CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

holubice.petra
1. čer 2011

@ivininka určitě nebude mě se taky u první klepala ruka a pak už v pohodě píchala jsem si je v práci byla to otázka dvou minut 😉 (měla jsem teda pero)

lenpet
1. čer 2011

Pěkné ránko,

Holky,moc děkuju že mě povzbuzujete.Tak do pátku o mě neuslyšíte,tak se tu mějte krásně.

mariiianka
1. čer 2011

Tak injekci jsem si píchala taky,měla jsem nejdřív obavy,ale proběhlo to v poho.Chtěl mi jí píchnout manžel,ale to jsem nedovolila 🙂 ,to bych asi nepřežila 😀

kiara81
1. čer 2011

@ivininka ☹ to je mi líto ...ale neboj jsou to takové malé jehlička a není to vůbec cítit já ted budu píchat fraxiparin a ten dělá kráááásnýýý modřiny ...a bolí to jako sfina....a jak to že ovu nebude?????kde je problém?promin ale dlouho jsem tu nějak nebyla tak nemám ani představu o nových holkách...

samanta001
1. čer 2011

@petissek no například já měla vycházky pouze 4 hodiny ☹ až když jsem přešla ke své gyn. tak mi je protáhla na 6 hodin.
@ivininka toho se neboj zvládly jsme to všechny tak ty určitě taky. Pravdou je, že při prvním píchanci se mi ruka klepala a pul hodiny jsem jí přikládala k pupku a zae dávala pryč jak jsem se bála,ale nakonec jsem to zvládla a ty další už jsem píchala naprosto bez problému 😉

lenpet
1. čer 2011

Ahoj holky,co jste si všechno vzali do Sanusu?Díky

na_aty
1. čer 2011

@sissi6 Ahojda, tak jak sji dopadla? 😉

Já byla dnes na kontrole. Dnes jsem to měla bez UTZ, tak jsem mimíska neviděla ani neslyšela ☹ , ale prý je všechno v pořádku. Přibrala jsem 2 kg 😉 to mi jde... Výsledky 1. a 2. screningu jsou prý super, tak jsem ráda a budu se těšit na velký UTZ, na který jdu 29.6.... Včera večer jsem cítila lehké pohyby mimíska v bříšku a dnes už taky..ale jen takové lehounké... 🙂 Ale jsem ráda, že už o sobě dává vědět!

jinak tady dnes skoro celý den propršel... 😠

sissi6
1. čer 2011

@na_aty Ahoj, jéé Ty už cítíš pohyby, to musí být krásný pocit 🙂 , to je dobře, že výsledky jsou super 🙂. U mě kontrola v pořádku mrňousek má18mm, 10 nebo 13.6. mám přijít na kontrolu a už dostanu průkazku a 14.6. jdu na screening.

na_aty
1. čer 2011

@sissi6 Tak to gratuluji!!!!!!!!!!!! těhulko!!!!!!!!! 🙂 A bříšku máš tedy jednoho mimíska? Asi jo, viď?
tak si pěkně dej do rpofilu týdny těhotenství, ať máme přehled, jak Ti to pěkně utíká... 😉

sissi6
1. čer 2011

@na_aty děkuju, jj je tam jen jeden ☹ škoda no, ale jsem šťastná i za jednoho 🙂. Dneska jsem 9tt+1 🙂

na_aty
1. čer 2011

@sissi6 To nevadí... jedno miminko je super..užiješ si ho a za chvíli otěhotníš přirozeně, protože se přestaneš stresovat a bráška nebo sestřička bude hned 😉 To se neboj... Teba to stihnete do roka 🙂 ale to říkaj, že to je horší, než dvojčátka...

sissi6
1. čer 2011

@na_aty jasně, že to nevadí, ale dvojčátka to by byla dvojnásobná radost 🙂. To jsem taky slyšela, že po roce, je to horší než dvojčátka. Já si myslím, že až zažiju porod, že po druhý rodit asi nepůjdu, z toho mám hrůzu ☹ , takže bohužel asi jen jedno mimi ☹

na_aty
1. čer 2011

Neboj...nic hrozného to není a ta bolest je zapomenuta hned, jak mimi uvudíš, to mi věř... 😉 Já měla porod rychlej, tak se mi to asi říká... ale teď mám taky obavy, protože už vím, do čeho jdu 🙂

na_aty
1. čer 2011

Nejvíc mě štvaly sestřičky, jak chtěly při kontrakcích pořád něco vyplňovat a podepisovat..chvílema jsem nevěděla, co píšu... 🙂 a co podepisuju...

dasty79
autor
2. čer 2011

Ahoj všem...

