CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
15. únor 2011

@samanta001 - já byla poprvé u svého gynekologa už minulý týden 🙂 Akorát jsem si dohodla,že tam pojedu na ten screening - protože to můj dr. nedělá.ale jinak mě vypakovali ještě dřív 😀 Já jen na 1x utz.
Já už taky začla něco jíst - přes den něco můžu.Ale večer zvracím každej den 🙂

samanta001
15. únor 2011

@tygr21 to ale přece nijak nebrání tomu, aby jsi se objednala. Stejně ti dr. musí nejdřív udělat utz a pak se dohodnete co dál. Ale už do tebe nebudu nějak hučet asi jsem otravná 🙂 Třeba ani nic darovaného potřeba nebude.

samanta001
15. únor 2011

@dasty79 je to divný, ale to zvracení ti celkem závidím. 🙂 Jak jsem zvracela v sobotu tak se mi tak ulevilo a jindy je mi mnohem hůř od žaludku, ale prostě to ze mě nejde a to je na palici, to fakt trpím 😢 Já myslím, že všechna vyšetření co se týkají skreeningu taky moje dr. nedělá, sestra mi do telefonu říkala, že mě na něco pošlou do nemocnice. A těhu průkazku už máš?

tygr21
15. únor 2011

@dasty79 mladý?mě je 32 a přítelovi 38.Přítel má pomalý kluky a já mám vajucha v pořádku,prostě k vajíčku nedoplujou.

@samanta001 já stejně nemám kredit,ve 14.45 přijede a jdu hned volat,otravná vůbec nejsi

dasty79
autor
15. únor 2011

@samanta001 - jo docela se mě uleví- když se vyprázdním 🙂 Přes den to je ok,ale večer ležím jak lazar třeba od 18h - to mě je těžko a ve 20h to na mě přijde - a tam pak řvu jak pavián 😀 A manža se mě směje - že to je dobře 🙂
Průkazku bych měla dostat 1.3. - to jdu do poradny ke svému gynekologovi 🙂 Tak ťuk ťuk ťuk - ať je vše ok 🙂
Tak na tebe dnes budu myslet!!!!Jde s tebou přítel/manžel?Držím vše co mám - tak pak písni 🙂

madlina
15. únor 2011

Koukám že se tady zvrací o 106 😉 .Tak to fakt neznám.

dasty79
autor
15. únor 2011

@tygr21 - no vidíš vajucha máš - tak to je bez problému 🙂 a na spermoše je spousta vitamínků 🙂
A ty máš za sebou genetiku,imunologii a různý ty stěry....?

dasty79
autor
15. únor 2011

@madlina - tak to buď ráda 😀 Nevím proč to jsou ranní nevolnosti,když já mám večerní nevolnosti 😀
Tys nezvracela ani při jednom těhu????

tygr21
15. únor 2011

@dasty79 mám genetiku-dopadla dobře,nic nezjistili,stěry taky v poho,já jsem úplně zdravá,až na ty spermie 😒

Madlina.......tak co,už je Ade líp?

dasty79
autor
15. únor 2011

@tygr21 - tak to je dobře,že jsi zdravá 🙂 Oni na to dr. přijdou 🙂

samanta001
15. únor 2011

@dasty79 jéé tak to máme úpně stejný tak až budu zase večer ležet jak mrtvolka tak si na tebe vzpomenu, že v tom nejsem sama 🙂 Manžel semnou nejde, je v práci ani do sanusu semnou moc nechodil jen na zákroky.
@tygr21 No to my jsme měly taky byli líný a ještě jich bylo málo,mrchy... Ale zvláštní bylo, že když jsme šly na IVF tak jich bylo sice pořád málo, ale pohyblivost byla dobrá tak nám asi bylo přáno. Tak pokud je problém u přítele tak o darovaných vajíčkách vůbec neuvažuj to by asi stejně bylo k ničemu, buď se mršky rozhejbou a nebo darované spermijky spíš. A co dělá přítel za práci? Můj manžel sedí celej den za volantem takže to pro ně není nejlepší.

dasty79
autor
15. únor 2011

@samanta001 - jo taky na tebe budu myslet,že trpíme obě 😀 Se mnou jezdil někdy a někdy jsem taky jela sama do Sanusu.ALe na ten utz by chtěl jít 🙂

tygr21
15. únor 2011

@samanta001 on dělá v technickejch,opravuje

@dasty79 no to nevím,i dr říkal,když se ani nechytli a bylo to 5krát po sobě,že už sám neví a je primář.Prostě jsem unikátní

dasty79
autor
15. únor 2011

@samanta001 - a seš na neschopence?a máš vycházky?

