CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
9. únor 2011

@sissi6 ahojda pregnyl se dá píchat i sc...tzv. sub...kůži...podkůži...to můžeš i sama a jde to i jako IM což je do svalu...a přeji hodně štěstíčka

kiara81
9. únor 2011

holky moje zlatý vy píšete jako draci..a já mám opět depku... ☹

lenda01
9. únor 2011

@sissi6 hele toho lecitele zkus a aspon mi pak budes referovat a ja ho kdyztak navstivim taky 🙂 treba odblokne to moje neovulovani a tak... to je dobre vyplnenej cas tim IUI...treba zrovna to klapne a zadna laparka a zadny IVF pak nebudou potreba ..prala bych ti to 🙂 je pravda, ze tri mesice jsou jeste fajn, pul roku je silena doba.. hlavne kdyz roky pribejvaj ☹ a ty normalne v sanusu chodis k jakymu dr?

sissi6
9. únor 2011

@kiara81 ahoj, co znamenají ty zkratky? sc IM
nesmutni, bude líp a brzo uvidíš na testu krásný //. Co Tě teď čeká IVF? minulý měsíc jsi byla pár dní přede mnou na IUI, jestli si to dobře pamatuju, mám tady v tom trochu zmatek.

lenda01
9. únor 2011

@kiara81 ahojky Andrejko... ne ne ne zadny depky.. na depky jsem tu ja... pekne se usmivej, protoze s usmevem jde vsechno lip 🙂 ja doufam, ze vsechno pujde dobre i nadale a ze ten KETik je preci jen trosku na dohled... ono nam to klapne a pujdeme do toho spolu, protoze tebe daji za dva mesice dokupy 🙂

madlina
9. únor 2011

Holky zahoďte depky a vyražte za kulturou.My jdeme v březnu na Kabáty.Pokud seženeme lístky.Už se stráááááášně moooooc těším.

lenda01
9. únor 2011

@madlina waw zavidiiiiim 🙂

sissi6
9. únor 2011

@lenda01 laparku už mám za sebou na tý jsem byla v srpnu. V sanusu chodím k Šilhanovi, ale ten jeden den co jsem k němu byla objednaná tak si vzal dovolenou, tak jsem byla u primáře. Dneska mi ta ženská co k tomu léčiteloj jezdí říkala, že tam jezdí i dost párů co nemůže otěhotnět co jim doktoři nepomohli, ona teda neví, že mi se snažíme o mimi a nedaří se, to z ní jen tak dneska vypadlo a ještě další z práce u něj byla, že měla kdysi ledvinový kámen a že měla jet na dovolenou a bála se aby se jí neudělalo špatně a on jí ho nějak rozpustil nebo co.

lenda01
9. únor 2011

@sissi6 hele to je to jak jsme si o tom minule psali.. oni ty lecitele do sebe asi neco maji... ale z kartarek mam strach... tam bych si nenechala nic rict, protoze bych se bala a protoze vim, ze bych tim pak byla silene ovlivnena ... jedna znama mi jednou rekla, ze budu mit jeden a pul ditete... ze jedno bude do kose (tim myslela potrat) a pak ze budu mit a to myslim rekla dvojcata a vidis to ja krava na to tak myslela a jak to ted dopadlo ☹ me ty kartarky desi ☹

sissi6
9. únor 2011

@lenda01 jj jak jsem si o tom minule psali. Ke kartářce bych se asi taky bála jít. To zní hnusně jeden a půl dítěte, já myslela, že oni něsmějí nebo neříkají špatné věci.

lenda01
9. únor 2011

@sissi6 vsak ona to neni kartarka jen to tak jako vycetla z moji ruky .. byly jsme nekde popijet a uz jsme byly v naladicce a clovek by rekl jo opilecky recicky a ja to mam dodnes v hlave ☹ ted uz to vyzenu a budu myslet jen na ty dvojcatka 🙂

sissi6
9. únor 2011

@lenda01 už na to nemysli, mysli jen na ty dvojčátka, třeba dopadnou, to by bylo krásný 🙂 . Du chrupat, abych jim tam zítra po IUI neusnula 😀

lenda01
9. únor 2011

@sissi6 budu moc moc drzet pesticky, hezky se na to vyspi.. dobrou noc 😎

majka43
10. únor 2011

@sissi6 Držím palečky ať ti to vyjde a nemusíš na ty operace.

To byla fuška vás dočíst.

