CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
15. bře 2011

Holky zdravím,

@na_aty pěkný čísilko.
Já jdu zase zachvíli pryč,dneska to mám nějak rozlítaný

evik31
15. bře 2011

tak kde se dneska touláte no nic jdu si uvařiti kávičku nooooo teda 😝

dasty79
autor
15. bře 2011

@evik31 - chudáku,zase ti to odložili?a na kdy?z toho by mě už asi hráblo.Už jsi to mohla mít za sebou,,,,

@majka43 - ms můžeš dostat i přes léky.Já po transferu začala už asi 8.den normálně menstruovat.

@na_ty - tak to je krásný hcg!!!!! 🙂 Velká gratulace!!!!!

dasty79
autor
15. bře 2011

@lenpet - od tý doby,co jsi začala pracovat,tak na nás pěkně prdíš...
A tak kdy budete mít výsledky z krve?a co pak dál?????

dasty79
autor
15. bře 2011

Koukám nikde nikdo 😕 Tak jdu dělat véču a pak juknout na prostřeno....

lenda01
15. bře 2011

ahojky 🙂
@evik31 no co to? ty doktori si s vami delaji fakt co chteji... ale zase kdo si pocka, ten se docka a aspon tu dnes muzes byt s nami 🙂
@na_aty no vidiiiis to je hCG vysoky a nadherne vysoky 😀 mam z toho ooobr radost a hlavne se uz nenervuj, na UTZ bylo jeste brzy.. mimco a srdicko jsou pekne videt az v sestem tydnu...
@majka43 ahojky.. hlavne jeste nehazej flintu do zita.. jeste nemusi byt nic ztraceno... treba to jeste dopadne, furt tomu veriiiim 🙂 a urco nejsem sama 🙂

evik31
15. bře 2011

@dasty79 ahojky však už mě z toho hrabe si nemysly vždycky mám nervíky a zbytečně,jinak na kdy nevím budou volat v pátek

evik31
15. bře 2011

@lenda01 tojo,ale já bych už to fakt měla radši za sebou 😒

evik31
15. bře 2011

jinak nechápu za co doktoři aspon někteří teda stávkovali já bych jim po dnešku spíš ubrala,když mají bordel v nemocnici a ani nevědí,že mají přístroj rozbytý

lenda01
15. bře 2011

@evik31 to je hruza des kdyz vidis co se v tom zdravotnictvi deje, vid? A nedivim se ti, ze by si to uz nejradeji mela za sebou... clovek ma strach a nervy pracuji ... ale neboj se nic... priste uz to klapne a pak se do toho tehuleni spolu vrhneme 🙂

majka43
15. bře 2011

Holky co se mi stalo odpoledne. Volal mě přítel, že pojede od zubaře a že mě vyzvedne a pojedu k němu. Chvilku na to se mi udělalo tak zle, že jsem myslela, že fakt omdlím, že jsem se oblíkla a šla čekat před barák. Bydlím na náměstí a tak jsem si říkala, kdyby fakt něco, tak mě tam aspoň lidi seberou. No tam jsem to rozdejchala, ale trvalo to tak půl hodiny, než mě to přešlo. Asi z toho utrogestanu, nebo co.

evik31
15. bře 2011

@majka43 pane jo teda a nevylítl ti třeba tlak,já potom co jsem brala hormony tak musím užívat na tlak půlku prášku denně totálně mě po nich vyletěl hore jsemse potila ,i když jsem seděla,ale takovej ten studenej pot
tak bud na sebe opatrná prosímtě
@lenda01 no jestli mě to budou posouvat tak ani květen nestihnu 😒 a budu ráda ,že to bude v létě,prej než ten přístrojodsouhlasí nějaká komise co se zaměřuje a kontroluje radioaktivitu ,tak to prej může trvat až 6 týdnů tak jsem zvědavá co mě v pátek zavolají

samanta001
15. bře 2011

@evik31 no to jsou teda věci já měla za to, že operace kamenů dělají jako na běžícím pásu a oni se s tím takhle crcají no to už bych jim teda něco řekla a nechceš jít do jiné nemocnice?
@majka43 tééda co by to mohlo být? Buď další příznak těhu což by bylo super no a nebo ten tlak to je taky možný..
@dasty79 jména už tak nějak předběžně máme na holku Simonka a na kluka to asi vyhraje Honzík po taťkovi, ale bojuje ještě s Vojtíškem 🙂 a co vy?

evik31
15. bře 2011

@samanta001 já do jiné nemůžu nastoupila jsem do Dvora králové,ale na zákrok nás vozí do HK do fakultky a tam mají ten binec,jinak to dělají ještě v MB,ale ze Dvora to vozí do HK takže musím počkat jinde urologie není

lenda01
15. bře 2011

@evik31 no to snad neee, ani kveten bys nestihla... i kdyz ja moc nekricim, protoze ty moji ms se taky nedockam, takze se to furt odsouva a odsouva ☹
@samanta001 moc hezky jmena i pro holcicku i pro chlapecka 🙂 a libi se mi, ze se nechate napinat az do konce, to ma taky svoje kouzlo 🙂

evik31
15. bře 2011

@lenda01 no já doufám ,že jo,ale když si spočítám že jsem si naposled píchala 14dní hormony a čekat na menzes a že mě se většinou taky fláká,když na ní čekám a hlavně po drcení budu čekat měsíc na kontrolní RTG a ,když to nerozdrtí tak mě dneska řekli,že mě to vyndaj ve Dvoře nějak jinak operativně,abych mohla na to ivf ,abych nemusela pořád čekat,že jsem malé postavy a mám ho někde na dobrým místě tak by mě ho primář zkusil vyndat jinak

lenpet
15. bře 2011

@dasty79 na konzultaci jdeme až 4.4.musíme se domluvit s dr.jak dál.
Já na vás neprdím,to akorát dneska jsem to měla rozlítaný.To bych si nedovolila.
A jak se máte vy?Koukám,že už vybíráte jména.Já bych chtěla pro holčinu Marušku a nebo Ester,a pro kluka Matěj.

