CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
21. črc 2011

@lenpet - 14dní ms nikde a tebe to nenutí testit????Já tomu taky přestávám rozumět 😖

dasty79
autor
21. črc 2011

@evaav - ahoj,dlouho jsi tady nebyla.Vy někam v září letíte,viď?Kampak to bude???

holubice.petra
21. črc 2011

@lenpet ty jsi si ho ještě nekoupila na co čekáš? máš už zpoždění snad dva týdny ne?
@dasty79 ahá 😎 tak to potom joooo 😀

sissi6
21. črc 2011

@dasty79 Aha, tak to jsem o tom HK nevěděla, tak to nevím pro kterou porodnici bych se rozhodla, když by zavřeli Náchod. O jménech jsem taky přemýšlela, ještě než jsem byla těhu na holku se mi líbí Terezka a Nikolka, ale Nikolku tu má kamarádka a sestřenka, takže tu ne já bych chtěla jméno, který nemáme v rodině a aby se tak nejmenoval nikdo ze známých nebo jejich dětí na kluka se mi líbí Tomáš a Jakub. Ale než se mimi narodí, tak to může být úplně jinak, taky jsem to ještě ani neřekla příteli, co se mi líbí za jména.

dasty79
autor
21. črc 2011

@holubice.petra - chápeš to?????????já ne

@sissi6 - Terezka se mě taky líbí,ale tu maj zase moje kámoška.Nikolku nikdo nemá,tak tu asi napíšeme.
Nelu nechce můj manžel a já nechci Viktorku.Tomáše jsem chtěla po taťkoj(manžílkoj),ale taťka nechce 😀
Neboj,my to taky pořád měníme a místo,aby jsme už byli rozhodlí,tak zas někdo přijde s nějakým novým jménem...

holubice.petra
21. črc 2011

@dasty79 ne taky to nechápu...my taky ještě nemáme jméno manža se k tomunějak nemá tak tam dám toho svýho Filipa a bude to 😉

mariiianka
21. črc 2011

Ahoj holky,tak jsem po dlouhé době zase zavítala mezi vás a nestačím se divit,co se to tu děje.

sissi6
21. črc 2011

@holubice.petra Filip je taky hezký jméno 🙂 , ale toho mají taky známý

dasty79
autor
21. črc 2011

@sissi6 - já ti tady teď píšu o Rychnově a koukej co mě ségra poslala: 😒
Malování postupně uzavře porodnice v krajských nemocnicích
Poslední aktualizace: 21.7.2011 12:19
Kvůli malování se během prázdnin a v září vždy na několik dní postupně zastaví provoz porodnic v nemocnicích Královéhradeckého kraje. Dočasné zastavení provozu kvůli malování se dotkne postupně nejdříve nemocnice v Trutnově, v září pak porodnic v Rychnově nad Kněžnou a v Náchodě. Porodnice jičínské nemocnice má letošní malování již za sebou. Ve všech případech jde o pravidelnou provozní přestávku, malování v porodnicích probíhá pravidelně.

Od zítřka, 22. července, do 8. srpna se nebude rodit na porodnici v Trutnově. Nemocnice o zastavení provozu kvůli malování již informovala a rodičkám z její spádové oblasti budou během malování sloužit sousední porodnice v Náchodě a ve Vrchlabí.

V porodnici v Rychnově nad Kněžnou přestanou ze stejných důvodů přijímat rodičky 8. září o půlnoci a znovu tam obnoví provoz 16. září od 6 hodiny ranní.

Poslední malování porodnice, ve druhé polovině září, proběhne v Oblastní nemocnici Náchod. „Na porodnici se u nás maluje každoročně. Porodnice bude uzavřena od půlnoci 13. září a znovu začne přijímat od 26. září. S malováním nejsou spojené žádné mimořádné náklady, provádí se v rámci běžných provozních výdajů,“ uvedl Lukáš Holub, vedoucí personálního oddělení náchodské nemocnice.

kiara81
21. črc 2011

@sissi6 tam se to dovíjí ta doba po císaři kontrakce od kontrakcí..takže v den kdy budeš mít císaře tak dva roky se doporučuje počkat takže můžeš otěhotnět až bude prckovi 15 měsíců a vyjde ti to akorád dva roky do dalšího porodu ...je to z důvodu stahů a jak pracuje děloha aby nedošlo k ruptuře v sešitém místě...
@holubice.petra
@dasty79 jinak ohledně mého KETu nic neřeším mám ted dovču sice počasí hrůza ale 2.8 nastupujeme do lázní do Jeseníků a to na měsíc tak se moc těším sice já jedu na 14 dní a pak jdu na 14 dní do práce a pak mám znova 14 dní volno ale to už jdeme do školy takže taky mazec
já měla císaře v celkové epidurál nikdy bych si nedala ...blbě ti to píchnou a probliješ 12 dní je šílenej bolehlav a jak jsem pracovala na sále tak jse mviděla jak to píchaj takže jááá sama za sebe nikdy epidurál!!!!!!!!!

sissi6
21. črc 2011

@dasty79 tak to mají pěkně blbě naplánovaný, Náchod a Rychnov budou mít 3 dny zavřeno najednou, že si mezi tím nedají větší rozestupy.

dasty79
autor
21. črc 2011

@kiara81 - ono to tak bývá - zdravotníci se nejvíc bojí doktorů 😀
Já kdybych měla císaře,tak bych taky do epidurálu nešla.Jsem posera.
A pokud budu rodit normálně,tak si ho taky nenechám píchnout - bojím,bojím....
Jo jo správně,jen si užívej dovču 🙂 Lázně - ty brďo,ty se máš - to bude mít super 🙂

dasty79
autor
21. črc 2011

@sissi6 - docela mě to dostalo 😒 tak budem rodit asi doma 😀
Asi to vůbec neřešej....je jim to prostě fuk

