CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
24. led 2011

jééžiš holky já tak nesnáším některé krááávy...bože až některý ženský dostanou rozum tak ho rázem ztratí...jako jedna pipka na diskuzi...jedna holčina je po IUI ale má asi znět močáku tak se ptala jak antibiotika tak jsem řekla svůj názor že pokud to není akutní tak se bránit...že to je kontraindikace těhu..a ta slovenka že to může a začala tam recitovat porodní asistentku mě napsaala že jsem nic nepochopila no...pak jsme se bavili o mé laparce ale s tou druhou co jí trápil močák a tak jsem řekla že mi dr lhal a pak na primáře mluvil v latině ale že já latinsky rozumím takže jsem pak na něj vystartovala a pak to vše vyklopil..ta holčina napsala že tedy dostala ATB no a ta pipka se toho chytla a psala no já to říkala a to numím latinsky ...to tedy velmi zdůraznila tučným písmem...no jako člověk to nepsal jí a už vůbec né ve zlém či že bych se vychloubala ale tohle je pro mě ubohá krááááva

majka43
24. led 2011

@verry Cvičení zatím vynech.

verry
24. led 2011

@majka43 aha, a na jak dlouho asi tak?

majka43
24. led 2011

@verry Do testu, nebo do krve.

majka43
24. led 2011

@verry Nic netahej, nedávej vanu, můžeš jenom sprchu. Chovej se tak, jako by jsi byla těhotná.

verry
24. led 2011

@majka43 aha, až taaak? já se cítím i dnes v pohodě. Ale tenhle tejden už jsem chtěla vyrazit na spinning a zumbu, na který normálně chodím. Takže radši nic,jo?? 😒 Dr. vím, že říkala den po tom se šetřit. Tak jsem si říkala, že už bych třeba ve středu šla cvičit...no tak teď jsem na vážkách 😖

majka43
24. led 2011

@verry Já bych teda nechodila, jdi jen na vycházku, ale nijak se nepřepínej.

tygr21
24. led 2011

Verry.....zatím jenom odpočívej,at tu máme další těhu

Kiara81....některý jsou opravdu hrozný

verry
24. led 2011

Tak teda holky dám na vás, ruším cvičení..ikdyž nerada. Ale co bych pro to těhu neudělala 😉

tygr21
24. led 2011

Verry.....můžu se zeptat,kolik ti je?

verry
24. led 2011

@tygr21 jasně, letos mi bude 28 😉

majka43
24. led 2011

@verry A do jakého caru chodíš?

verry
24. led 2011

@majka43 do Sanusu v Pardubicích

tygr21
24. led 2011

Verry.....to sme se začali snažit o mimčo a výsledek zatím žádný.

kkoberova
24. led 2011

@verry ty jsi blázínek,, jít cvičit po inseminaci?? Koukej sedět doma a vycházkovat,,,, držím palečky aby se to chytlo

verry
24. led 2011

@tygr21 a tobě je kolik???

verry
24. led 2011

holky jdu si lehnout k tv, zas jsem se tady zasekla. 😉 zatm se mějte, pa papa

verry
24. led 2011

@kkoberova taky budu doufat, cvičení ruším..

verry
24. led 2011

jo ještě holky, snažit se normálně mužeme,že jo??? nebo ještě držet půst.. 😖

kiara81
24. led 2011

@verry mě říkali od druhého dne po IUI tak snad i ty 😉

verry
24. led 2011

@kiara81 oki, dík za info. a ted už važně jdu lehnout.. tak čaukys

majka43
24. led 2011

@verry Myslím, že Kaiře říkali, že se má ještě snažit doma, my co chodíme na ET, nebo KET se snažit nesmíme, tak nevím, jak je to u IUI.

madlina
24. led 2011

Ahojda,
kočky já po IUI fungovala normoš.Druhej den jsem hezky naklusala do práce.
@verry,klíďo se snažte.

tygr21
24. led 2011

Verry....mě bude v září 33.My jsme po IUI drželi púst týden,

paja1
24. led 2011

@kiara81 Já teda nevím,ale pokud mě nikdo nic nepoví,tak bud se neptáš a nebo stojí za nic.A asi bych změnila centrum.Dnes je výběr.A ty máš ještaě nějaké placené pokusy přes pojištovnu:Asi máš nárok na 3.Já si myslím pokud to nevychází nejlepší je neřešit inseminace atd a rovnou si nechyat odsát čerstvá vajíčka a nebo i ta darovaná.Podívej na lenču a jaké má krásné holčičky.Drž se a hlavně to nevzdávej. 🙂

paja1
24. led 2011

@kiara81 Nechápu 10% spermio-to znamená,že tvůj to má horší?Já mám teda ted oplodněno manželovým vše,ale mám nervy-vybírali má to taky nic-moc.Ale minule jsme měli po domluvě půl na půl a taky to bylo rozděleno každé zvlášt a věděla jsem jak které dopadli a dála jsem 2 dárce a 2 mojeho.To musíte posoudit i s lékaři.Ale možná jsem to pochopila špatně.

paja1
24. led 2011

@majka43 Tak zatím nechci nic vědět,ale podle toho jak to dopadne mě pak poradíš-a nebo neporadíš.

paja1
24. led 2011

@kiara81 Podle mě je lepší když se dáš na ten placeny pokus a máš tech vajíček i 10.a více.a jsou větší šance,na mě nehled já jsem vyjímka a to se stává.všem vám to moc přeju.

paja1
24. led 2011

@tygr21 Já holky upřímně potřebuju radu.Já jsem i ležela i fungovala a nic.Bydlím ve 4 patře bez výtahu tak nevím zda chodit ven nebo raději na čerstvý vzduch na lodžii?Poradte vše si přečtu.Ono není to klasické otěhotnění je to vlastně proti přírodě.Napište mi i vy těhulky jak jste to měli naplánované.díky.

paja1
24. led 2011

@majka43 Napiš recept díky.Já mám Kačku a ta je tak jak já-pomamila dse.Ale jsem rád ,že je zdravá,až to příjde určitě ju chytne hubnoucí mánie ted je to ječtě pošuk.íky upekla bych to A ráda uvítám takové light receptíky.díky Já vím je toho všude,ale nejlepší jsou vyzkoušené.díky.