CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

aja75
8. pro 2010

Zdravím.Teda na vánoce nebude po sněhu asi ani památky a náš Tomík si v tý čvachtě pěkně libuje 🙂
@lenda01 já teda na Ketu ještě nebyla jen IVF ale co jsem byla na IVF tak tam se mnou ležela paní a ta byla po Ketu a taky neměla Pregnyl protože brala ten Estrofem.Jinak Vám holky držím moc pěstičky jo je to boj ale musí být už vítězný.

lenda01
8. pro 2010

@aja75 no brdo, tak to na me s tim Pregnylem asi zapomneli ☹ no priste se budu muset pripomenout 🙂

aja75
8. pro 2010

@lenda01 jestli bereš ten estrofem tak nezapoměli.

aja75
8. pro 2010

@lenda01 a žádný příště

lenda01
8. pro 2010

@aja75 jj estrofem beru a ne jen jeden.. pekne zobu ctyri denne a byly doby kdy jsem jich papala az sest a v pribalovym letaku je jeden denne 🙂 to je prca, v lekarne si uz o me musi myslet ze jsem fetka, jeste ze se to nekupuje ne obcansky prukaz jako nektery leky, to by mi to uz vazne neprodavali 🙂 cekam jebn kdy mi po nich vyrosta druha hlava nebo treti ruka 😀 clovek to musi brat s humorem 🙂 chtela bych aby zadne priste nebylo, ale nechci v sobe budit plane nadeje... 🙂

tygr21
8. pro 2010

Lenda01.......já jsem brala Estrofem jeden ráno a jeden večer.To jich dlabeš tolik?

lenda01
8. pro 2010

@tygr21 jj moje sliznice je totiz cela ja .. je desne lina 🙂 ne ted vazne...moje sliznice nechce vubec rust a bez prasku se ani nehne.. jsem absolutne bez estrogenu, ten moje telo proste nevyrabi a je to od dob, co jsem prestala s antikoncepci.. kdybych kdy tusila, ze mi takhle vsechno antikoncepce rozhodi, tak ji nikdy nezacnu ani jis ☹ ale to uz je ted jedno ..

tygr21
8. pro 2010

Lenda01......já jsem nikdy antikoncepci nebrala.Já mám sliznici dobrou,říká dr.

lenda01
8. pro 2010

@tygr21 zavidim ti to 🙂 uz bych tu chybu taky neudelala ...

tygr21
8. pro 2010

Lenda01.......už se těším na leden,ale na odsání vůbec.

lenda01
8. pro 2010

@tygr21 no to odsani je hodne neprijemny.. ja mela poprve jen jedno vajicko a to bylo celkem OK, ale ted podruhe, jak jsem jich mela ctrnact, tak to me i bricho dost bolelo..ale clovek vydrzi pro mimco ledasco 🙂 a neboj ty budes mit hladkej prubeh s poradnou vajickovou urodickou 🙂

rvasata
8. pro 2010

Ahojda holky,tak mám upečeno.Co je tady nového?Co madli?? 😀

lenda01
8. pro 2010

@rvasata no ty si se do toho teda ponorila 🙂 tak kolik druhu a jaky dobroty jsi upekla?

madlina
8. pro 2010

Ahojda,
konečně mám chvílu času než Adélka usne.Kontrola dopadla výborně.Miminko je jen jedno,jsem 6+1tt a je to fakt "obřík".Měří 5mm .A bylo vidět i srdíčko.Zítra nesu neschopenku ke svý gyndařce.

madlina
8. pro 2010

A automaticky mi přepsali vycházky na neomezený.

lenda01
8. pro 2010

@madlina no super a kontrola ze socialky at si trhne 😀 co znamena 6+1tt. 6 chapu ze je tyden a to +1 znamena co?

