CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
31. pro 2010

holky, nejak dnes nestiham ani cist a ani psat, tak alespon v rychlosti Vam vsem chci poprat vse jen to nejlepsi do noveho roku a taky jsem nekde cetla, ze nadchazejici rok ma byt rokem plodnym, takze se tesim na ty Vase krasne dve // 🙂

paja1
1. led 2011

Holky všem přeji v novém roce jen samé dobré zprávy. 🙂

evik31
1. led 2011

Hezký rok 2011 😀 tak jak jste přežily včerejšek 😀

lenda01
1. led 2011

hezky novy rok 🙂 ja prezila, ale nevyspala teda jsem, asi zase hnedle zalezu do pelisku 🙂

evaav
1. led 2011

Ahoj Všem přeji krásný plodný rok 2011 😉
Včera jsme to zvládli a v pondělí Verča nástup do školky už dnes si balila tašku stylem asi deset hraček Františka z kouzelné školky 😉
A já zase do rachoty ☹ ach jo.Ale dozvěděla jsem se co se tam holek léčí na neplodnost a už pěkně dlouho tak ani nikdo moc nerýpe je to docela dobré jen abch se dostala do tempa 😒 No,ale raději bych byla co nejdřív těhu,ale to je ve hvězdách dostala jsem těd léky Dubhaston na úpravu cyklu tak jsem zvědavá jestli mi to k něčemu bude a nebo další jedy do těla 😖

samanta001
1. led 2011

@dasty79 12den byli čárečky krásný, ale 13 a 14 den hodně zeslábla, tak už tomu moc nevěřím ☹

lenda01
1. led 2011

@samanta001 ne ne to nic neznamena.. hod sem fotecku.. ale ja myslim, ze to nic nemusi znamenat.. nemas treba jinak citlivej testik?

kiara81
1. led 2011

@samanta001 to nééé to není možný kup si stejný testík...nezoufej to tam bobíšek určo je!!!!!!!

kiara81
1. led 2011

tak děvčátka...já sjem tak přejedná že se nemůžu ani hnout ...tak co tak všude čtu tak je každej těhotnej ...tak se těším na ty naše dvě řárečky......🙂)))

dasty79
autor
2. led 2011

Krásnou neděli všem 🙂
My jsme tak pěkně vylyžovaný a dnes jdem pro změnu na běžky.Jdem zkusit jak jedou ty nový běžky od
Ježíška 🙂
Jasně,že za chvilku budem všechny hlásit // 🙂
@samanta001 - nesmutni a ukaž nám testík 😵 Kdy jdeš na krvičku?

samanta001
2. led 2011

@dasty79 na krev jdu zítra v 10:15 testík sem dám večer, ale je to bída už tomu nevěřím ani trochu. ☹
@lenda01 pořád testuju stejným testem GSmamatest 10

majka43
2. led 2011

@samanta001 To není možný, že by to nevyšlo, vždyť jsi měla tak krásnou tlustou čárku.

tygr21
2. led 2011

Holky zdravím ze Silvestra.Byl náročnej 😝 ,ale už je to dobrý.
Zkusím vyfotit kuchyn a hodím jí sem,na ukázku.
Sam........nebud smutná,ta těhule,bude to v pořádku

ivavec
2. led 2011

Ahoj jsem tu nová. Nejdřív chci všem do nového roku popřát hodně štěstí 🙂 A zároveň se chci zeptat 10/12/10 jsem byla na první IUI už jsem si dělala test ale je negativní. MS se jěště nedostavila myslíte že je ještě nejaká šance , se to přece jen povedlo?

lenda01
2. led 2011

ahojky holky 🙂
@samanta001 hlavne se nenervuj a pockej na zitrejsi krev, ju? Budu tak moc drzet pesticky aby to vyslo... 🙂
@ivavec ahojky... myslim, ze test by mel byt prokazatelny nekde od dvanacteho dne oplodneni, jestli ho mas i ted negativni, vypada to, ze se to spis nepovedlo, kazdopadne krev rekne vic
@tygr21 no tak sup sup uz se na tu novou krasnou kuchyn tesim 🙂 jinak u me Silvestr strizlivej, ale po tele je mi tak, jakobych byla po nejakym flamu 😝

tygr21
2. led 2011

Lenda01......nemůžu je tam dát.Stáhnu to,ale když se to nahraje,tak se mě tam pořád ukazuje,že se to načítá ☹ .zkusím to dýl

tygr21
2. led 2011

Ivavec.....vítej mezi náma.Mě IUI nepomohlo,tobě třeba jo.

