CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
19. únor 2011

Holky je mi dost zle. Nějaký kašel na mě přišel, vypadá to na průdušky, zalízám do postele a uvidím jak se to vyvrbí do pondělí, ale nerada bych teď brala antibiotika.

dasty79
autor
19. únor 2011

Ahoj holky 🙂
Teda vy jste toho nabrebentily včera 😎

@kiara81 - tak to je krásná zpráva 🙂 To je super,že se to bere takhle hopem všechno 🙂
Žádost ti schválit musej.Tak to by bylo super,kdyby to dopadlo.Nikomu to neříkej a pak to bude
velký krásný překvápko.
Tady se to pěkně rozjíždí 😎 a za chvíli to tady bude samá těhulka 😎

@majka43 - honem do postýlky,teplej čajíček s medíkem a potit se.To by nebylo dobrý
teď mít antibiotika...Ať se o tebe přítel pěkně postará,a´t seš po víkendu fit 🙂

dasty79
autor
19. únor 2011

@tygr21 - tak jakej byl ples?Pořádně jste si zařádili?a co jste vyhráli?
@samanta001 - jak ty sis užila ples s kozenkama venku 😀 Né, určitě se to pánům líbilo.
A co vy jste vyhráli?A jak jsi to zvládla - nebylo ti špatně večer???

dasty79
autor
19. únor 2011

Holky bříško bude,nebojte -teď to je taky špek 😀

@lenda01 - tak máš konečně týden za sebou.Ale moc se tam nezabydluj....

dasty79
autor
19. únor 2011

@sissi6 - kdy budeš testíkovat???

na_aty
19. únor 2011

@lenda01 Tak jsem se dnes bááječně vyspala... ☹ To je tak, když si člověk něco naplánuje... Večer syna bolel žaludek, tak jsem usnula až někdy kolem jedné hodiny v noci a o půl šesté jsme už byli vzhůru 😒 .. Super... Ale aspoň teď mu už je lépe a to je to nejdůležitější!!

Holky, co dnes vaříte? Já dala péct kuře, uvařím k tomu rýži a kuřecí polévku s nudlemi. Jinak je u nás pěkná mlha, takže taková pochmurná nálada...

@tygr21 jaký byl ples? 😉 Pochlub se, co jste vyhráli!!

dasty79
autor
19. únor 2011

@na_ty - tak to u vás noc teda nic moc 😒 No hlavně,že už mu je lépe 🙂
Já jsem taky dnes od 4.30 vzhůru - vůbec jsem nemohla spát.
Ale po obídku si půjdu dát dvacet - stejně tam je hnusně - padá nějaká krupice.....

Já vařím slepičí polévku s nudlemi a bramborovou kaši a tresku.
A ještě jsem udělala ovocný salát -aby jsme měli hodně vitamínků 😝

lenda01
19. únor 2011

ahojky holky 🙂 tak u nas dnes byly brambory na loupacku.. je to sice obyc jidlo, ale je mnam 🙂 a hlavne jsem nemusela stat u plotny... 😀
@dasty79 neboj se nic, v ty praci se zabydlovat nehodlam... uz se zase tesim na tehuleni 🙂
@na_aty no jaj ty jsi chudera..tak ja sla spat asi v jedenact a nerusene jsem spinkala do pul osmy... jeste bych vydrzela v posteli, ale zase bych z toho dne nic nemela... hele tak dneska si to vynahradis, dneska uz se urco vyspis 🙂
@majka43 ajajaj.. tak pekne lez a kuryruj se...

