CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
4. led 2011

Ivavec.......to seš na tom líp než já.já už mám zasebou 4inseminace,2odběry vajíček,7-8transakcí.a je mě 32roků.Letos se každý zadaří.

Přeju hezký den

tygr21
4. led 2011
madlina
4. led 2011

@tygr,tývado ségra,to vypadá luxusně.By mě nenapadlo že to tam takhle půjde.To u vás nepoznám až přijdu na kolaudaci.

dasty79
autor
4. led 2011

Ahoj všem 🙂

@ivavec - vítej 🙂 Určo se brzo zadaří.Jednoho prcka už máš,tak to vyjde i podruhé
🙂

@samanta001 -tak jaké jsi měla hcg?že by další dvojčátka na obzoru?

@lenda01 - jak ti je?pořád na blinkání?

@tygr21 - tak kdy jdete dó dalšího boje??

@rvasata - dobře jste udělali,že jste se objednali k Šárce.Jsem zvědavá,jak tam budeš spokojená...

Jinak dnes jsem volala na výsledky z genetiky a jsou naprosto v pořádku.Ty potvory chlamydie máme negativní.
A mě na imunologii nic nenašly.Jen manža má leukocyty ve spermiu - tak jde v pá k urologovi pro atb.
A já příští úterý nastupuju na tu laparku a pak už snad můžem jít do dalšího IVF.Doufám,že i ta laparka dopadne dobře....bojím,bojím

dasty79
autor
4. led 2011

@tygr21 - pěkná kuchyň 🙂

rvasata
4. led 2011

@dasty79 Ahojda,no snad jsme dobře udělali uvidíme co Šárka vymyslím,jestli udělá nějaký testy,vyšetření.Laparky se neboj.Budeš to mít za sebou a uvidíš hnedka se pustíte do dalšího boje

rvasata
4. led 2011

@tygr21 Kuchyň vypadá božsky.

dasty79
autor
4. led 2011

@rvasata - však uvidíš.Odejít do jiného centra můžeš kdykoliv....

Holky,co jste prosím měly s sebou do Sanusu HK na laparku?Měly jste i pití?Moje kámoška měla pitía,ale ta byla v Praze....a je potřeba i župan?Mě se s ním nechce tahat....

madlina
4. led 2011

@dasty,sice je to pár let ale snad si na něco vzpoměnu.Měla jsem noční košilku,župan,hyg.potřeby,ponožky ,spodní prádlo,pantofle.Pití ti tam dají ale klidně si asi budeš moct vzít svoje.

tygr21
4. led 2011

Dasty79.....chceme jít do dalšího,ale nevíme kam,chceme zkusit změnu,ale kam jít,nevím
Rvas.......děkuju za kuchyn,už se těším až tam budu lítat kolem plotny a myčky.
Dasty79.....kdy jdeš na laparku?

rvasata
4. led 2011

@tygr21 Tak to ti věřím.Fakt vypadá krásně.Takový styl mě se líbí

dasty79
autor
4. led 2011

@madlina - díky za odpověď,tak si to jdu napsat,ať na něco nezapomenu a pomalu sbalit tašku....
Radči bych balila tašku do porodnice 🙂

@tygr21 - nastupuju v út 11.1. a ve středu mě bude Šárka operovat 😒 bojííííím

Jo změna CARu je určitě dobrá.My od tý doby co jsme přešli do Sanusu,tak jsme moc moc spokojený.
Hlavně díky tomu, co mám najednou vyšetření za sebou a vím,že to je ok a může se hledat chyba někde jinde
a když se nic nenajde,tak únor/březen další IVF.... 🙂

tygr21
4. led 2011

Rvas....ani by si neřekla,že je to z druhý jakosti.A co ty,další boj?

tygr21
4. led 2011

Dasty79.....neboj,stojíme při tobě

dasty79
autor
4. led 2011

@tygr21 - já mám kuchyň jako ty - na tom 2. obrázku 😀
Můj manža je truhlář a tak jí mám zatíííím takhle - kovářova kobyla 😀

dasty79
autor
4. led 2011

@tygr21 - díky za podporu 🙂

tygr21
4. led 2011

Dasty79......není zač.Všechno dobře dopadne.

rvasata
4. led 2011

@tygr21 Však to máš jedno.vypadá krásně.My jsme objednaný do Pardubic k dr.Novotný na 21.ledna tak uvidíme co a jak bude.

rvasata
4. led 2011

@dasty79 To máš pravdu,ale jsme rozhodnutý kdyby se nám ani tady nelíbilo tak přejít do Arlety,ale věřím, že to nebude potřeba.

dasty79
autor
4. led 2011

@rvasata - jasný, měnit centrum se dá kdykoliv.Ale já myslím,že za chvilku budeš těhulka 🙂 a nebudeš už muset měnit centrum.To jsem zvědavá,co s tebou podnikne....

tygr21
4. led 2011

Rvas......a řekneš my potom,jaký to tam je?Já musím počkat na ms.

kiara81
4. led 2011

@madlina no kuchy vypadá luxusně...

děvčata chci se zeptat měla jsem jít dnes na UZ jsem 12DC ale dr tam není tak jdu zítra a v pátek předpokládaná IUI no ale bojím se že ten 1 den že to prošvihneme myslíte že to neva??a jsem zvědavá jestli tam ty vajucha budou....to je další věc

rvasata
4. led 2011

@tygr21 No jasně.My tm jdeme na první konzultaci abychom se případně domluvili co a jak dál.

tygr21
4. led 2011

Kiara81.....já si myslím,že to neva,teda myslím si to.Ono už to je dýl,co jsem na tom byla.Dopadne to dobře

kiara81
4. led 2011

@tygr21 jéé ted koukám že pochvala za kuchyn jsem klikla omylem někomu jinému ale je tobě 🙂 no sna to klapne.....mám snad větší trach z toho UZ ...

tygr21
4. led 2011

To nevadí,že si jí pochválila ségře,teda Madlině.Z UZ strach neměj,jsme stebou.

lenda01
4. led 2011

@dasty79 je mi cim dal tim hur ☹
@kiara81 neboj, vajucha tam urco budou.. v patek budu drzet pesticky 🙂

kiara81
4. led 2011

@tygr21
@lenda01 jste zlatíčka moc děkuji za podporu.... a jak je tobě je ti lépe??

lenda01
4. led 2011

@kiara81 dekuju za optani...je mi ale cim dal tim hur .. dva a pul dne jsem nevstala z gauce ☹ musim se sebou neco delat, takhle to nejde 🙂

tygr21
4. led 2011

Lenda01.....odpočívej a nepřepínej se