CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
18. kvě 2011

Holky děkuju 🙂 . Jak probíhá ten screening? Holky co máte neschopenky jak to máte s vycházkama, máte na celý den?

@lenda01 no s tou neschopenku mě Šilhan docela překvapil, ale pak jsme to nějak zamluvili.

@dasty79 nemáš za co 😉

@lenpet ještě to nevzdávej

lenpet
18. kvě 2011

@sissi6 už jsem to vzdala.Vedoucí říkala,že nejsem jediná,která to vzdala.

sissi6
18. kvě 2011

@lenpet to je škoda, určitě by si brzo stíhala a pak by si šla rovnou na mateřskou.

lenpet
18. kvě 2011

@sissi6 to jsem si myslele taky,ale musím najít něco jiného.Zítra se jdu podívat na pracák,jestli tam něco nemaj.

lenpet
18. kvě 2011

Holky,co je vlastně s Majkou,dlouho tu nebyla

dasty79
autor
18. kvě 2011

@sissi6 - já mám vycházky 8-20.Ráno si radči počkám do těch 8h a pak už někam vyrážííííím a někdy se teda nestihnu do 20h vrátit 😀 Screening - to ti vezmou krev a jen v rychlosti mrknou na utz,jestli je vše ok a pak půjdeš za týden a nebo za 14 dní,to teď nevím přesně a udělá ti utz a tam vše prozkoumá,jestli je mimi v pořádku a bude potřebovat,aby se mimi pěkně natočilo,aby ho mohli změřit Nt.
A pak to zpracujou - výsledky z krve a z utz a řeknou si,jestli to je ok a kolikátému dni odpovídá mimi.
Mě třeba ten utz dělala dr. skoro 3/4 h - protože mimi si dělallo co chtělo a nechtělo se natočit,jak potřebovala...Kopalo,cucalo si palec,.....ale pak se umoudřilo a spolupracovalo.Je to ten nejhezčí utz v těhu 🙂
Všechny jsou krásný,ale tento byl pro mě nejdelší a s manžou jsme pozorovali mimíska a byl to krásnej zážitek 🙂

@lenpet - nevzdávej to - v každý práci je něco 😖 Prostě to tak je.Člověk si musí zvyknout a né to hned po 14dnech vzdát!!!

@madlina - gratuluju ke kontrole 🙂 akorát na té fotce toho moc nevidím.....Jak se bude holčička jmenovat?

lenpet
18. kvě 2011

@dasty79 já jsem to vzdala,protože ráno na krámě,nebylo nic,co mělo být na slevu.nestíhala jsem a nemám na to.Vedoucí mě říkala,že ostatní to vzdali dřív.Prostě nestíhám.

dasty79
autor
18. kvě 2011

@holubice.petra - to máš teda rychlou dr. - na vše už žádanky a vše vypsat....A tak už víte jména,když je máte vyplnit?To mě občas krvácej dásna,ale na zvracení už mě naštěstí není....Tak bříško roste?Dej fotečku....

dasty79
autor
18. kvě 2011

@lenpet - já bych to ještě nevzdávala...Každej má na zaučení min. měsíc...
A najít práci není jen tak 😒

samanta001
18. kvě 2011

@dasty79 tak žádanku na cukrovku už mám zítra si tam zavolám a objednám se.
@madlina moc pěkná fotečka, princezna je tam krásně vidět 🙂
@sissi6 já mám vycházky od 12 - 18hod, ale večer už to nedodržuju, ale pssssssssst 😀
@lenpet jak píšou holky, s tou prací to nevzdávej. Já po týdnu v první práci měla manko 2 000 eur. Celou noc jsem prořvala a byla odhodlaná ho zaplatit a už víckrát s penězma nepracovat, ale nakonec se to vyřešilo a byla jsem za tu práci ráda, lepší bych nenašla ikdyž všude je něco. A začátky jsou prostě těžky všude, vždyď jsi hledala tak dlouho tak jen z toho důvodu bych to nevzdala. Zkus se koukat po něčem lepším a až budeš mít tak dej výpověď, ale hned se nevzdávej to je podle mě blbost!

