CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
6. únor 2011

@tygr21 já vím,že bylo 22.00 jelikož jsem to měla na fotáku,když jsem to stahovala na počítači mám tam jinak čas a datum kdy to bylo focený 😀 jinak podle mě to dávaj na nově
@lenda01 takže serial na dlouho 🙄

tygr21
6. únor 2011

@lenda01 každá mluví o jiné fotce,jedna o voze,druhá o koze 😀 .Ta moje fotka je z času 2.28hod.

tygr21
6. únor 2011

Evik31......v našich novinách to není,máme nějaké divné 😀

lenda01
6. únor 2011

@evik31 jj klasicka telenovelka 🙂 na slovensku je to ooobr popularni a tri deti uz se tam jmenuji Seherezada.. to bych se z toho picla.. 😀 a koukala jsem ze dilu tam je fakt 180... takze masakr

evik31
6. únor 2011

@lenda01 tak nato koukat dlouho nebudu,ale koukám tady všichni odpočívaj u telky na gauči 😎

tygr21
6. únor 2011

@evik31 já u telky nejsem,páč nic nedávaj.4ekám až se my vypere nádobí a jdu na nákup.Chci dělat buchtu.

evik31
6. únor 2011

@tygr21 mě se zrovna dopralo prádlo,tak ho jdu dát na sušák páč u nás je hnusně mlhavo 😒

majka43
6. únor 2011

Já koukala na pohádku O Ječmínkovi, ale už skončila.

tygr21
6. únor 2011

@evik31 to já mám prádlo venku,ale ty malé věci,jako ponožky,podprdu a katátka přesouvám na topení,a čekám na myčku,až se dopere.

Já koukám,teda spíš poslouchám nějaký český film na CSfilm

paja1
6. únor 2011

@evik31 jsem se zdovolením podívala na Tvé fotečky,moc hezká nevěsta-i s manželem.Jinak ty další fotečky jsi vzala kde?To je z nějakých stránek?U nás,nebo v zahraničí?když tak mi napiš www.Jsou fakt pěkné i jen na kouknutí-ještě jsem tak pěkné snad neviděla-hlavně ty kolíbky.No kdoví jestli je budu někdy potřebovat,ale kolikrát čekají známí tak se můžou stránky hodit.díky 🙂

paja1
6. únor 2011

@lenda01 No muj už mi to hlásil-neštastně,že to má asi 135dílů.

paja1
6. únor 2011

@tygr21 Jakou buchtu?Něco zvláštního?Sem s receptíkem.já klidně zítra písnu receptíky.To bude Káta ve škole,manžel po noční.Budu mít času ,navařeno mám ode dneška a pojedu jen přes oběd k tchýnce.

paja1
6. únor 2011

Taky mám prádlo venku na sušáku,ale bydlím nahoře na lodžii není vydět,tak tam susím vše.Jen s vyjímkou nemám ,nemám kaťátka,ale bomby.To je ale fuk,že jo? 😀 😀

evik31
6. únor 2011

@paja1 ty kolébky jsou na www.batoleshop.cz 😉

paja1
6. únor 2011

@evik31 Díky,já jsem tak prdlá ,že se někdy pokochám,a upřímně pokud to nevýjde už máme papíry skoro vyřízené na adopci,jen pár mi jich chybí a tak je pak odnesu během týdne na sociíálku.Tak kuknu,díky. 🙂

tygr21
6. únor 2011

@paja1 tu buchtu už tu někdo psal,ale nevím kdo.Jmenuje sa buchta macocha,nebo nějak tak.Myčka dopraná,tak pádím pro suroviny

evik31
6. únor 2011

@paja1 není zač já taky všude pokukuji

paja1
6. únor 2011

Tak holky kdo dělal buchtu macochu?Ať nemusím hledat týden?Já jen zkoušela tu místo mouky pudinky a dala jsem vanilkové-ne čokoládové a úspěch veliký.To psala Majka

majka43
6. únor 2011

@paja1 Já jí dělám často, protože je rychlá.

tygr21
6. únor 2011

@paja1 ted jí zrovna peču

Kde jste

hanysek.hanysek
6. únor 2011

Tak hlásím změnu :o) menstruace zatím nedorazila :o) těhu nejsem :o( takže žádná změna :o) Vlastně jedna změna. Dostavil se tahnoucí hlen. Tak to už vůbec nevím.

tygr21
6. únor 2011

Hanysek.hanysek......tak to vůbec nevím,co to znamená 😲

Asi koukáte na ten film.

tygr21
6. únor 2011

Tak se mějte,a zítra

evik31
6. únor 2011

holky já se taky pro dnešek loučím čučím na tu šeherezádu a manža šel na pinec tak paaaaaa
jo a chci taky recept na macochu noooo 😲

majka43
6. únor 2011

Recept na Macochu je na str. 184 a píše ho tam Kaira. Je tam i ode mne ta pudinková hodně rychlá.

kiara81
6. únor 2011

@paja1 to já sjem dělala macochu

lenda01
7. únor 2011

ahojky holky.. tak jsem si dnes zkusila jaky to bude po dvou mesicich zase vstavat do prace a reknu vam, neni to nic moc... to bude kruty si zase zvyknout 🙂 ja frcim na nehtiky, abych byla kraaaasna, teda moje ruce aby byly krasny 😀

hanysek.hanysek
7. únor 2011

Dobré ráno, Takže děvčata. Dnešní test vyšel opět stejně tak jako ty tři předtím. Naprosto stejný duch jako v pátek, sobotu i neděli. Tak bohužel těhu nejsem a je to jen cysta!!! :o(

majka43
7. únor 2011

@hanysek.hanysek Ale někomu ty čárky sílí pomalu, ještě vydrž, je to divný, že tam ducha pořád máš. Nemůžeš ty testy vyfotit?

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@majka43 Kdyby to bylo těhu, tak ta čárka za ty tři dny aspoň trošku zesílí. Vyfotit to nejde, tak jsou skoro neviditelné.