CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
15. únor 2011

@tygr21 - jo Velvet se mě taky líbí -ale ty ceny jídel tam jsou teda dražší....
Ale jsou tam ještě dražší restauračky....

Tak kdepak máme @samanta001 - myslím na tebe 🙂

tygr21
15. únor 2011

Dasty79.......myslele jsem že si půjdeme sednout jenom tak na chvíli,poznat se a poklábosit a jet zase domů.A so ty soboty?

dasty79
autor
15. únor 2011

@tygr21 - já taky myslela,ž se jen seznámíme,pokecáme - dáme si kávičku a někdo,že si dá něco dobrého k jídlu.....a pojedem domů...

dasty79
autor
15. únor 2011

@tygr21 - zas to nemůže být úplně na chvíli -když přijedou holky z Jihlavy,apod.
Já to mám taky cca 80km 😉 Určo bude si chtít dát někdo i obídek či véču,když pojede
takovou dálku a pokecáme a pak se rozjedeme k domovu a sejdem se zase tady 🙂

tygr21
15. únor 2011

Dasty79........úplně dobře,takhle to taky beru.A kde máme holky?

dasty79
autor
15. únor 2011

@tygr21 - no ještě co na to ostatní....
Jdu dělat véču,manža mě vyhazuje od pc.
Pokud mě pustí,tak ještě juknu - jinak zítra dopo.

tygr21
15. únor 2011

Dasty79......tak zatím čusík

kiara81
15. únor 2011

holky je možné mít pozitivní ovulační test před ms????

tygr21
15. únor 2011

Kiara81.......já nevím,já to nepoužívím.Plánujem srazík jo?

kiara81
15. únor 2011

@tygr21 jj registuji já vás nestíhám tady píšete jak draci.....mě pak stačí kde srazík bude tak tam dorazím 😀 moc ráda vás poznám

paja1
15. únor 2011

Teda holky žasnu,tak úžasnou partičku snad nenajdu na jiné diskuzi.Chystáte srázeček,to je super.Pokecat,jak vidno Vám tu ty stránky nestačí. 😀 😀

tygr21
15. únor 2011

Kiara81.......tak až se dohodneme,dáme vědět,bude to v Pardubicích,březen duben,až bude hezky

na_aty
15. únor 2011

@tygr21 Máte moc pěknou chodbičku... Jste šikulové!! 😉

na_aty
15. únor 2011

@kiara81 Ahojky, já nevím...možná ano...
Já jsem si je teď také nakoupila, jsem 12DC a ovulaci mívám tak kolem 19 dne, tak začnu testovat tak 17 DC.. Nevíš, kdy je to nejlepší? jestli testovat ráno nebo až večer?

kiara81
15. únor 2011

@na_aty co jsem slyšela tak u ovu je to asi jedno ráno může být slabší a večer silnější....

tygr21
15. únor 2011

@na_aty děkujem za pochvalu

na_aty
15. únor 2011

Holky, to je hrůza.. proč taky nepatříme k těm ženám, co se o chlapa "jen opřou" jak se říká a jsou těhotné? :o) My si to tady plánujeme do minuty, jak a kdy je ten nejvhodnější den.. To je hrůza 😠 Aaaaaaach joooo!!

na_aty
15. únor 2011

@tygr21 Už aby to bylo komplet hotovo, viď? Já už se také těším... V pondělí nám přivezou dveře do druhého podkroví..Objednali jsme teď jen půlku, protože to je pálka :o) a to jsem vybírala v té levnější kategorii..
Ještě nás ale čeká kuchyň, podlahy, schody..no je toho ještě hooodně...

tygr21
15. únor 2011

@na_aty pěkný dveře..

na_aty
15. únor 2011

@tygr21 Obyčejné... dívali jsme hodně na cenu, protože potřebujeme i zárubně a tak nám prostě budou muset stačit .. Ale i tak se mi líbí...Už aby byly namontované 😉

kiara81
15. únor 2011

@na_aty noo pěkný dveře....

tygr21
15. únor 2011

@na_aty co namontované,až to bude hotový,to bude pěkný.

Holky loučím se s váma ,tak zítra

samanta001
15. únor 2011

Ahojík, tak už jsem dorazila, mám plnou hlavu informací mám pocit, že jsem stejně půlku zapoměla. Už mám těhu průkazku a s tím skreeningem jsem to pěkně pos... musím na něj do nemocnice, zítra se objednám a půjdu tam příští týden.. Jinak utz byl hrozná sranda mimísek se hrozně předváděl i doktorka se smála... rozhazoval ručkama, nožkama a točil se z prava do leva, ani vyfotit ho nemohla, aby to bylo pěkně vidět tak mám jen takovej flíček...

@majka43 ty asi nevíš do kdy má ten Škurla tu dovolenou viď? Každý čtvrtek prý totiž dělá ty utz tak by bylo fajn ho chytnout...

No jinak holky co se týče toho srazíku, zatím nic neslibuju, ale je super, že jste se do to tak pustily...

majka43
15. únor 2011

@samanta001 Já vím, že jí má 25.2 a pak v pondělí taky, jinak nevím.

na_aty
15. únor 2011

Holky já se také pro dnešek loučím...Mějte pěkný večer!!

majka43
15. únor 2011

@samanta001 Já už chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

sissi6
15. únor 2011

Lenda01 neboj, to brzo dopadne 🙂

Majka43 Ty se máš, ať všechno dobře dopadne a brzo jsou na testu //

@tygr21 my to lepidlo mažeme taky na zem, ale ještě i na dlaždice a pak jí teprve přiklopíme. Chodbička pěkná, my dnes doobložili koupelnu o víkendu vyspárujem a bude hotovo. Jaktože se máš objednat na 11-13 den? Já se před IVF mám objednat na 20-22 den.

@na_aty ovu test můžeš udělat kdykoliv jen myslím doporučujou 2 hodiny před tím než si ho budeš dělat omezit příjem tekutin

majka43
15. únor 2011

@na_aty Dobrou noc, asi tady zůstanu sama. No zítra je taky den.

majka43
15. únor 2011

Holky byl mi nabídnut další byt. 2+1 za 4200, tak jsem řekla hned, že je to drahý. Ani jednoho z těch dvou co mi byt nabízejí, jsem se neptala a nabídli mi to sami. Myslíte, že to je fakt tím přáníčkem pod polštářem? Během měsíce tři byty?

majka43
15. únor 2011

@tygr21 Už jsi objednaná?
@sissi6 Teď mám okno, vůbec nevím, co čeká tebe.