CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
15. lis 2010

@evik31 ahojky Eviku, jak je tobe?

rvasata
15. lis 2010

Ahojda holky,jak je?

evik31
15. lis 2010

@lenda01 děkuju v rámci možností to jde nejdřvív zaženu tu potvoru chřipku a pak už si se vším musí poradit čas,s manžou to je horší byl to jediný sourozenec já mám dva a nedovedu si to samé představit,že by se stalo i mě,to fakt nevím jak bych to rozdejchávala,musíme se s tím prostě nějak naučit žít,ve čtvrtek jedou za tím policajtem už to bude mýt sepsané,tak to zase bude asi uplakaný a smutný den bude se to prožívat zase znova až jim bude říkat ty detaily,ale stím nic už nenaděláme ☹
a ty se cítíš jak už se pomalu připravuješ na ketík 😉
@rvasata ahoj nějak jsem tě dlouho neviděla kdepak ses toulala

lenda01
15. lis 2010

@evik31 ja se citim tak nejak divne .. mam po ty neschopence takovy na prd obdobi v praci...nejak me tam vsechno stve a o to vic bych chtela byt tehu a byt doma a ono to jako na potvoru nedopadne 🙂 ale proti vasim starostem jsou tohle jen malililinkaty malichernosti... jinak na KETik se mooooc tesim, ale nevim jak bych se mela pripravovat.. dej nejakej tip, zkusim vsechno 🙂 budu klidne i stat na hlave 🙂
@rvasata ahojky 🙂 jak dopadl pohovor na praci?

rvasata
16. lis 2010

Krásné ráno holky

rvasata
16. lis 2010

@lenda01 Ahojda,ale na prd,nakonec se z toho vyklubovala operátoraka T-mobilu na směny.Kdyby to napsali rovnou tak se ani neobtěžuju

lintea
16. lis 2010

Dobré ránko 🙂
mám na vás co už máte děti dotaz, bolelo vás v průběhu těhotenství nějak víc břicho? Mě už od včera bolí dost, nejsou to křeče jen mě bolí nad pupíkem a vaječníky, celkově mám pocit že asi prasknu 😝 😀 Taky mě tlačí žaludek, tak toho ani nesním víc najednou.

tygr21
16. lis 2010

Dobré ráno......holky jaký je u vás počasí,v HK hrozný. ☹

madlina
16. lis 2010

Ahojda,

@lint,s tímhle zkušenosti nemám,takže nepordím.Držím palečky ať to brzo přejde.Nebo si zavolej k dr..

lintea
16. lis 2010

@madlina uvidím, jestli se to nezlepší, ve čtvrtek jedem do Sanusu tak se zeptám.

evik31
16. lis 2010

Ahoj holky tak konečně z práce doma 😝
@lenda01 mě to v práci taky neba 😒 z toho si nic nedělej,radu před ketíkem nemám páč u mě k němu ani nedošlo 😠 ,ale včera my zrovna radila jedna holčina užívat femybion800(snad jsem to napsala správně 😀 )prej ho od jara užívá a už 2x otěhu ,poprvé jí to nevyšlo a ted už je v krásném očekávání,tak jsem dneska naklusala do lékárny a koupila a od zítra užívám,taky chci pro úspěch 2ivf zkusit všechno tak uvidíme 😉
@rvasata tak to bych taky nechtěla dělat ,já vždy rstu ,když mě volaj a otravujou 😲
@tygr21 u nás počasí hrozný je tu zima a ledovej vítr fuj brrrrrrrrr 😠
@lintea tak se hlavně opatruj a,když se ti nebude cokoliv zdát tak radši vyhledej lékaře at se něco zbytečně nepohnojí,držím palce aby tě to brzy přešlo
@madlina jak se cítíš těhulko nějaké příznaky testy byly by,nebo jsem snad něco propásla 😲

lenda01
16. lis 2010

ahojky holky 🙂 tak jsem dnesek v praci taky prezila a jsem rada, ze jsem doma 🙂
@rvasata no potes.. to bych taky rychle prchala...tyhle operatori, to by me jako vuuubec nebavilo..otravovat lidi a ukecavat je a nebo si od nich nechat nadavat.. no ani omylem 🙂
@evik31 a co to je ten femybion800? co to telu dodava? ja zobu kyselinu listovou jinak nic... tak ze bych se nechala uvrtat do neceho ucinejsiho 🙂 beru vsechno 🙂
@lintea neboj se nic, ja sice tehu nebyla, ale myslim, ze to je tim, jak se ti roztahuje deloha, verim ze to by mohla bejt takova nejaka bolest... hlavne klidek, zadny nerviky a kdyby cokoliv, tak nabehni k doktorovi... opatruj se a setri se .. 🙂

