CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
14. zář 2010

Ahoj holky 🙂

dasty79
autor
14. zář 2010

@lintea - a v HK v Sanusu nedávaj klystýr?a jakou cévku?....Já totiž nikdy na žádný operaci nebyla, tak jsem z toho vybobkobaná ☹ Jen, když mě dělali revizi, tak to byla krátkodobá narkoza,ale ta byla v poho.
No mě teda dr. v Kostelci nenavrhnul nic,ani laparku,ani imuno, genetiku,....jen to, o co jsem si řekla.
Ještě, že jedem jinam - měli jsme to udělat dávno 🙂
@toma75 a tobě dělali laparku v Sanusu?

dasty79
autor
14. zář 2010

@toma75 a tobě něco zjistili při laparce?

toma75
14. zář 2010

Ano,v Sanusu.

toma75
14. zář 2010

Po laparce mně řekli,že vejcevody jsou pruchodne,odstranili nejaky cisty a ložiska endometriozy.V Sanusu taky davaj klystyr,ale nejaky lepši,šetrnějši a za ten jsem doplacela.

lintea
14. zář 2010

@dasty79 požívají místo klystýru yal,byla to taková menší lahvička s tekutinou,ale jinak mi to nijak hrozný nepřišlo.Ty jsi přemýšlela,že si řekneš o nějaký vyšetření nebo to necháš na dr.

lintea
14. zář 2010

@toma75 do kterého sanusu chodíš?

skol
14. zář 2010

ahoj holky,můžu se přidat? my se snažíme už přes 2,5 roku..letos v únoru se to podařilo..ale..MA v 7tt, od června chodím do Sanusu do HK...mám anovulační cykly, máme za s sebou 2 IUI, teď čekám na výsledek 2IUI.

lintea
14. zář 2010

@skol ahoj,vítám moc nás tu není 😉 já jsem se taky odhodlala napsat až teď, i když na na koníka chodím už dlouho 🙂

lintea
14. zář 2010

@skol ke komu chodíš? já jsem 4 den po ET takže taky čekám na výsledek.

skol
14. zář 2010

chodím ke Štěpánovi ml., já už bych měla výsledek vědět brzy....tak za 2 dny,no jsem zvědavá, zatím tomu pozitivnímu výsledku nic nenasvědčuje

lintea
14. zář 2010

@skol beres utrogestan nebo něco co by mohlo brzdit ms? Já jsem o tom že se to nepovedlo byla minule dost převědčená a pozitivní test mě dost překvapil,i když jen na chvíli.Teď jsem odhodlaná netestovat 😵 pozitivní test u mě bohužel ještě nic neznamená.Ale nevím jestli vydržím.

lintea
14. zář 2010

@skol a problé je u vás jen ta anovulace? to by mohlo časem klapnout, když se podaří ji vyvolat,ne. Abych pravdu řekla tak o tom moc nevím, stímhle jsem naštěstí problé nikdy neměla,ale trochu jsem se toho bála po 10ti letech braní HA

skol
14. zář 2010

ted dva měsíce jsem jen brala clostil,na zbrždění ms nic. vždycky se ta objeví jeden folík,ale navíc přítelovo spermio je tzv. kvantita dobrý, kvalita špatný, morfologie horší a horší..

toma75
14. zář 2010

@lintea Ja chodim do Hradce.

lintea
14. zář 2010

@toma75 já myslela jestli patříš k nějakýmu doktrovi, já chodím k šilhanovi.

toma75
14. zář 2010

Ja taky chodim k Šilhanovi.

lintea
14. zář 2010

@skol tak stím spermiogramem to znám, množství ok.,pohyb trochu pomalejší,nijak závažně,ale morfologie je kolem 8 procent 😖

lintea
14. zář 2010

@toma75 tu genetiku ti navrhnul sám, nebo jsi si o ni řekla?

toma75
14. zář 2010

Bylo to tak,že jsem přišla po 1IVF po třetim transferu a ptala jsem ho co dal.A on,že 1IVF malo se komu povede,tak už chtěl mně objednavat na dalši IVF.Ja jsem řekla,že ne,do dalšiho jen tak nejdu(byla jsem psichycky na dně+vyčerpane zasoby korunek!!!).Tak jsem po něm chtěla najaky vyšetřeni,tak mně nabidl laparoskopii+hysteroskopii.Pak,že to pujde už samo!!!
Ono to nešlo,a když jsem byla objednana na dalši konzultaci,tak on tam nebyl,pry jel na dovolenu.A misto nej tam byl jiny,ten mně řekl,že musim se svym doktorem domluvit termin dalši IVF.Tak jsem trvala na dalšich vyšetřenich a on mně řekl,že nechape proč chci genetiku,ta pry bude 100 pro v pořadku.A imuno,že mam prolečeny Estrofemem.
Když jsem od tam tud vyšla brečela jako tur.Už jsem měla toho dost!!!
Lečit oni nechtej a jen aby my platili...

toma75
14. zář 2010

Ale trvala jsem na svym,tak tu genetiku nam udelaj!!!

lintea
14. zář 2010

tak já to dneska balím, dasty přeju zítra hodně štěstí a dej vědět jak jsi dopadla 😉

skol
14. zář 2010

lintea hezký večer

lintea
14. zář 2010

@toma 75 mě ji teda taky dělali jinde a přišli na to že mám imulogický problém, který není zase tak moc častý, takže si myslím,že je to taky důležitý pokud se stále nedaří.Mě zase dr. po 1ivf říkal, ať na další tolik nespěcháme a dáme tomu trochu čas.

evik31
14. zář 2010

Ahoj může se taky přidat chodím do sanusu v HK k dr. Dejmkoj mám za sebou laparku a hysteroskopii,mám odstraněné oba vejcovody a máme za sebou neůspěšné 1ivf a mrazáčci to nerozdejchaly bohužel 😔

evik31
14. zář 2010

@rvasata 😀 😀 😀

rvasata
14. zář 2010

@evik31 no čao drahááááá.To je taky dost,že.Nějak jak seš v práci se tady sem nou nikdo nebaaaaaaaaaaaaaaa 😠 Jak je v práci?

skol
14. zář 2010

ahoj holky, já ještě nespim,ale pracuju..zírám do kompu a datluju a datluju...

evik31
15. zář 2010

Ahoj zdravím, tak jsem myslela jak budu dočítat a tady pusto prázdno ☹ no nemyslela jsem teda,že tady budu dneska první 😉
@rvasata jakto,že se tady s tebou nikdo na koníkovy neba,jak je to možné 😲 to víš já ted nějak nestíhám ,není to jako ,když jsem byla doma 😒 ani vedle se s tebou neba jo 😲 já tam občas juknu,ale nějak nestíhám dočítat a v poslední době mě příjde ,že se tam klábosí jen o tom jednom,tak když nestihnu dočíst tak to ještě jde neupadám mimo obraz 😀

rvasata
15. zář 2010

@evik31 Ahojda no právě.Pozdravím a nikdo nic.Takže...no sjem ráda,že vidím Tebe.Jsem přišla akorát z kontroly po laparce a ta je O.K zhnova mi vysvětlil jak to je s těma vejcovodama a prý já jem mám srostlé už od dělohy,takže žádná tekutina,zánět nebezpečná pro embryjka nehrozí a spermigram máme horší a horší.Můžu ti říct,že jsem taková přešlá,smutná.Idkyž samo jsou mrazáčci a pořád tam něco je ale....A MS prý přijde brzo a co ty?