CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
3. kvě 2011

@sissi6 - jo čeká tě utz a s fotečkou mimísků 🙂 a možná i srdíčko - to budeš v kolikátém tt?
Většinou srdíčko bývá od 6tt,ale u někoho i dýl....

dasty79
autor
3. kvě 2011

@sissi6 - vymluv se v práci na záda - že nemůžeš nic zvedat 🙂

dasty79
autor
3. kvě 2011

@kiara81 - tak už máš mimíska u sebe 🙂 Tak se pěkně šetři,ať se u tebe pěkně zabydlí 🙂

dasty79
autor
3. kvě 2011

@lenda01 - já si myslím,že u tebe fakt ten ketík nevyšel kvůli tý štítce ☹ Já když byla loni na IVF,tak jsem měla hodnotu TSH taky necelých 5 a IVF nevyšlo a to jsem měla tolik vajuch a z ničeho nic se prostě všechny rozpadly ☹ a ty tři co mě zavedly,tak taky ani jeden z nich to nevybojoval do konce ☹

Jinak moje kámoška byla 2x na transferu u Dejmka a má z prvního ET holku a z KETíku kluka 🙂

na_aty
3. kvě 2011

Ahojik holky...
Tak jsem do fotogalerie přidala pár fotek z našeho domečku, tak se mrkněte :o)

samanta001
3. kvě 2011

@sissi6 super zpráva, gratuluji k pozitivní krvi.. 🙂

Tak koukám, že už tu budem za chvilku všechny těhulky kiara si donesla mimíska už dnes, lenda vyléčí štítnou žlázu a bude taky a lenpet po laparce taky, to je supéééééééééééér 🙂 🙂 🙂

kiara81
3. kvě 2011

ahojda holky tak mám u sebe 18bunečného eskymáka...no ale vytekla ze mě ta tekutina tak jsem taková skleslá no uvidíme jdu si lehnout at ležím když už teda nemám neschopenku

dasty79
autor
3. kvě 2011

@kiara81 - to je krásnej eskymáček 🙂 To je super 18 buněčný 🙂 Ten se krásně zavrtá!!Odpočívej a žádný černý myšlenky,nebo dostaneš na zadek 😉

na_aty
3. kvě 2011

@kiara81 To je super!!!! 😉 Odpočívej aspoň dneska a mysli pozitivně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nebo uvidíš......... 😉

kiara81
3. kvě 2011

@na_aty
@dasty79 ano poslechnu nebudu myslet vůbec ted jsem teda hodinu spala ani nevím jak se mi to podařilo...mi tam dali něco na spaní

lenpet
3. kvě 2011

Tak jsem přišla z práce,katastrofa
@kiara81 odpočívej

na_aty
3. kvě 2011

@lenpet Ahojky... Copak? Já myslela, jak budeš nadšená z prvního dne... jak to probíhalo?

sissi6
3. kvě 2011

U nás napadlo sněhu 😠 , to je hnus a já dneska v byla v práci v letních botech takže paráda.

@kiara81 děkuju 🙂 . Tobě gratuluju k eskymáčkovi ať se pěkně zavrtá 🙂 . Teď to nevím jistě, ale myslím, že po ET pak doma ze mě taky trocha nějaké tekutiny vytekla. Co si řekla Štěpánovi o Dejmkovi 😀 ?

@dasty79 18.4. jsem byla na ET a 17. 5. jdu na kontrolu tak to bude měsíc

@samanta001 děkuju 🙂

@lenpet co se dělo v práci hrozného?

kiara81
3. kvě 2011

@samanta001 no kéžby se tam ten mrnosek udržel.
jinak si myslím pokud se nechytí už dnes tak zítra se tomu tak už nestane to je asi blbost aby tam 24hodin lítalo
jinak jsem přišla k auto a botička no paráda nějakej důchodce co má houby co na práci zavolal městský že jim stojím před barákem

kiara81
3. kvě 2011

@lenpet no copak????nelíbilo?

dasty79
autor
3. kvě 2011

@sissi6 - tak to už bude asi srdíčko + ještě k tomu kultivace - kolik dní?

@kiara81 - mimísek se zavrtává až 3-6 den,ne?????
Taky už jsem jednou měla botičku

U nás je taky sněhu 😠

kiara81
3. kvě 2011

@dasty79 já vůbec nevím ale eskymák má dnes 4dny

evik31
3. kvě 2011

ahoj holky tak jak se tady pořád máte a co Lintea ještě neporodila?koukám
@kiara81 má už eskymáčka tak držím palce

lenda01
3. kvě 2011

ahojky holky, tak se hlasim i ja.. dneska jako dobrej masakr, malej jsem vam tu zachumelila... no hruuuza des, jsem chodila v cepici a v rukavicich... 😀
jinak hlasim ze jsem dostala ms, ale ta stoji za to... je pravda ze je to od listopadu prvni ms, takze ta musi stat za to 🙂 a jak se tu mate vy?
@kiara81 vy dva, moc vam drzim pesticky at se spolu pekne szijete 🙂
@evik31 jak je po tele? a co kontrola? uz probehla? blizi se stimulka na ivf?
@sissi6 jestli jdes na kontrolu ctyri tydne po transferu, tak uz budes v 6tt + neco a to by srdicko melo byt videt 🙂 juuuu uz se tesim na fotecku 🙂
@lenpet japato ze katastrofa? povidej prehanej, chceme slyset zazitky z prvniho dne...?? 🙂

sissi6
3. kvě 2011

@dasty79 15.4. byla OPU a 18.4.ET

@lenda01 já se taky moooc těším na fotečku 🙂, ale zároveň mám strach, aby bylo všechno v pořádku

