CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
8. bře 2014

@martina_81 výborně,i když nebyla z kuřecího vývaru,ale z vody...dnes trenčanské párky s fazolí z konzervy... 😀 😀 😀

martina_81
8. bře 2014

@muddledgirl no, po té žemlovce bych si taky dala aspoň ten párek. 😀 na večeři si dám chlebík se šunkou. 😉

muddledgirl
8. bře 2014

@martina_81 😀 😀 😀 na večer už máme jen chleba a máslo... 😀 😀 😀 ale já do Lidlu nejdu,vždycky pak táhnu stejně narvanej baťuůžek a pak si to vyčítám..

martina_81
8. bře 2014

@muddledgirl a co teda pořád kupuješ, když pak máš jen chleba a máslo? 😀 No já teď do obchodu chvíli nepůjdu, tak doufám, že trochu ušetříme a probereme naše zásoby. 😉

muddledgirl
8. bře 2014

@martina_81 nekupuju pořád...nakoupila jsem jen vejce a věci na kulajdu a salám do těstovin .....zásoby?Tak to my nemáme kam dávat zásoby.

martina_81
8. bře 2014

@muddledgirl my na to máme komoru, takže jak je potom něco "potřebnýho" v akci, tak nakoupíme. ale poslední dobou se snažím nebrat fakt zbytečnosti. 😀

muddledgirl
8. bře 2014

@martina_81 my máme dva regály a tam jsou různý věci,který se jen tak nevyužívaj často...a místo na jakékoli přebytečné skladování fakt nemáme..jsem ráda,že se mi vejdou mouky do skříně.. 😀

muddledgirl
8. bře 2014

@martina_81 ale časem uvidíme..není to špatné..mít v zásobě....základní potraviny..

martina_81
8. bře 2014

@muddledgirl no právě, pak když vezmeš 2 balíky mlíka, cukr, mouku, těstoviny apod, tak ono to nějaký místo zabere. a ještě kompoty od našich. 😀 Taky jsme teď probírali koupi mrazáku, protože máme jen 3 šuplíky pod ledničkou a ty jsou věčně narvaný, i když mám pocit, že tam nic moc není a taky bych uvítala, kdybych si mohla vzít zeleninu, když je v akci nebo nějaký maso. a nebo bych si občas chtěla dát do mrazáku koláče nebo pečivo a taky nemůžu, protože není místo. Minulý týden jsem tam narvala koláče (a to jen díky tomu, že jsou placatý 😀 ), abysme je nemuseli jíst týden a když jsem je teď předevčírem vytáhla, tak byly jak čerstvý.. a bez práce. 😀

sabcacech
8. bře 2014
muddledgirl
8. bře 2014

@martina_81 hihi...my máme jen dva mrazáky..musíme odmrazit,jeden nejde otevřít...a většinou je prázdný.... 😀 😀 😀 ale děláš dobře,že máš zásoby..uvidíme až bude nová kuchyň,tak myslím,že by tam mohlo být trochu víc prostoru...

petrufa86
8. bře 2014

@muddledgirl a to je ta kulajda jak se do toho dává chlebový kvásek nebo to je krkonošský kyselo?? Nevím co to je,ale jednou to jako lahodu přinesla sousedka a teda bléééé. Bylo by to dobrý kdyby z toho netáhly jakoby kvasnice 😝 😝
@martina_81 kdybyste mrazák kupovali doporučuju šuplíkový, né pultový, ten je na hovno, já když něco hledám tak vytahám půlku mrazáku a pak už tam nemůžu všechno samozřejmě narvat a div po tom mrazáku neskáču aby se zavřel 😀 😀 😖

muddledgirl
8. bře 2014

@petrufa86 kulajda s chlebovým kváskem? Nee....a kyselo to není...to neumim...
http://fresh.iprima.cz/recepty/video-kulajda-se...
Jen já tu kulajdu nedělala z vývaru,ale z vody,což by se nemělo...No a nedávala jsem tam vejce do toho,ale uvařila jsem je a pak se jí s kulajdou... 😉 😉 😉

