CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
10. únor 2011

@hanysek.hanysek hlavne z toho nebud smutna ani znicena ☹ vim jaky to je kdyz se tesis na dve // a oni tam nejsou, ale hlavu vzhuru a hnedle se pokusit znovu.. opravdu to pomuze 🙂

lenda01
10. únor 2011

@majka43 je to 4-6 tydnu od revize, takze tak nejak do ctyr tydnu... kdyz ji dostanu driv, tak mam prijit na kotrolu dvanacty den cyklu, jinak jdu az toho 14.3. ... juuuu at uz je pulka breznaaaaa 😀

majka43
10. únor 2011

@tygr21 V Brně to bylo tak, že jsi první den MS zavolala a na druhý den tě pozvali a hned ten den jsi začala píchat víš?

dasty79
autor
10. únor 2011

@lenda01 - to je supeeer 🙂 I kdyby to mělo být třeba i po další ms 🙂 Ale je to hodně brzo.
Ale teď seš pohnojená,tak se tam bobísek nebo bobísci pěkně zabydlí 🙂

madlina
10. únor 2011

bré ranko,
jsem vzhůru už od 7:00.Odvedla jsem Adélku do školky,nasnídala se,dala si kávičku a dočítám.

@dasty.kabáti jsou 22.3. v 20:00hod. v HK na zimáku. Lístek prej stojí 500,-.Já je můžu už od školy.naposledy jsme byli na tom velkým koncertě v Praze.jedním slovem bomba.Takže v březnu jdeme zase.Jupííííí.

dasty79
autor
10. únor 2011

@majka43 - Kabát je nej česká skupina!!!Na to se dobře pařííí 😀

dasty79
autor
10. únor 2011

@madlina - tak to zkusím sehnat taky lístky a třeba se tam potkáme 😀
Ale v tom davu lidí asi těžko.Mě se to líbilo v HK na letišti - to byla super atmosféra 🙂
dík za info 😉

madlina
10. únor 2011

@dasty,tam jsme taky byli. 🙂

dasty79
autor
10. únor 2011

@madlina - a dobrý viď?Když jsme byli 1x na zimáku - nebo kde to bylo - jak to bylo nazvaný "Dole v dole" tak tam to nebylo ono....Ale jsou nejlepší - tak já si jdu pustit CD a učit se písničky 🙂 Snad seženem lístky

tygr21
10. únor 2011

@majka43 já chci,aby se na mě dr.podíval,jak na tom jsem,jestli jsem připravená.Já nikam nepospíchám,ještě nemáme dodělanej obývák.

tygr21
10. únor 2011

člověk tu není 5minut,a už čte 2stránky

majka43
10. únor 2011

@tygr21 Tak jo, třeba se ke mě někdo přidá, ale asi ne.

tygr21
10. únor 2011

@majka43 já budu hned zatebou,neboj,samotnou tě v tom nenechám

majka43
10. únor 2011

Letím na rehabilitace, dneska jdu k doktorce, ktěrá mi předepíše další procedury. Budu asi cvičit na míči. To mě bavit teda nebude a pak jdu ještě k zubařovi, tak dřív jak v jedenáct se nevrátím.

majka43
10. únor 2011

@tygr21 No ale to budeš za mnou měsíc, to je dlouho.

tygr21
10. únor 2011

@majka43 není to dlouho.Cvičení na míči se ti bude hodit,až budeš těhu.Cvičením zdar

samanta001
10. únor 2011

@lintea a ty chodíš ještě pořád do Sanusu? To mě tam teda pěkně brzo vypakovali ☹
@madlina taky jsme přemýšleli, že půjdem na Kabáty, budou i u nás v Jihlavě.

tygr21
10. únor 2011

Já ted poslouchám Haberu,bomba

evik31
10. únor 2011

ahojky děvčata,ta odpolední je teda na prdlajdu vy toho tady naklábosíte a já nemám šanci vás tak rychle dočítat je to teda fuška po včerejšku,na kabáty jedem asi taky tak se tam třeba s někým potkáme 😀
no nic jdu dovařit oběd knedlíčky se zelím nezbyly a dneska bude bílá klobáska tak to pújde rychle,ale mámdoma manžu tak mě to tu okupuje tak budu muset najuknout až večer 😉

tygr21
10. únor 2011

Evik31.......ty máš doma manžu?tak ten oběd asi neudělá,co? 😀

madlina
10. únor 2011

Holky když se daří tak se daří.Jsem chtěla udělat štrůdl na slano z listovýho těsta.těsto se mi podařilo vyválet na placku na druhej pokus.Potřela jsem to kečupem,dala na to cihlu a salám a že to zamotám.jenže se mi těsto totálně přilepilo k válu a bylo jak bláto.Takže těsto skončilo v koši.Samo že bez salámu a sejra.K obědu jsem chtěla dělat závitky.Na pytliku s masem bylo napsáno že je na řízky.Bylo ale šíleně prorostlý tlustým,takže jsem to vypreparovala ,hodila do papiňáku a dělám segedín.Za ho´dku letím pro Adélku,vyčistí si zuby a letíme do špitálu.ke všemu nemám zakysanou smetanu.Tu prej Petr koupí až pojede od pojišťováka.To už ale nebudu doma.Takže dneska obědváme až odpoledne.A to ještě odpolko máme první hodinu ve zpívání.

tygr21
10. únor 2011

@madlina to si říkáš moje ségra?já jsem šikulka a ty na co sáhneš,to zkazíš 😀 😀 Já budu mít polívku

na_aty
10. únor 2011

Ahoj holky...
Já jsem dnes dala péct kuřecí stehna a vařím k tomu rýži... Odpoledne si jdu odpočinout na hoďku do solné jeskyně, tak uvidím, jestli mi to trošku pomůže a odreaguju se tam..Zase je dneska krásně,co? 😉
@madlina Když se daří tak se daří, to máš naprostou pravdu...

madlina
10. únor 2011

@tygr,já si tak neříkám.Já jsem tvoje ségra 😀 😀 😀

evik31
10. únor 2011

tak jsem po obídku manžase svalil na bok 😀 za chvilku jdem ale oba do práce tak už toho tady sváma moc nestihnu
@madlina já používám listové mražené sama si ho nedělám,podsipu ho při válení hladkou moukou a dobrý vždy se zadaří 😉
@tygr21 manža nevařil vezl pak auto na revizy před tecnickou to zas bude peněz počítám těch 10 000,-a víc no uvidíme 😒

madlina
10. únor 2011

@evik31,no to jsem taky udělala a prdlajs.Ale už mi tu voní segedínek.To bude dobrůtka.mňam mňam. 😝 😝 😝

evik31
10. únor 2011

@madlina segedín mám taky ráda ale jsem napapkaná klobáskou a brkaší 😀

madlina
10. únor 2011

ůevik31,kdybys měla chuť tak přijeď.Bude toho dost pro všechny.I když u nás je i dost,málo. 🙂

tygr21
10. únor 2011

Tak já mám vypráno a umytý nádobí,taky jsem toho stihla hodně.

@evik31 tak hezky pracujte

@madlina apon,že se ti ten segedín povedl

samanta001
10. únor 2011

@madlina ono možná i záleží na tom jaký to těsto jsi měla já si kupuju Lando a to se válí kásně a pěkně se z něho dělá, ale jednou jsem si koupila nějakou jinou značku a hrozně jsem se u toho vstekala, trhalo se no hrůza...