CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

hanysek.hanysek
17. bře 2011

@majka43 Nestíhám :o)

paja1
17. bře 2011

Holky zdravím Vás všechny,měla jsem nějaké špatné období a měla depku.Všechno to na mě nějak dopadlo a sesypala jsem se.Už jsem v pohodě.Asi je to normální,nemůžu mít všechny dny růžové.moc na vás myslím a fandím vám.drž te se. 🙂

kiara81
17. bře 2011

@evik31
@lenpet
@dasty79 ahojda holky moje zlatý....tak jsem tu po jedné aférce s mamkou jsem s ní dneska strávila celá den aby mě zabavila...pozvala mě a Pátu na oběd koupila mi tričko Pátikovo nějaké kravinky..byly jsme na kafíčku no prostě jsme lítali celý den vycházek ....a na rozločenou mi dala i pusu asi vše zabralo...
no ale jsem doma a jde zas na mě depka mám prsotě strach ze zítřka já už to fakt nedávám vím že tady jsou horší případy že já to mám ještě dobré ale jak víme pro každou to jě jedinečné...
byla jsem si vzít hadry ze špitálu jako přes kozy to fakt nedávám v tom nemůžu před pacoše 😀 vyfotím a pošlu se zasmějete ...

@majka43 beruško zítra na tebe budu myslet ...at nám hlásíš jen pozitivní zprávičky...

sissi6
17. bře 2011

@dasty79 já do teď jogurty jedla tak každý druhý den, takže s jogurtama končím, s mlékem taky, krůtí místo kuřecího, ale králíka, skopový a zvěřinu teda jíst nebudu. Ještě mi říkal, že je dobré máslo, ale perla, rama atd. že je hnus, tak to jím správně 🙂

sissi6
17. bře 2011

@lintea co místo mléka neříkal, mluvil spíš o kravským mléku a o výrobcích z něj, to že je blbý. Kozí a ovčí sýry jsou prej dobrý.

sissi6
17. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii gratuluju 🙂 . Lintea to napsala správně, to bysme neměli jíst když se snažíme o mimi.

sissi6
17. bře 2011

@majka43 já mám v albu taky fotky co se netýkají miminka a nikdo mi je nesmazal. Ale psala mi holčina, ať si fotky domečku dám na modrou střechu, že mi je jinak admin smaže, ale zatím je tam mám.

samanta001
17. bře 2011

Ahoj holky, dnes bylo tak hnusně, že jsem celej den nevylezla z postele, manžel přiel dřív z práce a taky se zavrtal tak to bylo fajn den, ale teď mi utekl zase na trénink a tak jsem tu sama ☹
@kiara81 nedepkuj, určitě ti povyrostla, tak já to taky měla, že nejdřív nic moc a pak se vyloupla 🙂 Budu na tebe zítra myslet.
@paja1 no co to čtu jaký pak sesypání? Já chápu, že jsou chvíle kdy na člověka všechno padá, ale musíš se držet už k vůli dceři no a jak to vypadá s adopcí nějaké novinky?
@majka43 zítra na tebe budu myslet jen co otevřu oči tak tfuj,tfuj, tfuj a pěkně se na tu velkou zprávu vyspi.
@zzzzuuuuzzzziiii gratuluji k zadařenému IUI, aspoň vidím, že to má nějaký smysl myslela jsem, že to po IUI nemůže vyjít snad nikomu tak jsem ráda, že jsem se spletla. Jinak co se týče toho mléka tak já ho pila vždycky a těhu taky jsem, je to spíš pro ty co se snažejí jak se říká tonoucí se stébla chytá, Ale já bych asi mléčné výrobky v těhu ze stravy nevynechávala i po doporučení léčitele. Myslím, že to mimísek potřebuje a bála bych se, aby to spíš neuškodilo.

rea73
17. bře 2011

Ahoj holky.Tý jo a já piju ted místo kafe nescafé 2v1 protože mi doktorka v caru říkala,že kafe nemám pít že to snižuje plodnost.Tk ted jsem na vážkách teda. 😕 Mléčné výrobky ty jsem omezila kvůli krvi zase.
lenpet tak to jo mě to nešlo do hlavy ta kobra tak tahle kobra to jo 😅 Majka také držím moc palečky 😉 Paja tak depka za tebou a bude líp. 😉 jo to stěhování to bude ale stěhujeme se z paneláku do baráku tak se to vejde 😅 Dneska jsem probírala a chystala už nějaké věci a v neděli je odvezem no postupně 😉

kiara81
17. bře 2011

@samanta001 no nedepkuj ...se podívej jak se vleču od prosince...

lenda01
17. bře 2011

ahojky holky.. no co to tu ctu... jakypak depky .. venku bylo sice pekne hnusne a tak se tem depkam ani nedivim... je nemam tak ani depku jako spis ze jsem totalne bez energie a furt unavena a skoro celej den me bolela hlava jako sfina ☹
@kiara81 to je suuuuper, ze si mela povedenej den s mamcou a ze je to mezi vami lepciiii 🙂 jupiiii 🙂 a zitra se neboj nic... na transfer je potreba sliznice alespon 8mm a myslim, ze to zvladla ta tvoje potvurka urco dorust 🙂 a uz se tesim na tvoji fotecku v pracovnim 🙂
@paja1 ahojky 🙂 to je prima, ze si se na nas prisla podivat 🙂 a je mi lito, ze si ted nemela nic moc obdobi, ale neboj se nic bude urco liiiiip 🙂 jak to vypada s adopci? Uz se na tom pracuje? 🙂
@majka43 zitra moooooc drzim pesticky a budu furt vyhlizet zpravicku a teda hlavne hoooodne moc pozitivni zpravicku 🙂
@rea73 no jsme s tim kafovanim taky pekne na vazkach.. snazim se prechazet na Caro, coz kolem kafe ani neproslo, ale jako nahrada to celkem ujde... ale kofein je kofein 😝
@zzzzuuuuzzzziiii ahojky, taky se pridavam ke gratulantum.. opatruj se 🙂
@hanysek.hanysek s ovu testikama ti neporadim, s tema taky zkusenost nemam.. ja neovuluji vuuubec ☹

