CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
30. pro 2010

@lenda01 jéé no já tady ještě nejsem tak v přehledu..je těhulka no tak to musí jinak...🙂

madlina
30. pro 2010

@kiara,do té kabinky můžete jít spolu.

Holky bych se i potila na zdravým těle,ale
1) Petr je v práci
2) jsem se dr.nezeptala jak je to se sexováním,tak raději ještě 14dní vydržíme.

lenda01
30. pro 2010

@kiara81 ono je nas tu docela hodne, ale neboj, za chvilku budes mit prehled 🙂
@madlina jaj tak to je prusvih kdyz je v praci a s tim sexovanim nevim jak to je, ale nam bylo zakazano a ani nevim proc 🙂

madlina
30. pro 2010

@lenda,on je v práci i zítra .A jako naschvál taky na noční ☹ ☹ ☹ . S tím sexíkem raději počkáme.

lenda01
30. pro 2010

@madlina no jo, ale co v tyhle fazi nemoci vlastne muzes? Slivovicku ne, prasky ne, sexik radeji taky ne... no asi jen lezet a relaxovat 🙂

kiara81
30. pro 2010

@lenda01 no když ted koukám tady je to samá těhulka 🙂 😒 já chci takýýýýý....

evik31
30. pro 2010

@kiara81 ale neboj já myslím,že je nás tu pořád víc netěhulek,i když nedobrovolně ☹

kiara81
30. pro 2010

@evik31 já to samozdřejmě přeji každému jsem za to ráda když se zadaří....říkám si že jsem v pořadí jiný čekali déle ale já se zařekla že po 30 už nechci vidím to u našich mamka měla bráchu ve 33letech a to je masakr...i když to si říkám a pak za to budu možná ráda ale doufám že se zadaří ted doktoři řkají že je vše v pořádku tak snad to půjde bez IVF

majka43
31. pro 2010

@kiara81 Klidně tam můžeš jít s ním.
To říkáš teď, že po třicítce ne, ale podívej na mě, předevčírem mi bylo 45 a ještě budu bojovat. Ale už fakt naposled.

majka43
31. pro 2010

Holky včera jsme to probírali s přítelem a jdeme teda ještě jednou do toho.

lenda01
31. pro 2010

dobre ranko nebo spis dopoledne vsem 🙂
@majka43 to je supeeeeer ze jdete do dalsiho boje..jupiiii 🙂 ja to vedela, ze to nevzdate a mam z toho vazne radost 🙂
@kiara81 taky jsem si vzdycky rikala, ze chci dite tak v petadvaceti a taky jsem to nejak nezvladla ☹

evik31
31. pro 2010

Krásný silvestr děvčata
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

samanta001
31. pro 2010

@majka43 to je skvělá zprávička, jen se nevzdávat budu držet palečky!!
@kiara81 vžyď 33 není ještě žádnej věk. Já když se narodila tak bylo taťkovi 40 a mamině 38.(Dnes je to celkem běžná věc, ale dřív jsme byli spíše rarita 🙂 )A jsou ještě dnes v super kondici, kterou by jim mohl každý závidět. A ani jsem nikdy nepociťovala, že by se ke mě chovali jinak jen proto, že jsou starší, spíš naopak. Vždycky říkali, že jsou rádi, že mě mají protože moji 3 starší sourozenci chodili už po zábavách a já s nima ještě doma hrála karty a nebyli samy 🙂 Každýmu je prostě tolik na kolik se cítí a nikdy není pozdě..

evik31
31. pro 2010

@kiara81 tak držím palce ,aby to vyšlo bez ivf a nám co to holt bez toho ivf ,nebo iui nejde držím moooooc palce do Nového roku at už nám je kolik nám je
@majka43 tobě držím vůbec palce už máš opravdu nejvíc nárok s tvým věkem,mě bude příští týden 32 a taky mám pocit,že se mě to nějak rychle krátí ,takže držím palce at ti ten poslední pokus jak píšeš výjde a máš radost aspon dvojnásobnou 😀

majka43
31. pro 2010

@lenda01
@evik31 Holky díky, koupila jsem si skoro za 700 nějaký bylinky, tak mi snad pomůžou.

majka43
31. pro 2010

@evik31 Já bych se radostí asi zbláznila 😀 😀 😀

majka43
31. pro 2010

@samanta001 Tobě taky moc dík, budu ty palečky fakt potřebovat. 😝 😝 😝

evik31
31. pro 2010

@majka43 jsem někde četla žerok 2011 je příznivej na početí,že se bude pak rodit hodně dětí tak jsem zvšdavá jestli tam pak budu spadat 😀 no jen se prolejvej holka já se budu prolejvat dnes večer 😀 a třeba ten kámen z ledviny se vyplaví sám 😀

majka43
31. pro 2010

@evik31 To já si večer taky něco dám, ale jenom s mírou? Snad.