lenda01
15. bře 2011

@evik31 jj ono se to vsechno tak protahuje a prodluzuje, ale je lepsi se do niceho nehnat a nechat vsemu svuj cas.. co ma byt bude 🙂 je pravda ze kdyz ty jdes na ivf a budes mit treba jeste i dlouhy protokol, tak ten je snad skoro na mesic .. nejdriv ta injekce na vyvolani stavu jako je prechod a pak teprve stimulace a pak odber a et a mesic je ta tam... ja verim tomu, ze se jim to rozdrceni kamenu podari, jsi mlada zenska tak to snad nemuzes mit nejak sileny, ne?

rea73
15. bře 2011

Ahoj,zdravím.
Píšu znova příspěvek fuč 😖 Já jsem dneska nějaká ospalá příjdu domu odpoledne ve tři a hned usnu.Majka43 asi je dnes fakt nějaký tlak či co ale u tebe to může být pořád těhu.To u mě nehrozí.Naty vidíš že je vše v pořádku a bude i nadále to znám strach je a bude pořád.Evik31 jé tak to půjdem spolu na ivf třeba.Já budu mít určitě dl.protokol měla bych začít koncem června a ivf v červenci.Je to mé poslední tak tomu dám ještě šanci šla bych dýl na podzim ale toky letí aby mi to pojištovna pak proplatila.

rea73
15. bře 2011

Jéjda překlep ale nějak by měli jít opravit.Myslím roky né toky.

kiara81
15. bře 2011

NO HOLKY TAK JSEM SI TAK ZMENŠILA OBRAZOVKU ŽE NICN EPŘEČTU ALE TOHLE OKNO JE DOST VELKÉ A DOUFÁM ŽE PSANÍ VŠEMI DESETI ZVLÁDNU BEZ CHYB....NO TAK ZÍTRA NA MĚ MYSLETE SNAD MI ZÍTRA VŠE VYJDE JAK MÁ A HLAVNĚ MI NĚKOD ZVĚTŠÍ OBRAZOVKU JSEM PROSTĚ ŠIKOVNÁ CHICH TAK DOBROU NOC

rea73
15. bře 2011

@kiara81 ale písmo máš velké. 😉 Tak at kontrola vyjde na jedničku 😉

kiara81
15. bře 2011

@majka43 NO tak to může být jen těhu....jen tak dál ...🙂
holky já jsem šikulka normálně jsem projela celou klávesnici a najednou je to zas vp ořádku

kiara81
15. bře 2011

@rea73 to jsem si nastavila abych aspon viděla obrysy 🙂 ale ted to už je v pořádlu

lenda01
15. bře 2011

@rea73 neboj se nic, do tretice uz to urco vyjde 🙂 a obzvlast jestli budes v rukou pani doktorky Novotne, protoze na tu nadaji holky dopustit 🙂
@kiara81 cao sikulko... takhle nam tu vzdycky u pocitace programuje neterinka a pak mame taky bud malinky nebo naopak obrovsky pismo a je sranda to pak hledat, cim to udelala... zitra na tebe budu myslet.. 🙂

rea73
15. bře 2011

@kiara81 no vidíš jak jsi šikovná. 🙂 Tak jdu do sprchy a zase spát se z toho dnes picnu doufám,že nebudu spát zítra v práci 😅 Tak kdo máte zítra nějaké kontroly tak at jsou na tu jedničku.Dcera jde zítra na 15 letou prohlídku a vůbec tam nechce ale manžel jede s ní no stejně bude na dceru čekat v čekárně jak ji znám tak řekne že půjde k doktorce dovnitř sama.Tak dobrou noc.

kiara81
15. bře 2011

@lenda01 no čauuuu 🙂 no jo to víš blondýna projela všechno co se dalo 🙂

@rea73 ty už máš 15letou holku???no prosímtě...a ivf dopadne neboj...

lenda01
15. bře 2011

@rea73 ty brdo ty uz mas takovou velkou dceru? aspon budes mit pomocnici na hlidani sestricky nebo bratricka 🙂
@kiara81 ja o blondyne niiiic nerekla 😀

majka43
15. bře 2011

A nebo by mohl být nízkej tlak. Před ketem jsem ho měla 110/60.
@evik31 To nebyl studenej pot, jen se mi zatočila hlava a chtělo se mi omdlít. To máš pěkně naprd, jestli na to půjdeš až za 6 nedě.
@samanta001 Honzík je krásný jméno, mě kdyby to vyšlo, tak bych chtěla Františka, nebo Kateřinu.
@kiara81 Taky se mi to už stalo, teď vím, že pomůže ctrl+

kiara81
15. bře 2011

@lenda01 no to vím ale já naražím dřív než někdo jiný 🙂)))