CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
22. čer 2011

@holubice.petra díky za informace,zítra si tam zajedu a podívám se tam
@sissi6 žlázu mám prý dobrou,ale když budu v nemocnici,zítra,tak se tam zeptám,nebo kde jí vyšetřujou?
@kiara81 tak poctivě lež a opatruj se.Mimísek se tam zabydluval,tak trošku si špinila,to nic

evik31
22. čer 2011

ahoj holky tak hlásím,že u mě taky nic moc,ráno se mě na utrazvuku objevila cysta takže jsem musela hned na odsátí,ale ve stimulce pokračujem dál akorát to ted bude asi delší a taky dražší ☹ nějak my docházej síly 😢

lenpet
22. čer 2011

@evik31 jsme s tebou,bude to ok

evik31
22. čer 2011

@lenpet já doufám jsem už nějaká z toho všeho vyštavená ☹

holubice.petra
22. čer 2011

@lenpet já myslím že tu štítnou ti udělají rovnou s ostatními testy na tý imunologii proto berou tolik krve...proklepnou tě skrz na skrz 😉
@evik31 chápu že jsi ze všeho už unavená ale hlavu vzhůru a bojuj dál!! však ty nad tím vším vyhraješ!!

kiara81
22. čer 2011

@dasty79
@na_aty tak jak ležím tak dočítá 😀 no jako koukejte ležet ..děvčátka zlatý a šetřit se ....
@lenpet imuno je přesně v mé řadě akorád na druhé straně je když přijedeš hlavní branou tak hned doleva ale ted ne vím jestli není vchod jakoby z venku budovy je tam totiž parkoviště ale určitě se odtaneš i z fnhk jsou tam odběry a kožní ještě v té budově

kiara81
22. čer 2011

@evik31 beruško hlavu vzhůru......peníze budou a my nebudem a uvidíš budeš tam mít plno vajuch.....

kiara81
22. čer 2011

tak kde jste holky....jako konečně se válím a mám čas a tady nikdo..jo ještě jsem si vzpomněla dr. mi říkal že hodnota HcG byla 100......to asi normální ne?sestřička mi při odběru říkala že berou těhu nad 25 ale divím se že mi dnes nevzali krev jestli to stoupá a je v pořádku

lenpet
23. čer 2011

Holky moc děkuju,ještě se tam musím objednat,asi dneska nebo zítra.
@kiara81 hodnota je dobrá,hlavně se opatruj

dasty79
autor
23. čer 2011

Ahoj všem 🙂

@lenpet - jo to se tam objednej co nejdřív.Protože si chvilku počkáte,než vás vezmou a pak budete zase čekat na výsledky.Tak ať neztrácíte čas...

@kiara81 - koukej pořádně odpočívat 🙂 Vyprdni se na práci!Miminko je přednější...

@evik31 - to je dobře,že ti cystu odsáli 🙂 a že můžeš pokračovat.Musíš vydržet.Je to prostě boj -ale
uvidíš,že bude vítězný 🙂 🙂 🙂

dasty79
autor
24. čer 2011

Ahoj holky.
kde jste všechny?
Dnes jdeme na Michala Davida - tak už jsem nemohla dospat jak malý dítě 😀 a večer pak budu usínat 😀

lenpet
24. čer 2011

@dasty79 Ahoj,jdete na Davida?Já ho mám taky ráda,šla bych hned,a kde vůbec je?

na_aty
24. čer 2011

@dasty79 Jéé, Vy se máte.. Dneska je v Náchodě,viď? Můj manžel ho má taky rád, ale v našem okolí teď nebude, tak snad někdy příště. Dnes jsme si byli pro vysvědčení a Matymu začali prázdniny 🙂 ,tak už nemusíme ráno vstávat a spěchat do školy...Měl samé jedničky, tak to musíme pořádně oslavit 🙂 Počasí u nás není zase nic moc, sluníčko sice sem tam svítí, ale je zima a určitě zase bude pršet...jsem zvědavá, kdy to bude alespoň na koupání, aby se děti vyřádili během prázdnin...
@kiara81 Holčino, koukej pořádně odpočívat. Dnes jdeš na screening? nebo až příští týden? Máš asi své důvody, že nechceš jít na neschopenku, ale nic na světě nestojí za to, aby se Tobě nebo mimískovi něco stalo... Tak hlavně odpočívej, protože to opravdu nechce pokoušet!!!

samanta001
24. čer 2011

@dasty79 jéé vy se máte, no my na něj chtěli jít taky jak byl v Jihlavě už jsme měli lístky, ale nakonec manžel musel pracovně mimo, takže to nedopadlo ☹ tak si to tam užij i za mě 🙂

@lenpet a kdy ty jdeš na tu imunologii?

@kiara81 mě ze začátku taky hrozně bolelo břicho jak při ms, pokaždé jsem šla na záchod s hrůzou, že budu krvácet a ono nic. Tak hlavu vzhůru to k tomu jistě patří a špinění neuškodí, měla jsem kamarádku co krvácela do 4 měsíce no a má zdravého chlapáka. 😉

dasty79
autor
24. čer 2011

@lenpet - jo jo jdeme,je v Náchodě 🙂 No jo,na kdy tě objednali?

@na_ty - Matěj je v 1. nebo ve 2. třídě?to má krásný vysvědčení - to si zaslouží pořádnej pohár 🙂
Mě tohle počasí vyhovuje 😀
Jo jo je v Náchodě...