Holky a jak vysoký hcg bývá když jsou dvojčátka?

lenda01
3. kvě 2011

@sissi6 zadny strachy nemej..slib mi ze budes v klidku.... koukni na me, ja se v tehu nervovala furt a jak jsem dopadla... to jen skodi, pekne si to uzivej a mysli jen pozitivne 🙂
jinak ja mela ctrnacty den po KETu hCG 833 a bylo tam jedno mimco, ale myslim ze je to u kazdyho jinak a ze muzes mit i tak dvojcatka... prala bych ti je moc 🙂

sissi6
3. kvě 2011

@lenda01 děkuju, já bych si je taky moc přála 🙂 . V klidu docela jsem ani se nenervuju, ale jsem tak trochu připravená na vše, když to kolem sebe vidím, jak o mimčo každou chvíli někdo přijde ☹
Jen pořád přemýšlím jak to pořešit v práci, na co se vymluvit. Když jsem šla na OPU tak jsem řekla že mi našli cystu a že musím na zákrok a když jsem měla jít na ET tak jsem řekla, že jdu na kontrolu, sem se úplně styděla, že jsem takhle lhala. Tak teď nemůžu říct, že nemůžu zvedat nic téžkého, protože jsem těhu.

lenda01
3. kvě 2011

@sissi6 a ty v praci zvedas tezky veci nebo delas kancelarskou praci? no setrit se musis, stejne to uz dlouho neutajis, za chvilku budes mit brisko 🙂 chvilku se na neco budes vymlouvat a pak jim reknes ze jsi tehu, ze se vam zadarilo a ze se musis trosku setrit.. to by meli pochopit 🙂

sissi6
3. kvě 2011

@lenda01 občas něco musím zvednout, je mi blbý nechat kolegyni, aby vše těžší oddřela, ale dneska jsem se tomu úspěšně vyhnula. Kancelářskou práci nedělám, jsou dny kdy mám fofr a někdy zas musím předstírat nějakou činnost, nebo se někde zašívat. V práci to pochopí, to nebude problém i pomůžou, ale až to budou vědět.

lenda01
3. kvě 2011

@sissi6 je mi jasny ze to v praci nechces rikat driv, nez budes mit jistotu ze je vse ok... tak se tomu nenapadne vyhejbej a oni to kolegyne pak zpetne pochopi ze si se te tezsi praci vyhejbala kvuli mimcu 🙂

sissi6
3. kvě 2011

@lenda01 nevim, no jsem přemýšlela, že bych řekla, že nemůžu nic těžkého zvedat ze zdravotních důvodů, ale to budu hned v podezření 🙂 . Já bych to možná i řekla kolegyni, ale když jsem předtim lhala s tou cystou a najednou jsem těhu, tak je mi to takový blbý. Nebo je možný mít na začátku těhu cystu a jít s ní na zákrok? To je asi blbost, co?

lenda01
3. kvě 2011

@sissi6 a nebo ty jedny kolegyni reknes ze sis vymyslela cystu, protoze jsi byla tehu ale mela jsi nejaky komplikace a nevedela si jak to dopadne a proto si to nechtela rict ani ji... no hele nikdo o ivf nemusi vedet a ani jim to nedojde... ja to v praci taky rikat nechtela ale jak jsem furt jezdila po doktorech, tak to chlapcum v praci tak nejak i doslo, hlavne kdyz vedi, ze se tri roky snazime usilovne o mimi a stale se nam nedari ...

kiara81
3. kvě 2011

@sissi6 a nebude lepší jím to říct???když to vědí tak než aby tě pomlouvaly že se flákáš a vymlouváš se na práci ....tak kdyby jsi jim to řekla tak tě budou i podporovat...já bych to řekla ...když s tebou cítili předtím ted budou určitě když tam máš mrknouska...pak něco vemeš a je to v háji....neboj ted už bude určitě vše ok...

kiara81
3. kvě 2011

no ted jsem se dozvěděla že prý na 8buněk pak se prý už ty bunky nedají spočítat tak nevím proč mi říkala že je 16buněčné taková prý ve fázi kdy se vytvářejí obaly kompatibilní morula no a že tomu stejně nerozumím no tak jsem z toh nějaká mimon tak bud má teda 16 buněk nebo ne jééžiš
@lenda01 hojda paní tebe jsem dlouhooo neviděla 😀

sissi6
3. kvě 2011

@lenda01 to je docela dobrej nápad, děkuju 🙂 . U nás v práci si myslím, že nikdo netuší, že se snažíme o mimi, jsem se úspěšně vymlouvala, že nejdříve musíme dostavět barák.