petrufa86
9. bře 2014

@muddledgirl tak to bude asi to krkonošský kyselo, blééé 😝 😝 😝
@martina_81 kdybych se sem už nedostala tak v úterý přeju bezproblémovýho císaře, co nejméně bolesti a co nejvíce radosti z mrňouska a ten další týden se budu/budeme těšit aspoň na pár foteček pana dokonalého 🙂 🙂 🙂

muddledgirl
9. bře 2014

@petrufa86 já bych řekla,že Krkonošský kyselo se dělá z kvásku...určo...ale mně chutná,i když taky jen někdy... 😀 😀 😀

muddledgirl
9. bře 2014

@martina_81 taky Ti přeju vše nej nej,ať to zmákneš levou zadní a moc se těším taky na prcka....já pak hned brečím u těch miminek..

martina_81
9. bře 2014

@petrufa86 @muddledgirl díky holky, snad to v poho zmáknem, věřím svýmu dr, že si dá záležet a že ten pobyt tam pak taky přežiju ve zdraví a pohodě. 😉
@petrufa86 pulťák bych taky nechtěla, právě kvůli tomu přehrabování. 😀
@muddledgirl máte 2 mrazáky a prázdný? tak na co je máte? 😀 No já u těch miminek taky brečím, poslední dobou je to dost mazec, jak se nám to v březnovkách rozrodilo, tak to je samá fotka. 😉

muddledgirl
9. bře 2014

@martina_81 😉 😉 😉 😉 na h...o.... 😀 Ježíš Ty mi dáváš holka...přítel se mnou jde málokdy a já se nemám s ničím tahat a víc jak batoh fakt netáhnu..... 😉 Měli jsme tam hrášek a ten jsem udělala s těstovinami a točeňákem 😀 😀 😀 Plánuju tam něco naházet..ale až přítel dojí své zbytky másla,protože ho musím rozmrazit.. 😀 😀 😀 Jo,miminka jsou bomba.....

Já se teď trápím s předpřítomnými časy a mám v tom trochu bordel...tak si jdu napsat své chyby,třeba si je zapamatuju.. 😀 😀 😀

muddledgirl
9. bře 2014

@martina_81 holt není auto... 😉 😉 😉

martina_81
9. bře 2014

@muddledgirl to Jirka už si představuje, jak budu chodit každej den nakupovat s kočárkem, tak jsem zvědavá, jaká bude realita. 😀 Košík na kočárku je na 2 kg, takže je to opravdu jen na pár lehčích věcí. 😒
Jinak já se nejvíc hrozím toho, že malej bude podobnej na Jirkovu rodinu. 😖 to bych asi nerozdejchala. ☹
A zrovna mu sepisuju seznam činností, aby se tady ten týden nenudil a nevymýšlel blbosti, i když počítám s tím, že i na to bude mít dost času...

martina_81
9. bře 2014

@muddledgirl my poslední dobou taky chodili dost nakupovat pěšky, Jirka s batohem na zádech a já tašku do ruky. 😉

muddledgirl
9. bře 2014

@martina_81 😀 😀 😀 no,tak to si pomůžeš nakupovat s kočárkem....já jsem Martinovi říkal,že to bude jeho úděl.....děcko má vždycky něco po obou...neboj....i když taťka říkal,že jsem celá mamka...dodnes nevím,jak to myslel 😀 😀 😀 Jo,holka a on je splní? Já mám problém ho donutit uklidit nádobí, vytřít po 14-i dnech podlahu...ale vzhledem k tomu,že se bojím krvácení a otvírání...tak to nepřeháním..i když většinou to nakonec nevydržím a vytřu aby to bylo aspoň jednou za týden... 😀 😀 😀

muddledgirl
9. bře 2014

@martina_81 on je hrozně hodnej ale flegmouš jako prase...