@holubice.petra - Filip je krásný jméno 🙂 To jsem zjistila asi před týdnem,když na jednoho prcka maminka volala -tak se mě to zalíbilo.To jsem ještě ani manžílkovi neříkala...

kiara81
21. črc 2011

@dasty79 no jako když mám jít na odběr tak mi to dá práci v sama sobě nekřičet aaauuuu to hrozně bolííí a když vidím ty sestry jak to neumí odebírat a pak mě bolí dva dny ruka a modřina jako kráááva no raději bych si ji vzala sama..
no jo Lázně...dneska mi přišly papíry tak hned vypláznu 4500kč 😠 no ale zbytek hradí pojištovna takže super...na 14 dní tam pojede babička ...no tak se těším....
prosimtě porod zvládneš levou zadní simtě.... 😀

dasty79
autor
21. črc 2011

@mariiianka - jak se vede?

sissi6
21. črc 2011

@kiara81 děkuju za vysvětlení. Jé Ty se máš, že jedete do lázní užij si to tam a načerpej sílu do dalšího teď už úspěsného KETu 🙂

dasty79
autor
21. črc 2011

@kiara81 - jo jo ty zdravotníci 😀 do nás by píchali a sami jsou podělaný 😀
Jo já porod určitě zvládnu
😀 já nesnáším i braní krve,tak tohle bude brnkačka 😀

dasty79
autor
21. črc 2011

@kiara81 - docela ti ty lázně závidím.to bude relax 🙂 tam si pěkně odpočineš.4500 to je docela dost 😒

holubice.petra
21. črc 2011

@sissi6 ja uz kaslu na to co maji znamy za jmena skoro vsechny mi je uz vybrali jak me predbehli 😉 jeste se mi libi celkem Max ale sousedi maji toho jmena psa ☹

mariiianka
21. črc 2011

@dasty79 vede se docela fajn,užíváme si prázdniny.Ale dneska to počasí je šílený.Máme za sebou 2x neuspěšně IUI.Ale teď to necháváme tak nějak v klidu.

sissi6
21. črc 2011

@holubice.petra ty jména co mám vybraný zatím nikdo ze známých nemá a teď ani nevím, že by někdo mimčo čekal, tak doufám, že mě je nikdo nepředběhne

dasty79
autor
21. črc 2011

@mariiianka - jo dnes to je počasí na spaní.ALe mě to vyhovuje víc než ty tepla.Ale věřím,že ty co mají dovču a prázdniny,že jsou naštvaný -taky bych o dovče byla....
A po dovče další IUI? a nebo co vás čeká?

dasty79
autor
21. črc 2011

To je jak u nás - bydlíme na vesnici a nemůžu dát stejný jméno,jako už tady někdo má.Někdo by to vzal v pohodě,ale někdo by to strašně řešil!!!!!Jsou takový maminy,co nemaj problém s otěhotněním a pak řešej,že někdo si dovolil dát stejný jméno 😠 to jsou ty,co nevědí,co to je za problémy s otěhu a nebo v těhu.......

mariiianka
21. črc 2011

@dasty79 tak to ti věřím,že ti ty tepla dávají zabrat.Já měla mimčo v lednu a to bylo taky šílený,do ničeho jsem se nevešla 😀 .Po prázdninách na další IUI,ale zatím se snažíme sami,tak třeba kdo ví,ale moc tomu něvěřím.

sissi6
21. črc 2011

@dasty79 to máš pravdu, že některý řeší, že někdo si dovolil dát stejný jméno ☹ . Ještě se mi líbí David, ale to je brácha.

kiara81
21. črc 2011

@dasty79 to máš pravdu a píchání jsem machr... 😀 najdu žílu i kterou nevidím 😀 no vidíš že to zvládneš 😎 no je to docela hodně ted jsme v týdnu Pátikovi nakoupila věci do školy jako to byla taky pálka a ted tohle no takže super no ale tak co kéž by mu to pomohlo a mě také fakt se moc těším....
@sissi6 nemáš zač já byla na tom podobně ale bylo mě to k prdu už jsem po porodu hmmm bude to 7let 😖 ale mě stejně čeká další císař 😢

holubice.petra
21. črc 2011

@kiara81 tak to budu chodit k tobě na krev já mám jednu takovou mizeernou žilku která ještě praská sestřičky jsou ze mě na mrtvici...jak jsem byla teď na cukrovce sestřička byla ze mě pěkně zpocená...já se jen smála jsem zvyklá mám to už od dětství vždy když vím že mi budou brát tak ráno se snažím vypít alespoň půl litru vody...nakonec mi to stejně berou od palce nebo ze zápěstí....

zlatanka30
21. črc 2011

mozem sa opytat aky je lekar Skurla v sanuse v jihlave?ideme k nemu prvykrat a trosku mam obavy

kiara81
21. črc 2011

@holubice.petra klidně můžeš ...aspon se vyřádím 🙂 já nesnáším když vytahují jehlu a sestra už tlačí na tampon a jehla je stále v žíle no to bych jí ukopla hlavu no a modřina je na světě a to je stará sestra...ze zápěstí to prý docela bolí ne?mě stačí když mi tam dávali flexilu ale já mám žíly ukázkové .....ale z tohodle braní furt jestli je HKG nebo není je za chvíli nebudu mít 😉

holubice.petra
21. črc 2011

@kiara81 boli ale kdyz to jinak nejde😉 na me taky radila moje segra kdyz delala zdravku jsem pry ukazkova na uceni pred dvema lety me poprosily sestry at uz ani nechodim davat krev pry je hezke kdyz chci byt darce ale je to tezke kdyz nemam zily 😀