CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
27. čer 2011

Ahoj všem 🙂

@michaela28 - je pro tebe přednější práce a nebo mimísek???takže pokud mimísek,tak bych dala na dr. a přijela opravdu v ten den kterej dr. určí 🙂 V práci se nějak vymluvíš.Ale přeci kvůli práci si nebudeš pak nadávat,že to nevyšlo,žes měla jet 20DC....Dr. ví nejlíp,kdy je nejlepší udělat KETík 🙂

kiara81
27. čer 2011

@michaela28 super takže hurá do boje.....

kiara81
27. čer 2011

@michaela28 mě dr. řekl že se to dá o den posunout taky to kombinuju s prací a já jsem byla po dvakrát 17dc jinak mě chtěl 16dc a vyhověl mi prý to není problém...podle toho rozmražovali

lenpet
27. čer 2011

@kiara81 pěknej kočár,jste vybraly.

Holky,tak jsem objednaná na tu imono.Jdeme až 12,9.to je hrozný.Takže domácí snažení musíme zdvojnásobit

kiara81
27. čer 2011

@lenpet no prý se už nevyrábí...ale je hezký...neboj to uteče ale ty datumy objednání jsou hrozný

sissi6
27. čer 2011

@lenpet to je hrozný čekat až do září, jsem myslela, že tak za měsíc vás vezmou

@kiara81 a jak Ty se cítíš? Doufám, že je všechno v pořádku.

michaela28
27. čer 2011

@dasty79 ahoj díky za názor, je jasný, že na prvním místě je mimi 🙂

@kiara81 díky za odp. já si právě trochu pamatuju, že jsi to tu psala. no, já uvidím na kdy to bude a uvidím

Dost se začínám bát, hlavně toho rozmražení, ale co se má stát se stane.

lenpet
28. čer 2011

@kiara81 snad to přežijem do září.A jak ty?
@michaela28 neboj,bude to dobrý

holubice.petra
28. čer 2011

@lenpet ahojky já jsem ti psala že to trvá strašně dlouho a na výsledky se pak čeká taky min.měsíc ☹ je to hrůza ale vydržet stejně musíme...

lenpet
28. čer 2011

@holubice.petra co by sme pro ty naše mimísky nevydržely.A jak se cítíš ty?

na_aty
28. čer 2011

Ahoj holky...
Jak si užíváte slunečné dny? U nás fouká docela studený vítr, tak se to dá vydržet, ale na sluníčku je stejně hrozně... 😉 Zítra jdu na UTZ a na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak dopadneme 🙂 Už se mi třikrát zdálo, že budeme mít chlapečka, tak mi to zítra ani Dr.nemusí říkat, když už to vím... 😉 No, pro jistotu se stejně radši zeptám 🙂

na_aty
28. čer 2011

@kiara81 A jak se cítíš, kočko? Už Ti je lépe? Co bříško?... Moc pěkný kočárek sis vybrala, třeba ho ještě někde seženeš. My máme po Matějovi německý kočárek ASAHi, předchůdce X-landeru, teď už se taky nedělá. Ale máme ho docela zachovalej, tak nový nebude ☹ Ale to nevadí... Možná si pak koupím nějaké pěkné golfky, pro Matyho jsem je neměla, tak uvidíme... Písni, jak Ti je... 😉

lenpet
29. čer 2011

Přeju zase tropický den,to je hrůza,kdo to má vydržet.Hlavně vy,těhulky se držte

holubice.petra
29. čer 2011

AHojky holky mě ty vedra tedy nedělají vůbec dobře 😝 včera jsem si vyčistila a napustila malý bazén tak dnes z něj asi ani nevylezu 😎

lenpet
29. čer 2011

@holubice.petra to ti věřím,já sice nejsem těhu,ale taky je nemusím.Tak se opatruj

samanta001
29. čer 2011

@lenpet no to je teda šílená čekačka, ale co naděláš :( tak na to teď ty dva měsíce nemysli, vyražte někam na dovču a třeba už tam ani nebudeš muset chodit 🙂
Já ty horka zvládám celkem dobře, dopoledne jsem stejně doma a odpoledne vlezu do bazénu, když už se to nedá vydržet. Ale je fakt, že už mi začíná ten pupek vadit. V noci se při každým přetočením budím a pořádně mě loupe v zádech a to máme před sebou ještě 9 týdnů ☹

lenpet
29. čer 2011

@samanta001 my jedeme na zahájení rybolovu,tady v Hradci,jedeme pod stan,tak třeba Tak se opatruj

ivininka
29. čer 2011

Ahoooj holky, tak dnes první injekce za mnou! Nakonec mi ji musel píchnout manžel. Jak jsem dala jehlu k pupíku a viděla to, odvaha mě přešla 😕 Je zlatej, rozdělal i ampulku, protože první jsem rozmáčkla. Opravdu bych nemohla být zdravotní sestřičkou - chudáci pacienti 😎

holubice.petra
29. čer 2011

@ivininka tak to gratuluji k první včelce 😉 neboj další už zvládneš sama 😎

sissi6
29. čer 2011

Ahoj holky, včerejší screening dopadnul dobře 🙂. A co je nového tady?