martina_81
9. bře 2014

@muddledgirl no právě proto bych měla chodit každej den, víš? 😀 No ze začátku stejně bude nakupovat JIrka, to už jsme řešili dřív. No nevím, jestli splní, doufám, že jo. Poslední dobou umývá i nádobí, sice keců milion, ale umyje. Párkrát i uvařil a včera večer zametl podlahy, protože si dneska večer pozval kluka z práce, aby nám spravil zapojení internetu. já prostě nic nedělám, jen jsem dneska umyla nádobí a vysála v pokojíčku, jinak na všechno prdím. Jen jsem zvědavá, v jakým stavu to tady za týden najdu. 😒 Ale třeba mu přijde nějaká kamarádka pomoct...

muddledgirl
9. bře 2014

@martina_81 😀 😀 😀 tak to já zkouším mu to psát a je mi to k ničemu..po dobrým po zlým...třeba kuchyň vytírá od rána..jako fakt...no moje nervy...zatím uklidil nádobí a zametl tam...ale už to nevyhodil do koše... 😀 😀 😀 se počůrám fakt....však nic nedělej,ať si počkáte na Tvýho doktora....Chraň ho ruka páně...

martina_81
9. bře 2014

@muddledgirl joo, tak to Jiří taky už 5 dní umývá vanu, protože jsem se odmítla nad ní ohýbat. 😖 Taky na to nemám nervy, ale snažím se být v klidu. 😀 Hele, já už si o něm fakt nedělám žádný iluze. Když jsem mu to před pár dny předhodila, tak mi řekl, že za pár dní bude tátou a ti takový věci nedělají! jsem myslela, že mu okamžitě vrazím. Tak jsem mu řekla, že natěšení budoucí tatínci už to vůbec nedělají!!! 😠
Víš co, bude týden sám doma, příležitostí hromada, určitě si na tom netu něco najde....

muddledgirl
9. bře 2014

@martina_81 Ty vogo hrozný....já nemám nic dělat.....ale že by jednou utřel prach nehrozí.... 😀 😀 😀 nebo ty zaprasený okna..sihla jsem je jen v kuchyni...No, radši nad tím nepřemejšlej co by kdyby,ať se Ti nezvedne tlak... 😀 😀 😀

martina_81
9. bře 2014

@muddledgirl a představ si, že ten debil mi ještě do prachu, co je na stěně v obyváku, kreslí prstem, aby to joo bylo vidět, jak je zaprášená!!! 😠 tak jsem řekla, že mu to připíšu na seznam a může na ní utřít prach. a hned bylo zas milion keců. 😠 a okna mu taky napíšu, ať má co dělat. 😀 neboj, já nad tím nějak nepřemýšlím, jen jsem mu řekla, že jestli si hodlá někoho dotáhnout, tak ať nejdřív uklidí, ať se nemusím propadnout hanbou. Kdybys viděla, do jakýho bordelu ji dotáhl, no fakt jsem se styděla. Ale jemu je to jedno, je to přece moje vizitka, že? 😠

muddledgirl
9. bře 2014

@martina_81 😀 😀 😀 no u nás by to chtělo hlavně čistku věcí...všude něco,i když se snažím,aby bylo mrtě prostoru a nikde nic...vše hezky ve skříních....no...snad aspoň něco zmáknu do porodu povyházet..i když nerada se loučím věcmi a třeba dopisy staré dvacet let zatím schovávám.... 😀 😀 😀 No,chlapům to je jedno..bordel,nebordel...oni ho snad ani nevidí...ještěže průběžně šůruju....

martina_81
9. bře 2014

@muddledgirl taky se nerada loučím se starýma věcma. 😒 No když ji sem dotáhl, tak tady byla hromada nádobí, pže jsem ještě dělala přesnidávku a nebylo mi dobře, takže už jsem to neumyla. a v obyváku jsem měla rozdělanej sušák s věcma pro malýho a na sedačce zavinovačky na vyžehlení... no fakt nechápu, že na to měli oba nervy!!! 😠 Ale jak píšeš, chlapi ten bordel asi nevidí a nebo to prostě neřeší.... 😖
Já chtěla během těhotenství probrat skříň a věci, do kterých se už asi fakt nikdy nevlezu, hodit na bazar a taky jsem se k tomu nějak nedostala. 😀