CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
24. dub 2011

@sissi6 no on to hodne drzi utrogestan, ten tu menstruaci podrzi ... ale u tebe zadna menstruace nebude ted ani dalsich minimalne devet mesicu 🙂 ja kdybych nezacla spinit tak bych jeste doufala, ale to spineni a to jak me boli vajecnik... au au auuuuu 🙂 je to proste jasnacka... ted jen premyslim co dal? jestli ivf nebo lecitelku nebo pauzu... ja jsem pro ivf spolecne s navstevou lecitele.. nechci cekat... chci bojovaaaaat 🙂

kiara81
24. dub 2011

@lenda01 vid ,???no taky jsem z něho posraná dnes mám Leni za kladný den..asi víš co tím chci říci

lenda01
24. dub 2011

@kiara81 no uffff 🙂 tak to jsem oooobr moc rada 😀

sissi6
24. dub 2011

@lenda01 ještě to nevzdávej, někdy mají ženský ms i několik měsíců a jsou těhotný. Mě taky podbřišek bolí. Já bych asi taky chtěla hned dál bojovat, ale přítel chce pauzu, maximálně by byl pro KET, ale na ten nám nic nezbylo. Když za mnou přišel po ET do Sanusu a říkal mi, že když to teď nedopadne, že si dáme rok pauzu, tak jsem hned bulela.

lenda01
24. dub 2011

@sissi6 tak to je takovy stresujici kdyz rekne, ze kdyz to ted neklapne tak chce rok pauzu.. to bych se nervovala o to vic ☹ hele reknu ti, ze my se z toho vybrecime, ale ty chlapi to v sobe dusej a nesou to pak daleko hur nez my... ☹ my jsme vetsi bojovnice 🙂 ale kazdopadne by si stejne musela mit tri mesice pauzu, protoze mezi stimulacema je potreba dat tri mesice vajecnikum cas na to aby se daly dokupy a pak zase muzes stimulovat.. kdyz ja vim jaky to bylo minule kdyz to klaplo a to jsem ted vubec nemela a nemam... ja jsem s tim uz vazne smirena .. 🙂 juuu ja chci abys nahlasila dve // a dala mi tak pozitivni energii do dalsiho boje 🙂

sissi6
24. dub 2011

@lenda01 tak to jsem nevěděla, že mezi stimulacema musí být 3 měsíce pauza. No jenže když to teď nedopadne, tak mě místo další stimulace bude nejspíš čekat operace s tím myomem ☹ . On to přítel možná taky říká proto, že on by si nikdy žádnou injekci nepíchnul, on dá se říci trpěl za mě, když jsem si jí šla píchnout, tak jsem mu kolikrát říkala ať se dívá, poprvé když to viděl, tak měl hlavu v dlaních a zatnutý zuby a říkal, že to musí straště bolet, on je na tohle hroznej posera, to mě to vůbec nevadilo. Třeba to je u Tebe teď jiný tím, že se chytli obě embryjka 🙂 , proto se cítíš jinak.

lenda01
24. dub 2011

@sissi6 jj ja to tak mela u prvniho ivf.. nastimulovala jsem jen dve vajucha a z toho bylo jen jedno pouzitelny a samozrejme ze se nechytlo ☹ a tak jsem musela dva a kousek mesice cekat nez jsem mohla stimulovat znovu ☹ na tohle je to na prd.. kdyz mas eskymacky, tak ty muzes zkouset kazdej cyklus.. jsi hodna ze si myslis ze se chytli oba eskymacci, ale ja uz tomu vazne neverim ☹ aspon mam cas se s tim srovnat a kdyz se mi rozjede vic ms, tak zavolam do sanusu jestli musim dal papat prasky nebo jestli je muzu vysadit a rovnou bych se objednala na nejakou konzultaci co ted dal.. jinak s tema injekcema ja docela bojovala, jsem srab na bolest, ale dalo se to vydrzet... jsme preci holky statecny 🙂

sissi6
24. dub 2011

@lenda01 já měla 7 vajíček, z toho se 5 oplodnilo, jen 3 se potom vyvíjeli, 2 mi zavedli a to jedno zbývající mi dr. Zadrobílková říkala, že bude 48 hodin sledovat a když se bude vyvíjet, tak že mi ho zamrazí a že mi kdyžtak zavolá, ale nevolala, tak to asi vzdalo ☹ . Jasně, že jsme holky statečný 🙂. Já teda bolest snáším docela dobře, akorát jestli se někdy dočkám toho, že budu rodit, tak to budu srab veeeelikej.

lenda01
24. dub 2011

@sissi6 to je v haji vid.. sedm vajuch, clovek si rekne pekna urodicka a nakonec jsou z toho jen dva kousky pouzitelny... ale oni to budou ty dva nejvetsi bojovnici, takze budes mit dvojcatka a uz zadny jiny ivf podstupovat nemusis 🙂 ja mela podruhy 14 vajuch a nakonec jich bylo devet pouzitelnejch, dve zavedli hnedle, sedm mrazili a z tech sedmi nakonec byli jen ctyri pouzitelny, takze na dva KETy .. no a ted znova stimulace a tak jen doufam, ze bude aspon deset vajuch a ne dve jako poprve... ☹ jdu to pro dnesek zalomit, jsem nejak KO .. dobrou noc a setrete se vy tri 🙂

sissi6
25. dub 2011

@lenda01 já jsem včera nějak odpadla. Myslela jsem si, že na jeden KET to dá a ono prd ☹ . Dvojčátka určitě nebudou ☹ jedno embryjko bylo jen čtyřbuněčný, tak to je asi bez šance. Žádná stimulace Tě teď čekat nebude, ta bude až budeš chtít druhý mimčo 🙂

lenpet
25. dub 2011

Pěkné ránko,
Tak mám za sebou jednoho koledníka,byl to soused.
@lenda01 to nic nemusí znamenat,třeba se pořádně zavrtávaj,nevzdávejto
My asi pojedeme do Chvojna na prase,až Libor opraví motorku.

