CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
17. led 2012

@petrufa86 Budu se snažit. 😀 Tak dobrou noc.

samanta001
18. led 2012

@majka43 po dlouhé době jen nakukuju, tak přeju hrozně moc štěstí po tak dlouhé pauze už to musí vyjít!

martina_81
18. led 2012

Tak mi dnes volali ze Sanusu a přesunuli konzultaci na čtvrtek,ach jo. 😒

majka43
18. led 2012

@samanta001 Dík, snad se už dočkám.

majka43
18. led 2012

@littlemousecz
@petrufa86
@martina_81
@montysek
@antana123 Tak pro mě mají zatím tři čtyřbuněčný embryjka. Myslela jsem si, že budou starší, když je nerozmrazili včera. No hlavně, že přežily rozmrazení všechny tři. Zítra si mám zase zavolat. Transfer vypadá na pátek 9.00. Prý si to zítra ještě upřesníme.

majka43
18. led 2012

@martina_81 Neboj, dočkáš se.

martina_81
18. led 2012

@majka43 Tak je to jen o 1 den,tak to ještě jde. 😉 Jinak na Tebe budu myslet,aby Ti to dobře dopadlo. 🙂

majka43
18. led 2012

@montysek Tak jak, už máš embryjka u sebe? Jak se cítíš? Máš blastičky, nebo morulky?

majka43
18. led 2012

@martina_81 Moc děkuju, budu to potřebovat.

littlemousecz
18. led 2012

@majka43 tak to je super, že se rozmrazily všechny, držím palce, aby to vyšlo. Když to dobře dopadne, necháš si dát všechny? Asi jo viď. Jen nevím, jestli doktoři můžou dát tři, nám říkali max. dvě.
@martina_81 pěkně tě napínají, ale to vydržíš, mě už taky depka přešla a to budu čekat 5 týdnů na genetiku a pak kdoví jak dlouho na ten zbytek

majka43
18. led 2012

@littlemousecz Chci všechny, už jsem stará a tam je menší šance na uchycení.

majka43
18. led 2012

@littlemousecz 5 týdnů uteče jako voda.

martina_81
18. led 2012

@littlemousecz tak to já taky nevím,jak dlouho budu čekat na ten zbytek. Proto jsem tak napnutá na ten první kontakt,co se dozvíme a co s náma budou chtít všechno dělat. 😉

antana123
18. led 2012

@majka43 budu držet palce at to dobře dopadne 😉

montysek
18. led 2012

@majka43 Ahojky, jj už mám dva bobany u sebe. 🙂 Ale jestli to byly blastičky nebo morulky ani nevím, protože to mi neřekl a mě ani nenapadlo se na to zeptat. 😒 Jen říkal, že to jsou krásná embrya, tak já nevím.A prý uvidí do zítřka, jak na tom budou další, že by k těm dvoum zamraženým zamrazil i další.Tak tam asi zítra zavolám, jak to teda dopadlo co? On sice neříkal ať volám ale zase bych to chtěla vědět. Jsem ale nějaká naštvaná. 😖 Včera mi řekl, že 4 embrya jsou jak mají být, 2 malinko pomalejší a 1 rychlejší a dnes najednou říkal, že jsou pěkný jen dvě a zbytek pokud to dožene, tak se zamrazí, že uvidí zítra a o 5 min.dýl řekl Kučerovi,když mu dával embryjka, že se nechají 3,tak já nevím, co myslel 3, když říkal, že se uvidí zítra. 😠 Jestli taky ta embrya nevyřazují zbytečně...,třeba dcera byla o dva dny pozadu - když jsem byla těhu a pak to najednou dohnala a byla to holka jako buk.Ale jí by už jako embryo vyřadili, kdyby byla o dva dny pozadu. 😠

majka43
18. led 2012

@montysek No je to divný, ale zítra si tam určitě zavolej. Mě taky říkali, že volat dneska nemusím, až zítra, alejde o moje mimi, ne? Taky nechápu, když řeknou, že jsou starší a pak jsou čtyřbuněčný. To jsou jednodenní, nebo dvoudenní? Zítzra by měli být osmibuněčný, tak jsem zvědavá, jak na to budou.

