CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
10. lis 2010

@lenda01 jeeee to jsem ráda,že Vám chybím,ale háčkoval jsem pro kamarádku komplet a hledala práci,a v pondělí jdu na pohovor tak doufám,že alespoň v tomhle budu mít štěstí,at vydělám nějakou tu korunku na miminka 😉

lenda01
10. lis 2010

@rvasata no jasne ze tu chybis 🙂 ale hackovani i hledani prace te omlouva.. oboji je uzitecna vec 🙂

majka43
11. lis 2010

Dobré ráno holky. Já mažu do práce, tak se tady mějte krásně.

rvasata
11. lis 2010

Ahojda holky,kdepak jste všechny?????

madlina
11. lis 2010

Hoj hoj,já jsem doma 😀 😀 😀 .A opravdu se nenudím.Adél je nemocná a Petr v práci.

evik31
11. lis 2010

Ahoj holky,moc vám všem děkuju za podporu moc my tu pomáháte 😔 i když tyhle moje starosti jsem nepatří,ale jste my vážně oporou,dnes jsem měla jet na kontrolu ,ale nedala jsem to omluvila jsem se a jedu příští týden,jsem ráda ,že jsem přečkala v práci,ale aspon o tom člověk tak nepřemýšlí,akorát nevím kde jsem chytila zase nějakej chřipkovej bacil v krku mě bolí jak kráva a o rýmě nemluvě už se z toho poser..... ☹
pořád chytám nějaké bacily jen né ty co bych chtěla 😠

@madlina jak se mají mimísci 😉

@rvasata at ti ten pohovor výjde budu držet palce,když né ty miminka tak aspon nějaká práce co tě bude bavit,co vůbec bys dělala ani jsi se nám nepochlubila 😉
a kde máme Evav už má polaparce to už by mohla být doma pomalu,ale to je asi brzy tak snad jí to dopadlo dobře 😵

madlina
11. lis 2010

Holky sem dostala záchvat smíchu .Adél vůbec nechápala co se děje.byl u nás tchán.Za chvílu přišla tchýňka a že prej má něco s kolem a prej ať se ji na to podívá.Pak tam šla Adél spát a když po spaní přišla,povídá:
Adél: To je hrozný,se furt dohadovali.
Já: A kdo?
Adél: babička s dědou.
Pak si předemě stoupla,pokržila ručičku dlaní nahoru a strašně vážně povídá:"jestli si babička rozbije hubu,bude to dědova vina".
Porát mě přepadl takovej záchvat,že jsem nemohla přestat.Ale na druhou stranu jsem byla naštvaný že si babička nedává pozor na pusu ani před Adélkou.

samanta001
11. lis 2010

@majka43 určitě odejde, neměj strach. Já měla cistu 5 cm a taky odešla sama. Držím palce.

samanta001
11. lis 2010

@madlina tak to mě pobavilo, jsem se fakt zasmála. Mě to přišlo úplně jako u nás doma... Když si budete dávat pozor na pusu, tak to stejně vyslechne jinde to nemá smysl, aspoň se je vždycky čemu zasmát 😀

madlina
11. lis 2010

Snad ať to raději přitáhne ze školky nebo z hřiště.Ještě aby si každej myslel,že tak mluvíme doma.I když mě taky občas nějaký to slovíčko ujede.Tuhle se mě asi 100x ptala co,tak jsem si polohlasně ulevila že ho..o.No a Adél pohotově,"a jaký ho..o?" 😀 😀 😀

rvasata
11. lis 2010

@madlina joo dětičky a slova.Já teda občas nadávám 😀 😀 a ze školky co přnese.Katastrofa.

madlina
11. lis 2010

Myslím že jsme nebyli jiný.Já když vidím na hřišti ty puberťáky,tak trnu hrůzou jaká bude naše Adélka.

lenda01
11. lis 2010

ahojky holky,
konec neschopenky a zapojeni se do pracovniho rezimu a uz vas zase zanedbavam ... hruza des se mnou 🙂
@madlina ted jsem se teda krasne od srdce zasmala... to je uzasny 🙂 ty deti jsou fakt kouzelny 🙂
@evik31 jo jo, verim, ze v praci to musi byt tezky, ale asi lepsi nez byt doma a myslet na to... stejne je to hrozny, je mi vas silene lito ☹

tygr21
12. lis 2010

Hezké ráno,
právě jsem dorazila od dr.a ten mi řekl,až budeme chtít pokračovat v dalším cyklu,to bude třetí,tak at vemu přítele a domluvíme se bud na darovaných vajíček nebo spermií.Jinak probíhá domácí snažení.

madlina
12. lis 2010

Já myslela že máte vajucha spermíky v pořádku.

tygr21
12. lis 2010

To sice máme,ale prostě některý maj v sobě něco,ted nevím co a proto to asi nejde.Ale oplodnilo by se ty moje cizí´spermií.Mám stoho strach.Jinak se citíš?

evik31
12. lis 2010

AHOJ DĚVČATA,tak jak je u vás u mě chřipka v plném proudu ☹ a ja se cítíte vy ostatní

tygr21
12. lis 2010

Evik31......ono to počasí taky je jak na houpačce.Tak at se brzo uzdravíš.Já se cítím dobře,až na to co mě řekl dr.Je to nahoře napísaný.

evik31
12. lis 2010

@tygr21 no četla jsem avůbec vám to rozhodování nezávidím ☹ ale třeba bude aspon větší šance,že to výjde,budu držet palce

lintea
12. lis 2010

Ahoj holky,
Tak se hlasím delší době 🙂 snad od začátku týdne mě hrozně bolelo za krkem a hlava, takže jm ani spát nemohla, hrůza. Dneska se poprvé cítím dobře, zašla jsem si ke kadeřnici a zase vypadám trochu jako člověk 😀
@evik31 jestli ti k té chřipce taky trochu nepoholy ty nervy, četla jsem co máš za sebou, je to vážně náročný 😒

lintea
12. lis 2010

@madlina držím palce, blasrocysty jsou hodně nadějný 😉
@tygr21 mě teď před tím třetím pokusem dr. taky říkal, že když to bude mizerný jako minule tak by navrhoval něco darovanýho, úplně mě tím vyděsil, ale naštěstí se to do třetice umoudřilo 🙂

tygr21
12. lis 2010

Lintea.......to mě taky nabízel,ale taky se bojím.Mám se domluvit s přítelem,jak to bude dál.

madlina
12. lis 2010

@tygr,a už jste se domlouvali?

tygr21
12. lis 2010

Madli.....stejně na to půjdem až v lednu.Už jsem to Liborovi řekla a on na to,že si na to musíme sednout a probrat to.

madlina
12. lis 2010

No ale pospěšte,si.I když se to nezdá,leden je tu coby dup.

tygr21
12. lis 2010

to je,a nebo taky jsme si říkali,že půjdeme jinam,ale všude to zaváděj stajně.

madlina
12. lis 2010

Ono to ani jinak nejde.

dasty79
autor
12. lis 2010

Ahoj kočky 🙂

Co nového???

@evik31 - upřímnou soustrast.To mě je moc líto ☹
@evaav - už jsi doma z nemocnice?jak dopadla laparka???
a co ostatní???

dasty79
autor
12. lis 2010

@madlina - tak to je super - blastocysty 😎 Že by jsi následovala těhulku linteu s dvojčátkama???
Pěkně odpočívej, ať se můžou mimísci pěkně zavrtat 🙂

dasty79
autor
12. lis 2010

@lenda01 - mám z tebe radost, že jdeš do dalšího boje 😵 😵 😵