CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
2. bře 2011

@madlina tak kdyz je to jen docasne souziti s tchyni tak to zvladnes 🙂 ale nebude to ani tak lehky 🙂
@kiara81 taky jsem palicata.. jsem holt beran 😀 holky ja vam to setkani zavidim.. chjo kdybych byla na neshcopence, tak bych s vami hnedle jela na pokec 🙂 jinak za KET jsem platila 3000,- max 3300,-
@tygr21 tak hlavne ze je souziti s tchyni OK.. jestli se s ni vidas jen an chodbe tak je to dobr 🙂

majka43
2. bře 2011

@kiara81 Já platím za KET 6800kč.

majka43
2. bře 2011

@lenda01 Tak já to mám asi jinak, když mám darovaný.

tygr21
2. bře 2011

@lenda01 tchýně mě už neměla ráda,když jsem chodila s přítelem a nějak se to nelepší,ale mě to nevadí.My ti potom budem vyprávět

majka43
2. bře 2011

Jdu zavádět utroš, tak pište, ať mám pak co číst.

majka43
2. bře 2011

@tygr21 Já s bývalou tchýní nemluvila rok a byly jsme ve stejným baráku.

kiara81
2. bře 2011

@lenda01 neboj vyjednej si v klidu volno třeba za 14 dní no než půjdu do práce pak asi jako nebudu moct spíše nebude kdy...
@majka43 no ted to tady semnou málem švihlo uté částky ...no ty 3tis ještě jde jako tolik peněz jim člověk zaplatí a nakonec ješt toto počítala jsem to a 15tis a nepočítám cestu a 2x IUI no nelituju toho ale ten princip od nich ...no ....
@tygr21 hmm tchýně ach jo neboj až budete mít prcka tak se poprdí ,jak dlouho jste spolu?

tygr21
2. bře 2011

@kiara81 jsme spolu dvanáctej rok

kiara81
2. bře 2011

@tygr21 týý jo tak to je taky řádka....to by si tchýně mohla už zvyknout ne?

tygr21
2. bře 2011

@kiara81 to by mohla,ale nechce.

samanta001
2. bře 2011

@kiara81 tak koukám, že to s tou prací máme podobný. Taky jsem šla na transfer když mi končila prac.smlouva a díky tomu, že jsem byla na neschopence mi tu smlouvu už neprodloužili. Takže nemám nárok na mateřskou. Ale paní na sociálce mi říkala, že zařídit jde všechno stačí, když mě někdo třeba jen na oko na týden zaměstná a mateřskou bych mohla dostat, teď jde ještě o to jestli to nebude problém na gyndě, když budu chtít ukončit neschopenku a pak naní zase nastoupit. Dnes mi konečně přišla socka a musím říct, že jsem moc spokojená, tolik prašulí jsem vůbec nečekala. 🙂
No a s tím placením mi měli ICSI a platili jsme 10 600 kč
@majka43 kdyby jsi ještě potřebovala utrogestan tak mi zbyla asi krabička a půl tak bych ti ho dala. V pátek na tebe budu myslet.

lenda01
2. bře 2011

@majka43 jj to bude asi jiny protoze mas ty darovany... ja platila 3000 za KET a 300 za to ze tam clovek lezi po tom transferu.. si teda myslim ze to tak je...
@kiara81 no to ti to pekne skoci do penez kdyz bys mela jit 30 krat na KET a za kazdej dat 3300,- ... au au to by byl ranec penez 🙂 no to je presne jak to mam ja, kdyz jsem byla doma, bylo to s casem super, ale to jste na drb prijet nechtely a ted kdyz chodim do prace, nevim kde mi hlava stoji, tak vy si takhle jedete flamovat a beze meeeee ☹ no ale preju vam to a uzijte si to 🙂

tygr21
2. bře 2011

@lenda01 nebud smutná,vždyt se uvidíme

sissi6
2. bře 2011

@kiara81 neboj to bude dobrý, až se vytrucuje, tak koupí kytičku nebo nějaký dáreček a omluví se 😉