dasty79
autor
29. čer 2011

@ivininka - taky gratuluju k 1.včeličce.Teď už to půjde samo 😉 Mě první musela píchnout jedna zdravotní sestřička a naučila mě to a pak jsem se už nebála píchnout 🙂

@sissi6 - velká gratulace ke screeningu 🙂 Koukala jsem na fotečku - krásně tam je mimísek vidět - úžasný!!! 🙂 Tak se opatruj a odpočívej 🙂

@holubice.petra - mě taky vedra nedělaj dobře.Dnes jsem byla zalezlá doma a četla maminku a betynku 🙂 Já vylejzám ráno a večer 😀

@lenpet - jo tam jsou dlouhý čekačky na imunologii 😒 a vůbec když začíná čas dovolenek.Tak to vypusť z hlavy - jeďte na dovču a třeba to dopadne,když budeš čekat na imuno 🙂

evik31
29. čer 2011

ahoj holky mě vedra nedělají taky dobře a to nejsem zatím těhu 😝 jinak já v 21:00 píchám ovitrelle a v pátek ráno mám opu takže zítra jdu naposled do práce a pak si dám volno pevně doufám hodně dlouhé 😀 jinak dle doktora máme cca 10 vajuch tak uvidíme není to moc ani málo tak snad to bude stačit

sissi6
29. čer 2011

@dasty79 děkuju, bylo to krásný vidět ho jak se tam převaluje 🙂 a docela jsme se i se Šilhanem zasmáli. Ještě nám vypálil na cd video 🙂 , to je taky krásný 🙂 , ale moc krátký 😖

sissi6
29. čer 2011

@evik31 přeju hodně štěstí, ať vše dobře dopadne a máš brzo mimíska v břísku 🙂. My měli jen 7 vajuch. Tak to mě ty vedra dělaj docela dobře.

evik31
29. čer 2011

@sissi6 jé tys byla dneska v sanusu já taky ,ale ráno

sissi6
29. čer 2011

@evik31 já byla včera ve 14 hodin

evik31
29. čer 2011

@sissi6 tak to jsme se tam opravdu nepotkaly 😀

na_aty
29. čer 2011

@sissi6 Gratuluji k negativnímu screeningu!! 😉 To je bezva, že je všechno v pořádku...
My byli dneska také na kontrole... máme za sebou velký UTZ, tak jsme zatím v pořádku 😉 Jsem tak ráda... Mimísek má 390gramů, krásně pravidelně mu bije srdíčko..Dr.říkal, že má vše pravidelné a veškeré míry odpovídají týdnu těhotenství, tak doufám, že to vše bude OK... a s největší pravděpodobností to bude holčička 🙂
Tak jsem jí cestou od lékaře koupila šatičky 😉 Byla jsem rozhodnutá, že to nikomu nepovím, ale manžel to ze mě vyloudil...a bylo vidět, jak je šťastný, že budeme mít k Matýskovi holčičku 😉

sissi6
29. čer 2011

@na_aty děkuju. Gratuluju k holčičce 🙂. My když byli na screeningu, tak se přítel ptal, jestli už to je vidět, že to je kluk 😀 a Šilhan na to, že holky jsou lepší, že jsou plodnější, že u kluka se vnoučat jen tak nedočkáme 😀. Já až budu vědět co čekáme, tak bych to taky v rodině nechtěla říkat, ale mamka už se mě ptala, jestli si to necháme říct a že by to chtěla taky vědět, aby věděla co má nakupovat.

lenpet
30. čer 2011

@dasty79 zítra jedem k vodě,tak na nic nebudu myslet,prostě relax.
@ivininka první včelička je nejhorší,další už jde samo
@evik31 na zítra držím palečky,at to vše dobře dopadne
@na_aty gratulka k holčičce
@sissi6 necháte si potom říct,co budete mít?

Koukám,že se tu pořád něco děje,jenom u mě nic ☹