samanta001
2. led 2011

Tak tohle je ten test ze včerejška hrůza co? ☹ No asi už jsem na to moc spolíhala po těch krásnejch // a to mám za to, patří mi to. Dnes jsem žádnej nedělala, protože ho doma už ani nemám tak uvidím co mi řeknou zítra, ale počítám spíš s tou horší variantou ☹
@ivavec ahoj a vítej... dokud jsi nedostala MS tak nezoufej, ikdyž odemě to sedí 😀

lenda01
2. led 2011

@lintea ahojky, prosim pomoc... je mi uz asi tyden tak strasne spatne, ale nezvracim, jen mi je na zvraceni a uz jsem z toho zoufala.. co na to pomuze?

ivavec
2. led 2011

@samanta001 Já jsem ráda za každou podporu a Tobě držím palce 🙂

tygr21
2. led 2011

Lenda01...tak to ti neřeknu,co pomáhá,ale zlepší se to.
Ivavec......můžu se zepta co máš zasebou?Všechny nás to zajímá.

kiara81
2. led 2011

@ivavec ahojda a vítám tě mezi námi....
to ještě nezoufej ms by jsi měla mít 7 nebo 8?počítám, to správně? tak to ještě může klapnout....no napiš nám co máš za sebou....

majka43
2. led 2011

@samanta001 Tak to jsem zvědavá, co ti řeknou. Mě se to stalo už dvakrát, že čárky byly a pak slábly, akorát já je neměla tak silný jako ty. A to jsi si dělala ráno z první moče, nebo třeba až večer? Mě na to doktor řekl, že jsem mohla mít v moči krev.

majka43
2. led 2011

@ivavec Vítej, myslím, že by už čárka měla být, ale je plno holek, co jim to test neukáže. Mě to ukazuje špíš obráceně, čárka je a HCG 0.

majka43
2. led 2011

@lenda01 Co já bych za to dala, kdyby mi bylo špatně. Vydrž budeš za to mít krásný dáreček.

kkoberova
2. led 2011

Ahojky holky já mám od včera do úterý plodné dny tak se to snad povede a nebudu muset navštívit sanus,,,, zkusím tstnout před sanusem 16 v neděli a uvidíme, kéž by to vyšlo

majka43
2. led 2011

@kkoberova Vyjde to, dost se to stává, že holky mají jít do caru a najednou jsou těhotný. Zrovna v prosinci kámošce.

majka43
2. led 2011

@kkoberova Vyjde to, dost se to stává, že holky mají jít do caru a najednou jsou těhotný. Zrovna v prosinci kámošce.

skol
2. led 2011

ahoj holky, zdravím vás v novém roce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já mám za sebou náročný silvestr, pařila jsem až do 4 do rána, včera celý den prospala a dnes už bohužel skoro celé odpo chystám věci do práce..podklady na poradu,statistiky apod.

Holky, moc nám všem do tohohle roku přeju aby ten letošní rok byl lepší než ten loňský a aby se nám všem splnilo to, co si každá přejeme🙂

kkoberova: tak se pěkně snažte at nemusíš do Sanusu🙂, mně se stalo přesně to o čem píše majka, snažili jsme se s přítelem 2 roky a nic, loni na vánoce jsme se domluvili, že zkusíme Sanus, v lednu jsem měla hodně práce a furt odkládala,abych tam zavolala, chtěla jsem si i něco před tím ještě o Sanusu přečíst a reference apod.no a takhle jsem to protahovala až ybl únor, kdy už přítel byl naštvanej, že tam nejsem schopná zavolat, tak jsem 3.2. loni ráno vstala rozhodnutá, že dnes to teda zařídím,ale ještě pro jistotu jsem si udělala test...a byly tam //...bohužel u mě to skončilo zamlklým těhu...ty na tom budeš líp🙂

Ivavec, vítej mezi námi, řekni nám něco o sobě

samantha: držím ti zítra palce, tfuj, tfuj pro štěstí

Holky...jsem pátý den po IUI a od včerejška mám na dotek hrozně citlivý bradavky....jsem trochu magor jak se pozoruju,ale protože jsem měla ted tu ovulaci stimulovanou menopurem a pak píchnutej ovitrelle předpokládám, že to bude těmahle hormonama, co? jsem z toho trochu zmatená,protože ty injekce jsem měla poprvý a neznám reakce mýho těla na ně..









lintea
3. led 2011

Ahoj holky,
@lenda01 mě trochu pomáhala studená cola, po troškách, pak jsem zkoušela ty lízátka, dají se koupit v lékárně a nakonec jsem zkoušela homeopatika. Měla jsem SEPIA OFFICINALIS 9 nebo 15 CH,
IPECACUANHA ( IPECA) 9 CH. Lízátka moc nezabrala, ale ty homeopatika trochu jo. Nic mi ale nepomohlo tak, že by mi bylo úplně dobře, musela jsem to ten měsíc nějak přetrpět 🙂