CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
5. dub 2011

@zzzzuuuuzzzziiii neboj vše bude ok...

a já asi zítra jedu na vyvolávačku jako po ms ani památka jen mě zaráží že mě nechce na UZ když mi nikdy ms nevynechala spíše byla dřív...

kiara81
5. dub 2011

a co vůbec píchají na urychlení ms...??

hanysek.hanysek
5. dub 2011

Ahoj holky, tak stále je mi špatně od žaludku a bolí mě podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. Už druhý den mě to šíleně bolí, au au au. Je to fakt hnus, ale sem v půlce cyklu, tak to bude asi ovu. Tak sme raději včera ráno i dneska ráno měli sexíček :o) Nikdy sem to takové neměla a ovulace byla, až tento cyklus je jakýsi bolestivý, tak nevím.

holubice.petra
5. dub 2011

Tak dnešní kontrola na jedničku 😀 dle UZ jsme o týden větší máme 2,95cm jsem tak ráda že je vše v pořádku 😎

kharik
5. dub 2011

ahojky, trošku se sem vetřu. Chci se zeptat jak dlouho vám trvalo, než vás objednali na konzultaci a začalo se něco dít?

kiara81
5. dub 2011

@holubice.petra ahojda no tak to je superrrr...jen tak dál

lenda01
5. dub 2011

@dasty79 no nevim jestli se tomu spineni da vubec rikat... je to fakt uplne miniminimini 🙂 ale je to a to je hlavni 🙂 a s tema doktorkama mas pravdu, uz bysme tem doktorum skoro mohly radit 😀
@paja1 ahojky Pajo, to je fajn ze si mezi nas zavitala 🙂 juuu mate stenatko, to musi byt bozi, tak to verim ze se nenudis, to musi bejt dobrej cvrkot 🙂 jinak sem tam nejaky // hlaseny jsou ... a nas zbejvajici to teprve ceka 🙂
@kiara81 vy jste meli ale puregon ne? ja mela gonal i kdyz taky mi ho davala z lednicky.. ja ted premyslim jestli jsem ho pri prvnim ivf v lednici taky nemela, ale ted podruhy jsem to do lednice urco nedavala... jinak me na urychleni ms pichnul agolutin.. dvojitou davecku 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii jak si dopadla.. napnute te tu vyhlizim 🙂
@holubice.petra no supeeeer 🙂 gratuluji.. krasne rostete 🙂
@kharik ahojky a vitej 🙂 a kam se chces objedvat? Sanus HK, Pardubice nebo Jihlava?

kiara81
5. dub 2011

@lenda01 jj měla jsem puregon

toma75
5. dub 2011

Ahoj,holky!
Tak jsem se rozhodla jit na IUI,dnes jsem byla UTZ,ted pichnu Ovitrelle,ve čtvrtek rano IUI.
Po neuspechu po 2 IUI a 1IVF(3xKET).Měla jsem laparku v loni.Nemame na IVF,tak aspon IUI.Dr. mně řekl,že nevidi problem,vejcevody pruchodne,tak ještě naposledy to zkusime.Pak už musime na 2IVF......... 😒

kharik
5. dub 2011

@lenda01 Pardubice ty máme nejblíž

lenpet
5. dub 2011

@toma75 ahoj a vítej.Já ted půjdu v červnu na laparku,taky nemůžu otěhotnět.
@kharik ahoj a vítej

lenda01
5. dub 2011

@toma75 neboj se nic, klapne to a druhe ivf nebude zapotrebi 🙂
@kharik tak tam by cekaci doba nemusela byt nejak dlouha.. holky by ti tu doporucily dr. novotnou, tak je poslechni, je pry moc dobra 🙂
@kiara81 po puregonu je miliarda vajicek.. to je dobra znacka 🙂

kiara81
5. dub 2011

@toma75
@kharik vítejte holky já jsem z PC přešla do HK a jsem po 2xIUI spermiogram špatný a já jsem údajně vpořádku ..jinak jsem po stimulaci a OHSS a ted čekám kdy bude 1.KET

kiara81
5. dub 2011

@lenda01 no jo já značky sbírám ale ta miliarda se mi nelíbí možná tak nakontě 🙂

sissi6
5. dub 2011

@dasty79 já už jsem píchala i před IUI. Teď už mám v břiše 4 tečky 🙂

lenda01
5. dub 2011

@kiara81 tak na konte bych si ji taky nechala libit 🙂

toma75
5. dub 2011

@lenda jo,taky v to veřim,že to ted dopadne,ale už to neberu jako dřiv,jinak skončim na psychiatrii.......Je to všechno dost naročny i psychicky i fyzicky....... 😢

lenpet
6. dub 2011

Dobré ráno,jdu dočíst,čau

lenpet
6. dub 2011

Tak jsem dočetla,ale nějak málo,jste toho nakecaly.

michaela28
6. dub 2011

Ahojky holky, od víkendu jsem tu nebyla, tak dočítám
🙂 .

lenpet
6. dub 2011

@michaela28 moc toho není.Jak se máš?

Kde máme Evíka Evaa(asi to píšu blbě) atd?

michaela28
6. dub 2011

@lenpet ahojky, ale jde to, jsem v práci 😒 . Až do 18 hod. mám o zábavu postaráno. Chci už prostě ten červenec, ať se něco děje a jdu na KET.
A co ty, copak děláš?

lenpet
6. dub 2011

@michaela28 já jsem bez práce a sháním a sháním.Ty jdeš v červenci?Já v červnu na laparku a potom hurá těhulkovat.

Jé,můžu se ještě zeptat?Jak dlouho potom budu moct sexíkovat?

lenda01
6. dub 2011

@toma75 jj tak to mas pravdu, kdyby jsme si to furt tak braly,tak bysme se misto v porodnici potkaly spis v blazinci 😀

lenpet
6. dub 2011

@lenda01 a jak se máš ty?

hanysek.hanysek
6. dub 2011

Holky, takže dneska je to třetí den, co mě bolí břicho jako bych to měla každou vteřinu dostat. Že by to bylo opravdu ovulace? A tak bolestivá? A tak dlouho? Mám 14dní do další menstruace. Ach jo. Bolí mě to, je mi špatně od žaludku. No hnus.

lenpet
6. dub 2011

@hanysek.hanysek že by na obzoru další těhulka?

hanysek.hanysek
6. dub 2011

@lenpet To myslím, že ne. Sem v půlce cyklu, takže by to měla být ovu, ale už tři dny takové hnusné "menstruační" bolesti?!

lenpet
6. dub 2011

@hanysek.hanysek já ani nepoznám že ovuluju,je to divné?Kvůli tomu si nechci kupovat ovu test.

michaela28
6. dub 2011

@lenpet Já to taky nepoznám, nic se z toho nedělej 😉 .