kiara81
31. pro 2010

@majka43 no to tě obdivuji tak hlavně aby ti to dopadlo......
@evik31
@lenda01 je asi fakt že když t odítko chceme tak to jde i v pozdějším věku....asi to nechám ale miminkoo bych chtěla jelikož od Páti bude dost rozdíl ....
a tak děvčata moje zlatá Přeji Vám do Nového roku hodně zdravíčka...těhulkám at pěkně se jim kulatí bříška...a nám netěhulkám at mám na testu brzo // a můžem si užívat taky těhulenství....dneska jdu na reiky a v neděli znova a ve středu...pak tedy v pátek IUI tak snad mě paní dost uvolní...a půjde to....🙂))
dělám novoroční svíčkovou a domácí knedlíčky.....co vaříte Vy?

kiara81
31. pro 2010

@samanta001 máš pravdu budu bojovat..ještě že tyto diskuze jsou jsem ještě na dámě a jste holky zlatíčka doma to nechápou mámu to nezajmá kámoška zprvu že se moc prohlížím ale ted si uvědomila co řekla a prožívá to semnou......

madlina
31. pro 2010

Ahojda ženy,

@lenda01,nemůžu asi nic.Vžera ráno jsem do sebe loupla jeden paralen,ten se může a jinak jsem na čaji s medem a citonem, a na hašlerkách.Teď mi jel Petr do lékárny pro nějaký cucavý tablety.Samozřejmě pro takový kerý můžou těhule.

@kiara81,30 není vážně žádnej věk.A délka se narodila v únoru a mě v březnu bylo 30.No teď budu rodit ve 34.A vůbec si nepřipadám stará.Člověk tak nějak s těma dětma omládne.

kiara81
31. pro 2010

@madlina asi máte holky pravdu já se cítím na 20 a kolikrát s rozumem na 15 🙂 😀 prostě mimčo chci ...a hotovo 😀 chtít můžu že???

madlina
31. pro 2010

@kiara81,chrír můžeš. A taky se ho brzy dočkáš,uvidíš.

dasty79
autor
31. pro 2010

Ahoj všem 🙂
Jen prolítávám - chystám občerstvení na večer - jde se k sousedům,tak abych taky něco přinesla
a pak v místní hospůdce možná disco - podle toho jaká bude nálada 🙂

Jinak k tomu věku - mě je za chvíli 32 a nic s tím nenadělám...Vždy jsem chtěla mít aspoň do 30 mimčo,ale
bohužel příroda to chtěla jinak(o mimíska se snažilkujem už skoro 4 roky ☹ ).Pěvně věřím,že v roce 2011 nám všem bude přáno 😎 a budem těhulky 😎
Na věku nezáleží v dnešní době 😉 Člověk je tak starej,jak se cítí.A já věřím,že si s manžou ten uzlíček
víc vychutnáme 🙂 v našem věku 🙂 🙂 🙂

@majka43 - jsem za Tebe ráda,že jdete do dalšího boje 🙂 A že je u vás vše ok 🙂

Všem kočkám hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky do Nového roku 2011 - pořádně to oslavte 🙂
a všem snažilkám brzké // 🙂 , těhulkám krásné bezproblémové těhotenství 🙂 , a maminkám společou radost s jejich ratolestma 🙂 Holky užívejte si to!!!!Všem krásného Silvestra a vše NEJ do Nového roku 2011 🙂 🙂 🙂

dasty79
autor
31. pro 2010

@samanta001 - z tebe mám radost 🙂 Máš krásné // 🙂 Potichoučku gratuluju... 🙂

madlina
31. pro 2010

Taky letos trávím silvestra u sousedů.U tchánovců.Přijede ještě švára s přítelkyní.měla jsem být u známých ale není mi už dva dny dobře.Bolí mě v krku takže bych si to moc neužila.Dneska jsem tak nějak konečně vylezla z postele.Připravím nějakou dobrůtku a může se slavit.

na_aty
31. pro 2010

Ahoj holky,
všem Vám přeji krásného Silvestra a hlavně ŠŤASNÝ NOVÝ ROK... 😉 Ať jsme brzy všechny těhotné !!! 😉 Rok 2011 budu podle předpovědi plný nový přírůstků, tak ať se trošku toho štěstíčka zatoulá i k nám všem, co se snažíme...
My letošního Silvestra trávíme doma se synem..strašně se těší...a s přáteli..Jsem taky docela nystadlá,takže takový "poklidný" večer doma docela uvítám... 😉

@madlina Moc děkuji za vysvětlení, jak to chodí v Sanusu.. Teď čekám na MS, abychom mohli zahájit nový cyklus..dnes jsem už 34 den, tak se mi ten prosincový cyklus asi nějka protáhl, protože obvykle bývá 31-32 dní..

tygr21
31. pro 2010

Lenda01.....už se to blíží ke konci,hurá.
Dasty......mě je 32roků a mimčo jsem chtěla ve 25 a vdávat jsem se chtěla ve 30.Nemám ani jedno.

Přeju všem hezkého Silvestra a ještě hezčí Nový rok,přeje Lenka

majka43
31. pro 2010

Taky Vám všem přeji pěkného silvestra a ať se nám splní v příštím roce to nejkrásnější přání, co si tady přejeme.