CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
3. led 2011

@lintea mne je tak strasne blbe..lezim tu jak mrtvola ☹

lenda01
3. led 2011

@lintea ty homeopatika se daji sehnat kde?

tygr21
3. led 2011

Skol......tak at ti to dopadne.

Hezké pondělí

kiara81
3. led 2011

@kkoberova tak držím pěstičky taky se mi to stalo.....šla jsem do car ajá už byla těhu 🙂) ted jsem tedy to štěstí neměla ☹

dasty79
autor
3. led 2011

Ahoj všem 🙂

@samanta001 - držím palečky,a´t je krev pozitivní 🙂 Testík nic moc - ale slyšela jsem,že hodně holek nadává na Mamatest 10,že je lepší ten 25 😉 Tak držím,vše co mám 🙂 🙂 🙂

@skol - tobě taky držím palečky,ať to vyjde 🙂 můžeš mít citlivý bradavky buď po hormonech a nebo že by další těhulka 🙂

@lenda01 - závidím,že ti je špatně.Já bych klidně zvracela od rána do večera 😵

majka43
3. led 2011

@lenda01 Homeopatika kupuju v lékárně. Když namají ty co chci, tak mi je do druhýho dne objednají. dají se koupit i na netu, ale to zbytečně platíš poštovný. Je to jenom přírodní, tak ti to nemůže ublížit.

lenda01
3. led 2011

@dasty79 verim, ze mi zavidis.. me taky drzi nad vodou jen to, ze se mimcu asi dari, kdyz mi dava takhle zabrat 🙂
@majka43 jeee dekuju, asi vyslu manzu do lekarny pro nejaky mnamky... ted jen lezim, zkousim po lzickach coca colu a k tomu zobu piskoty 🙂

majka43
3. led 2011

@lenda01 Já chci už taky špatněěěěěěěěě.

tygr21
3. led 2011

Lenda01.....a co ty,jak se cítíš?

lenda01
3. led 2011

@majka43 klido ti trochu poslu,ju? 🙂
@tygr21 ja se cejtim silene...ted jsem zvladla do sebe dostat silnej bujon, ale jinak jsem na piskotech a coca cole 🙂
@skol tobe drzim pesticky, urco je to na dobre ceste 🙂

rvasata
3. led 2011

Ahojda holky,tak jsme objednaný 21. do Pardubek k dr.Novotný 🙂

lintea
3. led 2011

@lenda01 no já tady taky většinou seděla a ležela a čekal jestli půjdu zvracet 😀
homeopatika koukpíš normálně v lékárně, já si vždycky napsala na lísteček jak se to jmenuje a ukazála to tam 😉
http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomp...

tygr21
3. led 2011

Rvas.....tak at to probíhá v poho

rvasata
3. led 2011

@tygr21 díky,uvidíme jaká bude první návštěva a ty se objednej do centra které si vyberete s partnerem.to je jen a jen vaše rozhodnutí a uvidíš po první návštěvě.Každý ti řekne něco jiného.

tygr21
3. led 2011

Rvas.....já vím,ale nám jde ted hlavně aby to moc nestálo.Máme novou kuchyn a předěláváme.

rvasata
3. led 2011

@tygr21 No tak tím pádem zůstaňte v Sanusu nebo do pardubek Sanus.Arleta je o dražší

tygr21
3. led 2011

Rvas....díky,promluvím si sním.A jakej byl Silvestr?

lenda01
3. led 2011

@rvasata drzim pesticky .. ted to uz totiz natuty vyjde 🙂

tygr21
3. led 2011

Holky,všem to vyjde 😉

samanta001
3. led 2011

Ahoj holky tak dnes jsem byla na krvi a byla pozitivní 🙂 🙂 🙂 ... tak teď ještě 14 dní vydržet na srdíčko 😒

samanta001
3. led 2011

@dasty79 taky jsem četla špatný názory na mamatest 10...

ivavec
3. led 2011

@tygr21 Ahoj Mám za sebou první inseminaci. podstoupila jsem snad všechny vyšetření který dopadli dobře jen mě nedorustaj dost velké folik. tak mě nasadil prášky a když jsem byla na ultrazvuku tak se mu to moc líbilo. Manžel je také v poho ten by mohl i darovat 😀 . Je to hrozné furt jsme druhé odkládali až Davídek povyroste a teď to nejde všechno je na prd a nejhorší že teď kupa holek co znám jsou v očekávání a mě to uplně ubíjí ☹

rvasata
3. led 2011

@samanta001 Gratuluju.Jsem nedočítala takže nevím co a jak,ale moc gratuluju.Kam ty chodíš???

majka43
3. led 2011

@samanta001 Gratuluju a řekli ti kolik máš HCG?

lenda01
3. led 2011

@samanta001 no vidis ze to dopadlo..jupiiii 🙂 gratuluji 🙂

dasty79
autor
3. led 2011

@samanta001 - supeeeeeeeet 🙂 🙂 🙂 Velká gratulace 🙂
Že by se tady konečně prolomila vlna těhulek 🙂
Už to tak vypadá - hurááááááá

dasty79
autor
3. led 2011

chtěla jsem napsat super 🙂 😀

ivavec
3. led 2011

@samanta001 gratuluju moc 🙂

lintea
3. led 2011

@samanta001 tak gratuluju, mě se stalo to samý, celou dobu krásný testíky a když jsem si pár dní po krvi udělala pro klid test, vypadal jako ten tvůj, myslela jsem že je to zase pryč 🙂 měla jsi 2 embrya?

lenda01
4. led 2011

@samanta001 jestli to neni tim, ze jsi mela taky vysoky hCG, ze to ty testiky uz proste nepobraly.. jakou si mela hodnotu ti rekli? 🙂 stejne je to super, hlavne se opatruj, at tam za ctrnact dni bije srdce nebo bijou srdicka jako zvon 🙂