@lenda01 Tak budeš jen měsíc za námi?

lenda01
10. únor 2011

@majka43 ahojky .. no ja doufam 🙂 uvidime jak dopadne kontrola po ms ... juuuu ja se tak tesiiiim 🙂

majka43
10. únor 2011

@lenda01 Bude to dobrý, já myslím, že když jsi v tom nebyla tak dlouho, že nebudeš dlouho čekat.

lenda01
10. únor 2011

@majka43 no fakt se tesim jak tu budeme na jare vsechny tehulit 🙂 jakej byl vcera pokec s kamoskama?

majka43
10. únor 2011

@lenda01 Dobrej, dala jsem si dvě piva a po osmý už byla doma, jen se mi trochu motala hlava, tak jsem zalezla k televizi a počítač už nepouštěla. Domluvili jsme se, že si to za měsíc zopakujem.

tygr21
10. únor 2011

Dobré ránko,co mě to děláte,takhle po ránu číst romány,na to nejsem zvyklá 😀

@sissi6 mě ted čeká 3 odběr vajíček.Musím počkat na ms,objednat na kontrolu a když to bude dobrý,tak já na odběr,přítel taky na odběr,pak píchando a pak transfér,takže já budu v závěsu za váma

Vstávala jsem v8.30 a doted jsem vás dočítala 😝

lenda01
10. únor 2011

@majka43 to je spravny, tak to ma byt..trosku se odreagovat, pokecat a prijit na jiny myslenky... 🙂
@tygr21 jj to docitani je vesely 🙂 ja jdu ted do prace, rict jim, ze v pondeli se na me muzou tesit a pak vas taky urco nebudu stihat docitat 🙂

dasty79
autor
10. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@lenda01 - to jsem překvapená,že jdeš tak brzo 🙂 Ale to je dobře 🙂 🙂 🙂 Aspoň nebudeš smutnit a budeš se těšit,že to tentokrát vyjde 🙂

@sissi6 - k jakému chceš léčiteli?Taky jsem u jednoho byla - mě nepomohl,pze ty chlamydie - ty museli rozehnat atb.Ale díky němu jsem změnila nějakou stravu a pití,....a vím o hodně holkách co jim pomohl - hlavně odstranil myom.Já od něj vždy odjížděla úplně vyřízená - má fakt mocnou sílu - mě to břicho od něj vždycky tak bolelo a třeba v půlce cyklu jsem začala špinit,když jsem jela od něj.....Fakt je asi dobrej -ale záleží na tom,co má kdo za problém 🙂

@madlina - kde jsou Kabáti???Ty já taky s manžou miluju 🙂 Máme to nový jejich CD - tak se učím ty jejich písničky.Ty jsou prostě super 🙂 🙂 🙂 Jsou zase v HK?My už na nich byli 2x v HK.A kdy jsou????

majka43
10. únor 2011

@tygr21 Já myslela, že až to dostaneš, tak začneš hned píchat, ale takhle budeš vlastně měsíc za mnou, ale to už do toho půjde s tebou Lenda. Tak kdo jde do toho teď se mnou? Asi nikdo, budu bojovat sama.

hanysek.hanysek
10. únor 2011

Tak je to v pytli! Začlo se jakoby píchat na vaječníkách- buď na jedné straně, potom zase na druhé. Takže je to fakt cysta. Ach jo. Už zítra se to dozvím od Mudr! :o(

majka43
10. únor 2011

@dasty79 Taky ty nový kabáty mám a ještě dvě DVD s koncertu.

majka43
10. únor 2011

@hanysek.hanysek A nenamlouváš si to? I při těhu tě může píchat. Hele zítra se to už dozvíš.

lenda01
10. únor 2011

@dasty79 taky me to prekvapilo, ze muzu jit asi takhle brzo ale hodni mile me to prekvapilo.. on nerekl ze to bude hned po ty ms, ale rekl, ze on z ultrazvuku pozna, jestli je nebo neni moje telo pripraveny 🙂 a ja doufam, ze pripraveny bude 🙂
@hanysek.hanysek to je mi lito ☹ ja opravdu verila a moc ti prala tehu ☹

hanysek.hanysek
10. únor 2011

@majka43 Fakt nejsem těhotná, ale je to pro mě ubíjející. Vůbec nemám na nic náladu. Asi odpoledne zkusím test a budu vědět na 100% co mi zítra řekne. Dva dny sem netestovala.

tygr21
10. únor 2011

@majka43 jak si můžu hned píchat,když nevím co a kolik jednotek,stejně chci jít na kontrolu,jestli je to v pořádku.Ty budeš předvoj a potom hnedle my

hanysek.hanysek
10. únor 2011

@lenda01 vím,že mi to i mudr zítra řekne,že těhu nejsem.

majka43
10. únor 2011

@lenda01 A kdy máš dostat MS?