský vraždí svoje narozený děti, tak jsem u toho řvala jak blázen... ☹

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 no tak už nic fakt nedělej....objednej si pizzu zítra a tak....fujky....nesnáším takový věci...kord teĎ

martina_81
7. bře 2014

@muddledgirl hele, tu žemlovku budu mít na celej víkend, takže fakt už nic dělat nebudu, ať se pak Jiří postará, jak chce. 😀 taky mi teď vadí spousta věcí víc, než dřív, člověk je takovej citlivější. 😒

muddledgirl
7. bře 2014

@martina_81 tak to ráda slyšim...jo přesně....já jsem citlivá jako blázen... 😀