lenda01
8. pro 2010

@madlina a jinak teda ooobr gratulace k mimcu 🙂

rvasata
8. pro 2010

@lenda01 NO ponořila to nevím,ale rovnou jsem i slepila a ozdobila.Teďka už udělám jen nepečený a pak karamelový krém do košíčků a trubiček 😀 😀

rvasata
8. pro 2010

@madlina Obrovská gratulace

madlina
8. pro 2010

Holky díky.
@lenda01,ta jednička znamená den.Takže je to 6týdnů+1den.

lenda01
8. pro 2010

@rvasata tak to delam vetsinou taky, hnedle slepit, ozdobit a uklidit do krabic at uz se k tomu nemusim vracet 🙂 ale ty mas pomocnici, to se to musi pict jedna basen 🙂
@madlina ahaaaa tak ted uz to chapu..kuji moc 🙂

madlina
9. pro 2010

Ahojda,
byla jsem dneska u svý gyndařky aby si převzala neschopenku atd.Zpočítala mi termín porodu,nástup na mateřskou,udělala utz.Jsem šla od ní a měla jsem hlavu jak pátrací balon.Mluvila o sceeningu na vady plodu a na downa.ˇ5íkala něco o dvou variantách.Jedna je přesnější ale nejde přez pojišťovnu a stojí to kolem 1500,-kč a ta druhá je na pojišťovnu.Do poradny jdu až 6.1. takže máme čas se rozhodnout.

lintea
9. pro 2010

Ahoj, @madlina gratuluje k srdíčku 😉 ta první varianta je ten prvotrimestiální screening, dělá se kolem 12. týdne. Já na něm byla v Sanusu, tam stojí 1400,- ale ve fakultce v HK je to prý levnější, hlavně je to prý přesnější než tripply v 16. týdnu a taky to byla pěkná podívaná i pro manžela.

samanta001
9. pro 2010

@petissek já byla na IUI 2x v jihlavě a pokaždé jsem platila 500kč, jednou jsem doplácela za injekce myslím 1200kč.Tak nevím... 😉
@tygr21 na odsání jdu úplně porvé jsem v tom nováček 🙂
@madlina obrovská gratulace!! Ať se vám oboum daří co nejlépe.

verry
9. pro 2010

Ahojky holky, jsem tu nová, a měla bych dotaz. Chystáme se do Sanusu v Pardubicích. Chodíte tam někdo?? A mohli byste mi říct,co nás čeká na první návštěvě??? Díky za odpo.

dasty79
autor
9. pro 2010

Ahoj holky.
Tak co tady nového????

@madlina - gratuluju k obříkovi - to bude asi pořádnej chlapák. 🙂
Super,že je srdíčko a že je vše ok - moc velká gratulace.

@rvasata - tak jak je?

@petissek - já byla na IUI a platila jsem 500,-Kč za výkon + něco za píchnutí Pregnylu -ale to teď nevím kolik...

@verry - ahoj a vítej! 🙂
Já chodím s manžou do Pardubic.Ke komu se chystáte k dr.Novotný a nebo k Provazníkoj?
První návštěva je jen taková povídací - řeknete jí jak dlouho se snažíte, co máte za sebou
a dr. navrhne co s vámi....A jestli máte hormonální profil,atd. - tím se většinou začíná.
A pak chlap spermiogram - dle toho naplánují IUI,....

dasty79
autor
9. pro 2010

Nikde nikdo,tak jdu uklidit...

verry
9. pro 2010

@dasty79 ok díky za info, nevím,kdo je kdo. Ale četla jsem dobré reference na dr.Novotnou, tak přemejšlím že asi spíš k ní se objednáme. Ke komu chodíš ty??? Jo,a pls jak často se tam musí jezdit kvůli všem těm vyšetřením??? Já jen kvůli práci se ptám.

madlina
9. pro 2010

@lintea,asi půjdem do těch co si budeme platit sami.za tu jistotu to stojí.Proč to byla podívaná pro manžela? Vitěl mimi na utz?

madlina
9. pro 2010

@verry,chodila jsem k dr.Novotný a nemůžu říct jediný špatný slovo.