lenpet
25. dub 2011

koleda: Našel jsem malého zajíčka,
ten měl malinká vajíčka.
Barvil si je směle,
barvu měl až u p.....!
Tedy u paciček!
Hezké Velikonoce přeje Lenka

dasty79
autor
25. dub 2011

Ahoj všem 🙂

Moc moc moc držím palečky @sissi6 a lenda01 -to určitě vyjde 🙂 Kdy budete testit???

Jinak utrogestan vždy ms nebrzdí.Já když byla loni po IVF,tak jsem 7.den začala špinit a 8.den normálně přišla ms a to jsem utrogestan pořád brala....

Všem přeju krásné Velikonoce 🙂
Já je teda moc nemusím.Ale jaro se oslavit musí 🙂

lenda01
25. dub 2011

@sissi6 hele me minule davali sesti a sedmi bunecne a jedno z nich se chytlo.. rekla bych ze na tom zase az tan nezalezi kolik ma, dulezity je aby se dobre vyvijely... ja bych byla fakt nejradsi za dvojcatka, abych uz pak nemusela do dalsich nervu s dalsim ivf 🙂 i kdyz dvojcatka by byl asi dobrej ficaaaak 🙂
@dasty79 dekujeme za drzeni palecku 🙂 ja testila uz vcera..sice sedmy den ale na testu bilo a odpo jsem i zacala spinit, takze ja uz ani nedoufam.. vymyslim spis co ted dal.. 🙂

dasty79
autor
25. dub 2011

@lenda01 - 7.den na testík mě přijde brzo.Pokud jsi špinila,tak to vypadá na zahnízďování 🙂 Držím pěstičky 🙂

lenda01
25. dub 2011

@dasty79 7.den je asi na testik brzo, ale na zahnizdovani strasne pozde a hlavne me silene bolel vajecnik, takze to se jen hlasila o slovo ms.. dnes si dala pokoj, ale cekam ze se zase prihlasi 🙂

majka43
25. dub 2011

Jééééééééé koukám, že Lenda a Sissi jsou po ketu. Moooooooc držím palečky.

majka43
25. dub 2011

A co jinak, jak se všichni máte? Já co chodím do práce, tak nemám ani moc času na net. Je to pro mě dost náročný po těch čtyřech měsících marodění.

kiara81
25. dub 2011

ahjda děvčata tak noční a denní mám zasebou a tak si ted uvědomuji že ve středu mě čeká UZ týý jo jako já furt si říkám příští týden..a ono to je skoro zítra...no ...dneska v práci to byl fičák fakt byla sranda byly tam sestřičky z jiného oddělení a fakt jsem se natlemila...i doktor dobytek jeden.......chich .no a samo jsem zvorala pár věcí no jo po 4 měsících co chtěj že jo...

majka43
26. dub 2011

@kiara81 Tak ať máš ukázkovou sliznici. Já valím do práce a vracím se zítra ráno, ale to půjdu hned spát.

lenpet
26. dub 2011

@majka43 zdravím,a jak ty?

U nás prší,fuj

kiara81
26. dub 2011

@majka43 děkuji ale víš jak ted jí určitě budu mít moc přerostrlou takže nějak to neřeším a nemyslím na to...
a co ty??jak se máš?v práci dobrý?baví tě to??

kiara81
26. dub 2011

@lenpet tady taky prší...fuj

sissi6
26. dub 2011

@dasty79 a @majka43 děkuju za držení palečků 🙂

sissi6
26. dub 2011

@lenda01 já bych si taky přála dvojčátka 🙂 . Mě dali jedno čtyřbuněčný a jedno osmibuněčný.

lenpet
26. dub 2011

@sissi6 ty by si chtěla dvojčata?My je máme v rodině.Mamka je z dvojčat,tak nevím,která je chytí.Lepší dvě,než žádný

sissi6
26. dub 2011

@lenpet dvojčátka si přeju už hodně dlouho, už když jsem chodila do školy jsem říkala, že bych je chtěla 🙂

lenpet
26. dub 2011

@sissi6 tak to je dobrý.Mě by stačilo jedno.

dasty79
autor
26. dub 2011

Všechny vás zdravím v deštivém úterku 😵

@sissi6 - dvojčátka musí být super 🙂 Ale taky pořádnej záhul.

@lenpet - tak jak ty jsi pochodila na tom konkurzu?Nějak mě to uniklo 😕
Tobě dvojčátka nehrozej,ne?To je přes generaci.....Jedině po IVF 🙂

@majka43 - ahooooj,jak se vede?Běháš po různých vyšetřeních?

@kiara81 - ty děláš sestřičku v nemocnici?a kde???Jo to věřím,že většina doktorů je prasáků 😀
Neupínej se na to a uvidíš,že tentokrát bude sliznice ukázková 😎 Přesně taková,jak je potřeba na KETík 🙂

lenpet
26. dub 2011

@dasty79 byla jsem tam ve čtvrtek a řekli mě,že mě daj vědět.Nikde ti neřeknou na rovinu,jestli tě vemou.Snad nebudu mít dvojčata,s mojí postavou,i když mě vycházej 3 děti.A jak ty?