CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
6. led 2011

@dasty79 mě brali v HK krev jednou a to když mi už rozepstal IVF léky a tak pak jsem tam volala a ta strašně příjemná sestřička jen řekla dobrý,toť vše.Tak jsem se jí zeptala jestli teda mám začít si píchat injekce a ona tím hnusným tonem,že jo,že jsem nemusela přeci kvůli tomu volat 😠

tygr21
6. led 2011

Dasty....my už taky nic nemáme,taky začínáme od nuly.

Rvas......a kde bydlíš?Snad né zarohem.

dasty79
autor
6. led 2011

@rvasata - tak se přeobjednej a je to - ale jsou tam asi do 16h myslím.
A když se tam nesejdeme,tak by se mohl třeba uspořádat někdy - až bude teplejc a lepší cesty SRAZÍK 😵
Tento Sanus není jako v HK - tam to je pouze Sanusácký dům -ale v Pardubkách - to je
velká oranžová nemocnice - a tam je vše!!!!!
Dole je nějakej bufet - kde maj kafčo určitě.Ale lepší je jít do města na kafčo.

Mám návštěvu,večer juknu....
zatím

lintea
6. led 2011

@rvasata můj gynekolog než mě vůbec poslal do Sanusu, tak mi dělal právě tu štítnou žlázu a hormonální profil. V sanusu si pak ten profil dělali ještě jenou.

rvasata
6. led 2011

@dasty79 To víš já bez kafe ani ránu.Zítra tam zavolám a doufám,že bude mít hnedka ten další týden volníčko pro Renatku.Ale ten srazít není vůbec špatnej nápad

rvasata
6. led 2011

@lintea Pche tak koukám,že mám velké hovííínko.Spoléhám na Šárku

rvasata
6. led 2011

@tygr21 No nevím,nevím,jesti to máš za rohem.Nový Přím,jestli ti to něco říká

lintea
6. led 2011

@rvasata ta tě určitě pořádně proklepne, u dasty to vzala komplet 😉

rvasata
6. led 2011

@lintea V to právě doufám a když by něco tak ať se to začne řešit a když nic,tak holt nemáme štěstí,ale věřím,že ona něco vymyslí a to by bylo,aby nebylo

lenda01
6. led 2011

ahojky holky 🙂
teeeeda dnes vas skoro nestiham docist jak jste to tu rozjeli 🙂 ja byla dnes od nedele poprve venku na prochazce a reknu vam, ze uz jsem to fakt potrebovala 🙂 sice je tam zima jako sfina, ale jinak to bylo prima 🙂 tak koukam, ze se tu rozebira sanus pce .. jeste chvilku o tom pejte chvaly a ja tam prejdu taky 😀 ne delam si srandu, me zatim HK vyhovuje, ale jak se rika, nikdy nerikej nikdy 🙂
@skol hele me taky vubec nic nebylo a az minuly tyden mi zaclo byt soufl, takzeš nejakejch priznaku nepriznaku si vubec nevsimej a nenech se tim hlavne rozhodit, ju? Mimisek tam proste je a basta 🙂
@kiara81 zitra na tebe budu myslet a drzim pesticky 🙂
@madlina super ze UZ dopadl dobre a ze se mimcu dari 🙂

tygr21
6. led 2011

Rvas....kde to je? 😲 Já znám jenom Hradec.Stím srazíkem souhlasím.Tak kde a kdy.

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Tady u nás dávají lišky dobrou noc.Fakt tady to končí a za náma už je jen les.TAková samota.Je to směr na Nechanice,Nový Bydžov

rvasata
6. led 2011

@lenda01 Ty už nikam právě nepůjdeš minimálně 9 měsíců 😀 😀 😀

tygr21
6. led 2011

Rvas.....tak to jo.Takže do lesa to nemáš daleko,třeba ke dvanácti měsíčkům 😀 😀

Tak co stím srazem?

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Tak to fakat nemám.Udělám pár kroků a sem tam,ale já tam nechodím,protože jsem hroznej sraba a bojím se 😀 😀

tygr21
6. led 2011

Rvas.....koukala jsem na mapu,a vypadá to na klidný místo.Neboj se vlka nic 😀

lenda01
6. led 2011

@rvasata to ja to mam do lesa taky pet kroku, ale taky tam jit nemuzu, bo se tam hned ztratim 🙂 jsem na tohle silena

rvasata
6. led 2011

@lenda01 jo tak to já taky to se neboj,pokakám se strachy a ještě se tam ztratím 😀

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Jooo tak klid tady teda je.To se musí nechat.No ze začátku jsem se bála i sama po porodu s malou v baráku.Každé lupnutí bylo o infarkt

tygr21
6. led 2011

Rvas.....ještě že já bydlím v Hradci.
Lenda01......a kde bydlíš ty?

rvasata
6. led 2011

@tygr21 já jsem taky do svatby bydlela v Hradci a nedokázala jsem si představit,žea bych šela bydlet jinam,natož sem,do takového "zapadákova"ale neměnila bych ani náhodou.

tygr21
6. led 2011

Rvas.....a kde si v hradci bydlela?Jdem pro masko,před hospodu.Každý čtvrtek k vám jezdí auto s uzeninama.

madlina
6. led 2011

@dasty na screeningu jsem byla dneska a 12.1. jdu na to NT.

madlina
6. led 2011

Holky v Pcích je Sanus na poliklinice a dole mají bufet.A mají tam šíleně výborný chlebíčky.Ale taky stojej 😨

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Já jsem bydlela na Benešovce 😀 .no prostě holka městská a teďka je ze mě ta správná a typická vesničanka 😀

rvasata
6. led 2011

@madlina Tak to bude asi podobný ajako v HK,ale tady jsem chlebíček nikdy neměla.Jeeee si mě navnadila.Bych si dala ty vajíčkovou.ooooo mám hroznou chuť

kiara81
6. led 2011

@rvasata ahojda neznáš náhodou Novákovy ze Skřivan??

kiara81
6. led 2011

@madlina fakt??tak je zítra vyzkoušíme a dám vědět ju???

kiara81
6. led 2011

@lenda01 moc děkuji v 10:30 budu ležet na koze 🙂

lenda01
6. led 2011

@tygr21 ja bydlim asi 65km od Hradce v takovym malym klidnym mestecku a teda nemenila bych ani za nic.. ten blazinec co je v HK ve meste je hnuuuus 🙂
@madlina ja bych si taky dala chlebiiiiiceeeeek 🙂 mnam
@kiara81 tak si tam pekne polez at ty spermousi dorazi pekne az k cily 🙂 jak dlouho se tam vubec po IUI lezi?