Jo a jinak mi dnes paní na sociálce řekla, že mám nárok na mateřskou tak jsem koukala jak puk, každej říká něco jinýho. Bylo příjemný to slyšet, ale ve finále to bude asi překvápko co mě čeká 😀

na_aty
18. kvě 2011

@sissi6 Gratuluji k mimískovi... 😉 Tu neschopenku si napsat dej...Nevím sice, co máš za práci, nebo jak daleko jezdíš, ale já mám třeba kancelářskou práci a jetdila jsem 40 km denně do práce a pak zpět a skončila jsem v nemocnici.. ☹ Takže od té doby jsem už na neschopence.. Doma si jdu kdykoliv lehnout nebo odpočnout... Je to tak lepší!! A vycházky mám od 8 do 20 hod, ale za začátku jsem byla stejně jenom doma, protože mi nebylo dobře.. Teď už ale sem tam někam jedu.. 😉
@lenpet Vydrž!! dasty79 má pravdu... on žádný učený z nebe nespadl!! 😉 Uvidíš, že to bude OK... S prací je to v dnešní době opravdu naprd... Ale vydrž!!

kiara81
18. kvě 2011

ahojda tak ms přišla v plné parádě ......30 jdu na UZ a další KET v prvním týdnu června

lenpet
18. kvě 2011

Díky,ale už je pozdě.Prostě mělo být na krámě sladký a všechno,a já jsem nastíhala.Bych tam byla do 8hod,abych to všechno stihla.

na_aty
18. kvě 2011

@kiara81 Ahojky, to mě moc mrzí... ☹ Ale hlavně neztrácej naději a s tím nejlepším hurá do dalšího KETu!!! 😉

lenda01
18. kvě 2011

ahojky holky, ja nejak nic nestiham a uz vubec ne vas docitat... vcera jsem byla na kontrole se stitnou zlazou a vse je OK, jupiiii, prasky tedy zabraly a tak jsem rada 🙂
a co novyho tady?
@lenpet jakto ze jsi to vzdala? chjo to je skodaaaa ☹
@kiara81 chjo ja furt doufala, ze to klaplo ☹ ale na druhou stranu odbudes si ms a huraaaa do KETiku, zavidim ti tu kupu eskymacku 🙂
a kdovi jak nase @lintea , ta uz by mela mit ty svoje broucky u sebe 🙂
@sissi6 no to jo, on je vyhlasenej tim, ze neschopenky dava desne nerad.. a ono to v necem je taky dobry, aspon se clovek neuzira doma 🙂

sissi6
18. kvě 2011

@dasty79 děkuju, to věřím, že muselo být krásný takhle dlouho mimčo pozorovat, co všechno vyvádí 🙂 . A to dělá který dr. v Sanusu? A ten utz už bude přes břicho?

@samanta001 tak to taky jde vycházky od 12 do 18, určitě bych nechtěla třeba 2 hodiny dopoledne a 2 odpoledne.

@na_aty děkuju 🙂 . Do práce to mám asi 7km. Kancelářskou práci nedělám, mám pod sebou 15 lidí a jsme na to dvě, ale občas něco těžšího zvednout musím, ale teď na to kašlu, teď i docela posedávám. Já mám hlavně strach, že se budu doma hrozně nudit, sice mě to v práci občas štve, ale když jsem pak dýl doma, tak už se tam zase docela těším.