@samanta001 - jo těším se - má bomba hity 🙂 Dobře,tak si to užiju - za nás za čtyři 😀 - za sebe ,za tebe,za moje mimčo a za tvoje mimčo 😀

@kiara81 - hlavně odpočívej! Nic není důležitějšího,než miminko.Práce za to nestojí

lenpet
24. čer 2011

@samanta001 ještě jsem tam nevolala,ale zavolám
@dasty79 tak tam nepojedu,achjo ☹

na_aty
24. čer 2011

@dasty79 Maty je v 1.třídě..Za samé jedničky si zaslouží pořádný pohár, to máš pravdu 😉 Máme v plánu jít dnes na slavnostní večeři, ale pálí mě děsně žáha, tak nemám na nic chuť ☹ ale tak třeba mě to do večera přejde... Cožpak o to, mně to počasí také vyhovuje 😉 ,ale hlavně aby dětičky mohli být venku a taky se někdy koupat,když už mají ty prázdniny... Užijte si koncert a pak nám musíš povyprávět 😉

dasty79
autor
24. čer 2011

@lenpet - ještě jsi nevolala?máš zavolat hned - bude to trvat,než vás vezmou a pak zase čekat na výsledky...
To já minule volala hned z auta,co jsem dostala tu žádanku od Šári 🙂

@na_ty - tak si maminka nic nedá,hlavně Maty ať má pořádnej pohárek 🙂
Mě je dnes taky těžko,dělala jsem k obědu bramboráky a pěkně mě je po nich divně 😒
doufám,že se to do večera srovná,abych si užila koncert - jo jo budu vyprávět.
Jasnačka,ať maj prckové hezký počásko 😎 My si kdyžtak zalezem domů...

lenpet
24. čer 2011

@dasty79 já nemám číslo,tak si ho jdu najít na internetu

holubice.petra
24. čer 2011

@lenpet to je pravda objednej se hned nebo budeš čekat hrozně dlouho nás než minule vzali tak to trvalo měsíc a teď když jsou ty prázdniny a dovolený...zbytečně se to vše pak prodlouží 😉 kkontak jsem ti psala na minulé stránce...
Ústav klinické imunologie a alergologie
+420 495 832 697 * buresova@fnhk.cz

dasty79
autor
25. čer 2011

Krásný víkend všem 🙂

@holubice.petra - nepoznala bych tě 🙂 jak jsi na tamté fotce byla z dálky 😀 tak si říkám tady je někdo nový 😀 Jo jo já ji to taky lenpet píšu - my taky čekali přes měsíc,než nás vzali a pak zase asi 1,5měsíce na výsledky...Proto já vždycky volala,když jsem frčela ze Sanusu.
Jak je těhulko?Začala nakupovací mánie?

Tak včera koncert Míšy Davida byl skvělej 🙂 Pěkně jsme si zazpívali a trošku i zatančili 🙂 🙂 🙂
Hrál hodinu a 45 minut - on má fakt super hity.A ta nová písnička je taky bomba - tu hrál při Superstar 🙂

holubice.petra
25. čer 2011

@dasty79 jo jo změna je život 😉 přesně mi se taky objednali v srpnu a nakonec se to táhlo až do prosince ☹
Mánie už na mě lehce přichází už mám nějaké věcičky přebalovaí pult a video chůvičky 😀 jé vy jste byli na koncertu? jo Míša nikdy neurazí jeho písničky jsou věčné a zná je opravdu každý 😀

lenpet
25. čer 2011

@holubice.petra v pondělí se tam stavím osobně,to bude lepší.
@dasty79 Michal David má skvělý písničky,mám ho ráda jako zpěváka.On umí roztančit lidi

dasty79
autor
25. čer 2011

@holubice.petra - my se objednali v září a dořešilo se to až v listopadu 😒 a v prosinci jsem pak otěhotněla 🙂
Máš video chůvičky?To my teď vybíráme chůvičky,ale videochůvičky se mě zdají zbytečný...Jakej máš typ?
Přebalovák mě bude manža dělat - už mám jeden vybranej.Máš taky na šuplátka?

@lenpet -stejně na tebe nebudou mít čas.Já myslím,že stačí úplně cinknout 🙂

holubice.petra
25. čer 2011

@dasty79 mrkni do mého alba mám tam obrázky 🙂

dasty79
autor
26. čer 2011

@holubice.petra - tak to máte super videochůvičky 🙂 To já chci nějaký základní - abych slyšela mimčo a pak stejně hned poletím za ním 🙂

lenpet
26. čer 2011

@dasty79 tak tam zavolám.Díky za číslo.

michaela28
26. čer 2011

Ahoj holky tak MS dnes dorazila, vyjmečně se ani moc necourala. Od zítřka nasazuju Estrofem a hurrá na KET. Doufám, že se nic nevy... ☹ .

michaela28
26. čer 2011

Holky, prosím Vás, mám jeden dotaz. Kolikátý den se jde asi tak na KET? Je to nějak 18-20DC. A myslíte, že když by mi dr. určil dejme tomu 20DC a mě by se to hodilo (kvůli práci) už 18DC, že by to šlo? Díky

lenpet
27. čer 2011

Přeju hezký den

@michaela28 v tom ti neporadím,už nevím