kiara81
19. únor 2011

@majka43 to by bylo super vid kdyby nám to vyšlo.. to budeme ted prožívat spolu 🙂 ale ty injekce do břicha teda bolej a to mám píchat dvakrát denně ☹ a v úterý dokonce 3x já budu mít břicho jak cedník
@lenda01 aha a po tom týdnu ti odsávaly vajucha jo?a za jak dlouho ti je dají do bříška,??? já jsem absolutní neznalec kdybych to tušila tak se budu informovat více dopředu...já jsem v pořádku cykly mám pravidelné a ukázkové...dle UZ tak snad u mě jen udělat víc vajuch a stačí mě to.no ale včera mě dr.napsal do žádosti že mám částečně průchodné vejcovody no tak ted jsem teda z toho paf proč nešli zrovna na umělko...
dostala jsem i nějaké gely na závadění odedne odsátí

kiara81
19. únor 2011

@na_aty jéé tak to jsis teda užila a jak ted už je mu lépe???tak dneska po obídku dáte dvaciáška ne?

kiara81
19. únor 2011

@majka43 beruško co to???ted ne...ale šup do postýlky a ani na krok ven abys nenadýchala studený vzduch a nakrájej si cibuli dej tam med nech to do rána vyluhovat hrníček musí být přikrytý a to co se ti vyluhuje tak to 3x d velkou lžíci...je to hnus ale já si s průduškama užila svoje a toto je jediný co zabralo....

kiara81
19. únor 2011

@dasty79 no my se nebojíme my jen máme strach že se na nás vyprdneš ale neboj my si počkáme ale nemysli si že zapomeneme že jo holky????!!!!!! 😀

lenda01
19. únor 2011

@kiara81 ahojky 🙂 jj ty injekce do bricha jsou neprijemny, taky jsem mela tri denne, ale da se to prezit, jeste kdyz na UZ doktor rekne, ze folici rostou a rostou 🙂 no je to tak ze pichas injekce jezdis na kontroly az dr rekne ze folici jsou pekne velky a da ti pregnyl kterej si pichnes v devet vecer a za 36 hodin na to jedes na odsati vajicek.. v ten den se jeste dozvis kolik vajuch bylo a pak si druhy den volas kolik se jich povedlo oplodnit a jak se jim dari a domluvi se s tebou na transfer.. ten byva vetsinou tak druhy treti den po odberu, takze pak uz je to fofr 🙂 takze za chvilku budes mit mimiska u sebe 😀

kiara81
19. únor 2011

jo a ještě se zeptám...jako nikdo mi nic nevysvětlil sestřička mi říkala když jsem se ptala na cenu tak když něco tak 3tis. a když špatný spermiogram tak 11tis.no tak z toho jsem nic nepochopila a raději se znova neptala jelikož jsem ještě pobírala to co mi naordinovala a zabalila domů ....prosím berušky nějak mi to vysvětlete co mě bude čekat....já vím že otravuji ale ale...no mám jen vás tady a jsem ráda že jsem to mohla vyslepičit nechci to ani říkat mé nejlepší kamarádce sice asi bude naštvaná ale dám ji teda jestli se to podaří tak obrázek z UZ ...

na_aty
19. únor 2011

@kiara81 jj, je mu lépe... Manžu nemám doma, tak asi zalehnu a půstím se nějaký film a budu odpočívat, protože jsem se vůbec nevyspala..Byla jsem pořád "ve střehu".. Však to znáš, viď? 😉 No ale aspoň mám trénink na mimíska 😅 ...to se holky nevyspíme pár měsíců vůbec. Tobě eď budou odebírat vaíčka na 1.IVF? Já už v tom mám tady zmatek, tak se omlouvám, pokud jsi to už říkala..
Já vVčera jsem začala s OVU testy a dnes už se čárka začíná vybarvovat, tak počítám, že do 48 hod budu mít ovulku, takže se asi začněme doma snažit ( i když asi zase zbytečně 😠 )
Jinak já myslím, že příští cyklus začneme s IUI, no uvidíme, co nám řeknou teď v Sanusu..ale myslím si to...

kiara81
19. únor 2011

@lenda01 no jak jsi to napsala mám v očích slzy já prostě sama nemůžu věřit že to má takovej spád ale zároven se bojím že to nedopadne...a další sranda je že 25.2 zavírají sanus v PC a pojedu asi na odsátí do Hradce kéž by to vyšlo na víkend jelikož přítel má směnu zrovna na ráno a tam je mazec s výměnou směny no ale snad to dopadne nebo si veme dovču i když nevím zda mu jí dají tak rychle

na_aty
19. únor 2011

@kiara81 Proč budou zavírat v Pardubkách SANUS?