@lenda01 to je dobře, že prášky zabrali a je vše OK 🙂 , tak to budeš moct jít brzo do dalšího IVF 🙂

evik31
18. kvě 2011

ahoj holky jakpak se tu pořád máte no něco nového nestíhám dočítat bohužel ☹ a ted musím už dohajan tak snad zítra 😨

holubice.petra
19. kvě 2011

@dasty79 jo moje doktorkaje faktrychlík koukala jsem jako blázen...jména ještě vůbec nemáme no já už nějaké typy ale s manžou jsme to ještě neprobírali... 😉
@sissi6 já má vycházky neomezené 😉 napsali mi je hned po potvrzení srdíčka v Sanusu...já bych s tou neschopenkou taky raději neváhala..nejprve jsem jí nechtěla ale pak když jsem měla nevolnosti tak jsem byla ráda že jsem doma...nejprve jsem se nudila ale teď si to užívám 😀

dasty79
autor
19. kvě 2011

@sissi6 - určo si nech napsat neschopenku 🙂 V HK myslím že ten screening dělá jen Šilhán a v Pc Novotná.
Mě to dělala chvíli spodem a chvíli přes břicho.Protože spodem to ještě bylo líp vidět a ona jak to potřebovala změřit,tak to bylo lepší.A taky jak se mimčo natáčí - tak ho honí ze všech stran 😀

@lenda01 - super,to je dobře že ti zabraly prášky tak rychle 🙂 tak teď máš kolik TSH?
Tak hurá do snaženíčka 🙂 🙂

@kiara81 - to mě mrzí,že ms přišla.Ale máš hodně mrazáčků,tak to vyjde v červnu 🙂

dasty79
autor
19. kvě 2011

@evik31 - ahoooj,tak 1.6. hurá do pícháníčka Gonalu 🙂 ?

dasty79
autor
19. kvě 2011

@samanta001 - nevíš o co všechno se musí zažádat?porodný nebude...
o mateřskou se taky žádá,nebo to je automaticky?a kde?na sociálce?a kdy?a co je potřeba?a co ještě nevíš?
já vůbec nemám v tomhle přehled...???

lenpet
19. kvě 2011

Tak ahoj,ms dorazila,tak snažení bylo k prdu.

lenda01
19. kvě 2011

@sissi6 ja ti nevim, nejak me najednou popadl z toho 3 ivf strach ☹ no potrebuju si dodat kuraz ale nejak ji ne a ne popadnout 🙂
@dasty79 domaci snazenicko mame, ale nejak tomu neverim.. ale jak se to rika nikdy nerikej nikdy 🙂 TSH mam ted 1,83 tak mi ubral pulku prasku a beru jen pulku Letroxu 50mg denne ... tak uvidime na dalsi kontrole jestli to zustane na tech dobrych hodnotach 🙂
@lenpet tak hura do dalsiho snazeni

lenpet
19. kvě 2011

jo na laparku

evik31
19. kvě 2011

@dasty79 1.6. mám ultrazvuk jestly nemám cysty a jinak pakod 2dne mrchy začnu píchat gonal tak jsem zvědavá posledně jsem měla puregon a píchala jsem 14dní tak snad gonal budče lepší 🙂 a hlavně v produkci rychlejší 😀 jinak si tak nějak neuvědomuju ,že jsem zase v tom kolotoči 😲
@lenpet tak at tu laparku máš brzy za sebou
@lenda01 držím palce na 3ivf já jdu teprv po 2 a obavy tam jsou taky velké ☹

evik31
19. kvě 2011

a co lintea ještě je stále 3v1

lenda01
19. kvě 2011

@evik31 tak to ti budu drzet pesticky 🙂 ja nevim kdy se k tomu dokopu, mozna si dam jeste pauzu 🙂

lenpet
19. kvě 2011

1,6,mám nástup
2,6,laparka
3,6,odchod domů

Snad ma mě budete myslet

verry
19. kvě 2011

@lenpet ahoj, laparky se neboj, já na ni byla minulej tejden. jdeš do sanusu v HK?

sissi6
19. kvě 2011

@holubice.petra já nastěstí nevolnosti nemám. Asi vydržím do 1.6. to jdu na kontrolu ke své dr. tak uvidím co mi řekne a kdyžtak si neschopenku nechám napsat.

@lenda01 neboj, teď to určitě dopře dopadne 🙂

@lenpet tak to půjdeš brzo domů, já šla až za dva dny po laparce, ničeho se neboj, fakt to nic není