CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
6. bře 2011

@na_aty Já jí měla bez brusinek, ale byla výborná, ještě my zbylo.

majka43
6. bře 2011

Tak já si jdu zase na chvíli lehnout.

tygr21
6. bře 2011

@na_aty já kdybych ji uměla,tak ji udělám ,ale bohužel musím tiše závidět.My máme brambor.kaši se sekanou.

@majka43 my taky,ale nemůžem ji najít

na_aty
6. bře 2011

@majka43 No to mi ani neříkej, nebo přijedu!!! 😀

na_aty
6. bře 2011

@tygr21 Ahojky!!! To jsem ráda, že jsi tu... 😉 Já se svíčkové taky bála, ale nic na tom není. Až budu mít čas, tak Ti písnu strašně jednoduchej recept, jak ji udělat a uvidíš, jak ji zvládneš a jak Vám bude chutnat!! Opravdu na tom nic není... My dnes máme kuřecí vývar s nudlemi, bramb.kaši a smažené obalované žampiony..

kyticka21
6. bře 2011

@majka43 přirozeně i když se divím..před tím nám to vůbec nešlo

kyticka21
6. bře 2011

@na_aty přirozeně 🙂

tygr21
6. bře 2011

@na_aty tak se budu těšit.Nech si chutnat

na_aty
6. bře 2011

@tygr21 Díky, Ty také... 🙂

tygr21
6. bře 2011

@na_aty po obídku asi hodím dvacet,tak tu nebudu,ale zase příjdu

majka43
6. bře 2011

Tak jsem zkoukla pohádku, umyla nádobí a jdu zalehnout k další pohádce.

evik31
6. bře 2011

teda holky vy jste tady toho zase naklábosily,jinak my máme dnes bramboráky manža měl chut tak jsem mu je udělala a za chvilku zase frčím vypomáhat do sportovní haly takže toho s váma moc tady nepoklábosím tak snad zítra to bude lepší

tygr21
6. bře 2011

Evik31.....tak to pořádně uklidte.

evik31
6. bře 2011

@tygr21 my nejdem uklízet,ale prodávat do bufetu 😀

tygr21
6. bře 2011

Evik31......tak aby něco zbylo,né abys to všechno snědla 😀 .

evik31
6. bře 2011

@tygr21 tak to nehrozí já moc párková nejsem 😀 tam spíš kafuju,abych to přežila 😀

kiara81
6. bře 2011

@majka43 ahojda já budu volat zítra do sanusu Ti říkám jako nikdo mi nic neřekl všude slyším jak před KET berou prášky a já jako nic no tak já nevím...víc se dozvím zítra furt jsem si říkala jestli to není špinění po odběru ale není ......no a jak???ješt je asi brzo na nějaké příznaky vid?jakpak se tam pak zabydluje mimísek po KET???kolikátý den....jinak já kvůli zádům můžu mít jen jednoho mimíska a asi opět císaře... 😒 ale co slyším tak mi to snad ani tak nevadí...bolí pak břicho jako po větším cvičení v posilovně...

tygr21
6. bře 2011

Evik31......tak kafruj,kafry kafry

kiara81
6. bře 2011

jéžiš vy jste toho napsaly to mi zas dá něž to přečtu 😀

kiara81
6. bře 2011

@tygr21 ahojda mám špatnou ale né zas tak špatnou zprávičku zítra přijet můžeš ale musíme být u mě doma,pokud ti to teda nevadí jelikož Páta dneska lehnul a má 39teplotu tak to ho nemohu poslat zítra do školky ......

tygr21
6. bře 2011

Kiara81......já se chci omluvit na zítra.Jedeme pryč.Tak se nezlob,přijedu jindy,neva?Moc moc se omlouvám

kiara81
6. bře 2011

@kyticka21 jééé tak to ti gratuluji a tiše závidím ale zdravě ...a hnedle jak příjdeš od lékaře tak informuj

kiara81
6. bře 2011

@tygr21 to je telepatie co?

tygr21
6. bře 2011

Kiara81......moc mě to mrzí ☹ ,promin

majka43
6. bře 2011

@kiara81 Já nevím, jestli ti to neodloží na další měsíc. Já od 2DC beru estrofen na sliznici, leda že by ti rostla dobře a nepotřebovala jsi ho. Jsem moc zvědavá, jak to budeš mít ty. Já jsem dneska 2 dny po Ket, tak je ještě brzo na nějaký příznaky.

kiara81
6. bře 2011

@majka43 já mám cyklus ukázkový co mě sledovali od prosince vždy 12 dc jsem měla folíci o 17-18mm a sliznice nevím ale vždy říkal že to je vše v pořádku ani léky před IUI mi nedávali jen pak pregnyl ted mi jen říkal at se objednám 12 DC nic víc nic mín ....

kyticka21
6. bře 2011

@kiara81 JJ určo napíšu a děkuju 🙂

majka43
6. bře 2011

@kiara81 Jo tak to bude v pořádku, já taky chodím 12DC na ultrazvuk a pak 17Dc je transfer. Ty jsi mladá, tak asi nic na sliznici nepotřebuješ.

kyticka21
6. bře 2011

@tygr21 Tak hele dámičko, laskavě mě tu přestaň pomlouvat.Já ti na nějakej tvůj debilní nick nelezu!!!!Tvoje sestra ti to psala dobře,že si sedíš na vedení.Proč tu sama o sobě nenapíšeš,proč tě tchýně nemá ráda?Jak jsi chlapům dávala za pivo,tak ti do ní strkali tágo?Hm?A proč se jim nepřiznáš jak svýho přítele podvádíš?Hm?No jo vlastně proč by jsi říkala na sebe pravdu když můžež pomlouvat jiný,že? Jsi dost ubohá!!! 😠

lenda01
6. bře 2011

@kiara81 pred KETem by ti leky meli asi napsat, i kdyz treba ti telo funguje dobre a sliznice ti hezky narusta, ze by ani leky pred tim nebyly potreba.. hlavne se kvuli tomu nenervuj a uvidis co ti rekne dr. az mu budes volat 🙂