kiara81
17. bře 2011

@lenda01 ahojda posílám zatím jen tuto fotečku a už vidíš jak jsem přibrala,???ten ksift je masakr... 😀
@paja1 ahojda kočko tak jak?co nového?je fajn že je už lépe ...to slyším moooc ráda 😉

lenda01
17. bře 2011

@kiara81 neni to zase az tak moc videt... slusi ti to 🙂 jako ja pribrala festovne... dvanact kilo za rok..chjo 🙂 sbohem ma pekna postavo 😀

kiara81
17. bře 2011

@lenda01 😀 😀 tak se půjdem rozloučit společně ju?já se tady zas tlemím fakt ... 😀

lenda01
17. bře 2011

@kiara81 oki ... ale vem hodne papirovejch kapesniku.. to budou totiz potoky slz 😀

kiara81
17. bře 2011

@lenda01 to je škoda táta smrká ruským kapesníkem a jde mu to ale mě teda moc ne no...tak raději ty kapesníky...

lenda01
17. bře 2011

@kiara81 tak ruskej kapesnik neznam, ale jestli je to to co si pod tim predstavuju, tak to abych si vzala holinky, to bude litat vsude 😀

kiara81
17. bře 2011

@lenda01 jj to je ono ale já to tenkrát zkoušela a sopl mě vysel až ke kolenům a nééé a néé ho setřást hajsl jeden...no a táta mi to pak vysvětlil ale já už raději nezkoušela... 😀

lenda01
17. bře 2011

@kiara81 to je humuuuuuuuuuuuuuuuuus 😀 😀 😀 mam vytlem pri ty predstave 😀

kiara81
17. bře 2011

@lenda01 no já tady sebou taky mlátím když si na to vzpomenu..a to kdyby jsi slyšela tátovy historky by jsi byla mrtvá ale to někdy osobně jako to se musí povyprávět 😀
a Leni díky .....a zítra určo dám vědět
a ty jako zítra nejdeš sloužit vlasti?máš volno?

lenda01
17. bře 2011

@kiara81 prave ze jdu a asi budu pekne mrtva.. 😀 ale co je patek, tak si dam do oci sirky a nejak to tam snad preziju 🙂 jdu to uz radsi zalomit 🙂 zitra to se Stepanem pekne zmakni a s 10milimetrovou sliznici se nevracej 🙂 drzim pesti 🙂 dobrou noc ...

kiara81
17. bře 2011

@lenda01 hmm to mě něco připománá z počátku mé praxe v nemocnici ..starší sestra mi vrazila flexily růžové barvy je to síla tak střed a říkala že si to už zapisuje u pacošů kterým jsem to měla napíchnout a říkala že do té doby dokud tam nebude růžová at se nevracím no a zachvíli sje mbyla zpět...ale nyní při mém štěstí to bude víš co si zas pobrečím no a půjdem dál..
jj sirky to vždy jistily a nebo si vem stoličku pod bradu ...no co vid...tak jo tak jdu taky chrupat a zítra se uvidí ...dobrou noc

lenda01
18. bře 2011

@kiara81 @majka43 holky myslim na vas... 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
18. bře 2011

@lenpet ahojky, je mi 26

majka43
18. bře 2011

Ahoj holky, tak krev nabraná, výsledky se dozvím v jednu. Rozhodla jsem se, že testit nebudu, abych nejela do Jihlavy uřvaná. Stačí , že tak pojedu z Jihlavy.
Zase jsem měla ten omdlívací manévr. Měla jsem hodinu čas na autobus, tak jsem si koupila časák a sedla si ve vestibulu, abych nemrzla venku. Jen si tak čtu a najednou zase to motání hlavy, jak když slezu s centrifugy. Musela jsem vstát a jít se projít na vzduch na nástupiště. Jestli mě někdo pozoroval, tak si musel myslet, že jsem namol, jak jsem se motala. Ráno jsem musela utrogestan polknout a stalo se mi to tak hodinu a půl po polknutí. Myslíte, že by to mohlo být z toho? Už kolikrát jsem ho polykala, ale tohle se mi nikdy nestávalo.

majka43
18. bře 2011

@kiara81 Myslím na tebe, ať máš krásnou sliznici.

majka43
18. bře 2011

@kiara81 Ty dvojčátka ti sluší.

madlina
18. bře 2011

Ahojda holčiny,omlouvám se že vás zanedbávám a moc se stydím.Ale nějak poslední dobou nestíhám.Taky jsem se se Sanuskama púřesunuli na jiný stránky a sledovat a reagovat na dvou stránkách,je masakr.

@dasty79,ještě nevím co budeme mít a pokud se mrňous ukáže,tak si to samozřejmě necháme říct.bych to celý těhu nevydržela nevědět.

@lenpet,ségra ty děláš jenom v pátek? Tak to je teda pěkně na palici.

lintea
18. bře 2011

Dobré ráno,
@majka43 mě se to po polknutí utroše stávalo vždycky, ale držím palce na krev 😉
@kiara81 pěkná fotečka, dvojčátka by ti slušela 😀

dasty79
autor
18. bře 2011

Dobré ranko.
@kiara81 - držím palečky na dnešní utz,ať je oooooobr sliznice 🙂
@majka43 - držím palečky,ať je krev pozitivní 🙂 Zkoušela jsi test?