montysek
18. led 2012

@majka43 Viď, já nevím, co tam dělají za čachry. 😠 Mě to tak nas...o až se mi z toho chce brečet! No,tobě taky řekli starší a pak máš nakonec takový mlaďochy viď. 😀 Je to nějaký bordel toto všechno! 😒 😀 😖 Zítra tam zavolám.

antana123
18. led 2012

@montysek už je máš u sebe to je super a co se ted bude dít dál se ptám jak blbec ale vůbec nevím????

montysek
18. led 2012

@antana123 Neptáš se jako blbec - proč? 🙂 Teď se nebude dít 14 dní nic a 1.2. mám jet na krev, jak to dopadlo.

antana123
18. led 2012

@montysek jé to jdem na konzultaci tak snad pro nás pro obě to bude super datum 😉 tolik se bojím že bude špatné spermio mluvili jsme o IUI od dárce ale nechce to uvidíme až co nám řeknou dál třeba si to ještě rozmyslí 😉

montysek
18. led 2012

@antana123 Prosím tě, žádnýho dárce nebudete potřebovat!!! Kamarádky manžel měl dobrý 3% a mají z IVF pěknýho klučinu! 🙂

antana123
18. led 2012

@montysek no uvidíme poslouchej a kolik jste za to IVF platili???to se platí naráz nebo na několikrát nebo jak to funguje???

montysek
18. led 2012

@antana123 My jsme využili PICSI a PK + zamražení, takže nás to stálo 20 500 Kč , kdyby jsme PISCI nechtěli, tak by jsme platili tak o půlku míň.A platili jsme to na třikrát - dali nám léky na stimulaci a hned jsme to zaplatili, pak po OPU jsme platili tu největší částku a dnes jsme dopláceli mražení 3 500Kč.

antana123
18. led 2012

@montysek promin v těch zkratkách se nevyznám co to znamená????

montysek
18. led 2012

PISCI je, že díky takovýmu gelu vyberou ty nej spermoše a pak je napíchají do vajíček, PK - je prodloužená kultivace. 🙂

antana123
18. led 2012

@montysek aha díky za info 😉 vůbec to neznám tak se ptám no jsem zvědavá co nás čeká
jinak už začínám špinit tak zítra je tady MS

anina32
18. led 2012

@montysek Ničím se teď nenervuj, bude to dobrý 😉 když si byla v sobotu na OPU a ve středu ti je zavedli tak by to měli být morulky jako u mě, já měla OPU v pátek a transfer v uterý, takže jsme je měli stejně starý 😉 Blastičky jsou prý lepší, ale mě se chytila i morulka, tak mysli pozitivně, já z toho byla zbytečně špatná, že radši ještě den nepočkali a vidíš že to dopadlo dobře 🙂. Hlavně buď v klidu a co nejvíc lež. Nemyslím že by je vyřazovali zbytečně, vem si že to embrijko pak musím vydržet rozmrazení a to by pak bylo horší zklamání kdyby odešlo při rozmrazení. 😕 A takový embrijko musí být hodně kvalitní aby se dokázalo zavrtat, teď jsem někde četla že 50 procent všech těhotenství, těch přirozených, končí samovolným potratem do osmého týdnu a většina žen o tom ani neví že byla těhotná, myslí si že to bylo jenom zpoždění 😒 My jsme víc hlídaný, takže bysme to věděly kdyby se to nejdřív povedlo a pak nic, ale tím že vybírají ty nej embrijka tohle riziko snižují. Takže hlavně v klidu, všechno je jak má být a za pár týdnů budeš blinkat stejně jako já 😀

anina32
18. led 2012

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=9
Tady je to psaný o tom že 50 procent končí potratem.

montysek
18. led 2012

@anina32 Tak snad máš pravdu... 🙂

anina32
18. led 2012

@montysek Držím ti palce, určitě to vyjde 😉