@na_ty a @sissi6 - gratulace ke kontrole!!!!!!!!!

@holubice.petra - ty tampony vypadaj dobře.

Jinak já si byla u dr. v út pro magnézko,protože jsem o víkendu měla křeče v lýtkách a trošku mě tvrdlo bříško a bolelo trošku jako při ms -tak mě prohlídnul a napsal magnézko a musím se šetřit!!!
Tak teď doma nic nedělám a jen odpočívám venku na terásce a taky chvílema doma s podloženým zadkem a nohama nahoře....Kontroloval čípek,že se zatím neotvírám ťukťuk ťuk, a rozměry jsou ok.Ale nsmím na prochajdy a musím zvolnit,abych se nezačla otvírat,,,,,Tak teď jen čtu a odpočívám.
A modlím se,ať je vše ok.

kiara81
2. čer 2011

ahojda holky jdu na skonk zítra jdu na akci v 11hod.rozmrazili mě 2dávky nechápu proč no ale ze 6 kusů mám dobrý jen dvě .....no tak uvidí se zítra

toma75
2. čer 2011

@kiara81 Držim ti palce!!!!At´ všechno dobře dopadne!!!! 🙂

samanta001
2. čer 2011

@kiara81 tfuj, tfuj ať se bobíškovi u tebe líbí!

na_aty
2. čer 2011

@kiara81 Tak ať to dopadne!!!! 🙂 Držíme pěsti!!

lenda01
2. čer 2011

@kiara81 ty brdo ze sesti dva? to budou ty nejlepsi.. kocko moc na tebe myslim a drzim pesticky 🙂

majka43
2. čer 2011

Ahoj holky, dlouuuuuuuuuuuuuuho jsem tady nebyla a dneska mi něco říkalo, abych se sem mrkla. To abych popřála Kaiře hodně moc štěstíčka na další KET.
U mě nic nového. Asi 3 rozchody s přítelem, ale zase jsem zpátky. Nevím co s tím. Tak se mějte krásně a ať už vám to všem vyjde.

ivininka
2. čer 2011

@kiara81 Nevím, kde se stal problém ☹ Přestal jsem ovulovat před 4 měsícíma, do té doby jsem ovuloala normálně 😒 Možná to zjistí po laparce, až mi ji za 3měsíce budoi dělat, teda pokud se nepovede inseminace.

ivininka
2. čer 2011

@samanta001 tak já dám vědět, jak mně dlouho trvalo, než jsem se odvážila, ale myslím, že tvůj rekord, půl hodinky, překonám 😅

ivininka
2. čer 2011

@kiara81 Držím palečky!!!!

ivininka
2. čer 2011

@holubice.petra No, snad to zvládnu - musím, ono se nic jiného nedá dělat 😉

kiara81
2. čer 2011

@toma75
@samanta001
@na_aty
@ivininka
@majka43 mockrát vám holky děkuji ..jdu na to v 11hod no tak uvidíme

samanta001
2. čer 2011

@majka43 jéé to je dobře, že jsi mezi nás zase zavítala tak choď častěji. Ty už do dalšího boje nejdeš?

dasty79
autor
3. čer 2011

@kiara81 - tak držím palečky,ať se mimísci (mimísek) pěkně zavrtá 🙂

@majka43 - jak se máš?to je dobře,že ses na nás přišla podívat 🙂

madlina
3. čer 2011

Ahojda holky,
@lenpet vás všechny moc pozdravuje.Včerejší laparka ji dopadla OK a nic ji nenašli.Přišli jsme za ni chvílu po tom co ji přivezli na pokoju takže byla jak praštěná pavlačí a zelená jak sedma.Dneska by ji snad měli pustit domů..

dasty79
autor
3. čer 2011

@madlina - děkujeme za zprávy o @lenpet - to je dobře,že laparka proběhla v pořádku a nic jí nenašli 🙂
Tak huráááá do domácího snaženíčka 🙂 tak jí pozdravuj 🙂