evik31
16. lis 2010

@lenda01 no kyselina listová tam je myslím v tom taky,ale víc ti neřeknu jelikož já truba to zapomněla u mamky i se sirupkem pro manžu noten my asi nadá 😀 kdybych to měla tak ti napíšu co je na letáčku,ale ted momentálně nemůžu,a nebo si to najít na netu tam by taky mohlo byt co to vše obsahuje,jinak pak dám vědět 😉

evik31
16. lis 2010

@lenda01 tak jsem našla že je to multivitamín s minerály ,kyselinou listovou a rybím olejem a mělo by to zabranovat i potratům a doporučují užívat aspon 4 týdny před plánovaným těhotenstvím tak asi mám nejvyšší čas 😀
užívá se 1 tableta denně a v balení jich je 30 na netu to maj v akci za necelých 300,- já dnes platila asi 310,-

lenda01
16. lis 2010

@evik31 no jsi zlaticko, ze si to nasla ... ajajaj .. tak to uz nestiham 🙂 ale kazdopadne kdyz to zacnu brat i ted, tak ti nic nezkazim...takze hnedle az pujdu kolem lekarny kupuju to taky 🙂

lintea
16. lis 2010

@evik31 femibion taky beru, dr. mi ho doporučil, brala ho i kolegyně, taky na doporučení 😉

lintea
16. lis 2010

@lenda01 já si taky říkám, že se to snad jen roztahuje, byla jsem před otěhotním poměrně hubená.

evik31
16. lis 2010

@lenda01 no takže další těhule co ho užívá no to stojí za pomyšlení 😉
@lintea však čekáš dvě tak stavěj vilku takovou menší na bydlení 😀

madlina
16. lis 2010

@evik,testovat budu až tak ve čtvrtek.Neboj,všechno se dovíte v čas. 😉

lenda01
16. lis 2010

@evik31 to mas recht.. tehule papaji femibion... takze z toho Evi vypliva..ze ho zacneme papat taky...ja si ho snad pobezim koupit jeste ted 😀
@lintea no joooo vzdyt ty cekas dvojcatka...tak to potrebujou ooobr hnizdecko, takze se tam zabydlujou a uz si delaj prostor 🙂 neboj se nic 🙂
@madlina uz ve ctvrtek..to to uteklo.. budou tam krasny // a budeme slaviiiiit 🙂

madlina
16. lis 2010

Kočky Femibion papkám taky.

lenda01
16. lis 2010

no super.. tak to bude nase znacka 🙂 vsechny budeme papkat Femibion 🙂

lenda01
17. lis 2010

hezky svatecni den vsem 🙂

madlina
17. lis 2010

Ahojda,
holky jak je u vás? Tady je počasí akorát tak na to zalíst do postýlky.

lintea
17. lis 2010

Ahoj,
já se chystám dělat bramboráky, ale je u nás taky hnusně a zima, nic se mi nechce 😀

madlina
17. lis 2010

Hm,bramboráčky bych si taky dala.My měli karbanátky s bramborama a Adél měla brambory ,špenát a maso.

evik31
17. lis 2010

ahoj holky zdravím,já měla dnešek zase pracovní od 4 do 12 blééé 😝 jinak u nás rajská jest 😅
koukám všicni jedou va femibionu a já už takyyyyyyyyyyyyy 😀

evik31
17. lis 2010

jinak u nás jsou dnes řemeslné trhy tak jsem si dala cestou z práce s manžou trdélko to byla mnamka 😀

lenda01
17. lis 2010

u nas dnes byly k obedu brambory na loupacku.. tak se mi to libi, nic slozityho, zadny dlouhy vystavani u plotny 🙂
@evik31 juuuu mnam trdlo 🙂 zavidiiiiim 🙂
@madlina jinak pocasko je asi vsude stejne krasny..taky tak akorat zalist do postele a pustit telku 🙂

evik31
17. lis 2010

@lenda01 joo bylo moooc dobré 😀 a počasí i tady hnus