sissi6
2. bře 2011

@dasty79 jj léčitel bude za chvílí , na 🙂 jednu stranu těmhle věcem docela věřím, ale na druhou stranu si říkám, že to není možný, aby si ten myom jen tak někam zmizel

kiara81
2. bře 2011

@samanta001 no já bůbec nevím co dělat no ale 25.3 jdu do poradny s tím srdíčkem a jestli mi do papíru nenapíše že jsem s léky schopna třísměnného provozu tak je to jasný no ale v mém případě mi to napíše takže další dilema no a další je to že první týden mi vychází transfér a já budu první týden v práci no a říkat to nemůžu jelikož mi neprodlouží smlouvu ti říkám je to v háji .....no já mám ted taky dobrý penéze na neschopence ale to mám ještě tu starou no pak půjdu na novou a budu mít tak na hypotéku a nazdar ....no prostě fakt nevím

jo a holky mám fígl pro ty co nemají pak mateřskou ale jdou zrovna na rodičák že můžete pobírat po dobu 4 let 7600kč jo jinak číslo účtu vám pak napíšu 😀

@lenda01 veverko nebud smutná ti říkám zařid si volnáska nebo přijedem v sobotu nebo ty můžeš dorazit sem a pak můžem do HK něco vymyslíme ...co ty na to?
no jo s těma penězma...já vlastně platila hned 3300kč pak mi řekli že mi to vrátí ale budu platit 3000kč za zmražení no takže asi to tak bude no....
@majka43 já na tebe moc myslím a doufám že ti to vyjde...v pátek budu na tebe taky myslet a musíš nám tady slíbit že se budeš hoooodně šetřit ....jinak za tebou přijedu a zažiješ jaká jsem zdravotní sestřička 😀 😀

majka43
2. bře 2011

@kiara81 Ty by jsi mohla mít ještě KET zadarmo, v rámci OPU, když nedošlo k transferu, ale zase by jsi platila prodlouženou kultivaci.
@samanta001 Mám 4 krabice, leda kdyby to vyšlo, tak pak by se hodil. A ty ho už nebereš?

Já se teď krásně prospala, po tom utroši.

kiara81
2. bře 2011

@majka43 no ale to jsem sice platila ale zas mi to vrátili...tak to asi budu platit to je hrůza co to miminko stojí .známá má 4 holky a ta jedna jí vyhodila se dvouma malýma holkama na ulici no strašný ...fakt co ty děti ti pak vyvedou

majka43
2. bře 2011

@kiara81 To ještě není moc, co platíš, já už v tom mám 290 tisíc a ničeho nelituji, jen kéž by se povedlo.

tygr21
2. bře 2011

Holky,ztratila se mi profilovka

tygr21
2. bře 2011

Už jsem se vrátila.Proč se mi smazala?

kyticka21
2. bře 2011

ahoj 🙂

kyticka21
2. bře 2011

Holky, mám na vás otázku,kolikrát jste byli na umělém oplodnění ? 😒

tygr21
2. bře 2011

Kyticka21......a hoj a vítej.Já jsem prodělala ze zkumavky a nic,a ted 6krát uměle,ale zatím se nedařilo

sissi6
2. bře 2011

@kyticka21 vítej mezi náma 🙂 . Mě čeká příští měsíc první IVF

tygr21
2. bře 2011

@kyticka21 koukám,že jsi z HK a odkud?

kiara81
2. bře 2011

@majka43 tak já peněz taky nelituji když jsou ....hlavně aby se zadařilo

tygr21
2. bře 2011

Holky,kde máme tabulku,budou tam nějaké změny?

kiara81
2. bře 2011

@tygr21 no mě někdo z tabulky vymazal ☹

kyticka21
2. bře 2011

@sissi6 děkuju 🙂 🙂 tak to budu držet pěsti, aby to dobře dopadlo 🙂
@tygr21 z pod strání,odkud jsi ty?