kiara81
19. únor 2011

@na_aty jj znám to to ti nedá aby jsi zabrala..já Pátu vždy litovala ale zvládl to lépe než já....já jdu ze dne na den na své 1.IVF včera jsem volala že končím skrz tu mou nemoc a on mi řekl že zkusím tedy ivf ale to jsem říkala že už cyklus čekat nebudu a že tak příští rok a on že není pozdě at si přijedu pro žádost a pro léky ...tak to byl celkem fofr...
jéé kež by vám to vyšlo ..aspon někomu normálním způsobe a né se trápit moc budu myslet at to vyjde....

kiara81
19. únor 2011

@na_aty budou tam dělat novou vzduchotechniku????myslím že to tak říkali bude se jezdit do HK ale tam dělá dr co mě včera vybavoval a říkal že PC je klidnější jelikož tam není normální gynda ale jen na těhu...no tak jsem na to zvědavá

na_aty
19. únor 2011

@kiara81 a nevíš na jak dlouho to budou zavírat?

tygr21
19. únor 2011

Ahoj holky,tak se jdu hlásit.Vy ste toho napovídaly,to je hrozný.

@kiara81 no to je úžasná zprávička,takže další do řady těhulek.To píchando je fakt příšerný,taky jsem měla rozpíchaný pupek,když jsem už neměla místo,tak jsem si to píchala do nohy,ale tam to je ještě horší.A my holky,nidky nezapomínáme

@dasty79 šla jsem v šatičkách,až budu mít fotky,tak se múřete podívat na tu velrybu 😀

@majka43 ty marodíš?oni ty chřipajzny jsou hrozný,tak lež a potse,nejlepší to je na cizím těle 😀

@na_aty plesík jsme si užily,ještě mě trošku bolí hlava 😕

na_aty
19. únor 2011

@kiara81 tak to byl vážně fofr ... 😉 tak hlavně aby to vyšlo!! Necháš vajucha oplodnit "normálně" nebo ICSI? To si asi rozhodnou oni podle spermiogramu, viď? Já vůbec nevím, jak to chodí...

kiara81
19. únor 2011

@na_aty tak to mi už sestřička neříkala..tak nevím ale mohu zjistit jedu tam ve středu ty tam jedeš kdy?

na_aty
19. únor 2011

@tygr21 Jéé, tak to je super, že jste se bavili...Aspoň ses trošku odreagovala..

tygr21
19. únor 2011

@lenda01 tak tombola byla štědrá,konečně.Vyhrály jsme těstoviny(vřetena a mušle),luštěniny(hrách fazole a čočka),a špek.Takže ceny dobrý.

Samanta........a jaký to bylo u vás?

kiara81
19. únor 2011

@na_aty já vubec o metodách nevím jaké jsou ale z obrázku co jsem měla asi 1.v ruce jsem pochopila že dají vajíčko a k vajíčku spermoše a bud se oplodní samo nebo ne.. pod tím byl obrázek že píchají spermii do vajucha no tak já nevím
@tygr21 no jo ale ještě nejsem těhu ale je to mazec doufám že to podstupuji naposledy...a říkala jsem si jestli tam budu mít hodně do mrazáčku a zadaří se tak jestli to jde tak zbytek budu darovat at pomůžou jiným pokud to tak jde

kiara81
19. únor 2011

@tygr21 no vidíš to je samé dobré 🙂))

tygr21
19. únor 2011

@kiara81 mě čeká taky píchando a odsání.Kolikátý máš ty,odsání?

na_aty
19. únor 2011

@kiara81 já tam jedu také ve středu

tygr21
19. únor 2011

Já jdu taky ve středu do Sanusu,a vy chodíte kam?