CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
6. bře 2011

SVÍČKOVÁ ZA HODKU:
takže vepřové maso,nejlepší kýta ,1kg mrkve,1celer,1 petržel
POSTUP:1/2másla,cibule,maso ,bobkový list 3x ,nové koření 6kuliček,černý pepř 7kuliček,timián,podravka na to zeleninu,já to dělám v papináku na 30min.
-pak vyndáme maso
.nalijeme 2l mléka ....1/2kelímku hořčice(malý kelímek) no a vše rozmixujeme já to nikdy nezahuštovala spíše ředila na konec jsem tam ještě přilila šlehačku...... no a mega svíčková je na světě

lenda01
6. bře 2011

@kiara81 to je nejlepsi.. jiny co nejsou stydlini jako ja se zeptaji a ja se pak zeptam jich 🙂 to jsem cela ja 🙂

lenda01
6. bře 2011

tady se takhle vecer jeste vari, jo? no ani to nemuzu cist jakej na to mam hlad a chut 😀

lenda01
6. bře 2011

holky dobrou noc a zitra pekne piste a piste at mam co cist 🙂
@kiara81 jo a Patikoj preji brzke uzdraveni 🙂

kiara81
6. bře 2011

@lenda01 děkuji vyřídím mu to a věřím že by ti i poslal pusu jelikož on blondýnky moc rád... 😎 😀 jsem ráda že orientaci máme jistou 😅
tak dobrou noc jdu také ...zase zítra

sissi6
6. bře 2011

@kiara81 jj chci, to by si byla hodná 🙂

sissi6
6. bře 2011

@kiara81 jééé teď koukám, že už si to napsala, děkuju 🙂

tygr21
7. bře 2011

Přeju hezký den 😎

majka43
7. bře 2011

@tygr21 Ahoj, už jsem tady taky.

tygr21
7. bře 2011

Majka43.......já jdu za chvíli pryč,ale budu se snažit přijít brzo.

majka43
7. bře 2011

@tygr21 Mě má přijít návštěva, ale nevím v kolik.

majka43
7. bře 2011

Já svíčkovou dělam nejradši ze sterilované zeleniny přímo na svíčkovou. Jmenuje se Halali a je to už supr ochucený.
Každýmu chutná, učila jsem jí i bývalou tchýni.

samanta001
7. bře 2011

Ahoj holky zdravím vás... koukám, že se tu vaří svíčková já jí dělala poprvé minulej víkend a musím se pochlubit, že byla luxusní. Takž vy co jste jí nedělali hurá do toho není to tak složitý jak se zdá. já mám teda jinej recept než @kiara81, nakládala jsem maso den dopředu, ale veřím, že i tahle bude super.

kiara81
7. bře 2011

@kyticka21 ahojda tak jak?byla jsi u dr?a co ten druhý testík byl taky pozitivní asi jo vid?že se ptám 🙂

kiara81
7. bře 2011

@majka43 tak každý ji děláme asi jinak ale také může být dobrá zkusím to také ....a jak ti je ???asi dobře kééž by ti bylo špatně 😎 promin ale alespon by to bylo k těhu ...myslím to dobře né aby jsis se na mě nazlobila
@samanta001 no právě že mě to neba nakládat něco dopředu tohle je fakt dobrý a hned....

majka43
7. bře 2011

@kiara81 Špatně mi není, jen mě pobolívá břicho, tak jsem si nalila decku červeného vína a lepím embryjka.

majka43
7. bře 2011

@kiara81 Ta zelenina je fakt supr a nemusíš se z ničím čistit a krájet.

kiara81
7. bře 2011

@majka43 a cítíš to jako k ms?nebo je to jiná bolest?taky jsem si dávala po IUI červené ale bylo to k prdu..

majka43
7. bře 2011

@kiara81 Jako k MS asi ne, spíš takový píchání.

majka43
7. bře 2011

@kiara81 Minule jsem jela ve feferonkach a bylo to k prdu, tak teď zkusím víno, ale jen decku denně.

kiara81
7. bře 2011

@majka43 no tak to je dobrá zpráva ....já jsem to taky četla o těch feferonkách ale jako nevím no taky jsem je jedla dřív teda než jsem si cokoli přečetla miluju totiž hodně ostrá jídla ale nic ...no víno taky chlašču no a taky nic ...jéžiš kéž by ti to vyšlo ..

kiara81
7. bře 2011

Páta má skoro 39teploty už takto ráno dr. opět nic jen to její no jo ale pojedeme do Tater v létě no tak budu mít aspon dovču .....

evik31
7. bře 2011

ahojky holky zdravím,teda,že vás ale po včerejšku dočíst byla fuška 😲 se nám tady tak trošku válčilo joooo,koukala jsem,že jste přidělaly práci i adminkám,musely vymazávat 😅 jinak
@kiara81 gratulka k menzes a recept už mám opsanej 😎
@majka43 a koukám že se nám budeš tak trošku destilovat ve víně hlavně,aby to pomohlo že 😀

majka43
7. bře 2011

@kiara81 Já to takhle měla 5 dní, ty teploty, čtvrtý, když neklesaly jsem valila pro antibiotika. Řekla mi, že řádí nějaký vir.

kiara81
7. bře 2011

tak jsem volala do sanusu a 16.3 jdu na UZ a prý to je normální že jsem to dostal že to budu mít ted nepravidelné no a prý se ještě uvidí zda budu mít sliznici no takže zas tak nadšená nejsem ...já to měla tak pravidelný a ted toto no uvidíme třeba jsem to silná žena 😀 a nějakých 32 vajec mi to jen tak nerozhází 😀

majka43
7. bře 2011

@evik31 No kéž by, ale já jen fakt decku denně.

kiara81
7. bře 2011

@majka43 no jo jenže Pátik je nemocnej už týden před vánocema od té doby je furt doma nebo si ho bere babička a nebyl ani 14 dní ve školce ted byl celý týden a je zas doma jo vidíš musím zavolat do školky ....já se z toho už asi zblázním fakt jo ...

majka43
7. bře 2011

@kiara81 Tak si vař kontryhel, ten na sliznici pomáhá.

kiara81
7. bře 2011

@majka43 aháá a kde ho koupím v lékárně?

majka43
7. bře 2011

@kiara81 Jojo v lékárně, prý je lepší sypaný, ale ten jsem tady u nás nesehnala, tak jsem měla porcovaný.