Co dnes vaříte?já ptáčky - jdu je zkontrolovat,jestli neulítli 😀

dasty79
autor
15. únor 2011

@tygr21 - tak to jsem zvědavá,co ti tentokrát dr. řekne.Ale taky bych to viděla na darované spermoše kdyžtak....
Tak tfuj,tfuj,tfuj -ať má lepší spermio -ať nejsou potřeba darovaný 😉

tygr21
15. únor 2011

@dasty79 já mám karbanátky,který jsem včera dělala.Na ptáky bacha,ptačí nemoc 😀

samanta001
15. únor 2011

jo, jo jsem na neschopence a vycházky mám od 14hod do 18hod. ale kamarádka měla celý těhu vycházky 5 hodin. Chtěla bych je protáhnout pokud by to šlo. Zatím mi to vyhovuje, ale až bude venku pěkně tak bude hrůza sedět doma. Já nevařím nic, každý den mi taťka nosí oběd to to mám zařízený co?

hanysek.hanysek
15. únor 2011

@majka43 vyvolávačku sem měla cca před více než 6lety, tehdy jsem chodila ještě do školy. Takže tak to se mnou je! Tehdy jsem ji měla asi 2x. Už asi 4roky mám cyklus pravidelný!

tygr21
15. únor 2011

Hanysek.hanysek......měla si ji pravidelně až doted.Můžu se zeptat kolik ti je?asi to tu už bylo,asi jsem to prošvihla

dasty79
autor
15. únor 2011

@samanta001 - já jsem taky na neschopence.Zatím s angínou - jako....takže vycházky nemám.
A můj gynekolog mě říkal,že mě pak ty vycházky napíše 8-20h 🙂 Ale třeba madlina má neomezeně 🙂 a to je vůbec super!!!!!!Ty si to ale umíš zařídit!

@tygr21 -tak taky nemusíš vařit.To já nebudu muset zítra 🙂

tygr21
15. únor 2011

@dasty79 jenom si to ohřeju.Ty si to umíš bezva zařídit.To já když jsem byle po transféch,tak jsem si musela všechno dělat sama,závidím ti to

samanta001
15. únor 2011

@dasty79 no to by bylo super se na to zeptám.. hele holky teď tu koukám na ten papír co mám ze sanusu pro mojí gyn. a u toho druhého IUI mám napsáno: Nutno američan, soft zavaděč 5 cm!! Co to znamená?

tygr21
15. únor 2011

Holky,pamatujete na tuto písničku?byla hitem snad na každé diskotéce.:

https://www.youtube.com/watch?v=NPd7VB9hn6U
samanta001
15. únor 2011

@dasty79 a dostala jsi taky v snusu papír o průběhu těhotenství? Kterej se jim pak po porodu donese i s fotkou miminka?

dasty79
autor
15. únor 2011

@samanta001 - to já měla taky "americán" - taky mě ještě v Arletě dělali 2x IUI s amerikánem - protože se do mě nemohl dr. dostat.Bolelo to jako sviňa.A vždy jsem musela jakoby zakašlat -aby se povolili svaly a pak mě jakoby skřípnul tím americánem a už se tam dostal.Ale pak jsem pokaždý špinila....A pak v Sanusu u šárky to šlo bez problému.
taky tě to IUI bolelo?
Ne žádnej papír jsem nedostala - to dávaj asi těm,co jsou jejich miminka - po IUI a IVF,ne?
Ale já jim pošlu fotku taky tak - šárka mě pomohla,že nás přeléčila 🙂

@tygr21 - jo jo znám tu písničku

tygr21
15. únor 2011

@dasty79 to byl hit,co,Jdu pro pečivo,tak at tu pak nejsem sama

majka43
15. únor 2011

@tygr21 Taky jsem byla nakoupit a pak tu byla kámoška na drb.

hanysek.hanysek
15. únor 2011

@tygr21 Je mi 26. Proč?

samanta001
15. únor 2011

@dasty79 jo tak to bude ono, mám totiž nějak divně čípek a nemohl se tam dostat. Poprvé mě to bolelo a dost jsem krvácela a po druhé mě to od doktora skoro nebolelo, ale sestra mi hrozně tlačila na břicho a to jsem myslela, že je můj konec 🙂 ale pak už jsem nekrvácela.

tygr21
15. únor 2011

Hanysek.hanysek.......jen tak jsem se zeptala.

@majka43 já žádnou kámošku v hk nemám,tak mě je smutno. 😢